"n ES Waarom is Kevin vaak verdrietig? Poort naar de HARZ »11 1 Zomerspedal BERLIJN i LAAT KEVIN OOK I EENS LACHEN! PZC GIRO 2502 ARENSMAN Gehandicapt? Ik wil meer zeggenschap over eigen leven! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Van der Hooft vrijdag 15 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Gelijk het gras is ons kortstondig leven... Psalm 103 Voor ons op het aller onverwachts heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weggeno men mijn innig geliefde zoon, onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Jan Adriaan van den Berge in de leeftijd van 37 jaar. N. van den Berge-de Jonge Corrie en Daniel Ionela Bruinisse, 13 juli 2005 Langeweg 4 Correspondentieadres: Prinses Wilhelminalaan 18,4311 BP Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 18 juli in de kerk van de Hervormde Gemeente aan het Kerkplein te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Heden overleed geheel onverwachts onze geliefde neef Jan Adriaan van den Berge in de leeftijd van 37 jaar. Bruinisse: Jac. de Jonge W. de Jonge Oosterland: L. E. de Jonge-van 't Hoff Bruinisse: P. Huibers-de Jonge L. M. Huibers Bruinisse: Kees en Trisha de Jonge Michelle en Corné Sprundel: Anneke en Kees Heeren Bruinisse, 13 juli 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jan van den Berge Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Huib en Christel Bos-Hoets Thomas Julia Bruinisse, juli 2005 Dag lieve, dappere Judith We zullen je missen. Ries Rijn en Machteld Spelier Rinus, Corry, Robin en Daniëlle Dijke Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van Judith Bruins-Bouman de moeder van onze teamgenoot Pim Wij wensen Pim en Christa, zijn vader en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Namens (oud-)spelers en begeleiding van het Zaalvoetbalteam SSV'65/ElToro 1 Met diepe verslagenheid hebben we kennisgeno men van het plotseling overlijden van onze zeer ge waardeerde collega Jaap Wondergem In hem herdenken we een fijne en toegewijde colle ga die zeer betrokken was met zijn werk en zijn col lega's. Een mens van goede wil is ons ontvallen. Wij wensen zijn vróuw, kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens collega's en oud-collega's van KPN Bedankt voor alles wat je voor ons betekend hebt! Bedroefd, maar ook dankbaar dat hij voor verder lij den bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en broer Jan Adriaan Roth echtgenoot van Hillegonda Horsmeier Middelburg t Zevenbergen 21-04-1930 12-07-2005 Zevenbergen: Gon Roth-Horsmeier Breda: Jeroen Ewout Roth Monique Bakker Sera iv Breda: Marijke Roth Heerhugowaard: Dick en Riet Roth 4761 GW Zevenbergen De Knip 42 Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Sancta Maria in Ze\>enbergen, afdeling De Brug voor alle goede zorgen en steun. De crematiedienst, waarbij u wordt uitgenodigd, vindt plaats op maandag 18 juli om 13.30 uur in het crematorium aan de Tuinzigtlaan te Breda. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen maandag van 11.30 tot 12.30 uur in het mortuarium, Lindonk 49 te Zevenbergen. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoon lijke condoleance in de ontvangkamer van het crema torium. Samenkomst maandag om 13.15 uur in het crematorium. Verdrietig .vernamen wij dat is overleden Mina Willeboordse Dina Patten ier-Wisse Floor en Ciska- Kees en Cora Adriana en Jan Frans en Bep en kinderen Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Rinus Nieuwdorp Rinus heeft gedurende tientallen jaren vele functies binnen onze afdeling/district Zuid-West K.N.K.V. vervuld. Zijn groot enthousiasme en betrokkenheid zullen wij blijven herinneren. Wij wensen Jaap, Caroline, Anneke, Wendy, Maikel en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van alle korfbalverenigingen, korfbalcommissies in Zeeland, Addy Jacobs-Rouw, regioconsulent Wim Voomeveld, D.B./regioconsulent Wij vernamen dat voor ons toch nog onverwacht is overleden ons erelid en oud-voorzitter Rinus Nieuwdorp Hij was een van de initiatiefnemers bij de heroprich ting van onze vereniging in 1952. We verliezen in hem een enthousiast korfbalbestuur der en zullen zijn adviezen langs de lijn en in het club huis erg missen. Wij wensen zijn zoon Jaap. schoondochter Caroline, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de K.V. LuctorTemeuzen Onbegrijpelijk snel is na een goed leven uit ons mid den weggenomen onze lieve vader en opa Gerard van de Voorde sinds 10 september 1992 weduwnaar van Francina van de Voorde-de Pagter in de leeftijd van 80 jaar. Gerard en Nel van de Voorde-Jongepier Petra, Karina Ria en Bart Brasser-van de Voorde Wilco, Miranda Joke en Leo Boucherie-van de Voorde 13 juli 2005 Dr. Ottestraat 45 4382 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 18 juli van 9.30 tot 9.55 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehou den om 10.00 uur in het rouwcentrum, waarna de bijzetting zal plaatsvinden omstreeks 10.45 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom Gerard van de Voorde Maarssen: D. van Bodegom-van de Voorde Koudekerke: J. van de Voorde-van der Heijden Koudekerke: W. Mol-van de Voorde C.A. Mol Goes: M.C. Reijnierse-van de Voorde J. Reijnierse Neven en nichten Verdrietig vernamen wij het bericht dat voor ons toch nog onverwachts is overleden onze zwager en oom Gerard van de Voorde Namens de familie L. Brasser de Pagter Vlissingen, 13 juli 2005 Dankbetuiging Iu i tvaartv erzorgmj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl ALZHEIMER MAG GEEN NATIONALE RAMP WORDEN www.alzheimer-nederland.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 "Als je bijvoorbeeld hulpmiddelen of woningaanpas singen nodig hebt, dan duurt het soms maanden voordat de betreffende instanties een beslissing nemen. En dan krijg je nog vaak een grijs modelletje of een minimale aanpassing. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik kies zelf wel welke hulpmiddelen ik gebruik. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO) is de grootste belangenorganisatie van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteu ning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer in(o) "Altijd in ons hart Uit het diepst van ons hart willen wij u danken voor alle warmte en genegenheid, die wij mochten ondervinden in de periode van z'n ernstige ziekte en na het overlijden van Onze allerliefste Rinus Marinus Cornelis Bolier Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moei lijke tijden zoveel vrienden om je heen staan. Dat alles is een bijzondere troost en steun geweest voor ons. Ali John en Petra Louise en Ronald Sirjansland, juli 2005 Uw -•<j Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: BosseWeide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren Sporthotel Playoff verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gratis sauna en fitness Supervoordelige autoreis naar Duitsland ■reis naar de wonderschone Harz. En KRAS'zou KRAS niet zijn wanneer wij u hier niet met topvoor- deel naar toe zouden laten gaan! Want een 4-daagse auto- reis met verblijf in het 4-sterren Sporthotel Playoff boekt al vanaf slechts 69, inclusief het dagelijks ontbijtbuffet! Het hotel is op circa 3 km gelegen van het cultuurrijke plaatsje Braunschweig, aan de rand van de Harz! Een heerlijke omge ving waar u authentieke dorpen en leuke stadjes treft die hun traditionele vakwerkhuizen en gezellige marktpleinen tonen. Dus aarzel niet en boek snel, want vol vol! 4-sterren sporthotel playoff-braunschweig Het hotel beschikt o.a.over mediterraan restaurant, hotelbar, Sportpub Barfly, sauna met whirlpool, fitness, tennisbanen, squashbanen en solarium (tegen betaling) De kamers zijn voorzien van bad of douche, toilet, föhn, telefoon, tv, radio en minibar. tips voor uitstapjes De Harz is de hoogste streek van Midden- en Noord-Dultsland en kenmerkt zich door bergtoppen van meer dan 1000 m. hoog, naaldwouden, ruige rotspartijen en diepe meren waar u urenlange wandelingen kunt maken. Maar ook kunt u vanuit het hotel heerlijke uitstapjes maken naar historische steden zoals het stadje Braunschweig en haar Romaanse Dom en het oudste museum van Duitsland waar onder meer werken van Rembrandt, Vermeer en Rubens te bewonderen zijn. Ook is Wolfsburg met oj Volkswagen Museum en moderne plane tarium zeker de moeite waard om te bezichtigen ..«CONfcl I Qd veler verzoek nu de hele I °P veler verzoek 1 zomer krasse Inte S J indien u deze zomer via internet v Z uw reis koekt, maakt u kans op één b x van de 25 grandioze prijzen (o.a. naar Curasao en Turkije, reischeques en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week onder de internetboekers verloten! Het volledige prij zenpakket (wekelijks t.w.v minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Aankomstdata HZ 14.608 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 45 (4 dgn), 60 (5 dgn), rés.kosten 15 (verplicht, per boeking) Prijzen zijn persoon,tenzij anders vermeld. Exclusief: ver voer, reserveringskosten, div verzekeringen. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.608 KRAS Ste-wl/aknn-tieo KRAS SterVakantles-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Alm Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Hi Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle www.kras.nl 073 - 5 999 999 Ontdek één van Europa's meest bezochte steden Zomerspecial Berlijn! KRAS Stervakanties biedt u in de heerlijke zomermaanden een grandioos lang weekend aan in deze bruisende Duitse hoofdstad tegen absolute spot prijzen' Want zeg nou zelf, een 4-daags verblijf in het com fortabele Quality Hotel 8erlin vanaf slechts 95 is toch ook geen geld? En hierbij is zelfs het dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen Vanuit het hotel zit u binnen 15 min in het hart van het centrum van Berlijn, met oa. Brandenburger Tor, Kurfürstendamm en Potsdamer Platz Ook is het heerlijk wandelen over Unter den Linden Of lekker genieten op één van de terrasjes tot in de late uurtjes? Mis deze kans niet en profiteer van deze superaanbieding! QUALITY HOTEL BERLIN**** - BERLIJN Met de bus (halte nabij het hotel) of de metro bent u in ca. 15 minuten in hartje stad. Het hotel beschikt over o a. lift, bar en parkeergelegenheid (tegen betaling). Op ca 50 m van het hotel bevindt zich een fitnesscentrum (korting voor gasten van het Quality Hotel Berlin). TIPS VOOR UITSTAPJES Tijdens uw korte vakantie zult u ogen en oren te kort komen om alle bezienswaardigheden die deze stad rijk Is te kunnen bewonderen! Wat dacht u van de indrukwekkende Rijksdag, de Kurfürstendamm en de Potsdamer Platz? Ook moet u eens in uw leven over de Unter den Linden hebben gewan deld..Verder tell Berlijn vele prachtige musea en galerieën, zoals het Pergamon Museum. En voor de shoppers onder u zijn de brede winkel-/promenadestraten en het enorme wa renhuis KaDeWe een waar paradijs. Tevens heeft deze stad bruisend uitgaansleven met een enorme variëteitaanr» taurants, terrasjes en bars. Kortom, Berlijn heeft het allemaal. W. 1 Op veler verzoek nu de hele 1 zomer: krasse InternetWeken!! 1 J Indien u deze zomer vla intern uw reis boekt, maakt u kans opéf van de 25 grandioze prijzen (o De KRASSE InternetWeken!!! Aankomstdata HZ 14.563 4 dagen, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 20/7 t/m 28/10 v.a.€95 5 dagen, vrijwel iedere maandag en woensdag van 21/7 t/m 31/10 v.a.€ 115 Toeslagen p.p.: 1 -pk 40 (3 dgn)/€ 60 (4 dgn)/€ 8015 dgn), res.kosten 15 (per boeking, verplicht). Prijzen zijn p p., tenzij anders vermeld. Exdvervoer, res kosten,div.ver zekeringen. Vraag uitgebr.reisbeschr reisnr.HZ 14563 KRAS [zT! KRAS SterVakanli«s-reisburea< Apeldoorn. Arnhem, Baarn, Bre LsJ Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, 073 - 5 999 999 i JA, ik help kwetsbare kinderen. I Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. I Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25.-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Kevin houdt zich groöt. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? OM 0V E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon 1 een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 3 WlTJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34