O Keukens Vakantiepark DE SCHERPENHOf tot 80% korting tssK 1 PZC Monuta W De Voorzorg Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman kras zaterdag 16 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Geboren op 13 juli 2005 Timon Zoon van Erik Jitske Kok Klaverakker 51 4341 MA Arnemuiden Verjaardag Op donderdag 21 juli 2005 hoopt onze lieve moeder en oma E. Maljaars-Jakobsen 85 jaar te worden. Wie haar hiermee wil feliciteren is van harte welkom van 16.00 tot 17.30 uur in zaal Middendorp, Smid straat te Zoutelande. De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Scheldestraat 3 4374 BM Zoutelande Op 19 juli a.s. hoop ik W. Verstraate 75 jaar te worden. Op zaterdag 23 juli is er gelegenheid tot feliciteren van 15.00 tot 18.00 uur in restaurant Kasteel van Ba tavia, Zuidstraat 143 te Westkapelle. Molenweg 11 4361 BV Westkapelle Overlijden Onze altijd vrolijke zoon, broer en oom voetbalt niet meer Herman Willem Veenhof 18 oktober 1954 1 14 juli 2005 Pa en ma Veenhof Auke en Joke Herman, Jeroen Anne Jan en Anja Jelmar, Jasmijn Michiel en Marian Sharon, Denise Dirck van Deelenstraat 5, Middelburg Correspondentieadres: Wielingenlaan 10,4382 BLVlissingen We willen onze waardering en bewondering uitspreken voorde liefdevolle manier waarop alle mensen van de Dirck van Deelenstraat. dagbesteding Keurhove, manege Pardoes en Arduin voor onze Herman hebben gezorgd. Herman is op zijn kamer opgebaard, waar u afscheid van hem kunt nemen zondag 17 juli van 16.30 tot 17.00 uur en na tèlefonisch overleg via nummer: 0118-643898. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben woensdag 20 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Herman Dagbesteding Keurhove Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve Herman Mariëtte, Saskia, Hans, Corrie, Tanny, Marieke, Edith, Regina, Sylvia, Piet, Stefanie, Connie, Jacqueline, Sandra en Loes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer O.A.M. van Hevele Wij zijn hem dankbaar voor zijn grote inzet en en thousiasme als voorzitter van De Zonnebloem regio West-Zeeuws-Vlaanderen Wij wensen zijn vrouw en kinderen de kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur en vrijwilligers De Zonnebloem regio West-Zeeuws-Vlaanderen Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man en vader Machiel Sinac echtgenoot van Magdalena de Pundert 17 juni 1931 111 juli 2005 's-Heerenhoek: M. Sinac-de Pundert Goes: J.M.M. Sinac Heinkenszandseweg 23 4453 VE 's-Heerenhoek De crematie heeft op vrijdag 15 juli in besloten kring plaatsgevonden. Onverwachts is overleden onze goede vriend. Dag lieve Giel Frans - Rita Sinac Sander Marlijn Na een actief en zorgzaam leven is, na een moeilijke laatste levensperiode, toch nog vrij plotseling overle den mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Coby van Ast-van Stee in de leeftijd van 76 jaar. Rinus van Ast Leo en Elly Evy Lies en Kees Anja Leon Marleen en Peter Kim, Perry, Dion 14 juli 2005 Bekhof 214401 CT Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 18 juli om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Diep in onze harten en gedachten gegrift. Je zal altijd bij ons zijn, in de grote en de kleine dingen van het leven, in tijden van geluk en verdriet, in ons midden zal je zijn, Oma voor altijd. Leon, Kim, Evy, Perry, Dion Na veel jaren van vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van onze vriendin Coby van Ast We wensen Rinus en de kinderen veel sterkte. Henk en Nelly van der Endt Wim en Bets Schot Lenie Zuijdwegt Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze lieve buurvrouw Coby van Ast Adrie en Riet Vermaire Kees en Ineke de Rooij Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde vrijwilligster Coby van Ast Zij was een trouwe vrijwilligster in 't Wienkeltje en bij verschillende activiteiten. Wij wensen haar man Rinus en de verdere familie veel sterkte toe. Bewoners, medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weel locatie VredelustteTersêlce' Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Rinus Nieuwdorp Wij zijn hem dankbaar voor al hetgeen hij jarenlang voor de speeltuin heeft gedaan en zullen zijn betrok kenheid missen. Zijn familie wensen wij veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers speeltuin Oranjekwartier Terneuzen, 14 juli 2005 Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen van ons is heengegaan onze moe der, groot- en overgrootmoeder Jannigje Wilhelmina Dorpmanns-Krol weduwe van Hubert Jakob Dorpmanns in de leeftijd van 82 jaar. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 10 juli 2005 Correspondentieadres: S. J. Dorpmanns Octrooiweg 19 4387 PJVlissingen Ingevolge haar laatste wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Soms kun je stil worden en in verwondering omzien hoe alles is hoe alles ging en in een ander perspectief - en in een ander licht uitzien naar wat nog verborgen voor je ligt. Janneke Verdrietig berichten wij u het overlijden van mijn zorgzame man, vader en opa Adolf Anton den Besten Dolf Boekarest Middelburg *3 oktober 1919 113 juli 2005 Middelburg: B. den Besten-Holtkamp Janneke den Besten Ragnar Ditsy en Mikey Nathan Correspondentieadressen: B. den Besten-Holtkamp Janneke den Besten Touwbaan 128 Londensekaai 9 4331 VA Middelburg 4331 JG Middelburg Nadat wij samen hebben gepraat over het leven en de naderende dood, hebben wij samen met Dolf besloten om de crematie in stilte te laten plaatsvinden. Condoleances alleen schriftelijk. ^BÊÊÊmk Cw Rectificatie Treur niet om wat niet meer is maar wees gelukkig om wat is geweest 26 juli 1911 -12 juli 2005 Dinsdag 12 juli 2005 overleed onze moeder, groot moeder en overgrootmoeder Tannetje Marinissen weduwe van Albert Jacob Franciscus Stroband Zij was bijna 94 jaar oud. De herdenking zal worden gehouden op zaterdag 16 juli om 14.00 uur in de aula van de Algemene Be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Daarna zal de bijzetting plaatsvinden in het familie graf. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Turkoois 22, 4337 MV Middelburg Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en tele foontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacob de Nooijer Jaap Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Uit aller naam: M. de Nooijer-Marijs Arnemuiden, juli 2005 Ons bereikte het droeve bericht dat Tannetje Marinissen weduwe van Albert Jacob Franciscus Stroband is overleden op de leeftijd van bijna 94 jaar. Wij bewaren goede herinneringen aan haar. Zij was de langstlevende van vaders kant en gezien in onze kring. Wij neven en nichten Marinissen gedenken haar. Uit aller naam Leen Marinissen Dankbetuiging Nooit zal er ooit vergaan dat wat men liefde heet René van Dis overleed op 3 juni 2005 Gedurende zijn ziekte, na zijn overlijden en rondom zijn begrafenis werden wij omringd en gedragen door uw medeleven en liefde. Hiervoor onze oprechte en welgemeende dank. "De Heer zegeneu" Ida van Dis-Berger Rogier en Ineke van Dis-de Visser Joas Vincent en Nelleke van Dis-Moens De vele kaarten, bloemen, bezoekjes, telefoontjes en andere gebaren hebben ons goed gedaan bij het ver lies van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn opa Jacob Gabriëlse Langs deze weg willen wij iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Zoutelande: Nel Gabriëlse-Poortvliet Middelburg: Angelique van den Berg-Gabriëlse Jacco van den Berg Marith Zoutelande, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel hartverwarmende be langstelling en medeleven te hebben ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante Ina Hartman-Horstman Daar het'ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs, deze weg onze dankbaarheid wilt aanvaarden. Hans Hartman Monique en Piet Gabriëlse, Thomas Rianne Hartman, Femke Familie Helfenstijn Heieen Hartman Middelburg, juli 2005 Voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook tijdens haar ziekzijn en na het overlijden van Mientje Huibregtse-Roelse danken wij u hartelijk. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, juli 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dankbaar zijn wij voor het medeleven dat we hebben gekregen in de vorm van de vele kaarten, telefoontjes en jullie aanwezigheid bij de begrafenis van onze lieve man, pa en (grapjes)opa Jaap Jakobsen Deze steun heeft het voor ons mogelijk gemaakt om ons leven weer enigszins op te pakken, hoe moeilijk dat ook is. Ria Jakobsen-de Ridder Walter en Jantina Nadine Ciska en André Fleur. Joris, Jolijn Paskal en Doortje Vlissingen, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met warmte en medeleven om ons heen stonden na het plotseling overlij den van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter van Keulen Het heeft ons veel steun gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Ploni van Keulen Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, juli 2005 Nu de aanwezigheid is vervangen door mooie herinnerin gen en wij hem zo ontzettend missen, zijn wij stil en dank baar voor de overweldigende belangstelling bij het plotse ling overlijden van onze vader, schoonvader, opa en over grootvader Jacobus Koppejan Ze zijn voor ons tot grote steun en troost geweest. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Familie Koppejan Juli 2005 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote en onze lieve moeder Lineke Lems-de Bert Kees Lems Dennis Rudi Groede, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en deelne ming te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Pieter Vader Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u daarvoor hartelijk dank. J. C. Vader-van der Sluijs, kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Jan Pieter Wattel Het heeft ons een goed gevoel gegeven dat we het verlies van Jan niet alleen hoeven te dragen en zijn u hier heel dankbaar voor. JoWattel-Verelst en Familie Middelburg, juli 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa, opa en over-opa Johannes Wattel hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrij ven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: C. Wattel-Bakker Colijnsplaat, 16 juli 2005 Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken voor de vele blijken van belangstelling en meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig ge liefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma Francina Helena Weststrate-Staal betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. De ondersteuning uit binnen- en buitenland hebben we zeer gewaardeerd. M..Weststrate Kinderen Kleinkinderen Kloetinge, juli 2005 Het gemis zal altijd blijven de lege plek, het doet zo 'n pijn maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Wij willen iedereen heel erg bedanken voor het medele ven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lievë man, onze vader en opa Pierre de Wever Het heeft ons zeer getroffen te ondervinden dat hij bij,zo-, velen een plekje in het hart heeft. Emmy de Wever-de Vilder Desireé en Ruud, Kevin, Dennis Jean-Pierre en Linda, Stéfanie Vlissingen, juli 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze moeder en oma Rogiemette Maria de Wilde-Groenewege zeggen wij u hartelijke dank. Piet en Corry Wisse-de Wilde Dick en Els de Wilde-v.d. Guchte Tony en Soledad de Wilde Kleinkinderen Kortgene, juli 2005 Uw overweldigende belangstelling en medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Wim de Zwart waren een grote steun voor ons. Het is onmogelijk om u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. Daarom betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Karin de Zwart-Tas Familie de Zwart Familie Tas Schoondijke, juli 2005 MEMENTA ZEELAND Gespecialiseerd in gedenkstenen. Wij beschikken over een speciaal voormonii. menten ontwikkelde laser graveer machine Mementa Zeeland Openingstijden Buitenweg 35 maandag t/m vrijdao 4571 EP Axel 10.00 tot 17.00 uur Tel. 0115-530901 zaterdag en 's a1 www.mementa-zeeland.nl als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn eromuop dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens,.. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket óp aanvraag verkrijgbaar (gratis en vriibluvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor:. Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227521 Bouwcentra^Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelu Facilitair Bedrup: Langeweg 1 's-Gravenpoloer www.uitvaartzorgcentrum.nl SSK keukens in Kapelle gaat de showroom^^ grondig verbouwen. Daarom bieden 28 showroomkeukens aan met spectaculaire kortingen. 'KEUKENS Kloosterweg 6 Kapelle T 0113 - 33 0004 Jan en Nel kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl a nierstichting INCLUSIEF: verblijf in 4-persoons stram»"1 verblijf in 4-persoons bungalow gas/water/licht gebruik van overdekt zwembad Boek nu ook zeer voordelig uw standplaats! Spetterende special naar heerlijk Gelderland Spetterende vakantiepark-special! Wederom hebben wij een vakantiepark weten te contracteren tegen geweldige tarieven! Dit keer hebben we beslag gelegd op een aantal compleet Ingerichte stacaravans op Vakantiepark de Scherpenhof in Gelderland. Een 5-daags verblijf in dit vakantiepark bieden we u al aan vanaf slechts 29 per persoon (4-persoonsbezetting). En vanaf slechts 35 per persoon (4-persoonsbezettmg) kunt u boeken voor een verblijf In een comfortabele bungalow. U ziet het: alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Dus pak uw koffers maar vast! vakantiepark de scherpenhof wjSïH-fl IÏSS-S J Indien u deze zomer via inW* uw reis boekt, maakt u kans op etf van de 25 grandioze prijzen IW naar Curasao en Turkije, reischequesen zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke wM onder de internetboekers verloten1 Het volledigs p zenpakket (wekelijks t.w.v minimaal 7.500)Sun' terugvinden op www.kras.nl Het compleet ingerichte, aan een recreatiepias gelegen park biedt een combinatie van sport, spel, entertainment, natuur en ontspanning.Tevens beschikt het park over o.a. een over dekt zwemparadijs en een nieuw overdekt speelparadijs met o.m. diverse glijbanen en trampolines. U kunt verblijven in een 4-persoons stacaravan of een comfortabele 4-per- soonsbungalow. Wilt u er op uit trekken met uw eigen cara van, tent of vouwwagen dan kunt u ook kiezen voor een campingstandplaats op de ruim opgezette camping vanaf slechts 24 p.p. (bij 6-persoonsbezettingi. tips voor uitstapjes i.fiiiJiuiinBffuuiJ'llli Vanaf De Scherpenhof kunt u het Nationale Park de Hoge Ve- luwe bezoeken waar u uitstekend kunt wandelen en fietsen. Een onvergetelijke dag geeft u uw kinderen bij het Dolfinarium in Harderwijk, de Apenheul in Apeldoorn of in Walibi World. Ook de cultuurhistorische Hanzestad Deventer is zeker een bezoekje waard. U zult erachter komen dat u tijd te kort komt Aankomstdata HZ 14.869 Weekend: vrijwel iedere vr.van 19/8 t/m 21/10 W-*jj Midweek: vrijwel iedere ma. van 22/8 t/m 24/10 va. Week: vrijwel iedere vr.van 19/8 t/m 14/10 VA Prijzen zijn p.p. Excl.r vervoer, res.kosten 15 per boeking), eindschoonmaak (verplicht),borgt toeristenbel 0,60 p.p.p.n... bedlinnen (VHpW p.p. per verblijf slagboompasje,div verzekering^- uitgebreide reisbeschrijving reisnrs.HZ 14 869/HZ ij KRAS Stervakantie weisbureaus vindt u in: Alphen a/'d Rijn, Almere, Amersfoort, I Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, OelR, Den Bosdt, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, J Ni|megen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 60