mm Banen POPPE u> Kijk ook op CjjyobiïrackjTl Wecken mei - r* m mm ujf Service adviseur werkplaatsadministrateur (m/v) HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. GIRO 8829 LEIDEN Naiad Jachtwerf de Grevelingen b.v. ervaren (DIESEL)MONTEUR m/v 4 Start n i l S S 0 fl grafisch ontwerper webdesigner Smaakmakend Werk ISk GRONDSTOF PLANNER Centra voor Wonen, Zorg Welzijn Zuid-West Nederland 16 juli 2005-% De van Pelt Vlees Groep is een groothandel in vlees en vleesproducten met vestigingen in Scherpenzeel, Hellevoetsluis en Middelburg. Zij levert ambachtelijk en voorverpakt vlees aan supermarkten alsmede aan horecabedrijven, slagerijen, ziekenhuizen en instellingen. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij met onmiddelijke ingang voor onze vestiging in Middelburg een Medewerker industriële reiniging (m/v) In deze functie bent u verantwoordelijk voor het schoonmaken van de kratten met de krattenwasmachine, het sorteren van de kratten, het opgeruimd houden van het buitenterrein, het assisteren met het schoonspuiten van de productieruimte en het verrichten van algemene werkzaamheden. De werk tijden zijn op maandag en vrijdag van 11.00 tot 20.15 en op dinsdag t/m donderdag van 12.00 tot 20.00 uur. Wij zoeken een medewerker die nauwkeurig en zelfstandig kan wer ken, flexibel is in te werken dagen en tijden en beschikt over een hands-on mentaliteit Chauffeur (m/v) In deze functie bent u verantwoordelijk voor het tijdig en correct afleveren van de t producten bij onze afnemers. De aanvangstijden variëren van 04.00 tot 06.30 uur, afhankelijk van de te rijden route. Per toerbeurt wordt er ook op zaterdag gewerkt. Wij zoeken een collega met het BCE rijbewijs en het chauffeursdiploma. Verder zijn zelfstandigheid en accuratesse in deze functie essentieel. Uitweger (m/v) In deze functie bent u samen met uw collega's verantwoordelijk voor het wegen en klaarzetten van de bestellingen van onze afnemers. Tevens worden de inkomende en uitgaande producten gecontroleerd en worden deze geregistreerd via een geautomati seerd computersysteem. Stressbestendigheid, nauwkeurigheid, zelfstandigheid, geen bezwaar hebben tegen vroege aanvangstijden (vanaf 05.00 uur) en het snel kunnen rea geren op onverwachte situaties en grote drukte zijn sleutelbegrippen in deze functie. Voor alle functies geldt een 36-urige werkweek en goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de vleessector. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar: Van Pelt Vleesgroep B.V. - T.a.v. Annemarie Bijl p/a Christiaan Huygensweg 3 -3225 LD Hellevoetsluis a.bijl@vanpeltvleesgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Aufo Poppe is één j van de grofere autobedrijven van Zeeland, met vestigingen in Vlissingenjerneuzen en Hulst. Wij zijn officieel dealer voor Audi, Volkswagen, en Volkswagen Bedrijfswagens. Momenteel zijn er 65 mensen in ons bedrijf werkzaam. Gildeweg 22, Vlissingen Afrikaweg 18, Hulst Handelspoort 4, Terneuzen Om de sterke groei van ons bedrijf te ondersteunen hebben wij voor onze vestiging in Vlissingen de volgende vacature: Profiel Wij zoeken een klantvriendelijk ingestelde medewerk(st)er met goede contactuele eigenschappen, die goed kan functioneren in teamverband. Je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden administratief inzicht, compuferervaring en de bereidheid om verdere opleidingen te volgen. Ervaring gewenst, maar is niet vereist. Ons aanbod Wij bieden een veelzijdige functie in een dynamisch groeiend bedrijf, een professionele werkomgeving en organisatie, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitatieprocedure Wil je ons team komen versterken en pas je in ons profiel, stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. en foto naar: Auto Poppe, t.a.v. Directie, Postbus 304, 4380 AH Vlissingen. www.aufopoppe.n Al vanaf 2,50 per maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Tel 071-5769476 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Sf:l(Supporting Africa SUZUKI TM;1k'|: Onderhoud, (schade) reparatie en stalling van pleziervaartuigen. Dealer Vetus Diesel en Suzuki Marine. Benelux-importeur van de Zweedse Najad zeiljachten. Service- en onderhoudsbedrijf van Linssen motorjachten. Wij zoeken op korte termijn een: Tot uw belangrijkste taak behoren de reparatie en het onder houd van kleine scheepsdiesels, het installeren van nieuwe motoren en alle daarbij behorende werkzaamheden. Daarnaast ook de reparatie en het onderhoud van buitenboordmotoren, scheepskachels, inbouwen van scheepselektronica etc. Bent u wel een ervaren monteur maar nog niet bekend met scheeps diesels, dan zorgen wij voor een toegespitste opleiding. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselde baan aan in een ple zierige werkomgeving met een goede salariëring, reiskostenver goeding en opname in het pensioenfonds. Sollicitaties kunt u richten aan: Jachtwerf de Grevelingen b.v., t.a.v. Kees Hundersmarck Haven Kloosternol 1,4322 AK Scharendijke Tel.: 01 I I -671490, fax: 0111 -672203 jachtwerf@grevelingenyachting.nl www.start.nl ASSEMBLAGEMEDEWERKERS... ...voor een gevarieerde fulltime baan in een gemotiveerd team bij Scheldebouw Architectural Components B.V. in Middelburg. Je functie bestaat uit het zelfstandig samenstellen van aluminium gevelelementen aan de hand van constructie tekeningen en mondelinge instructies. Daarbij ben je creatief en zorg je voor een schone en veilige werk omgeving. Leuke baan voor een gemotiveerde medewerker met ervaring In assembleren van metaalconstructies. Je kunt goed werken in teamverband, bent flexibel inzet baar en je hebt oog voor kwaliteit. Info: Maurice Remery, tel. (0118) 43 00 00 of 06 - 51 81 29 09, Bellamypark 28, Vlissingen. AUTORIJDERS... ...voor een logistiek bedrijf in Vlissingen Oost. Je functie bestaat uit het rijden van auto's van schepen en treinen naar de terminal. Veiligheid en zorgvuldig heid staan bij jou hoog in het vaandel. Leuke baan voor een enthousiaste kandidaat die mini maal twee jaar in het bezit is van een rijbewijs. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een flexibele instelling. Info: Niek Mast, tel. (0118) 62 47 00, Lange Noordstraat 4, Middelburg. HEFTRUCKCHAUFFEURS... ...voor een havenbedrijf in Vlissingen Oost. Je functie bestaat uit het laden, lossen en verplaatsen van goederen van schepen in de haven van Vlissingen. Tevens ben je bereid om andere voorkomende haven werkzaamheden te verrichten. Daarbij let je scherp op de veiligheid van jezelf en Je omgeving. Leuke baan voor een heftruckchauffeur met aantoonbare ervaring. Je hebt een sterk gevoel voor veiligheid en kwaliteit. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid om door middel van scholing en begeleiding te investeren .in je toekomst. info: Yvette van Doorn of Niek Mast, tel. (0118) 62 47 00 of 06 - 51 10 92 58, Lange Noordstraat 4, Middelburg. HAVENWERKERS... ...voor een havenbedrijf in Vlissingen Oost. Je functie bestaat uit het assisteren bij het aan- en afpikken van ladingen en opruimwerkzaamheden. Je zorgt voor een schone en veilige werkomgeving. Leuke baan voor een gemotiveerde medewerker die houdt van aanpakken, met oog voor orde, netheid én de veiligheid van de werkomgeving. Info: Yvette van Doorn of Niek Mast, tel. (0118) 62 47 00 of 06 - 51 10 92 58, Lange Noordstraat 4, Middelburg. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. XL SYSTEMS EUROPE B.V. maakt schroefdraden op grote diameter buizen die o.a. in de offshore industrie worden gebruikt. Voor onze productie-unit in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar PARTTIME ADMINISTRATIEVE KRACHT MA/ De werkzaamheden bestaan uit: - telefoon- en receptiewerkzaamheden: - assistentie bij financiële administratie; - assistentie bij personeelsadministratie; - assistentie bij algemene kantoorwerkzaam heden ook t.b.v. andere afdelingen; - vervanging van officemanager bij afwezigheid. De persoon die wij zoeken - heeft een mbo-opleiding; - heeft ruime werkervaring; - heeft uitstekende kennis van de Engelse taal; - heeft goede kennis van MS-Office; - kan goed in teamverband werken; - bezit verantwoordelijkheidgevoel; - is in bezit van eigen vervoer; - heeft een zeer flexibele instelling. Wij bieden: - een afwisselende baan; - op termijn voldoende doorgroeimogelijkheden; - gedegen interne opleiding; - salariëring volgens de CAO Kleinmetaal. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. Lucassen, tel. 0118-645022. Schriftelijke sollicitaties tot 14 dagen na verschijnen van dit dagblad naar XL Systems Europa b.v., Postbus 6, 4380 AA Vlissingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Het speciale fonds voor kinderen in handicap in ontwikkelingslanden partners ia creatieve (ojmnlcjllo Jij: grafisch ontwerper webdesigner Ifulltimel zelfstandig creatief gevoel voor design en typografie oog voor detail UJij: nilsson partners in creatieve communicatie betrohhen informeel hard werhen leuhe hlanten goeie sfeer tUerh: campagnes huisstijlen websites folders brochures advertenties en veel m Reageer: cv en portfolio naar info@nilsson.nl Lamb Weston Meijer V.O.F is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappel specialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruimngen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappel producten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zeifont- wikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid-Amerika tot haar klantenkring rekenen. Tér versterking van onze vestiging in Kruiningen zijn wij op zoek naar een- JflKL Als Grondstof Planner, ben je verantwoordelijk voor de afstemming van de beschikbare hoeveelheid aardappelen op' de geplande productie. Hierbij hou je rekening met het te produceren eindproduct, het efficiënt benutten van de grondstof en een zo hoog mogelijke efficiency vantdc productie. Je deelt de beschikbare aardappelen in op basis van kwaliteit en je verzorgt de dagelijkse planning op basis van de geplande productie. Je bewaakt de voortgang en waar nodig pas je de planning aan. Hiertoe heb je o.a. conföct met de afdelingen productie en planning, maar ook met de inkopers en de transporteurs. De functie wordt in dagdienst uitgevoerd en je zult volgens rooster in het weekend beschikbaar zijn. Voor deze functie zoeken we een kandidaat die door opleiding en werkervaring op HBO-niveau functioneert. Ervaring met planningswèrkza'amhëden is een must evenals kennis van aardappelen en naast het Nederlands beheers je de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden" Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf wel toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer VO.E, t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. De organisatie CWZW- ZWN is onderverdeeld in de vier bedrijfs onderdelen, te weten Regio Zeeland, Verzorging en Verpleging, Maatschappelijke Opvang Zuid-Holland zuid en Bedrijfsvoering. Elk onderdeel wordt aangestuurd door een manager. De directeur met managers primair proces en de manager bedrijfsvoering vormen het MT. De Centra voor Wonen, Zorg en Welzijn Zuid-West Nederland (CWZW ZWN) verleent o.a. hulp, zorg en dienstverlening aan dak en thuislozen, met als werkvormen: laagdrempelige opvang, 24-uursopvang, arbeidstoeleiding, sociaal pension, crisisopvang, een gezins- ondersteuningsproject en enkele begeleide woonvormen. Tevens heeft deze een sociaal cultureel centrum, twee peuterspeelzalen, een woonzorgcentrum en een extramuraal team. Bezoek ook eens de website: www.legerdesheils.nl. Het project '10 voor Toekomst' is een onderdeel van de Centra voor Wonen, Zorg en Welzijn Zuid-West Nederland. Dit project richt zich op het bieden van langdurige en intensieve, praktische hulp en begeleiding aan multi-problem-gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Deze gezinnen worden bedreigd in hun zelfstandigheid, op het gebied van wonen en de opvoeding van de kinderen. Graag komen wij in contact met een enthousiaste GEZINSCOACH M/V min/max-overeenkomst van 22-32 uur per week FUNCTIE-OMSCHRIJVING Bieden van langdurige en intensieve begeleiding en ondersteuning aan multi-problem-gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Samen met het gezin analyseren van de hulpvraag en opstellen van een hulpverleningsplan. Coördineren van zorg- en hulpverlening door externe instellingen. Onderhouden van contacten met samenwerkingspartners en externe voorzieningen rond het gezin. Verzorgen van verslaglegging en registratie. Deelnemen aan teamoverleg. Leveren van een bijdrage aan de nadere (methodische) ontwikkeling van het project. WIJ VRAGEN HBO-SPH- of MWD-opleiding of gelijkwaardig. Ervaring in het werken met kinderen en gezinnen is een pré. Affiniteit met de doelgroep. Zorgvuldig, planmatig en doelgericht kunnen werken. Stressbestendig, flexibel, creatief zijn en kunnen motiveren en stimuleren. Zelfstandig kunnen functioneren. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden. In het bezit zijn van rijbewijs en auto. Bereidheid om 's avonds en in het weekend te werken. Een positief christelijke geloofsovertuiging en het kunnen onderschrijven van de doelstelling van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. ONS AANBOD Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Welzijn schaal 7, minimaal 1.907,- en maximaal 2.622,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Aanstelling is in principe eerst voor de duur van een jaar met daarna de mogelijkheid tot een vaste aanstelling, echter maximaal voor de duur van het project. SECUNDAIRE ARBEIDSVOORWAARDEN Tevens bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, opname pensioenfonds PGGM en de mogelijkheid tot deelname aan de spaarloonregeling. INFORMATIE Voor nadere informatie neemt u contact op met de teamleider van '10 voor Toekomst', mevrouw A. van der Meulen, telefoon (0113) 21 62 88. REAGEREN Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae dient uiterlijk 30 juli 2005 binnen te zijn bij Centra voor Wonen Zorg en Welzijn Zuid-Wes! Nederland, t.a.v. afdeling P&O, Kromhout 110, 3311 RH Dordrecht. Conform het wervings- en selectiebeleid van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg hebben interne kandidaten voorrang. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32