Banen o0k op QJobTrack.nl Dat is mijn zaak! Smaakmakend Werk Ga spierziekte A.I.S. te lijf» synto® Senior Accountmanager Gevaarlijk Afval TRAINEE S M/V OPERATORS IN TRAINING M/V Giro 100 000 Synto groep 6.v. Verrijn Stuartweg 17-19 4462 CE Goes info@synto.nl Synto vestiging Goes Postbus 1 9 4460 AA Goes tel. 01 13 23 16 30 fax 0113 23 24 68 goes@synto.nl Synto vestiging Breda Postbus 3102 4800 DC Breda tel. 076 587 92 82 fax 076 587 93 62 breda@synto.nl experts on the inside De Synto groep telt op dit moment 55 medewerkers en realiseert een jaaromzet van ca. 6.0 miljoen. Synto is met name actief in het marktsegment 'Utiliteit': overheid, gezondheidszorg, onderwijs, industrie, etc. Wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers om invulling te geven aan de volgende vacatures: Bedrijfs-/projectleider (HBO) m/v Wij zijn op zoek naar pragmatisch ingestelde bedrijfs-/projectleiders met klimaattechnische achtergrond (CV/LB). Een uitdagende functie waarbij je de verantwoordelijkheid hebt over de afdeling WTB. In eerste instantie zul je daarnaast zelf, als projectleider, ook de operationele aansturing van projecten in handen hebben. Vestigingsplaats: Goes en Breda Werkvoorbereider/engineer klimaattechniek (MBO) m/v Binnen het projectbureau ondersteun je de projectleiders op het vlak van engineering (technische berekeningen en CAD-tekenwerk) en werkvoorbereiding (materiaalbestellingen en planning). Je hebt regelmatig contact met zowel klanten als leveranciers en komt ook regelmatig op de projecten die je onder handen hebt. Je kunt doorgroeien naar het niveau van (aankomend) projectleider. Vestigingsplaats: Goes Werkvoorbereider/engineer elektrotechniek (MBO) m/v Ook binnen de afdeling 'elektrotechniek' hebben wij een vacature, soortgelijk als geschetst onder 'klimaattechniek'. Je houdt je dus bezig met het ontwerpen, calculeren en voorbereiden van met name utiliteitsprojecten. In dit kader is bekendheid met beveiligingsinstallatie (brand-/inbraak- beveiliging CCTV) alsmede data- telecominstallaties wenselijk. Ook vanuit deze functie bestaan er (snelle) doorgroeimogelijkheden naar het niveau van (aankomend) projectleider. Vestigingsplaats: Goes Servicemonteur klimaattechniek (MBO) Servicetechnicus klimaattechniek (MBO+) m/v In beide vestigingen, Goes en Breda, hebben wij, als gevolg van een snelle groei van de afdeling TB&S, een aantal vacatures voor servicemonteurs/-technici klimaattechniek (HVAC). Als SCIOS gecertificeerd bedrijf hebben kandidaten met een opleiding PO en/of PI onze voorkeur. Daarnaast is het wenselijk datje in het kader van service aan koelinstallaties een STEK-opleiding met goed gevolg hebt afgelegd. Vestigingsplaats: Goes en Breda Wij zijn op zoek naar collega's met een pro-actieve en flexibele instelling, waarbij klantgerichtheid en goede communicatieve vaardigheden natuurlijk erg belangrijk zijn. Gezien het ambulante karakter van bovenvermelde functies dien je minimaal te beschikken over een rijbewijs B. Voor verdere informatie verwijzen wij u naar onze internetsite www.synto.nl. Is uw interesse gewekt en wilt u solliciteren? Richt dan uw sollicitatie (incl. CV) of eventuele vragen aan ing. M.A. (Marco) Verbeek (algemeen directeur). Hierbij gaat de voorkeur uit naar correspondentie per e-mail: werving@synto.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, bewerken en verwerken van afval. De afdeling Gevaarlijk Afval regelt, bemiddelt en borgt bedrijven en instellingen bij de afvoer van hun gevaarlijke afvalstoffen. Binnen deze afdeling, met standplaats Hoek, bestaat de vacature voor een fulltime Senior Accountmanager Gevaarlijk Afval. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Samen met collega's inbrengen en realiseren van commerciële doelstellingen. - Onderhouden van directe contacten met keyaccounts en keyprospects, waarbij je de relatie adviseert over bijzondere (afval) stromen en projecten. - Pro-actief en planmatig benaderen van potentiële klanten. - Het informeren en adviseren - middels rapportages - van de manager Gevaarlijk Afval over de marktontwikkelingen. - Operationele afstemming met de collega accountmanagers en commerciële binnendienst. - Zelfstandig opstellen van accountplannen waarbij je de ontwikkeling van nieuwe product-marktcombinaties bekijkt. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde (milieu)technische hbo-opleiding. - 3-5 jaar relevante commerciële ervaring. - Een dienstverlenende instelling zonder 9-5 mentaliteit. - Communicatieve onderhandelingsvaardigheid waarbij tact, overtuigingskracht en standvastigheid de trefwoorden zijn. - Kennis van de markt (ontwikkelingen), acceptatievoorwaarden, wet- en regelgeving. - Een flexibele instelling, stressbestendigheid en besluitvaardigheid. - Resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Edie Engels, manager Gevaarlijk Afval, telefoonnummer (0115) 67 8610. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van uw CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan nvierbergen@delta.nl of aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, Finlandweg 19, ^538 BLTerneuzen. DELTA N.V. Postbus 5048 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Ondersteuning verlenen aan insen met een ver- ndelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Lamb Weston Meijer V.O.F. is een v joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse ';v aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappel- rT' specialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 y'. en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en r 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en I) is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappel producten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zeifont- j wikkelde technologieën, constante l service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Rv Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre fg' Oosten en Zuid-Amerika tot haar klantenkring rekenen. Op zoek naar een baan "met toekomst? Ter versterking van onze vestiging in Kruiningen zijn wij op zoek naar. Binnenkort afgestudeerd of al een HBO-diploma op zak? Wij zoeken trainees die door willen groeien naar een baan als leidinggevende in ploegendienst Je bent bereid in de loop van de komende jaren op verschillende afdelingen werkzaam te zijn en aanvullende vakgerichte opleidingen te volgen Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten op HBO-niveau, bij voorkeur met een opleiding in de techniek of de levensmiddelentechnologie. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in het Engels Je weet van aanpakken, bent collegiaal ingesteld en hebt een goed technisch inzicht. Tevens zijn wij ter versterking van onze enthousiaste en ervaren groep operators te Kruiningen op zoek naar: DIE DOOR KUNNEN GROEIEN NAAR ALLROUND OPERATOR Zowel op de afdeling fritesproductie als op de inpakafdeling kunnen wij enkele A-Operators plaatsen die op basis van hun werkervaring en leidinggevende capaciteiten door kunnen groeien naar allround niveau Voor deze functies zijn wij op zoek naar kandidaten die door opleiding en/of werkervaring kunnen functioneren op minimaal MBO niveau. Bij voorkeur heb je al een afgeronde opleiding op dat niveau en ben je ook bereid verdere training/studie op te pakken Affiniteit met techniek of ervaring in de voedingsindustrie is een pré In de functie van A-Operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren, regelen en bijsturen van de productie- of inpaklijn(en). Ook ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van controlewerkzaamheden aan machines en het verhelpen van kleine storingen. En zo nodig assisteer je de afdeling technische dienst bij grote storingen of reparaties. Je gaat werken in een 4-ploegensysteem, waarbij ook in de weekenden wordt gewerkt, met een gemiddelde werkweek van slechts 33,5 uur. De ploegentoeslag is 25,6% We "vragen' veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden" Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Tevens hebben wc een uitgebreid en modem opgezet trainingsprogramma Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen li dagen. Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer VO.E, t a v afdeling Human Resources, Postbus 17, m6 ZC Kruiningen Voor meer informatie over ons bedrijf verwijzen we naar www lambweston.nl t.n.v. A.I..S. Centrum-Amsterdam Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Wie ben je en wat kun je? Spreekt "Cirkels Arduin" je aan? Stichting Arduin Een aantal cliënten vraagt op basis van uitdagend gedrag intensieve ondersteu ning. Om tegemoet te komen aan deze complexe ondersteuningsvraag is er een circuit van aandacht gecreëerd rond deze cliënten, die wonen en werken op ver schillende locaties op Walcheren en Noord en Zuid Beveland. Vanuit de visie Arduin staat ook voor deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal Arduin verankerd de zorg en visie ten aanzien van deze cliënten in een team van medewerkers die affiniteit hebben met de doelgroep en zijn toegerust met speci fieke kennis en vaardigheden ondersteund door coaching»en training. We not men het collectief "De Cirkels Arduin". Daar er nieuwe woningen geopend gaan worden zijn wij op zoek naar: Zorgmedewerkers Cirkels m/v Je bent inventief en creatief in het zoeken naar ondersteunings- en ontplooiings mogelijkheden van cliënten. Je hebt een afgeronde opleiding SPW4, SPH, of ver pleegkundige, werkervaring is een pré. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheiden een positieve instelling zijn eigenschappen die kenmerkend voor je zijn. Je staat stevig in je schoenen en je kunt omgaan met probleemgedrag. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten. Laat dat dan schriftelijk weten voor 24 juli 2005. Stuur je brief met daarin je moti vatie en met je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of mail naar po&o@arduin.nl o.v.v. ZM Cirkels. Voor inlichtin gen kunt u contact opnemen met de coach Dick Vermeulen, 06 51185367. bloemenhuis VOF Bloemenhuis Mies heeft een vacature voor de functie van administratief medewerk(st)er 24 uur per week Onderdelen van de functie zijn: boekhouding - debiteuren, crediteuren, kas personeel - administratie, rooster, aanspreekpunt secretarieel - telefoon, correspondentie, vergaderingen, computer beheer Voor deze functie verwachten wij dat je MBO-administratief niveau hebt (door opleiding of ervaring) ervaring hebt met Excel, Word, Acces en computerboekhouden goed met cijfers en Nederlandse taal om kunt gaan accuraat bent een pro-actieve instelling hebt zowel resultaat- als relatiegericht bent communicatief sterk bent stressbestendig bent Wij bieden je afwisselend werk met gezellige collega's de mogelijkheid je te ontplooien in een bedrijf dat volop in beweging is salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring arbeidsvoorwaarden volgens CAO Bloemendetailhandel Heb je interesse voor deze functie schrijf dan een brief met CV naar onderstaand adres. De sollicitatietermijn sluit op 18 juli 2005. De gesprekken vinden plaats op 21 juli 2005. VOF Bloemenhuis Mies La.v. R.A. Mies Braamstraat 1 4388 CN Oost-Souburg We kennen je goed genoeg om te weten wat je zoekt De beste baan in de buurt Bij Dactylo Uitzendburo weten we aan welke eisen jouw baan moet voldoen. En als we het niet weten, dan vragen we net zo lang door tot we zeker zijn van onze zaak. Tot we de perfecte baan voor je hebben. Hieronder wat voorbeelden. Financieel administratief medewerker parttime m/v Voor een middelgroot accountantskantoor zoeken wij iemand die ervaring heeft met financiële administraties, loonadministraties en jaarwerk. Accuraat, flexibel en klant gericht zijn de eigenschappen die voor jou vanzelfsprekend zijn. Info; Dactylo Goes. Administratief technisch medewerker m/v Naast reguliere ervaring zoeken wij iemand die affiniteit heeft met isolatie en stijgerboi» Info.- Dactylo Temeuzen. Chemisch analist m/v Voor het maken van diverse analyses van chemische producten. Het gaat om een fulltintt baan in 5-ploegendienst, die per direct kan ingaan en eventueel kan uitlopen tot vast dienstverband. Info: Dactylo Middelburg. Productiemedewerkers naaiatelier m/v Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar meerdere mensen op diverse afdelingen. De werkzaamheden kunnen zowel parttime als fulltime ingevuld worden. Goed Nederlands spreken, schrijven en lezen zijn randvoorwaarde voor deze vacatures. Info; Dactylo Goes. Productietijgers m/v Voor een opdrachtgever op Vogelwaarde zoeken wij nog mensen die ook bereid zijn omin ploegen te werken. Info: Dactylog Temeuzen. Sjouwers/productiekrachten m/v Voor diverse bedrijven zoeken wij stevige aanpakkers! Vakantie krachten zijn hiervoor ooi j welkom. Info: Dactylo Middelburg. Bouwvakhulpen m/v Voor diverse opdrachtgevers zoeken wij regelmatig mensen die voor korte of lange termijn ingezet kunnen worden voor ondersteunende werkzaamheden in de bouw. Info: Dactylo Goes. Hovenier m/v Wij zijn op zoek naar een hovenier die zelfstandig kan werken en per direct beschikbaar is. Heb je groene vingers? Neem dan contact op met Dactylo Middelburg. Industrieel schoonmakers m/v Beschik je over een VCA-certificaat? Reageer dan direct! Info: Dactylo Temeuzen. Als een van deze functies je aanspreekt, bel ons dan snel of kom langs. Maar ook als je ideale baan er niet bij is, moet je zeker even binnenstappen. Want wij hebben nog veel meer functies in de aanbieding. En anders gaan we voor je op zoek. Tot gauw bij: Dactylo Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 Dactylo Middelburg, Gravenstraat 12,0118-624000 Dactylo Temeuzen, De Jongestraat 6, 0115-618180 www.dactylo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 8