Vakmensen gezocht! ARTEC Bane JobTrack.nl ff/ MBE afbouw MANPOWER chauffeur Kijk ook op Senior Projectmanager en Projectmanager SCHOOL KORCZAKSCHOOL LOCATIELEIDER VSO sruhodoor/mandafiiierher monteurs/leerling monteurs [P INTERIM BV zoekt: Met meer dan 3.000 kantoren in ruim 60 landen is ABN AMRO een van 's werelds grootste financiële dienstverleners. Dit grote netwerk biedt je de kennis en cbntacten om jezelf te ontwikkelen. Zowel zakelijk als persoonlijk. Maar daar verlangen we iet? voor terug: ambitie, gedrevenheid art de instelling om samen met collega's de bedrijfsrjiissie te verwezenlijken. ABN AMRO Midden-Zeeland zoekt (assistent) accountmanagers vanwege groei 16 juli 2005 -W Wegens sterke groei van het aantal projecten, zowel in het binnen- als buitenland, is uitbreiding van het huidige personeelsbestand noodzakelijk. Daarom zijn wij op zoek naar een: Bedrijf Arcus projectontwikkeling B.V. is een volledig zelfstandig opererende vastgoedontwikkelaar gevestigd te Goes. Commercieel vastgoed, reguliere woningbouw en recreatief vastgoed worden gerealiseerd op basis van onze doelstelling "Het ontwikkelen en realiseren van kwalitatief hoogwaardige en rendabele vastgoedprojecten waarbij maximaal wordt tegemoetgekomen aan de wensen van alle partijen die bij het project betrokken zijn. In dit proces streeft Arcus in nauwe samenwerking met de gemeentelijke en provinciale overheden naar een optimaal product voor haar eindgebruikers." Werkzaamheden Senior Projectmanager De senior projectmanager is betrokken bij de ontwikkelings- en planvormingsfase en volledig verantwoordelijk voor het totale traject vanaf de initiatiefase tot eri met de oplevering en nazorg van diverse projecten. De functie bestaat onder meer uit de onderstaande werkzaamheden: initiëren van projecten en plegen van acquisitie operationeel leidinggeven aan de ontwikkelingen realisering van vastgoedprojecten verantwoordelijk voor de financiële exploitatie, kwaliteit, planning en voortgang overleg met opdrachtgevers, overheden, aannemers en leveranciers selecteren en contracteren van mede betrokken partijen zoals architect en adviseurs het verzorgen van aanbestedingen en het opzetten van bouwteams input leveren voor marketing en verkoop Werkzaamheden Projectmanager De projectmanager zorgt voor dagelijkse aansturing van het totale uitvoeringstraject van diverse lopende projecten en legt periodiek verantwoording af aan de senior Projectmanager, De functie bestaat onder meer uit de onderstaande werkzaamheden: dagelijkse begeleiding van meerdere vastgoedprojecten leidinggeven en onderhandelen met aannemers en leveranciers toetsen van prijsaanbiedingen en voorstellen doen richting de senior Projectmanager mede aansturen van en overleg voeren met architecten en adviseurs verantwoordelijk voor de realisering en communicatie over de planning houden en aansturen van bouwtoezicht en verzorgen van opleveringen Functie eisen Senior Projectmanager minimaal HBO bouwkunde minimaal 5 jaar relevante werkervaring in een vergelijkbare functie binnen de bouwsector gedegen kennis van de vastgoedbranche resultaatgericht en een echte teamplayer op de hoogte van alle ontwikkelingen en regelgeving in de bouw en het vastgoed uitstekende leidinggevende capaciteiten financieel goed onderlegd netwerk in Zuidwest Nederland is een nadrukkelijke pré Functie eisen Projectmanager minimaal HBO bouwkunde of vergelijkbaar werk- en denkniveau minimaal 2 jaar relevante werkervaring binnen de bouwsector kennis van de vastgoedbranche resultaatgericht en een echte teamplayer op de hoogte van de ontwikkelingen en regelgeving in de bouw en vastgoed leidinggevende capaciteiten en ambiti.e^ Algemeen Zelfstandige fulltime functies met veel interne en externe contacten, binnen een collegiaal team. Bij beide functies wordt een goed marktconform salaris geboden met prima secundaire arbeidsvoorwaarden, Kandidaten kunnen voor meer informatie terecht op onze website www.arcusprojectontwikkeling.nl Solliciteren kan vóór vrijdag 5 augustus 2005 bij voorkeur per e-mail of per post t.a.v. de directie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst Piet Heinstraat 35, 4461 GL Goes of info@arcusprojectontwikkeling.nl Wegens uitbreiding van ons dienstenpakket zoekt Manpower gedreven commerciële mensen. Voor de vestiging Middelburg/Goes is Manpower op zoek naar een: Consultant Permanent Recruitment MA/ Voor de vestiging Middelburg Goes zijn wij op zoek naar een consultant per manent recruitment die samen met collegae, de commerciële activiteiten van deze vestiging verder uitbouwt. De vestiging richt zich op opdrachtgevers met een regionaal en lokaal werkterrein. Voor deze opdrachtgevers bemiddelen we personeel op vaste en tijdelijke basis. Permanent Recruitment is het nieuwe dienstenconcept van Manpower Uitzendorganisatie gericht op de bemiddeling van personeel voor vaste banen op Mbo- niveau en hoger. De Baan Het dienstenpakket Permanent Recruitment is begin 2004 succesvol geïntroduceerd. Na deze succesvolle introductie, wordt dit concept nu gefaseerd uitgerold in heel Nederland. De consultant Permanent Recruitment krijgt de mogelijkheid om dit concept stevig neer te zetten voor de vestiging. Jouw commerciële talent zet je in om klanten te enthousiasmeren voor deze nieuwe dienst en om concrete opdrachten binnen te halen. Jij zorgt ervoor dat de beste kandidaten in jouw netwerk zitten. Als gepassioneerde intermediair breng je vervol gens vraag en aanbod bij elkaar. Door jouw inzichten, kan de beste kandidaat aan de slag op een vaste baan bij de juiste opdrachtgever. Het gaat hier om een uiterst commerciële functie voor mensen met een commerciële drijfveer. Wat vraagt Manpower? Mbo/Hbo denk- en werkniveau Aantoonbare commerciële ervaring Uitstekende con tactuele eigenschappen Eerlijke, open persoonlijkheid Ondernemersgeest In het bezit van rijbewijs B. Wat biedt Manpower? Open en zelfstandig werkklimaat Goede arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer Intensieve salesgerichte opleiding van 2 weken. Interesse? Dan nodigen we je uit voor onze Open Avond. Spreekt deze functie en ons bedrijf jou aan en wil je in een ongedwongen sfeer kennis maken met Manpower? Dan zien we jou graag op woensdag 20 juli tussen 18.30 en 20.30 uur op onze vestiging op de Lange Noordstraat 26, 4331 CD Middelburg. Neem je CV mee, dan kun je direct solliciteren op deze functie middels een oriënterend gesprek. Je kunt je aanmelden voor deze Open Avond via de afdeling Recruitment op telefoonnummer (020) 600 65 12, vraag naar Esther Post. your work, our job. SO/VSO ZMOK Heeft een vacature voor zie de advertentie in deze krant van zaterdag 27 augustus a.s. Zie ook: www.korczakschool.nl De Korczakschool is betrokken bij het Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 MEANDER. Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! Unicef# Bestel v'a www.unicefshop.nl eerst Of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) MVB, dé specialist in wanden en plafonds, en Esselink Bouwmaterialen, een van de grootste bouwmaterialenhandels van Zuid-West Nederland, werken al weer enige tijd samen onder de naam MBE afbouw. Wij bieden voor ieder interieur pasklare oplossingen. Zo maken wij wanden en plafonds in alle mogelijke materialen, vormen en kleuren. Ook verzorgen we aftimmerwerk, betegeling van wanden en vloeren en het plaatsen van natuursteen in woningen, kantoren, bedrijven en scholen. MBE afbouw is een sterk bedrijf met een goede organisatie, veel kennis in huis en opdrachtgevers uit heel Zuid-West Nederland. Ons kantoor is in Middelharnis (Goeree-Overflakkee), ons magazijn en het vertrekpunt van de monteurs is in Middelburg. MBE afbouw Industrieweg 35, Postbus 51 3240 AB Middelharnis Tel. 0187 47 54 55 Fax 0187 48 92 98 E-mail info@mbe-afbouw.nl Vestiging Middelburg: Voltaweg 16 B+C Voor de uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: VOOR DE WAND- EN P L A FO N D M 0 N TAG E Beschikt u over technisch inzicht en een positieve, flexibele instelling en wilt u graag werken voor een bedrijf dat uitsluitend kwaliteit levert, dan stellen wij daar graag een afwisselende baan met goed salaris in een prima werksfeer tegenover. Uw schriftelijke sollicitatie kunt vóór 15 augustus richten I aan: MBE afbouw, t.a.v. de heer J. Goedegebuur. Voor meer informatie kunt u bellen naar: J. Moens 06 536 482 89. ff' MOENS-VAN BELZEN - ESSELINK SYSTEEMPLAFONDS EN SYSTEEMWANDEN Voor een grote opdrachtgever uit Middelburg zijn wij op korte termijn op zoek naar een: MEEWERKEND VOORMAN INDUSTRIAL CONSTRUCTION/ROTATION EQUIPMENT Het betreft een langdurig werkverband, waarvoor wij een capabel persoon zoeken met leidinggevende ervaring in de industriële maintenance en (de)montageprojecten in de scheepsbouw en petrochemie. Men geeft leiding aan ca. tien medewerkers en is tussenpersoon van het hoofdkantoor en werklocaties in de Benelux. Men dient in het bezit te zijn van een MTS- WTB diploma, VCA VOL-diploma en aanvul lende cursussen. Tevens dient men leiding gevende capaciteiten te hebben en bereid te zijn om op flexibele tijden te werken. Indien u zich geschikt acht voor deze functie, kunt u contact met ons opnemen via telefoonnummer: 0118-440199. U kunt ook reageren via e-mail: info@artec-interim.nl of www.artec-interim.nl. U kunt ons bezoeken op het adres: Boulevard Bankert 230, 4382 AC Vlissingen. ervaren internationaal in bezit van rijbewijs CE en chauffeursdiploma m reactie: postbus 22, 4500 AA Oostburg P.9"®" tel. 0117-452 862, bert@moste.rt-group.corn A" M m Assistent Accountmanager Zaken Samen met de accountmanager zorg je voor een optimaal beheer en optimale groei van de portefeuille MKB- klanten op gebied van batenontwikkeling, klanttevredenheid en acquisitie. Je stimuleert en interpreteerten je activeert signalen richting de accountmanager. De assistent bereidt de klantgesprekken voor en is het eerste aanspreekpunt voor de klanten. Je start als assistent accountmanager, waarbij je de ruimte krijgt om jezelf professioneel en persoonlijk te ontwikkelen met als doel door te groeien naar accountmanager. Accountmanager Particulieren Als Preferred Banker richt je je op de meer vermogende particuliere klanten. Je weet wat hen beweegt en adviseert op een open, persoonlijke en professionele manier over de meest uiteenlopende financiële onderwerpen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het planmatig, proactief en creatief uitbreiden van je portefeuille. Natuurlijk ben je het gezicht van ABN AMRO in je eigen marktgebied. In de dagelijkse praktijk laat je zien dat je passie voor de klant hebt en dat je commercieel en initiatiefrijk bent. De werkomgeving ABN AMRO zoekt voor het werkgebied Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland kandidaten die hun relaties op een flexibele wijze kunnen voorzien van advies. Wij zoeken enthousiaste teamplayers die resultaat- en klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben. Je werkt vanuit een vaste standplaats binnen dit gebied (Goes, Zierikzee) en bezoekt de relaties thuis, zowel binnen kantooruren als in de avonduren. Het betreft een dynamische werkomgeving voor een enthousiaste professional, die graag performancegericht werkt. Profiel Wij zoeken mensen op hbo-werk- en denkniveau en met bij voorkeur enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Je bent commercieel ingesteld en resultaatgericht. Je kunt makkelijk contact leggen en houden met klanten, wantje bent communicatief en sociaal vaardig. Je hebt passie voor je klanten en je beschikt daarbij over een goed inlevingsvermogen in je klant. Je bent proactief en ondernemend, kunt planmatig en gestructureerd werken en vindt het geen probleem om je werktijden aan te passen aan de wensen van de klant. Wat wij bieden Wij investeren in jouw professionele en persoonlijke ontwikkeling, waardoor je in staat wordt gesteld je binnen de ABN AMRO organisatie verder te ontplooien. Uiteraard mag je daarbij rekenen op een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over bovengenoemde functies kun je contact opnemen met Mark Kooien (districtsdirecteur Goes), telefoon (0113) 24 55 00. Maar je kunt ook direct solliciteren via de vacaturebank op www.abnamro.nl/werken, zoek op trefwoord '(assistent) accountmanager Midden-Zeeland'. Meer mogelijk maken ABNAMRO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34