Koerts is blij dat hij nog leeft PZC Nicky Hayden is sneller dan Rossi RKC tegen Lokeren in IJzendijke Grote ronden weer tegen de Pro Tour Adriaanse oogt bij Porto heel relaxed 15 Renner ernstig ten val wBtëm Uruguayanen naar Madrid Cricketteam plaatst zich voor het WK uitslagen agenda dinsdag 12 juli 2005 jnnrMarc van Veen LISSABON - Het had allemaal veel slechter kunnen aflopen. Jans Koerts probeerde het giste ren in een ziekenhuis in Lissa bon van de positieve kant te iien. De 35-jarige wielrenner tan de Franse ploeg Cofidis kwam zaterdag in de vierde elappe van de Trofee Joaquim Agostino zwaar ten val. Hij miste in een afdaling met grote snelheid een bocht en knal de op een huis. Twee gebroken enkels, meerdere breuken in het rechterbovenbeen, een gebroken rib en een volledig blauw ge acht waren het gevolg. b geluk gehad, want de af druk van mijn helm staat nu ep in mijn hoofd. Ik ben voortdurend bij kennis geweest esef dat het allemaal nog erger had kunnen zijn", geeft Koerts vanuit zijn kamer in het Portugese ziekenhuis Sao Jose in Lissabon in heldere taal wordt hij donderdag ge opereerd aan het rechterbeen. Het kon gezien de verwondin gen niet meteen gebeuren. Het liefste had ik gewild dat ze me huis hadden overgebracht, ik wil hier graag weg." ts kan zich het incident goed herinneren. „We moesten 'ag na de finishpassage nog een plaatselijk rondje van twintig kilometer rijden. Daarin i lastige klim. Op een gege- iment wilde ik in een afda ling wachten op wat renners die me zaten. Ik had kenne lijk veel te veel snelheid, miste cht en knalde frontaal op lis. Een oud vrouwtje dat ep kon ik nog net ontwij- Koerts werd per ambulance naar een ziekenhuis in de omge ving gebracht. Daar kon hij niet geopereerd worden, waarna een rit van on geveer negentig kilometer volg de richting Lissabon. „Dat was in mijn toestand zeker niet pret tig. Ik heb ongeveer elke centi meter gevoeld. We belandden met de ambulance ook nog in een file. Al met al duurde de tocht ruim twee uur. Ik heb veel geleden, maar wat wil je met al die breuken." In Sao José hebben ze de Neder landse routinier, die voor dit sei zoen op voorspraak van de Au straliër Stuart O'Grady een con tract voor een jaar kreeg, nog niet kunnen zeggen wat er ko mende dagen en na zijn operatie met hem gaat gebeuren. „De in formatie is slecht. Ik wil graag weten wat ze gaan doen", zegt Koerts, die vader is van twee kinderen. Wilskracht Koerts beseft wel al dat zijn sei zoen naar de knoppen is. „Over twee weken ziet de situatie er waarschijnlijk weer heel anders uit. Na de operaties, ja. Voorlo pig zit de fiets er niet in, maar ik heb enorm veel wilskracht. De sprinter heeft al eerder slech te tijden gekend, bijvoorbeeld na zijn zware val in de Vierdaag se van Duinkerken. Daar miste Koerts twee jaar geleden op gladde steentjes een bocht. Hij dook tussen de struiken en kwam tien meter lager op de ste nen terecht. Koerts wanhoopt ook nu niet. „Je moet vertrouwen hebben dat het toch weer goed afloopt. En gelukkig kan ik het nog alle maal navertellen en weer voor uit kijken." ANP I door Tim Senden GRENOBLE - De kans is groot dat de grote wielerronden (Tour, Giro en Vuelta) volgend jaar geen deel uitmaken van de Pro Tour. De organisatoren kwa men gisteren in Parijs bij elkaar om te praten over hun geschil met de internationale wielerfe deratie UCI. De Nederlandse voorzitter van de UCI, Hein Verbruggen, zei be gin juli dat hij voor het einde van de maand wil weten of de drie grote ronden deel willen uit- i van de Pro Tour. „De in willen duidelijkheid om dat ze willen weten hoe ze voor talgend jaar hun team moeten samenstellen", zei Hein Verbrug- jen, De organisatoren vatten dat op lonkballers in weede ronde CHOCEN - De Nederlandse honkballers hebben zich op het PK in Tsjechië verzekerd van ttn plek in de tweede groepsfa- se. De titelverdediger won dankzij ®ee homeruns van Ivanon Cof- ie en Evërt Jan 't Hoen met 2-0 van Zweden. Oranje behield lankzij die zege de ongeslagen ANP lordrecht-speler wsitief bij test ROTTERDAM - Een voetballer FC Dordrecht is na het com- petitieduel met Sparta op 22 'pril positief bevonden. Het zou gaan om Reinhard Breinburg. M middel hij heeft gebruikt, ja niet bekend. De speler ris- keert een schorsing van zes panden tot twee jaar. mm woordvoerder Frank ga bevestigt noch ont- addat het om Breinburg gaat. %ns Huizinga is de betref- Me voetballer in staat van be- ■htudiging gesteld. Hij ver hit dat op korte termijn een is ook betrokken bij 2®ak rond Robin van Persie, 1 wordt verdacht van ver- ichting, De FC Dord_ i -speler is daarin gehoord m getuige. GPD Nicky Hayden maakte op het circuit Laguna Seca in Californië een einde aan de zegereeks van Rossi. foto D.M. Troutman/EPA door Cilya van der Kooy MONTEREY - De Amerikaan Nicky Hayden (Honda) heeft gis teren de Grote Prijs van de Vere nigde Staten in de MotoGP ge wonnen. Zijn landgenoot Colin Edwards (Yamaha) werd twee de, de Italiaan en regerend we reldkampioen Valentino Rossi (Yamaha) derde. Hayden maakte op het circuit Laguna Seca in Californië een einde aan de zegereeks van Ros^ si, die de laatste-vijï races als winnaar in de koningsklasse ein digde. Hayden startte vanaf po- leposition. Hij behaalde zijn eer ste zege ooit in een Grote Prijs. „Dit is zo geweldig", jubelde de Amerikaan na zijn winst in de eerste GP in eigen land sinds elf jaar. „Het hele weekeinde ging perfect. Tijdens de laatste ronde heb ik de hele tijd aan mijn fami lie gedacht. Zij hebben me altijd gesteund. Die laatste ronde was ongelooflijk." Hayden was in Monterey ook al voor het eerst in zijn loopbaan van poleposition gestart. Hij nam vanaf het begin de leiding in de race, die werd voorafge gaan door een minuut stilte als eerbetoon aan de slachtoffers van de bomaanslagen in Londen van afgelopen week. Hayden en Edwards profiteerden van hun ervaring op het circuit dat voor af door onder andere Rossi en MADRID - Real Madrid heeft zich versterkt met twee internatio nals van Uruguay. Pablo Garcia en Carlos Diogo zijn in Madrid medisch gekeurd en hebben een contract voor respectievelijk vier en vijf jaar getekend. Garcia (28) is een middenvelder die het afgelopen seizoen voor Osas- una speelde in de Spaanse hoogste divisie. De pas 21-jarige Diogo komt van het Argentijnse River Plate. Hij is een rechtsback, die ook op het middenveld kan spelen. ANP/RTR zijn landgenoot Marco Melandri behoorlijk werd bekritiseerd we gens de onveiligheid. Wereldtitel Ondanks zijn kritiek deed Rossi met zijn derde plek goede za ken. Hij liep weer verder uit op concurrent Melandri (Honda) die net als Alex Barros en Car los Checa, hard onderuitgingen. Rossi kan zijn zevende wereldti tel nauwelijks meer ontgaan. Hij leidt met 186 punten het WK-klassement. Melandri is tweede met 107 punten. „Het was een moeilijke maar ook goede race", vond Rossi. „Het was een interessante strijd met de Amerikanen. Het circuit vroeg mentaal en fysiek veel. We hebben een ander podium, dus iedereen is blij." ANP als een ultimatum en reageer den gepikeerd. „We verweren ons sterk tegen de laatste besluiten van de UCI", stelden de 'grote drie' in een communiqué. De ronden van Italië, Frankrijk en Spanje gaan niet akkoord met de huidige voorwaarden en willen daarom niet deelnemen aan de Pro Tour. Volgens Ver bruggen draait het conflict om details. Nu de grote drie voet bij stuk houden, is het mogelijk dat ze in 2006 buiten de Pro Tour worden gehouden. Dan kan de verplich ting die de ploegen hebben om aan alle drie de ronden deel te nemen, komen te vervallen. Voor de Ronde van Frankrijk zal zo'n besluit weinig gevolgen hebben (de beste coureurs en ploegen melden zich toch wel aan). In Italië en Spanje zullen de consequenties wel merkbaar worden. ANP Van der Veeke wint vlucht uit Bordeaux WESTDORPE - Een duivin van Jan van der Veeke uit Westdor- pe heeft het ééndagsfondvlucht- concours bij de jaarlingen van uit Bordeaux gewonnen. De duiven werden wegens de slechte weersomstandigheden pas zondagmorgen om 7.15 uur gelost. De duivin van de 30-jari- ge Van der Veeke meldde zich zondagavond om 20.43 aan de Graafjansdijk in Westdorpe. De afstand Bordeaux-Westdorpe is ruim 778 kilometer. BELFAST - Het Nederlands cricketteam heeft zich in Belfast geplaatst voor het wereldkampi oenschap in 2007. Oranje versloeg in de strijd om de ICC Trophy de Verenigde Arabische Emiraten. Nederland won met 145 runs na 31,4 overs. Door dit resultaat grijpen de cricketers de cruciale vijfde plek, die recht geeft op deelne ming aan het WK. ANP Co Adriaanse is met de selectie van Porto in Nederland neergestreken voor een trainingsweek. Voor de training fietste de coach ver voor zijn selectie uit door de bossen van Doorwerth. foto Hans van Oort/GPD door Henny Haqqeman DOORWERTH - Co Adriaanse is met Porto neergestreken in Doorwerth en heeft een hele vleugel van het hotel afge huurd. Het verschil tussen zijn nieuwe club en wat hij in Ne derland gewend was? „Porto is veel professioneler." De luxe spelersbus van Porto bleef gisteren werkloos staan op de parkeerplaats van het ho tel in Doorwerth. Co Adriaan- se ging met zijn 32 spelers op de fiets naar de training, die om half acht 's avonds begon. Het laatste rechte stuk naar de velden was vals plat. Co reed het peloton los en arriveerde met lengten voorsprong. In Portugal verbazen ze zich sinds zijn eerste werkdag (vori ge week maandag) over de speelse Adriaanse. Zijn reputa tie was de Nederlandse trainer vooruitgesneld en er was een serieuze, gesloten man ver wacht. Maar Co blijkt in Porto tot dusverre grappig, amusant zelfs. En hij maakt een uiterma te vrolijke indruk. Natuurlijk, een week zegt nog niet alles, maar voorlopig kan Adriaanse niet kapot. De spe lers lopen met hem weg, want in tegenstelling tot de vorige Italiaanse trainer doet Adriaan se alle oefeningen mét bal. De directeuren zijn ook al zeer te spreken: een training begint om tien uur en geen minuut la ter. Ze vergelijken Co zelfs al met zijn succesvolle voorgan ger Mourinho. GPD door Jan Daqevos IJZENDIJKE - RKC Waalwijk staat morgen voor een serieuze test. De eredivisionist treft in IJ zendijke de Belgische eersteklas ser Sporting Lokeren. Het is voor de Brabanders de eerste be langrijke krachtmeting in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. RKC, de ploeg van trainer Adrie Koster, heeft sinds zaterdag de tenten Zeeuws-Vlaanderen. Morgen wordt het trainingskamp afge sloten met een wedstrijd tegen Lokeren. De tegenstander is al wat langer in training. Lokeren kwam uit in de Intertoto. Op 18 juni werd de eerste ronde gespeeld, tegen JK Trans Narva. Lokeren bereik te de tweede ronde, uit werd met 2-0 gewonnen, thuis ging het duel met 1-0 verloren. In de tweede ronde stuitte Loke ren op Young Boys. De ploeg uit Bern bleek veel te sterk. Loke ren verloor op eigen veld met 4-1, zondag werd het in Bern 2-1 voor de Zwitsers. Lokeren staat dit seizoen onder leiding van hoofdtrainer Slavol- jub Muslin. In zijn actieve loop baan kwam hij onder meer uit voor Rode Ster Belgrado, Lille, Brest en Caen. Als trainer was hij werkzaam bij Brest, Pau, Bordeaux, Lens, Le Mans, Raja Casablanca, Rode Ster Belgra do, Levski Sofia en Metalurg Donjeck (2004-2005). De bekendste spelers bij Loke ren zijn Olivier Doll, Arnar Vi- darsson, Arnar Gretarsson, Ma- rel Baldvinsson (internationals IJsland) en Mare Hendrikx. RKC beschikt sinds dit weekein de over Hans van de Haar. De 30-jarige aanvaller is afkomstig van FC Utrecht en tekende een tweejarig contract in Waalwijk. Andere bekende namen bij RKC zijn Patrick van Diemen, Rogier Molhoek, Robert Fuchs en Ric ky Hoogendorp. De wedstrijd op het veld van IJ zendijke begint om 19.00 uur. Van Tatenhove tweede op EK SAARBRÜCKEN - Jaap van Tatenhove uit Axel heeft in Saarbrücken de tweede plaats behaald tijdens het Euro pees kampioenschap skeeleren voor veteranen. De Axe laar eindigde in de klasse tot zestig jaar net achter de Ita liaan Mumeni. De deelnemers werkten in Saarbrücken een zwaar parkoers af. Vele klimmetjes en vals plat leid den tot een harde wedstrijd en veel valpartijen. Al vroeg in de wedstrijd werd een eerste schifting gemaakt. Van Tatenhove reed in een kopgroep van acht man van de ove rige deelnemers weg. In de eindsprint kwam de Zeeuws-Vlaming een teenlengte tekort om de eerste plaats op te eisen. Flip Salomé uit Breskens werd vierde. Kees Cijsouw uit Groede legde bij de mannen tussen veer tig en vijftig jaar beslag op de zesde plaats. Zijn ploegge noot Jean-Luc Ostyne werd achtste. André van Espen (Axel) eindigde in de klasse tot veertig jaar op de 27e plaats. Nationale titel Pooltime No Fear ENSCHEDE - Het team Pooltime No Fear is in Enschede nationaal kampioen eerste klasse pool geworden. Na een boeiende halve finale tegen Action uit Dordrecht (3-2) werd de finale tegen All Inn XIII uit Leeuwarden een walk over (3-0). Er was een nachtelijke escapade voor no dig om de titel in de wacht te slepen. De halve finale, die pas om half elf 's avonds begon, werd een bijna twee uur durende thriller. Na een 0-2-achterstand (Alan Frans en Dimitri van de Wiele verloren) kwam No Fear via Ronny Broeken terug tot 1-2. Toen Danny Joseph met 4-2 achter kwam geloofde niemand van de Zeeuws-Vlamingen nog in een plaats in de finale. Joseph gaf echter niet op, kwam met enig geluk terug in de partij en besliste die nog in zijn voordeel: 6-4. Marco van Tiel voegde het winnende punt toe. Zo moeizaam als de halve finale was verlopen, zo soe pel ging het in de slotronde tegen All Inn XÜI uit Leeuwarden. Van de Wiele versloeg Jaszczuk met 6-4 Frans had vleugels tegen Loot (5-0) en Broeken pakte flink uit tegen Jung Hu: 50-13- Daarmee was de strijd be slist (3-0) en hoefden Danny Joseph en Marco van Thiel niet meer aan het karwei te beginnen. Het team komt vol gend seizoen uit in de tweede divisie. Vonlanthen verhuurd aan NAC EINDHOVEN - PSV verhuurt Johan Vonlanthen dit sei zoen aan NAC. Afgelopen jaar voetbalde de 19-jarige Zwitser op huurbasis voor het Italiaanse Brescia. Aanval ler Vonlanthen kan bij NAC in de leer bij de ervaren spits Pierre van Hooijdonk. ANP Parijs beschuldigt Londen PARIJS - Londen heeft in zijn strijd de Olympische Spe len van 2012 binnen te halen de regels overtreden. Dat vindt althans de burgemeester van Parijs, Bertrand Dela- noe. Vorige week haalde de Britse hoofdstad de Spelen binnen, ten koste van de Franse hoofdstad. Delanoe, voor zitter van het Franse comité, heeft verklaard dat Londen niet de regels van het Internationaal Olympisch Comité heeft nageleefd omdat er formele ontmoetingen zijn ge weest tussen Britse officials en IOC-leden. „Het IOC weet dat de Britse premier Tony Blair IOC-leden heeft aange schreven en hen heeft aangeboden elkaar te ontmoeten", zei Delanoe. ANP/AFP Vroegste meldingen Provinciaal ovcr- nachtfond concours vanuit Mont de Marsan. Aantal duiven 1736. Los zon dag 11.00 uur. Meldingen maandag 11 juli: 1. gebr. de Nooijer (Arnemuiden) 931 m/m, 2. J. Walpot (St.Philipsland) 927, 3. F. Janssens (Kapelle) 916, 4. M. van Nieulande (Nieuw&St.Joosland) 914, 5. J&JP. Nolet (Axel) 908, 6. Jac. v.d. Bosch (Hengstdijk) 898, 7. Jac. de Ridder&Zn (Arnemuiden) 898, 8. L. Hengst (Aagtekerke) 890, 9. M. Kleppe (Kerkwerve) 889, 10. D. de Smet (Ter- neuzen) 888.Vroegste meldingen per in- krofcentrum: JC Verwijs (St.Philipsland) 888, J. Melis (Zoutelande) 884, gebr. de Nooijer (Arnemuiden) 884, E. Dek (Krui- ningen) 881, C. Bal (Oosterland) 880, J. Corrè (Kapelle) 878, H. Zegers (Sluiskil) 876, gebr. de Nooijer (Arnemuiden) 875, Nelly Braet (Heikant) 875, comb, v.d. Guchte/Lokerse (Driewegen) 874, J. van Hekken (Goes) 873, comb. Flipse (Westkapelle) 872, J. Melis (Zoutelan de) 871, S. v.d. Velde&Zn (Breskens) 871. Chocen (Tsj). EK. Groep A: Neder land-Zweden 2-0. Duitsland-Groot-Brit- tannië 4-3, Italië-Rusland 5-4. Stand: 1. Nederland 4-8, 2. Italië, Duits land 3-4, 4. Rusland, Zweden, Groot Brit- tanniê 4-2. Groep B: Griekenland-Oekraïne 3-2, Frankrijk-Griekenland 12-2. Montery. WK wegrace. Grote Prijs van de Verenigde Staten. MotoGP: 1. Hayden (VSt) Honda 115,52 km in 45.15,374. 2. Edwards (VSt) Yamaha op 1,941, 3. Rossi (Ita) Yamaha 2,312, 4. Biaggi (Ita) Honda 4,216, 5. Gibenau (Spa) Honda 4,478, 6. Bayliss (Aus) Honda 22,381. Stand WK: V, Rossi 186 punten, 2. Me landri (Ita) Honda 107,3. Biaggi 100. Dortmund. Vierde ronde: Van Wely (Ned) - Svidler (Rus) 0,5-0,5, Topalov (Bul) - Nielsen (Den) 0,5-0,5, Soetovski (Isr) - Bacrot (Fra) 0-1, Leko (Hon) - Kramnik (Rus) 0,5-0,5, Adams (Eng) - Naiditsch (Dui) 0,5-0,5. Stand: 1. Naiditsch, Van Wely, Nielsen 2,5, 4. Svidler, Adams, Kramnik, Leko 2, 8. Soetovski, Bacrot, Topalov 1,5. Zierikzee. Dikke Toren-toernooi. Mannenenkelspel. HE5: 1 Doorn-K. van den Berge 6-3 6-2. HE6: Q. Haze-V. Bol wo. Mannendubbel- Volleybalteam begint finale tegen Brazilië SENDAI - De Nederlandse vol- leybalsters beginnen de finale van de World Grand Prix mor gen in het Japanse Sendai met de wedstrijd tegen Brazilië. Daarna volgen voor Nederland de duels met gastland Japan, olympisch kampioen China, we reldkampioen Italië en Cuba. Vrijdag is een rustdag. De vrou wen van bondscoach Avital Se- linger plaatsten zich zondag met de zege op Zuid-Korea als zesde en laatste voor de eind strijd. In de finale wordt gestreden om een hoofdprijs van 200.000 dol lar. ANP spel. HD6: S. Marteijn/J. Vleeshou wer-P. Louzolo/W. van den Berge 6-2 6-2, G. Roda/M Holm-R. Vermeulen/J Heilker 6-2 6-0. Vrouwendubbelspel. DD6: P Kostense/C. Kerkhove-E. Klaver/P. Foppema 7-6 6-7 6-3. Ge- mengddubbelspel. GD5: H. van der Pols/O. Kramer-L. van der Leer/F. van der Leer 2-6 6-4 6-3. Arnemuiden. Arnetoernooi. Man nenenkelspel. HE5: J Kramer-J. in 't Hout 3-6 6-4 7-6, H. Guingo-S. Goos- sens 6-4 6-4. HE6: F.J. Visser-S. de la Cousine 6-2 6-0, H. Riemens-R. Sohier 6-2 7-6, J. Verhage-R. Alders 6-2 6-1, M. de Waal-R. de Jager 6-1 6-2. Mannen- dubbelspel. HD6: P. van der Meulen/K. Marinissen-P. de Blok/J.K. Schrier wo. Gemengddubbelspel. GD6: W. Joosen/P. Joosen-N. le Duc/H. le Due 3-6 7-6 6-3, L. Molegraaf/A. Diele- man-W. Rooze/J. Rooze wo. 's-Heer Hendrikskinderen. Open dubbeltoernooi De Puye. Mannen- dubbelspel. HD6: M. Kwaak/J. van der Weele-A. van Eenennaam/L. van Eenen- naam 6-1 6-1, R. Baart/R. Prins-M. Wiskerke/D. Nieuwenhuijse 6-1 6-3, D. Hannewijk/P. Verburg-T. Ebbens/M. Vis ser 6-2 6-4. Tholen. Eendrachttoernooi. Fina les. Mannendubbelspel. HD5: J. Nederkoorn/J. Schrijver-M. Hermans/S. Lambrechts 7-5 2-6 6-1. HD6: F. Knop/W. de Kock-W. van Bedaf/P. Speek 1-6 6-3 6-4. HD7: D. Luijkx/L. Suij- kerbuijk-F. Braal/J. Kooij 6-3 6-1. HD8: P. Botermans/B. Schellius-J. Geilings/M. Soomers 6-3 6-2. Vrouwen dubbelspel. DD5: L. Nederstigt/I. Smeltink-N. Breker/G. Verkouteren 6-4 7-5. DD6: M. Knop/A, Toussa-F. van BeersA/. van Kaam 7-5 6-2. DD7: S. Geilings/E. Kooij-K. van den Berg/D Ver duit 6-1 2-6 6-2. DD8: B. Maartense/J Rens-M. Luyks/M. Touw 6-2 7-5 Ge mengddubbelspel. GD5: M. Hermans/I. Smeltink-A. Toussa/M. van der Wegen 7-6 6-1. GD6: E. Kooij/S. Lambrechts-N. Breker/G. van Kempen 6-4 6-3. GD7: E. Kooij/F. Braal-P. Koreman/G. Koenders 7-5 6-3 GD8: J Bekkering/L. Schot-H. Schiedon/M. Smits 2-6 6-2 7-5. Vriendschappelijke wedstrijden. Wezep: WHC - Ajax 3-4 (3-3). Doelpun ten Ajax: Anastasiou, Lindgren, De Mul en Boukharl. Ermelo: DVS'33 - AnderlechtO-3 (0-0). Opheusden: DFC - Vitesse 0-9 (0-3). Doelpunten: Gluscevic (3), Rojer (2), Amoah (2), Janssen (2). Mountainbike Angel Fire (VSt). We reldbeker, zevende wedstrijd. Mannen: 1Sauser (Zwi) 2.07.48, 2 Ka- bush (Can) 0.18, 3. Bakker (Ned) 1.10, 4. Leuchs (NZe) 3.46, 5. Horgan-Kobelski (VSt) 3.58. Vrouwen: 1. Dahle (Noo) 1.54.13, 2. Premont (Can) 1.17, 3. Spitz (Dui) 4.32, 4. Vanlandingham (VSt) 4.53, 5. Dunlap (VSt) 5.51 dinsdag Biljarten Driebandentoernooi Baarends. Fina le grote en kleine tafel. Locatie: café Baarends, Goes. Aanvang: 19.00 uur. Tennis~ Arne-tennistoernooi. Locatie: tennis vereniging De Schenge in Arnemuiden. Aanvang: 16.30 uur. Dikke Toren-toernooi. Locatie, tennis vereniging Zierikzee. Aanvang: 15.00 Open dubbeltoernooi De Puye. Loca tie: tennisvereniging De Puye in 's-Heer Hendrikskinderen. Aanvang: 18.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 15