Haarhuis is klaar voor rentree PZC_ Padmos beheerst stratenloop PSV laat ook Lee vertrekken RKC en Lokeren blijven in balans Johnny Quaak is op de weg terug Tennisser kan Oranje te hulp schieten in Davis Cupduel met Slowakije uitslagen agenda donderdag 14 ju li 2005 swbj door Gertjan van Geen BRATISLAVA - Het geminimali seerde Nederlandse Davis Cup-team zal het vanaf morgen meer dan ooit van teamgeest en verrassing moeten hebben. De kwartfinale tegen Slowakije in Bratislava lijkt op voorhand een onmogelijke opgave. De hulp zal van hogerhand en wellicht van een oude vos moeten ko- Monter onderging het zevental Peter Wessels, Raemon Sluiter, Dennis van Scheppingen, Melle van Gemerden, Rogier Wassen, captain Tjerk Bogtstra en assis tent Paul Haarhuis gisteren de eerste persconferentie. De men tale staat van het vaderlandse tennis is erbarmelijk. Sjeng Schalken en Martin Verkerk - een goed jaar geleden nog top- twintigspelers - raakten door blessures achterop en staan res pectievelijk 202e en 212e op de wereldranglijst. Zij zijn er in de Slowaakse hoofdstad niet bij. Wessels is als mondiale nummer 89 de hoogstgeplaatste Neder- iander, voor Sluiter (134) en Van Scheppingen (145). Verontrustend Het steekt schril af bij de tegen standers. Kopman Dominik Hr- baty (26) en Karol Beek (47) voe len zich gesteund door voorma lig toptienspeler Karol Kucera. Zelfs dubbelspeler Michal Merti- nak is als nummer 129 op papier een betere singelaar dan Sluiter. En dat is niet het ergste. De re cente resultaten van het trio zijn zo mogelijk nog verontrus tender. Wessels kon op Roland Garros nog een potje winnen, maar toonde zich daarna een geeste lijk wrak door tegen het Franse talent Richard Gasquet de der de en laatste set weg te geven. Sluiter, die zijn hef de voor en kwaliteiten op snelle banen roemt, won tijdens de drie grastoernooien die hij speelde niet één keer. Van Scheppingen nam deel aan toernooien van dermate laag niveau dat zelfs de redactie van NOS Teletekst er aan twijfelde of ze zijn nederla gen wel zou publiceren. De enige Nederlander die aan toonbaar in vorm is, is Melle van Gemerden. Hij won echter 'slechts' het challenger van Sche- veningen, een toernooi in de eer ste divisie van het tennis en werd als vijfde man toegevoegd aan de selectie. Maar de magie van de Davis Cup heeft het zelfvertrouwen weer een beetje opgekrikt. Ze ker bij Sluiter. Hij haalt juist in landenwedstrijden het beste in zichzelf boven. „De vlag gaat weer uit. Ik merk het aan Peter, die tot voor kort het winnen van een ATP-toernooi belangrijker vond dan de Davis Cup winnen. Dat is omgeslagen. En Melle kreeg alleen bij het horen dat hij meemocht al zo'n kick dat hij in Scheveningen fantastisch heeft gespeeld." Bogtstra mag slechts vier man in zijn team opnemen. Gisteren gaf hij aan dat hij zijn keuze voor de enkelspelen al gemaakt heeft. Gezien de onderlinge re sultaten tussen Sluiter en Hrba- ty (3-0 voor de Rotterdammer) is het aannemelijk dat hij mor gen met Wessels op de baan ver schijnt. In de Davis Cup speelt op de openingsdag de nummer één van het ene land altijd tegen de nummer twee van de het ande re. Sluiter: „Bij Hrabty speelt het zeker mee dat hij nog niet van mij gewonnen heeft. En ik heb lekker iemand aan de over kant van wie ik weet dat ik hem kan verslaan." Wat het dubbelspel betreft heeft Bogtstra ineens meerdere op ties. Aangenomen werd dat Was sen als dubbelspecialist de eer ste optie was, maar gezien de vorm die oude rot Haarhuis in de Sibamac Arena ten toonspreidt, is het niet ondenk baar dat de 39-jarige Eindhove- naar zaterdag wordt ingezet. Haarhuis ging als verlengstuk van Bogtstra mee naar Slowa kije. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan. „Als de andere spelers het gevoel heb ben dat ik een 'meerwaarde kan zijn en alleen al door mijn erva ring anderen beter kan laten spe len, dan kan ik spelen", zei Haarhuis gisteren. „Dinsdag was ik er niet klaar voor geweest, vandaag (woens dag) ging het lekker. Wie weet hoe het de komende dagen zit. Ik verwacht dat er in ieder geval een specifieke dubbelaar in het team zit. Met beiden neemt hij (Bogtstra) een risico. Ik heb wei nig wedstrijden gespeeld de laat ste jaren en Rogier zou als debu tant het dubbel moeten leiden. De vraag is of hij met die druk kan omgaan." GPD RKC-aanvaller Rick Hoogendorp wordt gestuit door doelman Milojevic Zvonko van Sporting Lokeren. door Rinus Verberkmoes IJZENDIJKE - RKC en Lokeren hebben gisteravond op het ter rein van voetbalvereniging IJ- zendijke met 1-1 gelijkgespeeld. De doelpunten vielen na rust. Voor trainer Adri Koster en zijn mannen uit Waalwijk was dit duel de eerste echte test. Een duel met een tegenstander die al enkele wedstrijden in de Interto- to speelde, weliswaar sneuvel- de, maar al wel een paar weken voorbereiding verder is dan RKC. „Het is mede om die reden dat ik enkele jongens na de rust gewisseld heb. Met name omdat we conditioneel nog wat achter stand hebben op Lokeren en daardoor een grotere kans heb ben op blessures", legde Koster uit. Hij wisselde spelers als Pa trick van Diemen, Hans van de Haar (net van FC Utrecht over genomen) en testspeler Morten Christensen. Door die wissels Tony Schrauwen overleden LIER - Voormalig biljarter Tony Schrauwen is op 67 ge leeftijd in een ziekenhuis in het Belgische Lier ove i den. De Belg veroverde één wereldtitel (47/2) en twee E-' ropese titels in de kaderspelen 47/1 en 47/2. Schraiw was dertig jaar in dienst van de Nederlandse biljartbon' als opleider/coach van talentvolle spelers. Tot de vele t? lenten die Schrauwen begeleidde behoorde onder ai ren Dick Jaspers. ANP Nederlaag voor volleybalsters SEND AI - De Nederlandse volleybalsters zijn de jW' van de World Grand Prix begonnen met een n het Japanse Sendai verloor het team van bondscoach Avi tal Selinger gisteren met 3-0 van Brazilië. >T-J - foto Peter Nicolai kregen bijna alle beschikbare RKC-spelers speelminuten. Na een urn- kwam Lokeren op voorsprong dankzij Aristide Bance. Vijf minuten later was het 1-1. Maker van dit doelpunt was Dominique van Dijk op aan geven van Rick Hoogendorp. En kele minuten later had Lokeren de winst moeten pakken. Helaas voor de zuiderburen stopte RKC-doelman Jurgen Wevers de door Hakim Bouchouari geno men strafschop. speelt nog tegen Japan, olympisch kampioen China reldkampioen Italië en Cuba. ANP Loovens op huurbasis naar Cardiff ROTTERDAM - Feyenoord heeft Glenn Loovens gistere met onmiddellijke ingang voor een seizoen verhuurd ar Cardiff City. De verdediger gaf zichzelf in Rotterdam we, nig kans op een basisplaats. Loovens werd eerder al uife leend aan Excelsior en De Graafschap. ANP Oud-Sparta-Bruse Boys afgelast BRUINISSE - Het voetbalduel tussen Bruse Boys oud-Sparta gaat morgen niet door. De wedstrijd is af^ last, omdat de velden in Bruinisse in een slechte toestan- verkeren. Tijdens de zomerperiode zijn de velden gerend veerd, maar het gras is nog niet zodanig gegroeid dat op gespeeld kan worden. Bruse Boys hoopt nu in aug tus tijdens de festiviteiten in het kader van het 50-jaiji bestaan nog een keer tegen oud-Sparta te kunnen voetbal" len. Schotse cricketers winnen toernooi DUBLIN - De Schotse cricketers hebben gisteren het toe nooi om de ICC Trophy gewonnen. In Dublin werd gag. land Ierland met 47 runs verslagen, Schotland, dat 32' runs maakte voor het verlies van acht wickets, won® ICC Trophy voor het eerst. Titelverdediger Nederlaii strandde op de vijfde plaats, die wel recht gaf op di me aan het wereldkampioenschap van 2007. GPD Toppers van toen in Boxmeer BOXMEER - De Profronde van Boxmeer, traditiegetroai het eerste Nederlandse criterium na de Tour, krijgt»; maandag 25 juli behalve de Tourvedetten ook een hot; toppers van toen aan het vertrek. Zij rijden een wedstrij achter de derny's. Onder hen zijn vijf oud-winnaars in Boxmeer: Jan Ki kels (winnaar in 1978), Ad Wijnands (1981 en 1984),Hei Lubberding (1982), Peter Winnen (1983) en Jean-Pa: van Poppel (1994). Johan van der Velde, TwanPoelseni broers Jan, Piet en Fons van Katwijk completeren b tienkoppige veld van oud-professionals die het nog keer tegen elkaar opnemen. De dernykoers komt ii plaats van het amateurcriterium. GPD door Sven Bakker ZIERIKZEE - Johnny Quaak heeft zich bij het Dikke To ren-toernooi in Zierikzee ge plaatst voor de halve finales. De als tweede geplaatste Quaak was in twee sets te sterk voor Rikkert van der Wel. Het werd 7-6 en 6-1. Quaak is op de weg terug na langdurig blessureleed aan zijn knie. Pas in de finale zal hij se rieuze tegenstand krijgen van de als eerste ingeschaalde Jacco de Looff. In de halve eindstrijd moet Quaak dan wel eerst Erik Anspach verslaan. Hij won met 6-4 en 6-3 van Ewald Volmer. De Looff speelt in de halve fina le tegen Jeroen Wagenaar, die Ramon de Jong met de setstan den 6-2, 6-3 kansloos liet. In de vierde categorie schaarde Rikkert van der Wel zich bij de laatste acht van het schema. Zijn tegenstander Ike Joziasse had met 6-3 en 6-1 weinig in te brengen tegen Van der Wel, die nu de als drie/vierde geplaatste Bram de Nijs treft. Mark Passchier is uitgeschakeld in de 4-categorie van het enkel spel. Passchier, net als De Nijs als drie/vierde ingeschaald, ver loor verrassend van Peter Godrie: 6-7, 5-7. In het mannen- dubbel vier had Passchier meer succes. Samen met Erik de Bruyn plaatste hij zich voor de halve finales door Martijn van Grunsven en Pieter Boot met 7-6 en 6-4 te verslaan. Het kop pel Michel de Vlieger/Chris Schoneman, nummer één van de plaatsingslijst, is de volgende horde. van onze sportredactie EINDHOVEN - Na Mark van Bommel, Johann Vogel, Ji-sung Park en Kasper Bogelund mag ook Young-pyo Lee vertrekken bij PSV. Dat is de uitkomst van hel gesprek dat de Zuid-Kore- aanse linksback gisteravond had met technisch directeur Guus Hiddink, zo meldt Lee's zaakwaarnemer Dong-kook Kim. AS Monaco is de meest se rieuze gegadigde om Lee over te PSV vraagt zo'n vijf miljoen eu ro voor de speler, die in januari 2003 voor anderhalf miljoen eu ro werd aangetrokken en wiens contract afloopt in 2006. AS Mo naco wil over die vraagprijs on derhandelen, „Duidelijk is dat Monaco hem graag wil hebben", aldus Kim. „Zij zijn nu de eerste partij om met PSV en Lee in ge sprek te gaan. Engeland is op dit moment zijn tweede keus." Hiddink sprak gisteravond met Lee in Zuid-Korea, waar PSV op trainingskamp is. Kim: „In dat gesprek heeft Lee de wens kenbaar gemaakt te willen ver trekken. Het gesprek verliep in een zeer goede sfeer. Meneer Hiddink heeft hem toestemming gegeven om naar een andere club uit te zien." Volgens Kim kan een transfer van Lee al bin nen enkele dagen rond zijn. „AS Monaco is zeer serieus. Als de clubs er uit komen, verwacht ik verder geen grote problemen." Dankzij een treffer van Robert won PSV gisteren de eerste oe fenwedstrijd van het nieuwe sei zoen. De Braziliaanse spits maakte het verschil in het duel met het Korean University All Star Team (1-0). Ruim dertigdui zend toeschouwers zagen Ro bert vlak voor de rust scoren. De tegenstand van het 'universi teitsteam' was zwaarder dan ge dacht. Liefst vijf internationals en acht oud-internationals maakten deel uit van de ploeg, die onder leiding stond van oud-prof Bum-kun Cha. Guus Hiddink stuurde een veredeld B-team de wei in. Van de waar schijnlijke basiself stonden al leen de nieuwelingen Vayrynen en Simons aan de aftrap. Na de rust maakten ook Alex, Lee, Farfan en Vennegoor of Hesse- link hun opwachting. PSV maakt vandaag kennis met een nieuwe proefspeler. Het gaat om doelman Ki-seok Cha, die on langs actief was op het WK voor junioren in Nederland. GPD door Sjaak Sinke DOMBURG - De 25e editie van de Doinburgse stratenloop werd gisteravond een prooi voor Wim Padmos. Arjan Beije deed het verdienstelijk en kwam op slechts vijf seconden achter stand als tweede binnen. De wedstrijd ging over tien kilome ter. Het recordaantal van 220 atle ten werd door de erevoorzitter van Dynamica, Jan Vermeule, op gang geschoten. Onder de deelnemers was de Engelsman Steve Brooks, die maar net op tijd arriveerde en zonder start nummer aansloot bij de meute. Wim Padmos dicteerde meteen het tempo, op de voet gevolgd door onder anderen Beije, Niels Koole, Remy Vasseur, Theo Ra- bout, Ruud Woord en Franky Beljaars. Na vier kilometer wedstrijd had den Padmos en Beije de achter volgers al afgeschud. In de vijf de en laatste ronde was het dui delijk dat Padmos weer een over winning kon bijschrijven op zijn palmares. Hij zegevierde. Beije deed met zijn tweede plaats goede zaken voor het PZC-stratenloopcircuit. Door dat Padmos niet voor het gehele circuit heeft ingeschreven, komt hij niet in aanmerking voor de punten en dus mocht Beije 300 punten aan zijn totaal toevoe gen. Wim Besuyen (Dynamica) boek te bij de mannen H50 zijn twee de zege op rij. Rinus Joose (AV'56) versloeg de Zeeuwse crosskampioen bij de mannen H60, Joop Lasseur (Delta Sport). Bij afwezigheid van Anjolie En gels kon Marianne de Kok van LPK uit Lewedorp de bloemen bij de vrouwen D20 in ont vangst nemen. Sjaak Maartense (AV'56) boekte haar tweede ze ge bij de vrouwen D40. De derde wedstrijd voor het PZC-stratenloopcircuit is woensdag 20 juli om 19.15 uur in Westkapelle. Domburg Stratenioopcircuit 10 km. Mannen H20: 1. Wim Padmos (Voorne Atletiek) 33.15, 2. Arjan Beije (Delta Sport) 33.20, 3. Niels Koole (Dy namica) 33.57, 4. Steve Brooks (Enge land) 34.26, 5. Theo Rabout (Wielingen) 34.31, 6. Tim Pleyte 34.36, 7. Miquel van Tongeren (Dynamica) 35.41, 8. Wim van Sparrentak (Dynamica) 35.44, 9. Erik Cappon (Wielingen) 35.45,10. Leon Jacobse (Dynamica) 35.52. H40: 1. Ruud Woord (Thor) 34.35, 2. Franky Bel jaars (Dynamica) 35.09, 3. Rini Brugge- man (AV'56) 35.59, 4. Alex Scholte (av Veluwe) 36 44, 5. Mauricio Gonzalez (Dfynamica) 36.51. H50: 1, Wim Be suyen (Dynamica) 37.09, 2. Pieter van Horssen (Middelburg) 37.21, 3. Eddy Smit (Delta Sport) 38.37. H60: 1. Rinus Joosse (AV'56) 42.42, 2. Joop Lasseur (Delta Sport) 42.48, 3. Cor Muller (Delta Sport) 44.12. Vrouwen D20: 1. Marian ne de Kok (LPK Lewedorp) 41.20, 2. Chantal Koole Maat (Dynamica) 44.36, 3. Angelina Fondse (Dynamica) 48.56. D40: 1. Sjaan Maartense (AV'56) 43.24, 2. Diana van Belzen (Domburg) 43.27, 3. Jeaninne van Overveld (Thor) 44.49. Oudelande. Wip 1. 1e hoofdvogel: H. Koens (Zeelandia). 2e hoofdvogel: M. Joosse (Edele Handboog) 1e zijvogel: P. Repkes (Victoria). 2e zijvogel: Sj. Raas (Victoria). 3e zijvogel: P. de Putter (Con cordia). 4e zijvogel: J. Braam (Ons Ge noegen). 1e kal: J. Kopmels (Victoria). 2e kal: H, Koens(Zeelandia). 3e kal: P. Repkes (Victoria). 4e kal: H. Boonman (Vrije Schutters). Wip 2. 1e hoofdvogel: J. Verbart (Willem Teil). 2e hoofdvogel: P. de Putter (Concordia). 1e zijvogel J Kopmels (Victoria). 2e zijvogel: Patr. Re- mijnse (Edele Handboog). 3e zijvogel: J. Braam (Ons Genoegen). 4e zijvogel: P. Oosthoek (Vrije Schutters). 1e kal' L, v. Dijke (ADLM.). 2e kal: J. de Koeyer (Diana). 3e kal: M. Goeree (Zorgvlied). 's-Heerenhoek. Senioren. Ie hoofdvo gel: J. Harinck (Diana). 2e hoofdvogel: B. Bos (st.Sebastiaan). Ie zijvogel: J. v. d. Guchte (Zorgvlied). 2e zijvogel: C. Boonman (Vrije Schutters). 3e zijvogel: C. Jeremiasse (Zorgvlied). 4e zijvogel: J. v. d. Guchte (Zorgvlied). 1e kal: P. Vet te (Concordia). 2e kal: C. Jeremiasse (Zorgvlied). 3e kal: C. Jeremiasse (Zorg vlied). 4e kal: A. Dekker (Doel naar Ho ger). Meeste kleine vogels: N. Schouwe- naar (Juliana). Vliegende vogel: A. Dek ker (Doel naar Hoger). Ovezande. 1e hoofdvogel: J. Platschor- re (Zorgvlied), 2e hoofdvogel: J. Boon man (Willem Teil). 3e hoofdvogel: D, Boonman (Willem Teil). 1e zijvogel: J. v. Steenbergen (Willem Teil). 2e zijvo- gel: R. Klippel (Doel naar Hoger). 3e zij vogel: J. Boonman (Willem Teil). 4e zij vogel: J. v, Steenbergen (Willem Teil). 5e zijvogel: B. Meyer (st. Andries). 6e zij vogel: F. Koens (Spes Nostra). Ie kal: M. Wisse (de Westerschelde). 2e kal. H Koens (Zeelandia). 3e kal: D. Boonman (Willem Teil). 4e kal: R. Klippel (Doel naar Hoger). 5e kal: M. de Jonge (Sora- Heinkenszand. Wip 1. Ie hoofdvogel: P Raas (Victoria). 2e hoofdvogel: H. Franse (Willem Teil) 1e zijvogel: J. de Jonge (Soranus). 2e zijvogel: P Raas (Victoria). 3e zijvogel: M. Verdonk (Jac.v. Beieren). 1e kal: L. v. Dijke (AD LM). 2e kal: P. Proost (Zorgvlied). Wip 2. 1e hoofdvogel: M. de Jonge (Soranus II). 2e hoofdvogel: A. de Jonge (Sora nus). 1e zijvogel: C. de Jonge (Soranus II). 2e zijvogel: R. Dosse (De Wester schelde). 3e zijvogel: A. Rijk (ADLM). 4e zijvogel: C. Jeremiasse (Zorgvlied). 1e kal: R Dosse De Westerschelde). Zierikzee. Dikke Toren-toernooi. Mannenenkelspel. HE3: E. Anspach-E. Volmer 6-4 6-3, J. Wagen- aar-R. de Jong 6-2 6-3. HE4: R. van der Wel-I. Joziasse 6-3 6-1. HE5: T. van Doorn-G. van Splunder 6-4 6-7 6-4. HE6: B. de Vos-J. Vleeshouwer 6-0 6-3, T. Vos-Q. Haze 7-5 6-3, K. van den Ber- ge-M. Maaskant 6-2 6-1. Mannendul belspel. HD4: E. de Bruyn/M. Pi schier-M. van Grunsven/P. Boot7-6D HD6: M. Murre/J. Meerman-P. Jan sens IA. Plaizier 2-6 6-3 6-4, Mijnders/A. Hakkenbrak-T. Roggebaa M. Kramer 6-1 6 4. Vrouwendubbi spel. DD5: J. Davidse/L. Stuut-E. Clercq/C. Kurz 6-2 1-6 6-1. I dubbelspel. GD5: A. Kouwenberg Nouwen-J. Steehouwer Y. Volken6 2-6 6-3, GD6: A. Heilker/J. Heilkri van Kluyven/B. Raats 6-1 7-5, Verbraak/E. Kouwenberg-L, Bomei van der Have 6-2 4-6 6-2, C. Kerkhcvc' van Burg-M. den Engelsman/J denEi gelsman 6-1 6-4. 's-Heer Hendriksinderen. Open da beltoernooi De Puye. MannemM belspel. HD5: S. van Rijswijk/J.Hers man-M. Pikaar/P. Bustraan 7-5 V, HD6: J. Gernler/H. Bosschairt' Westdorp/F. Verwei 3-6 6-4 6-2, M. vi Oosten/R. van Oosten-A. de JongefH Wijnands 6-2 6-3. Vrouwendubh spel. DD6: L. Houtepen/J. Suurlari- Verwei/N. van de Zande 6-2 6-4, EZSÜSHMBMI! Suwon: Zuid-Kori (0-1). Doelpunt: Robert, SC Heerenveen - KVC'" (2-1). Doelpunten Hi aar, Samaras. Losse Twente 0-10 (0-4). Doelpunten Culra (1 strafschop), Bouchiba, Gakhotó Brama, N'Koufo, Simbum, Fafiani.To; ma. Oostwold: WS - FC 0-17 (0-8). Doelpunten: Cornelissed.fli mie en Pannekoek 3, Nevland en dorf 2, Fledderus, Van der Laan, chan. Utrecht: FC Utrecht - KVC Wilt broek-Meerhof (Bel) 7-0 (2-0) D ten: Nelisse en Fortune 2, Somt den Bergh, El Gaaouiri. Den ADO Den Haag - Zevenhoven 60144 Mols 2, Stroeve 2, Doherty, Polak. Ve viers: Standard Luik (Bel) - MWi' (0-1). Doelpunt MVV: Ael' Bosch: FC Den Bosch -M 0-2 (0-2). Oisterwijk: Tax cing Genk (Bel) 0-13 (0-6 heid: Engelaar bleef geblesi Waalwijk lelpunt RKC.W Dijk. Prinsenbeek: Beek Vooruit-w Breda 0-7 (0-4). Doelpunten; Van H«t donk 4, Sikora 2, Rigters. Ni; NEC - Porto (Por) 0-1 (0-1). C Helder Postiga. 'f get kant. IJzendijke: RKC VI (Bel) 1-1 (0-0). Doelpunt Rl Sendai. World Grand Prix, vrouw» Brazilië-Nederland 3-0 25-22 2k 25-14), Cuba - China 3-2, Italië-J8» 3-0. Stand: 1 Italië, Brazilië 1-2I34U Cuba 1-2 (3-2), 4. China 1-0 (2-3),5.1» derland 1-0 (0-3), Japan 1-0(0-3). donderdag Atletiek bij* Trimloop Burgh- naast de kerk voor hotel Bom JwM loop over 2,5 km, aanvang 19.00 o" Trimloop over 3,3; 6,6 en.9,9 ki"^ .aanvang: 19.30 uur. kerk vanaf 18.30 uur. Tennis ~TZ Arne-tennistoernooi. Locatie lei vereniging De Schenge in Amemui» Aanvang: 16.30 uur. Dikke Toren-toernooi. Locatie cl««# vereniging Zierik?ee. Aanvang: Open dubbeltoernooi De PuVe tie: tennisvereniging De PuyemJ' Hendrikskinderen. Aanvang' 16"51" Voetbal Vriendschappelijk. Sluis-SK b Aanvang: 19.00 uur, Vrij snel na de start is er al tekening in de strijd bij de Stratenloop Koole (net zichtbaar) en Theo Rabout. in Domburg: Vlnr: Wim Padmos, Remy Vasseur, Arjan Beije, Niels foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18