a ft» PZC O ■jjlnl GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AED dinsdag 12 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Hoera, we hebben een zoon Joey Willem Adriaan geboren 08-07-2005 Edwin Dieleman Angela van de Vreugde A. van Heestraat 8 4493 AK Kamperland Overlijden Veel te vroeg bereikte ons het bericht dat onze collega Leny de Winter-Vermuë is overleden. "Juf Leny" was altijd zeer betrokken bij de kinderen in de klas. Ze zullen haar missen. Voor de collega's stond zij altijd klaar. We zullen haar blijven herinneren als een fijne collega. We wensen haar man, kinderen, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bovenschoolse directie en personeelsleden Openbaar Onderwijs Borsele Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leny de Winter-Vermuë Zij heeft sinds 1995 met grote inzet gewerkt op de Franck van Borsseleschool als leerkracht van het openbaar basisonderwijs in de gemeente. Onze gedachten gaan uit naar de naaste familieleden, verdere familie en bekenden. Burgemeester en wethouders van Borsele Diepbedroefd vernamen wij het bericht van het over lijden van Wil Krips-de Jager Wij wensen onze buurtjes. Willy's vader, 92 jaar, haar broer en verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Moge God hen Zegenen. Familie C. C. Dorsman De Brauwstraat 46 Zierikzee Verslagen hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van Marten, mijn allerliefste man, onze vader, opa, zoon en schoonzoon Marten Eiso Blaauw echtgenoot van Nelly Agatha Kooger op de leeftijd van 61 jaar. Kruiningen: Nel Blaauw-Kooger Kruiningen: Martijn en Marij-Daniëlle Melissa Kruiningen: Pieter-Jan en Jeanine Middelburg: B. J. Blaauw Heerhugowaard: C. T. Kooger-Blom 10 juli 2005 Huygensstraat 20 4416 DK Kruiningen Marten is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te con doleren woensdag 13 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben donder dag 14 juli om 13.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen nooit meer samen tennissen, nooit meer samen verbouwen, nooit meer samen gezellig eten. nooit meer samen dansen op Abba, nooit meer samen naar het strand. Nooit meer samen. Geschokt en verdrietig zijn we door het overlijden van onze allerbeste vriend Martin We wensen Nel en de kinderen, opa en oma veel sterkte toe met dit grote verlies, we zullen er zijn voor jullie in dit enorme verdriet. Herman en Corrie Manten, Peter-Jan, Nicolien en Ronald, Jeroen en Ingrid Kruiningen, 10 juli 2005 Goeiendag...! riep je altijd enthousiast. Dit nooit meer te mogen horen op jouw typische manier Martin, doet veel pijn. We zijn daarom erg verdrietig en vol ongeloof. Je was een kanjer, niets was je teveel. Nel en kinderen, we zijn er voor jullie. Kees, Thea, Antjan, Ingrid en de Mosjes Yerseke, 10 juli 2005 Met verslagenheid vernamen wij het plotseling over lijden van Martin Blaauw Wij moeten afscheid nemen van een zeer gewaar deerde tennisvriend met een groot en warm hart. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwer ken van dit grote verlies. Erwin, Peter-Jan. Bert, Mario, Dick. André, Marc, Gerard, Henk, Alex, Sjoerd, Michiel, Vincent en Saskia. Tennisteam 'deZeekoe". Met grote verbijstering ontvingen wij zondag het be richt, dat ons teamlid Martin Blaauw plotseling is overleden. Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe. Louw Dominicus Laurent-Jan Allewijn Hans Waterman Koos van Gastel Herman Manten Frank-Jaap Kole le Herentennisteam 35+ L.T.C. Kruiningen Diep geschokt zijn wij door het onverwachts overlij den, nauwelijks één jaar na zijn prepensionering, van onze oud-collega Martin Blaauw Martin zullen we ons herinneren als een integer mens, iemand die rust uitstraalde en die zichzelf nim mer op de voorgrond plaatste. Martin stond bekend als een vaderfiguur. Hij was altijd bereid anderen te helpen, waardoor hij door al zijn collega's zeer ge waardeerd werd. Zijn humor bepaalde mede de goede sfeer binnen de ploegen waar hij werkzaam was. Wij wensen zijn vrouw en familie heel veel sterkte dit zware verlies te dragen en te verwerken. Management eri medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V. Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Martin Blaauw echtgenoot van ons sponsor tennisteamlid Nel Wij wensen Nel en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Lina en Martin Joke en Hans Erica en Toon Janny en Laurent Joyce en Ron Truus en Jo t Corrie en Herman Ria en Joop Inge en David Tot onze droefheid is geheel onverwachts overleden onze lieve broer, zwager en oom Nol Stroosnijder in de leeftijd van 66 jaar. Ko en Jo Rinus t en Jopie t Bep Kees t en Leu Tannie en Leo Corrie en Kees Wim en Tanja neven en nichten Yerseke, 10 juli 2005 Ik wil van God als van mijn Herder spreken, onder Zijn hoede zal mij niets ontbreken. Psalm 23 Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop zij haar 3,5 jarige strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed in alle rust van ons is heenge gaan mijn lieve moeder, onze dierbare zus, schoon zus en tante Cornelia Anna de Klerk-Tange Corrie sinds 1994 weduwe van Lodewijk de Klerk Middelburg, f Middelburg, 28 januari 1938 10 juli 2005 Middelburg: Comé en Lot Oost-Souburg: Piet en Bep Sacco en Adriëtte; Gilian Alefen Stephanie Middelburg: Ad en Els Maniëll en Ralph Arianne en Mirella Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen en ver plegend personeel van Streekziekenhuis Walcheren alsmede aan personeel en vrijwilligers van het Hospi ce St. Jans de Casembroot. 4336 CN Middelburg Statenlaan 160 Mijn moeder is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 13 juli van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 15 juli om 12.30 uur in de Protestantse Kerk te Kleverskerke, voorafgaan de aan de dienst is er van 12.00 uur tot 12.30 uur ge legenheid tot condoleren. Aansluitend zullen wij haar in besloten kring begra ven. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Nienke Verhulst-Tamminga Als vrijwilliger van de Vrijwillige Thuiszorg Walcheren heeft zij zich op bijzondere wijze ingezet bij ernstig zieke en terminale mensen in de thuissituatie. Wij zullen haar missen. Het bestuur, regiocoördinatoren en vrijwilligers van de Vrijwillige Thuiszorg Walcheren Koudekerke, 11 juli 2005 Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacomina Pieternella Platschorre-Wisse echtgenote van Adriaan Platschorre (t 15-12-2001 'Wemeldinge, f Ovezande, 12-09-1925 10-07-2005 Velletri (Italië): Ella en Edoardo Valerio Daniela Heiloo: Elien en Roemer Floris Robin Veerle 10 juli 2005 Mauritsstraat 23 4441 BA Ovezande Op donderdag 14 juli is er vanaf 12.00-12.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 14 juli om 14.00 uur in het 'Kerkje van Ellewouts- dijk', waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het 'Van Hattum- huis', Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk, gelegenheid tot condoleren. Heden overleed onze geliefde zuster en schoonzuster J. P. Platschorre-Wisse Weduwe van A. Platschorre 's-Gravenpolder: J. Wisse t H. W. Wisse-Boogert Biezelinge: J. Hundersmarck-Wisse A. F. Hundersmarck 9 juli 2005 Geheel onverwacht is overleden onze schoonzus en tante Jacomina Pieternella Platschorre-Wisse In de leeftijd van 79 jaar. Ovezande: M. J. Platschorre D. L. Platschorre-Koeman Ellewoutsdijk: J. Moerland C. C. Moerland-Platschorre Ellewoutsdijk: S. Platschorre G. J. A. Platschorre-Dronkers Ellewoutsdijk: C. Platschorre D. Platschorre-de Witte neven en nichten 9 juli 2005 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Dingena Bosman-Dominicus weduwe sinds 1980 van P. Bosman 22 mei 1920 f 10 juli 2005 Maarssen: Albert en Lideke Zwijndrecht: Robbert en Gaby Marije Corneel en Juanita Drieën Bartel Middelburg, Wellinkwervestraat Correspondentieadres: Oostwaard 58 3602 XA Maarssen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Nauta, zal worden gehouden op vrijdag 15 juli a.s. om 13.00 uur in Kerkcentrum "De Morgenster" aan de Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid om de fa milie te condoleren. Na de condoleance zullen wij onze moeder en oma in besloten kring naar haar laatste rustplaats brengen. Mocht u door omstandigheden geen uitnodiging heb ben ontvangen, dan gelieve u deze advertentie als zo danig te beschouwen. De zon scheen, de bloemen bloeiden, de vogels floten... en toen was het stil. Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken vredig is heengegaan onze lie ve moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgroot moeder Joanna Maria Polfliet-Schreurs - Janna - sinds 22 mei 1991 weduwe van Cornelis Hendrikus Polfliet in de leeftijd van 85 jaar. Mia en Rinus Joost en Natasja Floris Jan en Annie Paul, Stefan André en Zsuzsanna Jacqueline, Marco Vlissingen, 10 juli 2005 Breitnerlaan 22 4382 VT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 juli van 12.30 tot 13.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Waarna de uitvaartdienst zal worden gehouden om 13.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tij dens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Andries Parent - André - in de leeftijd van 87 jaar. E. M. H. Parent-Delzenne Donny en Marcel Verstraeten-Parent Margot en Stef Nicole Marly en Jack t Altena-Parent Sjoerd fRobert, Jelmer 10 juli 2005 van Raaltestraat 51 4384 GC Vlissingen Mijn man, onze vader en opa ligt opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar in besloten kring afscheid wordt genomen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 14 juli om 10.00 uur in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 We zijn niet bedroefd omdat we haar hebben verloren maar dankbaar dat we haar in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van hel overlijden van onze lieve zus, tante en oudtante Leuntje Johanna Verhagen Jopie *16 juni 1917 111 juli 2005 Koudekerke: P. H. Verhagen Vlissingen: H. C. ten Broeke-Verhagen G. H. ten Broeke Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: de Boisotstraat 47 4371 BL Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 juli van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcenmim Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Lena Adriana de Kam-van de Kreeke weduwe van Krijn de Kam in de leeftijd van 93 jaar. Ko en Corrie Tom en Sylvia Patrick Jennifer Ron Willy en Wim t Nol Jolanda en Leen Lennart f Jessica Wilbert Kariena en Jeroen Tristan Aiden Bert en Marijke Wim Robbert Ina en Freek Lenny en Ron Joey Jack en Judith Moos Erica en David Een woord van dank aan het personeel van de Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, Zorgcentrum de Zoute Viever 10 Juli 2005 Correspondentieadres: Ahomstraat 11 4388 PR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 14 juli om 12.15 uur in kerkcentrum de Schaapskooi Papagaaienburg 1 te Vlissingen, waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lief klein omaatje Patrick Jennifer Jessica Wilbert Tristan Aiden Wim Robbert Joey Moos Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Lena de Kam-van de Kreeke P. van de Kreeke-Dingemanse Neven en nichten Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTJORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman GEIDEIOOZEPAD 20,4463 AJ GOES (0113) 227525 H Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat ui tvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies 5#$ gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdckam.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI Postbus bso. 3800 AW Amersfoort 33) 465 43 43 /w.ango.nl Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wiltu dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlener! Reanimatie is levensreddend, maar kan met uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AED of shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactie regis treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige en betrouwbare manier een stroomstoot kan geven. Iedere in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan leren defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, 'i vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer, poli tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen vanhg openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker, telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen, Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet,nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op melde Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 2243, e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl NederlandseM/ Hartstichting vrienden van de hartstichting NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 8