0 PZC C AMREF FLYING DOCTOg maandag 18 juli 2005 1U Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van onze zoon Guus Bastiaan 16 juli 2005 Rob en Christien Minet Segeersstraat 25 - 27 4331 JM Middelburg Overlijden Tot ons verdriet vernamen wij dat Angél dochtertje van ons cliëntenraadslid Marion Korsuize woensdag is overleden. Wij wensen Marion en haar gezin veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur, cliëntenraad, medewerkers en directie van MEE Zeeland, A. Hoefkens, T. van der Kooi, P. H. A. Brakman Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 7 is vreemd, maar die vergeet je I-Iet is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Catharina Apolonia Westdorp-Traas echtgenote van Franciscus Westdorp in de leeftijd van 63 jaar. Heinkenszand: Fr. Westdorp Heinkenszand: Ronald Antwerpen: Carlo en Lonneke Sarah Heinkenszand: Richard 16 juli 2005 Plattendijk 6 4451 RA Heinkenszand Dinsdag 19 juli is er van 19.30 tot 20.00 uur gele genheid lot afscheid nemen en condoleren in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gra ven polder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 20 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift aan het Konin gin Wilhelmina Fonds. Was 7 maar gisteren, vandaag is alles zo anders. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Catrien Westdorp-Traas Onze gedachten gaat uit naar Frans, kinderen en kleinkind. Zussen, broers, schoonzussen, zwagers, neven en nichten. Heinkenszand, 16 juli 2005 Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Catrien Westdorp-Traas We zullen haar in de familiekring heel erg missen. Familie Westdorp 16 juli 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Catrien Westdorp Zij speelde jarenlang enthousiast mee in onze toneel groep. Wij wensen Frans, de kinderen en verdere fa milie veel sterkte toe. Toneelgroep Ad Hoe Heinkenszand ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES METSTEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS ÜJGEBR.DOMINICUSBV Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Na een leven van grote zorg en liefde voor en om ons allen, hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Cornelia van Laarhoven-Otto weduwe van Jo van Laarhoven Zevenbergen 6 oktober 1933 t Vlissingen 16 juli 2005 Frans en Mieke van Laarhoven Ricardo Manuel Hans en Esther van Laarhoven Elia en Tamara Silvano Helena en Bastiaan Bryan Pieter en Els van Laarhoven Richard Dennis Correspondentieadres: Westmede 37 4337 AK Middelburg Ma is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 juli a.s. van 13.00 uur tot 13.30 uur, waarna aansluitend de crematie om 14.00 uur zal plaatsvinden in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er mogelijkheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Dient elkander door de liefde Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat na een kortstondige ziekte van mij is weggenomen mijn lieve, zorgame man Kornelis Marinus de Witte echtgenoot van Anthonia van Antwerpen in de leeftijd van 73 jaar. A. de Witte-van Antwerpen 15 juli 2005 Smitsweg 43 4438 AG Driewegen De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 120 juli om 14.00 uur in de kerk van de PKN-gemeen- te te Driewegen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats al daar. Na afloop van de begrafenis is er in het Dorpshuis, Smitsweg 24a te Driewegen, gelegenheid tot condo leren. Mijn oprechte dank gaat uit naar het personeel van het Oosterscheldeziekenhuis, afdeling F en Verpleeg huis Ter Weel, Unit 1, te Goes voor de goede en zeer liefdevolle verzorging. Hartelijk dank. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud werkne mer en vriend, Kornelis Marinus de Witte Hij was iemand die veel voor.ons heeft betekend. )aap en Ineke de Muijnck-Quaak Leontien en Jos Anne, Lieke, Irene Kees-Pieter en verdere fam. de Muijnck Driewegen, 16 juli 2005 Na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom Kornelis Marinus de Witte in de leeftijd van 73 jaar. Heinkenszand: Koos en Wim Kopmels Ellewoutsdijk: Dien en Kees Platschorre Borssele: Rinus en Christina de Witte Borssele: Jannie en Gillis Geelhoed Neven en nichten Goes, 15 juli 2005 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster en tante Coby van Ast-van Stee Herman van Stee Corrie van Stee-van Oost t Rinus en Sylvia Jaap en Heieen Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Johanna Sloos-Hilbert -Rie- in de leeftijd van 80 jaar. Wijnand Sloos Gerard en Karin Wanda, Robin, Wijnand Andre Wijnand en Gisella Martine, Marianne, Miranda Gonda en Hugo 16 juli 2005 Westerzicht 641 4385 CB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 19 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op woens dag 20 juli om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe- kerk, Singel te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlis^ singen. Na de begrafenis is er een samenzijn in bovenge noemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zorgzame zwager en oom Kor de Witte Lewedorp: A. Goud-van Antwerpen 's-GravenpoIder: M. van Antwerpen C. S. van Antwerpen-Meeuwse 's-Heerenhoek: H. van Antwerpen neven en nichten 15 juli 2005 Onze vriendelijke, hulpvaardige buurman is aan een zeldzame ziekte in de leeftijd van 73 jaar overleden. Kor de Witte We wensen Toos en de familie veel sterkte toe. We zullen hem missen. Fam. Dekkers Fam. Kleijkamp Fam. Paauwe Fam. Willeboer Smitsweg, Driewegen. Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom, Machiel Sinac Giel Jan f, Rosa Lena t, Pau t Catrien, Frans t Betsie, Albert Corrie, Kees Cees, Jeanette Piet, Loes Adrie, Nellie Frans, Anita neven en nichten. Giel, wij zullen jou nooit vergeten. Wij wensen Leny en-Joke veel sterkte met dit verlies. Het ontbrak je niet aan moed om te vechten, want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt. Weg verwachting, weg alle hoop. Flink, trots en optimistisch tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op. Met grote verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en de warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat na een moedige strijd van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, mijn overgroot moeder en mijn zus Johanna Berendina Treebusch-van Beest Hilversum, Middelburg, 18 oktober 1924 15 juli 2005 Henk en Gerry Inge en Patrick Manouk RonenCarola Hans en Corrie Emily en Rinaldo Julia en Herman J. J. van Beest Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van dr. Van den Haak en de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans hospice De Casembroot. Correspondentieadres: Vliedberg 43 4373 AZ Biggekerke Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. U kunt daar woensdag 20 juli a.s. van 14.00 tot 14.30 uur afscheid van haar nemen. Aansluitend zal de afscheidsdienst om 15.00 uur wor den gehouden in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zul len begeleiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij hield van bloemen. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "mijn oog zal op U zijn In stil vertrouwen op Gods genade is na een kort stondig ziekbed toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze broer, mijn zwager, onze oom en oud oom Piet Geschiere Vlissingen, 4 mei 1923 t Vlissingen, 15 juli 2005 Grijpskerke: J. H. Geschiere (in herinnering) Grijpskerke: A. M. Geschiere Grijpskerke: J. Remijnse-Geschiere A. Remijnse (in herinnering) Janneke en Bram Wisse Joanneke en Frans Jacqueline Andrea en Corné Ko Remijnse Zeewolde: J. de Visser-Geschiere S. de Visser Gillis en Anja de Visser Ruben David Esther Ko de Visser en Peter Miechowskich Correspondentieadres: Mariekerkseweg 24 4364 AS Grijpskerke De dienst van Woord en Gebed voor familie en be langstellenden zal worden gehouden op woensdag 20 juli om 13.30 uur in de Opstandingskerk te Grijpskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde kerk. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! "Zijn werk en dieren waren zijn leven Na een werkzaam leven is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, vredig gestorven onze vader, schoonvader en opa Cornelis Jacob ICristelijn sinds 22 april 2003 weduwnaar van Neeltje van der Nood 3 maart 1923 t 12 juli 2005 Ellemeet: Mari en Ingeborg Iris Fleur Wolphaartsdijk: Johan en Yvonne Katinka Martin Kuijerdamseweg 5 4326 LL Ellemeet De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon- Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Jacob Kristelijn weduwnaar van Neeltje van der Nood in de leeftijd van 82 jaar. Serooskerke: J. S. Zorge-Kristelijn C. Zorge Renesse: L. C. Kristelijn J. Ravia neven en nichten Ellemeet, 12 juli 2005 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve oom Cornelis Jacob Kristelijn weduwnaar van Neeltje van der Nood in de leeftijd van 82 jaar. Serooskerke: Lenie de Vrieze-Straaijer Frans de Vrieze Marco-Wendy Lennert Ellemeet, 12 juli 2005 Ik zal wachten op de HERE Jesaja 8:17a Met verslagenheid geven wij kennis dat de Here plot seling uit ons midden heeft weggenomen onze lieve oom Johannis Corstiaan Abraham Prince sinds 2003 weduwnaar van Pieternella Prince-van der Plasse in de leeftijd van 82 jaar. J. M. Regoort-van Felius F. P. Regoort M. J. Kristelijn-van Felius J. W. Kristelijn Middelburg, 14 juli 2005 Gerrit van der Veenstraat 60 Correspondentieadres: F. P. Regoort Vlielanderstraat 10 3281 XT Numansdorp De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 19 juli in de kerk van de hervormde gemeente te Serooskerke (Sch.), aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Serooskerke (Sch.), omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke (Sch.) gelegenheid elkaar te ont moeten. Toch nog onverwachts kregen we het bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerde lid en tolk Adolf Anton den Besten We wensen zijn familie en in het bijzonder zijn vrouw veel sterkte toe. Stichting Zeeuwse Scouts voor Roemenië Baden Powellgroep Amemuiden Oubaas Suurmond Stam Amemuiden Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Op 16 juli 2005 is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Wilhelmus Eduard Alexander Gehrmann echtgenoot van M. M. Simonsc in de leeftijd van 85 jaar. M. M. Gehrmann-Simonse Jacqueline en Réne Denice Rémon Willem en Marijke Marloes en Lesley Niels Anja en Ron Jasperina en Sam Justin Dave Jasmijnstraat 30 4332 TT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donder dag 21 juli in het rouwcentrum "Middelburg", Bui tenhovelaan 1 te Middelburg van 14.00 uur tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed mijn beste zwager Willem Gehrmann in de leeftijd van 85 jaar. Ik wens zijn echtgenote en verdere familie veel sterk te toe. 16 juli 2005, Middelburg S. Simonse Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Wouterina Jacoba Geuze weduwe van L. J. Dingemanse in de leeftijd van 85 jaar. P. A. Dingemanse A. Lancel-Dingemans'e J. P. A. Lancel Robbert Eric Vlissingen, 17 juli 2005 Correspondentieadres: Aletta Jacobslaan 46 4385 JG Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 juli van 13.30 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum Monuia "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de rouwplechtigheid plaatsvinden in de aula van het uitvaartcentrum. De begrafenis zal plaatshebben om 14. 30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren voornoemde aula. "De oogen des HEEREN zijn op de rechtvaardigen en Zijne ooren tot hun geroep" Het boek der Psalmen 34. vers 16 Bedroefd maar dankbaar voor de vele goede jaren die hem gegeven zijn, delen wij u mee dat na een kort stondig ziekbed is overleden onze lieve vader, vriend en opa Willem Lammert Krijthe *9-9-1917 t 15-7-2005 te Zevenhuizen (Gr.) te Middelhui» Sinds 2-12-1979 weduwnaar van Jeltje Klinker Sinds 1981 levensgezel van Nel Lampert-Dieleman Wijk bij Duurstede: Henk Krijthe Annie Koemans Wijk bij Duurstede: Aaltje Krijthe Wim Vosmeer Arie Overbeeke Heerenveen: Pieter Krijthe Hilly Krijthe-Dijkstra Nieuwegein: Hannie Kreeftmeijer-Krijthe Nico Kreeftmeijer Bilthoven: Anja Joon-Krijthe Pim Joon Middelburg: P. L. Lampert-Dielèman Brouwershaven: Jan Lam pert Jet Lamperl-Bijlsma Goirle: Kees Lampert Hannie Lampert-Jasperse Emmen: Koos Lampert Nelly Lampert-Hoogerhuis Vlissingen: Cor Lampert Corrie Lampert-Janisse Venray: Jacob Lampert Jolande Segers Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 15 juli 2005 Correspondentieadressen H. Krijthe P. L. Lampert-Dieleman Middelweg Oost 36 Henry Dunantlaan 204 3961 MG Wijk bij Duurstede 4334 BH Middelburg De dienst van woord en gebed zal op woensdag 20 juli a.s. om 13.30 uur worden gehouden in de Op standingskerk te Bilthoven gelegen aan de Eerste Brandenburgerweg. De teraardebestelling zal plaatshebben op de naast gelegen begraafplaats Brandenburg om 14.30 uur. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Wij ontvingen bericht dat is overleden de altijd be minnelijke Wim Krijthe levensgezel van onze zus, schoonzus en tante Nel Hij werd 87 jaar. C. Melis W. C. Breel-Dieleman J. Breel C. I. Dieleman Neven en nichten Middelburg, 15 juli 2005. De Heer is mijn herder' Met droefheid delen wij U mede. dat na een slopend! ziekte is overleden onze geliefde moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Jobse-Boogaard Meliskerke, 18 oktober 1917 t Middelburg, 17 juli 2005 's-Hertogenbosch: Klazien Jobse Biggekerke: Mina Vos-Jobse en Lou Vos (in hermem§l Addy en Piet Hans Gré Meijer-Jobse en Wim Meijer John en Marian, Jelleen Yocri Jolanda en Marc (in herimminp. Y vette en Tra Jo Jobse (in herinnering) Joost Jobse en Lena Jobse- Schreyenbetg Jennie Cora Ede: Corry Jobse Schuitvlotstraat 31 Correspondentieadres: Valkenisseweg 4 4373 AS Biggekerke De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag, 21 juli 2005 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats!! Biggen kerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula op de begraafplaats. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12 r HOUD AMREF FLYING DOCTORSIHDELUg: Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 of www.amref.nl SelfSupportïóï*''*'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10