PZC zaterdag 9 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Geboren, een nieuwe wereldburger Vladimir Pyotr Honhoff Zoon van Pieter Honhoff Vivian Harinck Capelleweg 5 4306 PE Nieuwerkerk 6 juli 2005 15.28 uur Jubileum Op 15 juli 2005 zijn Maarten Rottier en Jannie Rottier-Maat 40 jaar getrouwd. U bent welkom op de receptie zaterdag 16 juli van 15.00 tot 17.30 uur in Partycentrum "De Merel- hoeve", Langeweg 3, Nieuw- en St. Joosland. Ons adres: Langeweg 3A 4339 NA Nieuw-en Sint Joosland Overlijden Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van Ursula Breeuwer deelneemster van onze bruggroep Wij wensen haar dochter Zelda en familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Namens het College van Bestuur van het ROC Zeeland personeel en deelnemers van het cluster Educatie M. C. F. Nelen Directeur Educatie Vol medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Riehenel Constansia vader van onze leerlinge Sharinella Henriquez (leerling klas VMBO lb) Personeel en leerlingen zijn getroffen door dit droe vige bericht. Juist aan het begin van de zomervakan tie leven wij mee met Sharinella en nemen ons voor haar te ondersteunen en te begeleiden tijdens haal verdere verblijf bij ons op school. Wij wensen mevrouw Henriquez, Sharinella, broer tje en zusjes en familie veel sterkte toe. Personeel en leerlingen van Scholengemeenschap De Rede, Terneuzen Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dank baar wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze allerliefste mama Willemijntje Jacoba Krips-de Jager - Wil - 2 april 1951 7 juli 2005 echtgenote van Paul Johan Marinus Krips 10 december 1949 - 17 december 1994 Met al haar levenslust en wilskracht, heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Ewald Krips Marco van den Berg Martine Krips Krabstraat 29 4301 ZBZierikzee Woensdag 13 juli is er van 12.45 tot 13.45 uur gele genheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee (par- keermogelijkheid achter het kerkcentrum, via Hoge Molen straat). Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden in de Gasthuiskerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zie rikzee, omstreeks 15.00 uur. - Geen bloemen Bedroefd hebben wij, te vroeg, afscheid moeten ne men van onze allerliefste vriendin Wil Krips-de Jager Het was een voorrecht haar te kennen en de gedach tenis aan haar zullen wij koesteren in ons hart. Ted en Rosemarie Volkeri Anique en Peter J'P Yuri 7 juli 2005 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriendin en lid van kegelclub "De Splinters" Wil Krips-de Jager Vanaf de oprichting was haar aimabele, warme en in tegere persoonlijkheid een stuwende en enthousias merende kracht in onze club. Zij heeft een plaats is ons hart gevonden en we zullen haar niet vergeten. Leo de Feiter Corrie en Hans de Graaf Coby en Rinie Jonker Cora en Addy Plaating Marja en Kees de Raat Malgorzata Rucinska Andre Schell Marleen Trommel Theo Volkeri Rosemarie en Ted Volkeri Tanneke en Wim Wijsman Zierikzee, 7 juli 2005 Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Mr. Arend de Ru Met dankbaarheid kunnen wij terugkijken op de zeer vele jaren waarin hij zich heeft ingezet voor het werk van het Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs, ZCAD, dat begin dit jaar is samengegaan met Emergis. Wij wensen Joy en de kinderen veel sterkte toe. Raad van toezicht en directie van het (ex-) ZCAD Raad van toezicht en raad van bestuur Emergis Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Je hebt je strijd moedig gestreden. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Met pijn in ons hart hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma en mijn dochter Wilhelmina van Eenennaam-Witte Mien Echtgenote van Jo van Eenennaam Borssele f Oost-Souburg 22 april 1937 7 juli 2005 Jo van Eenennaam John en Anita Anique en Christian Dion Hansen Jacqueline Laura Ramon D. Witte-de Bue Wij zijn dankbaar voor de goede zorg en liefde\>olle begeleiding van dr. Bergen en Zorgstroom. Ritthemsestraat 76 4388 JS Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 12 juli van 10.00 tot 10.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig- heid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop hiervan is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemd rouwcentrum. Heden overleed onze schoonzuster en tante Mien van Eenennaam-Witte Oost-Souburg: Jan en Suus van Eenennaam Oost-Souburg: Jeanne en Jan t Meerman Vlissingen: Janis en Ineke van Eenennaam Neven en nichten Oost-Souburg, 7 juli 2005 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Zij hield van de polders. Haar hart lag bij de boerderij. Dat was haar leven. Bedroefd delen wij u mede dat veel te vroeg zacht en kalm van ons is heengegaan, omringd door haar dier baren, mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, schoon moeder en oma Ivonne Louise Onghenae echtgenote van George van den Hauwe in de leeftijd van 69 jaar. Oostburg: G.C.H. van den Hauwe Groede: Freddy en Inez Ivanca Dorien 4501 EC Oostburg, 7 juli 2005 Bredestraat 20 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 13 juli om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Kijk eens om je heen. Er Is in de 100 jaar dat Natuurmonumenten bestaat, veel bereikt. Nu moeten we vooruitkijken. Want steun blijft nodig voor het veiligstellen van waardevolle natuurgebieden in ons land. Meer dan ooit. Ga 100jaarlater.nl of steun ons iro 9933. Noem mijn naam in je hart en ik zal er zijn.... Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die zij heeft ge geven, is in het bijzijn van ons in alle rust overleden Nienke Verhulst-Tamminga Goes, 3 februari 1933 Vlissingen, 7 juli 2005 Wij zullen haar erg missen. Zij gaf in haar leven aan ons en anderen veel warmte en blijft daarmee voor ons een in spirerend voorbeeld. Met haar rust, humor en liefde leeft zij in ons voort. Vlissingen: Loek Verhulst Middelburg:Janine en Paul Stok-Verhulst Franken Sjoerd Kloetinge:Frans en Ester Verhulst-Heemskerk Skip H.I. Ambacht:Annemiek en Remco Huiszoon-Verhulst Tim en Fleur Nienke en wij danken allen die haar zo goed hebben bijge staan. Onze bijzondere dank gaat uit naar Orth. Chirurg dr. Van Biezen Erasmus MC en huisarts dr. W. van Ou- werkerk. Boulevard Bankert 490 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid zal dinsdag 12 juli plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haat- ziekte is omgegaan, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, dappere moeder Geertruida Maria Brasser-Vermeule (Truus) weduwe van Jan Brasser in de leeftijd van 74 jaar. 's-Heer Arendskerke: Ina Brasser Henk Brasser Marjo Brasser en Han Blok 8 juli 2005 Spoortstraat 18 4458 AX 's-Heer Arendskerke Maandag 11 juli is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 12 juli om 11.00 uur in de 'Petruskerk' te 's-Heer Arendskerke, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Geertruida Maria Brasser-Vermeule 's-Heer Hendrikskinderen: L. M. Brasser-Schipper P. Brasser f 's-Heer Hendrikskinderen: N. C. Gelok-Brasser M. Gelok 's-Heer Arendskerke: M. G. de Smit-Vermeule N. de Smit 's-Heer Arendskerke: J. J. Vermeule P. J. Zweedijk nichten en neven Wij wensen Ina, Henk, Marjo en Han sterkte toe om dit grote verlies te verwerken en spreken onze be wondering uit voor de goede zorg die jullie haar heb ben gegeven tijdens haar ziekte. Gij ziet het immers, want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve.... Psalm 10:14 Met groot verdriet delen wij u mee dat na een ernsti ge ziekte, door de Heere is weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Jacomintje Pieper-Deij weduwe van Marinus Pieper sinds 11 september 1992 in de leeftijd van 75 jaar. Kortgene: Cora Amperse-Pieper Adrie Amperse Marnix, Ellemieke, Arco, Monica Wekerom: Lianneke Roest-Pieper Jaap Roest Ede, 7 juli 2005 Correspondentieadres: Familie Amperse-Pieper Provincialeweg 1B 4484 NG Kortgene Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. (Naast de Algemene Begraafplaats.) Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 11 juli van 19.30 tot 20.00 uur. U wordt uitgenodigd voor de rouwdienst op D.V. dinsdag 12 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Tevens is er voor de rouwdienst vanaf 13.00 uur in de kerk nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Na een geduldig gedragen ziekte, heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoon zuster en tante Maria Jacomintje Pieper-Deij weduwe van Marinus Pieper in de leeftijd van 75 jaar. De Heere trooste haar kinderen en kleinkinderen. Ederveen: S. Dorresteijn-Pieper S. Dorresteijn Gouda: A. M. Bezemer-van Kreuningen A. Bezemer Noordwijkerhout: S. Pieper W. Pieper-Simonse Krabbendijke: Q, Pieper E. Pieper-Buteijn Neven en nichten Verdrietig om de enorme leegte die zij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop zij haar strijd gestreden heeft. Wij zijn haar zo dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwijze en het prachtige leven samen. Mijn lieve vrouw, onze mama en oma, je leeft voor altijd in ons verder. - Janna Hamelink echtgenote van Jacobus Lantsheer Hoek 2 juni 1925 Terneuzen t 7 juli 2005 Ko Lantsheer Rina Raymond Rick Erwin Andrea - Delano, Sander Nel Bianca Willy - Freek, Bas Tom Pia Lianne Jaap-Bert Jannie Chris Natalie Ron - Megan Jacqueline Jan Correspondentieadres: Eemsstraat 8,4535 EB Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden op maandag 11 juli om 13.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder'. Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Zaterdag 9 en zondag 10 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaart centrum 'de Ridder'. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Blide' voor de liefdevolle verzorging. Lieve Oma Bedankt voor alles watje aan mij hebt geleerd en gegeven. Daar ga ik nu verder mee zonder jou. Ik zal je zo ontzettend missen. Bianca Lieve Oma Logeren was fijn bij jou op de flat en samen wandelen op de dijk. Lekker pannekoeken eten in de vakanties. Nu geven we al onze kusjes voor Oma aan Opa! We zullen je heel veel missen. Liefs van Freek en Bas Tot onze grote droefheid moesten we afscheid ne men van onze lieve schoonzus Jannie Lantsheer-Hamelink We zullen haar warmte en vriendschap heel erg missen. Terneuzen: W. Lantsheer-Robijn Amersfoort: M. Lantsheer-de Bock Winterswijk: G. de Smidt-Lantsheer I. de Smidt Terneuzen: Th. Lantsheer D. Lantsheer-Bakker Hoek: C. Verbrugge-Lantsheer G. Verbrugge Terneuzen, 7 juli 2005 Met droefheid geef ik u kennis dat vrij onverwacht is overleden mijn lieve vrouw Helena Antonia Josephina Pikkaart (Lenie) echtgenote van Ferdinand van der Lelie eerder gehuwd geweest met Johannes Meyer in de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam, F. van der Lelie 3 juli 2005 Ravelijn de Groene Jager 40 4461 DJ Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer ds. J. H. Renting Ds. Renting was gedurende de periode van 1940 tot 1951 dominee van de Ned. Herv. Kerk te Heinkens- zand. Protestantse Gemeente te Heinkenszand Dhr. M. A. Quist, voorzitter Mevr. M. van Eekelen-Dellebeke, secretaris Heinkenszand, 8 juli 2005 Vanwege het overlijden van mevrouw W. J. Krips-de Jager zullen onze zaken Kardoes en Thuiskantoor Volkeri woensdag 13 juli vanaf 12.00 uur gesloten zijn. Dankbetuiging Dankbetuiging Oprechte dank voor het medeleven en steun in welke vorm dan ook na het overlijden van m'n waardevolle dochter, Conny van den Aarsen Piet van den Aarsen Veronika 't Lage Burgh 3 4328 PC Burgh-Haamstede Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Harinck-Meeuwse zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend perso neel van "Ter Weel" te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. L, M. Harinck Els en Jack Teekamp-Harinck Giovanca, Jayton Goes, juli 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die we mochtenn vangen na het overlijden van mijn man, onze vaderenc- Jacob van der Does zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan de huisarts J.J, JL,. en de thuiszorgmedewerkers van de Stichting Allévo Familie Van derDj Heinkenszand, juli 2005 Het heeft ons ontroerd, dat we zoveel kaarten, bloem' warmte en medeleven hebben mogen ontvangen na [y overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder* oma Elizabeth Fondse-van de Sluis Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Jaap Fondse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2005 Vanwege de overweldigende belangstelling die weccj vingen na het overlijden van Matty van Gemerden-Luikenaar is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken.tj hopen dat u hiervoor begrip hebt. Wij willen u daarom op deze manier hartelijk dankzeg voor al uw medeleven, uw telefoontjes, kaarten, bries? bloemen en/of uw aanwezigheid bij de uitvaart. Peter van Gemerce Judith en Ronald Britt, Marit Arnold en Cynthia Eerdere advertentie buiten schuld van de familie te vroeg geplaatst Met oprechte dank voor de vele blijken van niedeleveai welke vorm dan ook na het overlijden van mijn m Adrie Komejan J. Komejan-Provto Domburg, juli 2005 Dankbetuiging Gerdi Preger-Hoevenberg Zoveel liefde, koorten, bloemen, brieven en telefoontje Teveel om allemaal persoonlijk te bedanken, Het was overweldigend en geeft ons nog zoveel troos', nadat we Gerdi, mijn partner, onze moeder en ora die we lief hadden, moesten verliezen. Daarom, langs deze weg, willen we iedereen bedanken voor uw medeleven. Ton Boon Edward en Siny-Jew' Tim en Margreet Dick en Sonjo Ewald Axel, juli 2005 De ovei-weldigende belangstelling en deelneming, welke u heeft betoond na het heengaan van mijr. innig geliefde vrouw Martha Dierings-Westdorp heeft mij diep getroffen. Ik ben u dankbaar voorde steun en troost die mij dit heeft gegeven. Vooral dank aan de doktoren en personeel afdeli IA van streekziekenhuis "de Honte" te Terneuzen. Ook dank aan ds. C. Hoogendoorn en uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg voor de keurige verzor ging van de uitvaartplechtigheid. M. E. Dieting Breskens, juli 205 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot-si overgrootvader Abraham Hubrecht Riemens hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrij ven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Tevens dank aan uitvaartzorg Monuta Haerens It Oostburg voor de keurige verzorging van de begra fenis. Kinderen, klein- en achterkleinkinderal Breskens, juli 2005. In plaats van kaarten Nu zijn aanwezigheid een herinnering geworden is enz; woorden van wijsheid en liefde niet meer klinken, hebh Uw woorden van troost en Uw aanwezigheid ons g steund en gesterkt bij het overlijden van mijn man.r vader en opa Eugène Petrus Sarneel Wij danken U hiervoor. L. A. Sarneel-Antheunis kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2005 Voor de vele blijken van belangstelling, tijdens c< ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Maatje van de Velde-Stokx betuigen wij onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Breskens, juli 2005 De overweldigende belangstelling en deelnemingwefe ons heeft betoond na het overlijden van mijn inniggek de man en mijn zoon Ko van de Vreugde hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk Ie ven, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dan Gerda van de Vreugde-Bijlo D. van de Vreugde-Hannes# Wolphaartsdijk, juli 2005 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 68