Beter lem is mogelijk tp schoon ssi 0111-402000 lssieke orgel PZC Stalk largels Gehandicapt Arbeidsongeschikt? Chronisch riek? donderdag 14 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Mitchel 13 juli 2005 Petro en Rian Dekker-Houterman Manon Nieuwe Vlissingseweg 150 4335 JE Middelburg Overlijden Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan onze kanjer Judith Bruins-Bouman Dordrecht, 7 maart 1954 f Wilhelminadorp, 12 juli 2005 Eric Pim en Christa Co en Henk Jaap en Els, Dorien Griselda en Bert, Daniel Rom i Ida Keet Jan-Willem en Marijke, Jan-Willem, Maurits Oosthavendijk81 4475 AB Wilhelminadorp Op zaterdag 16 juli om 12.00 uur nemen we afscheid van Judith in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid brengen we op Judith een toost uit in Res taurant "Het Loze Vissertje", Het Sas 11 te Wilhelmina dorp. Tevens krijgt u daar de gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten. - liever geen bezoek aan huis en geen bloemen - Na een moedige strijd is overleden Judith Je belangstelling in ons, je precieze werkhouding en t hulpzaamheid zal ons aan jou herinneren. Peter Dirk-Jan Ester Goes, 12 juli 2005 Wegens familieomstandigheden is Bruins tegels Amundsenweg 2 te Goes op zaterdag 16 juli gesloten. Enige en Algemene kennisgeving Verdrietig om de enorme leegte die hij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop hij zijn strijd gestreden heeft. Ik ben hem zo dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwijze en het prachtige leven samen. Mijn lieve man, je leeft voor altijd in mij verder. Peter De Poorter echtgenoot van Lien Ritico Hoofdplaat 4 23 december 1951 Gent 112 juli 2005 Axel: Lien Ritico Axel, Bemhardstraat 47,4571 JT De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 16 juli om 13.00 uur in het crematorium te Ter- neuzen, Bellamystraat 28c. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie condo leren in het eerder genoemde crematorium. Vrijdag 15 juli is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de be graafplaats aan de Westsingel te Axel. Geen bezoek aan huis. Veel te vroeg is van ons weggevallen onze broer Peter De Poorter Sas v. Gent: Emmy de Reu de Poorter Hoofdplaat: Benny en Nelly de Poorter de Poorter Oostburg: Piet en Marie de Reu de Poorter Breskens: Eugene en Wilhelm ien van Muiken de Poorter Schoondijke: Darry en Magda de Paepe de Poorter Heden bereikte ons het droevige bericht van het toch nog onverwachts overlijden van onze gewaardeerde werknemer en collega Peter De Poorter Wij wensen Lien en familie veel sterkte voor nu en in de toekomst. Schildersbedrijf J. M. van IJzerloo BV Sluis Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 't Zijn de kleine dingen die 't doen Diepbedroefd hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve va der Jaap Wondergem in de leeftijd van 56 jaar. Voor ons ben je groot. Gré Wondergem-van Belzen Esther en René Simone en Els Nieken Annelies Serooskerke (W), 11 juli 2005 Noordweg 26 4353 AW Serooskerke (W) Jaap is thuis. Voor hen die afscheid willen nemen, bestaat hiertoe de gelegenheid op zaterdag 16 juli a.s. van 9.45 tot 10.15 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend zal de uitvaartdienst om 10.30 uur wor den gehouden. Daarna vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolder- seweg te Serooskerke (W). Gelegenheid om de familie te condoleren is er na de plechtigheid in bovengenoemde kerk. Intens verdrietig zijn wij met het plotseling overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en fijne oom Jaap Wondergem J. Wondergem-Geertse Suus Jan en Annemarie Han en Elly Suzanne Eliza Serooskerke, 11 juli 2005 Diep geschokt zijn wij door het onverwachts over lijden van onze zwager en oom Jaap Wondergem in de leeftijd van 56 jaar. Gillis en Jannie Jan en Wilma Wimen Johanna Jannie en Cees CorenJaap Gerda en Willy Dies Suzan en Wim Keer en Joke Neven en nichten Wij wensen Gré en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Serooskerke, 11 juli 2005 Verdrietig, maar vol fijne herinneringen, denken wij terug aan onze Ome Jaap Veel sterkte tante Gré, Esther, René, Simone, Els, Niek en Annelies. Ruth en John Ruben en Jenine David en Kim Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman en vriend Jaap Wondergem We wensen Gré, de kinderen en de naaste familie veel sterkte toe. Piet en Joke Wielemaker Izaak Francke Peteren Ellie Jongepier Leen en Lenny Boone Ko en Annie Francke Jo Janse-Marijs Nel en Jasper Janse Kaatje Wattel Ad en Anneke Boone Noordweg, Serooskerke Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jaap de man van onze vriendin en collega We kenden hem als altijd vriendelijk, opgewekt en behulpzaam. Gré, we wensen jou en de kinderen veel sterkte toe. Familie P. Cevaal Familie M. v. d. Bosse Je collega's uit de boomgaard Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze B-juniorenlei- der Jaap Wondergem Jarenlang was hij enthousiast leider van verschillen de jeugdteams van de Voetbalvereniging Seroos kerke en als vrijwilliger kon je vaak een beroep op hem doen. Zijn 'Seroos' hart bracht hem ertoe, ook na de actie ve periode van voetbal van zijn kinderen, om de jeugd te blijven begeleiden van laag tot hoog. Zijn inzet en betrokkenheid bij Seroos zullen wij niet snel vergeten. Onze gedachten gaan dan ook uit naar Gré, zijn kin deren en verdere familie, wij wensen hen veel sterk te toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur, jeugdcommissie en leden van VV Serooskerke Serooskerke, 12 juli 2005 Geheel onverwachts kwam tot ons het droevige be richt van het overlijden van onze leider Jaap Wondergem Nog nooit was ons verlies zo groot, we hebben onze 'Vriend van Seroos' verloren. We zullen je nooit vergeten, je optimisme en het ple zier dat we met je hadden, het zal een groot gemis zijn voor ons en de hele club. Wij wensen de familie veel sterkte toe met verwer ken van dit zware verlies. Trainer en spelers van Serooskerke B1 Serooskerke, 12 juli 2005 Thuis in Breda is dinsdag overleden onze onbe schrijflijke vriend Hans Teulings Wat zullen we hem missen! Frans van de Velde en Conny Seijbel Marion Ekering-van de Velde en Tom Ekering Haagland 1 4386 GL Vlissingen Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wil Houtop Van 1972 tot 1997 was Wil als secretaresse verbon den aan het Provinciaal bureau van de Ned. Her vormde kerk in Zeeland. Wij gedenken Wil in dankbaarheid om haar inzet en collegialiteit. Protestants Dienstencentrum Zeeland Bart van Noord, regiohoofd Anne Verstraten, secretaresse Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw C. A. (Corrie) de Klerk-Tange in de leeftijd van 67 jaar. Mevrouw De Klerk was gedurende de uitzonderlijk lange periode van 1 juli 1959 tot aan haar pensione ring op 1 januari 2003 werkzaam bij de voormalige dienst Gemeentewerken (later de dienst Stadsont wikkeling) in de functie van medewerkster Registra tuur/post- en archiefzaken. Tijdens haar loopbaan heeft zij vele gemeentelijke en maatschappelijke veranderingen meegemaakt waar aan zij zich mede door haar sociale bewogenheid moeiteloos kon aanpassen. Met dankbaarheid gedenken wij dan ook haar colle gialiteit en inzet voor de gemeente. Wij wensen haar zoon veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J. M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A. A. Eijkenaar, gemeentesecretaris Bedroefd namen we kennis van het overlijden van onze bridgevriend Bob Veger Onze gedachten gaan uit naar hen die hij achterlaat. Bestuur en leden van de bridgeclub Papyrus '65 te Middelburg Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht, je hebt je strijd moedig gestreden. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziek zijn, zacht en kalm van ons-is heengegaan onze lieve schoonzus en tante Willemina Willeboordse-van Koeveringe weduwe van Pieter Willeboordse in de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: A.J. van Koeveringe Middelburg, 12 juli 2005 Johan de Pourckstraat 20, Oostkapelle Correspondentieadres: Rembrandtstraat 15 4625 CA Bergen op Zoom Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 15 juli van 13.00 uur tot 13.15 uur in de "Zionskerk", Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal in voornoemde kerk om 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de "Zionskerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vertrouwend op God is van ons heengegaan bure Mina Vol goede herinneringen denken wij aan haar terug. Frederik en Lia Maljaars Jasmijn, Joris, Freddie, Thijs en Iris Ella Pieterse Oostkapelle, 12 juli 2005 "The Lord is my Shepherd Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop hij zijn strijd heeft ge streden, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden, onze lieve pa, opa en schoonbroer Marinus Nieuwdorp sinds 7 november 2001 weduwnaar van Willemina van Damme Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 79 jaar Eindhoven: Jaap en Caroline Wendy Maikel Rotterdam: Anneke van Damme Terneuzen, 12 juli 2005 Correspondentieadres: Kraanven 36 5646 HK Eindhoven Gelegenheid tot afscheid nemen, zaterdag 16 juli van 13.45 uur tot 14.15 uur in de Opstandingskerk, Bella mystraat 74 te Terneuzen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 16 juli om 14.30 uur in de Opstandingskerk. waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Bellamystraat te Terneu zen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Niet geheel onverwacht, maar met veel verdriet in ons hart is heden overleden onze goede vriend Rinus Nieuwdorp Zijn bijdrage aan de korfbalsport was intens en groot. Nieuw- en St. Joosland: Diny en Toob Fraanje Mijn laatste groet is voor hen, die mij in mijn onvolmaaktheid kenden en mij toch liefhadden. Guiljaam van Oost Bo - Goes, 6 september 1923 t Goes, 9 juli 2005 Afscheid nemen is loslaten wat dierbaar is. Tanny Sylvia en Ton Björn, Birgitt Olga Rikky Correspondentieadres: Pluimpot 36 4417 CG Hansweert De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia de Jong-de Ruiter sinds 2 augustus 1985 weduwe van Adriaan de Jong IJsselmonde, 10 augustus 1920 Goes, 8 juli 2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'TerValcke', voor de liefdevolle verzorging. Lenie de Bruijne-de Jong Aad de Bruijne Renata en Erwin Ivo Iris Correspondentieadres: J. A. van der Goeskade 8-07 4461 BH Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Van ons is heengegaan Anna Krijntje van Driel- van Fraaijenhoven weduwe van Cornelis van Driel 18 mei 1916 11 juli 2005 Een schat van een moeder, een hele lieve oma en een onvergetelijk warm mens M. van Driel A.M. Willaert-Koning M.F.M. Willaert Solana S. Beindorff-van Driel C.D. Beindorff Lucas P.C. van Driel Valentijn Veel dank aan de medewerkers van "De Vurssche", voor de liefdevolle zorg. Axel, 11 juli 2005 Correspondentieadres: S. Beindorff-van Driel Balans 17d 4331 BL Middelburg De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 16 juli om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden. Haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. Maar in dankbare herinnering leeft zij bij ons voort, want moeders sterven niet Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat zij zolang bij ons was, delen wij u mee dat, na een werkzaam leven, zacht en kalm is overleden onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Maria Pieternella van de Sande-Beije sinds 2001 weduwe van Jan van de Sande Noordwelle, t Zierikzee, 10 september 1915 12 juli 2005 Jannie van de Sande Mare de Böck Joke Maaike en Rinie Jeffrey Ronnie John Ali Berrevoets-van de Sande Jan Berrevoets ~in herinnering- Tony en Alie Quinten Miranda en Patrick Reza Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Minderbroederstraat 31 4301 EV Zierikzee Vrijdag 15 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de aula van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Emil Sandströmweg te Zierikzee. Zaterdag 16 juli zal om 11.00 uur de afscheidsplech- tigheid plaatshebben in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. In het crematorium is er ook vooraf gelegenheid tot afscheid nemen, na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de ontvangkamer. Treur niet om wat niet meer is maar wees gelukkig om wat is geweest 26 juli 1911 - 12 juli 2005 Dinsdag 12 juli 2005 overleed onze moeder, groot moeder en overgrootmoeder Jannetje Marinissen weduwe van Albert Jacob Franciscus Stroband Zij was bijna 94 jaar oud. De herdenking zal worden gehouden op zaterdag 16 juli om 14.00 uur in de aula van de Algemene Be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Daarna zal de bijzetting plaatsvinden in het familie graf. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Turkoois 22, 4337 MV Middelburg IEGRAFENISONDERNEMINGI Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Dmvcli-j en het gehele eiland Tholen en Sint Philip5|anj Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindewegll 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uk persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wi lsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen STOLK ORGELS KRABBENDIJKt 1 SPECIALIST VOOR HET Idealer van Johannus, Eminent, Domus, Ahlbom, vrijdagavond en zaterdag geopend jke, Oostpolderweg 1, tel.: 0113- GOUD ZILVER Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37, Middelburg Openingstijden don-, vrij-, zaterdag 09.00-12.30 uur 14.00-17.00 uur en op afspraak 0118-613760 Tevens taxaties BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 10.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl ANGO maakt een beter leven mogelijk Of het nu gaat om juridische onder steuning, belastingteruggave, uitkerin gen, zorg en hulp, woningaanpassin gen, vervoer of lotgenotencontact- Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 4343 www.ango.nl info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorgani satie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30