E o 3 Bouw agrje carrière bij Grontmij Groepsleider Bouwconstructies u C O en Grontmij Informatie Architect DGA Financieel Adviseurs timmert aan de weg! Financieel Adviseurs bv TIMMERMAN een makelaar in opleiding OAZ J Grontmij staat voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van bouw, infrastruc tuur en milieu. Met vestigingen in alle provincies staan we dicht bij onze relaties. In Zuid-Nederland zijn wij gevestigd in Eindhoven, Roermond, Roosendaal, Middelburg en Terneuzen. Grontmij denkt vanuit de wensen van de opdrachtgever en zorgt voor passende, realisatiegerichte oplos singen. Zo dragen wij bij aan een duurzame woon-, werk- en leefomgeving. Binnen Grontmij houdt de afdeling Bouw zich bezig met de engineering en realisatie van uiteenlopende projecten in onder meer woningbouw, utiliteitsbouw en industriële bouw. Onze advisering stoelt in belangrijke mate op de per soonlijke kwaliteit, ervaring en inzet van onze medewerkers. Voor onze vestiging in Roosendaal zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: U bent gesprekspartner voor onze opdrachtgevers uit de bouwwereld. Als projectleider bent u betrok ken bij diverse nieuw- en verbouwprojecten, voor namelijk in de utiliteitsbouw. Vanzelfsprekend kunt u een architectonisch ontwerp vertalen in een constructief ontwerp. Intern bent u verant woordelijk voor het aansturen van de afdelings medewerkers. U rapporteert aan het afdelings hoofd en stemt opdrachten af met zowel groepslei ders van andere afdelingen binnen de vestiging als met groepsleiders op de andere vestigingen. Functie-eisen: U heeft een afgeronde opleiding Bouwkunde (hbo of wo), aangevuld met vakgerichte studies en minimaal 8 jaar werkervaring; U heeft leidinggevende capaciteiten; U beschikt over goede sociale en contactuele eigenschappen; U heeft oog voor de markt en handelt vanuit het perspectief van de klant; U leunt effectief en kostenbewust werken; U bent woonachtig in de regio West-Brabant; Een eigen netwerk in West-Brabant is een pré. Ons aanbod: Een goed pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Interessant en uitdagend werk; Een pragmatische organisatie met een informele en collegiale bedrijfscultuur; Ruimte voor eigen initiatief; Uitstekende loopbaanmogelijkheden. Inlichtingen/sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd, de heer A.G. Jongeneel, telefoon 0165-57 58 59. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien we graag binnen twee weken tegemoet. Deze kunt u richten aan: Grontmij T.a.v. mevrouw M.P.J. Lodewijks Senior Adviseur Personeel en Organisatie Postbus 7060 4330 GB MIDDELBURG email: miranda.lodewijlcs@grontmij.nl V» Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen, de gezamenlijke trans- murale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in medisch secretaresse polikliniek psychiatrie In deze functie verricht je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor de psychiaters. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature voor 24 uur per week, voor de duur van 1 jaar, met mogelijke omzetting tot onbepaalde tijd. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer M. Verseput, teamleider PAAZ, tel. (0118) 425 501. Stuur je sollicitatiebrief vóór 24 juli a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P8tO, t.a.v. de heer G.M. Boot, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@zwv.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 30. Je kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nl of www.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Informatie en sollicitatie: Stichting Arduin Arduin heeft een ingrijpend veranderingsproces doorlopen waarbij de dienstver lening afgestemd is op de wensen van de cliënt. De dienstverlening vindt plaats binnen ruim 180 locaties. We zijn een lerende organisatie die ISO-gecertificeerd is. De huidige fase van het proces kenmerkt zich door ondersteuning te bieden aan de medewerkers om de organisatie- en cultuuromslag te handhaven. Coach m/v 36 uur per week De coach coacht medewerkers op alle terreinen van de bedrijfsvoering, werken en samenwerken. De coach ondersteunt individuele medewerkers in hun Persoonlijk Ontwikkel Plan. Daarnaast zijn belangrijke taken en aandachtsgebie den: het toezien op en bevorderen van een goede teamsamenwerking en ade quate arbeidsomstandigheden, het uitvoeren van ziekteverzuimbegeleiding en het handhaven en verbeteren van de kwaliteit van ondersteuning aan cliënten. Voor de functie is het noodzakelijk dat u over een rijbewijs en eigen vervoer beschikt. U heeft kennis van geautomatiseerde systemen en vanzelfsprekend bent u dynamisch, flexibel, creatief en zelfstandig. U heeft minimaal een opleiding op HBO-niveau en zo mogelijk bent u BIG-geregistreerd. De functie is ingedeeld in FWG 55 CAO Gehandicaptenzorg. Arduin beschikt over uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie wordt graag gegeven door de heer J.E. Wedekind, manager Arduin, telefoonnummer 0113 - 246502. Uw reactie kunt u richten voor 23 juli a.s. aan de Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of mai len naar po&o@arduin.nl, onder vermelding van vacaturenummer 2005-56. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende afdelingen, waaronder IT-Services en Applicatiebeheer (l&A) bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Voor de afdeling l&A, met standplaats Middelburg, zijn we op zoek naar een fulltime Informatie Architect. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verantwoordelijk voor het gehele applicatielandschap, het bepalen van het te voeren IT beleid (applicatiedomeinen, datadomein, interfaces) op korte en lange termijn inzake integriteit en samenhang van alle DELTA-informatiesystemen. - Bepalen van de architectuur en de inpasbaarheid van informatiesystemen in het DELTA-brede applicatiedomein. - Verantwoordelijk voor de toe te passen en toegepaste standaarden en methodieken binnen DELTA op het gebied van IT. - Medeverantwoordelijk voor projectplannen, toetsen en accepteren van opgeleverde IT projecten op het gebeid van IT infrastructuur. - Bepalen van standaarden, normen en processen. - Doen van voorstellen voor kwaliteitsverbetering en mogelijke synergie tussen DELTA, partners en dochters. - Vertalen van de strategie (IT-business) in een duidelijk architectuurmodel en zorgdragen voor draagvlak. - Leidinggeven aan de IT architect security. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Afgeronde opleiding wo-informatica. - 5 jaar relevante strategisch/tactische ervaring op bovenstaand gebied, daarnaast aantal jaren operationele ervaring binnen de IT. - Zeer goede communicatieve vaardigheden. - Kennis van ITIL. - Kwaliteiten om draagvlak te creëren en visie te ontwikkelen. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van deze procedure Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training, Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen mei Harriëtte Hesselmans, hoofd l&A, telefoonnummer (0118) 88 26 14 Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl DGA Financiëel Adviseurs heeft diverse vesti gingen in Nederland. DGA bestaat dit jaar 35 jaar en telt meer dan 25 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: Account manager m/v consumptieve kredieten, buitendienst werkgebied: Zeeland en Brabant Functie eisen; Ervaring in soortgelijke fiincrie Kennis van bv. autobranche en andere branches is een pré. Wij bieden: Een uitstekend salaris «Goede secundaire arbeids voorwaarden Een uitdagende, verantwoordelijke baan Mogelijkheden vakgerichte cursussen te volgen «Een plezierige, ondernemende werksfeer. Uw schrifelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar: T.a.v. de heer R.F. Kraf Postbus 400 4330 AK Middelburg Tel: 0118-633035 MIDDELBURG - DEN BOSCH MAKELAARDIJ Als jong en aktief gecertificeerd kantoor rekenen wij ons tot de middelgrote makelaars in Zeeland. Met onze aktieve bemiddelingsformule, maakt de potentiële verkoper- of koper graag gebruik van onze makelaars en hypotheekdiensten. ONS KANTOOR BREIDT UIT.. en wij vragen dan ook per direkt: Hij- of zij studeert voor het SVM diploma. Deze fulltime functie vraagt: flexibele werkinstelling, goede contactuele en commerciële vaardigheden, accuraat en natuurlijk teamgeest. Deze fulltime functie biedt: veelzijdig zelfstandig afwisselend en verantwoordelijk werk, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden spreken voor zich. Kijk voor meer info over deze vacatures op www.timmermanmakelaardij.nl Je sollicitatie met c.v. en pasfoto ontvangen wij graag binnen 7 dagen na plaatsing van deze oproep. Je kunt hem sturen naar: Timmerman Makelaardij, t.a.v. de heer J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. Glassinstruments B.V. is een veelzijdige onderneming op het gebied van laboratorium, medische en chemische industrie. Ter ondersteuning van het huidige team is dit familiebedrijf op zoek naar een zelfstandige en ambitieuze Accountmanager (fulltime) 'met ondernemerskwaliteiten' De functie: In deze functie bent u eindverantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten van Glassinstruments. U onderhoudt contacten met de huidige afnemers en leveranciers en brengt middels acquisitie nieuwe opdrachtgevers binnen. Door uw commerciële activiteiten wordt Glassinstruments breder in de markt gezet en bewerkstelligt u voor de komende jaren een substantiële omzetgroei." Gevraagd woTdt: HBO werk-en denkniveau; Enkele jaren relevante werkervaring in een commercieel-technische werkomgeving; Affiniteit met onze producten en afzetgebieden; Kennis van Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Daadkracnf^nÖ-nönsense mentaliteit); Verantwoordelijkheidsgevoel. Geboden wordt: Een uitdagende, zelfstandige functie; Goede arbeidsvoorwaarden. Bent u de gedreven, initiatiefrijke doorzetter die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; E-mail: vacatures@schipperoaz.nl; Internetwww.schipperoaz.nl. TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer F009 (tegenover de mediatheek). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl TWZ bemiddelt en detacheert afgestudeerde HBO'ers tegen gunstige tarieven. Op dit moment informeert TWZ zo'n 330 economische en technische pas afgestudeerden aan de Hogeschool Zeeland over de arbeidsmarkt en actuele vacatures. Door uw vacature bij TWZ aan te melden, kunt u kennis maken met deze groep van young professionals. Neem voor meer informatie contact op met TWZ (0118-479207) of geef uw vacature door via onze site www.twz.nl. Onze kennis van onze afgestudeerde stelt ons in staat een snelle en juiste match voor u te maken. Het Applied Research Centre (ARC] is het onderzoekscentrum van TWZ, In het ARC worden multidisciplinaire onderzoeken uitgevoerd door meewerkstagiaires en afstudeerders onder professionele begeleiding. Te denken valt hierbij aan een markt-, tevredenheids- of consumentenonder zoek. Heeft u een onderzoek op de plank liggen maar geen tijd of mankracht om hier uitvoering aan te geven, dan is het ARC dé oplossing voor u. Neem voor meer informatie contact op met Maggy Meijer of vraag via arc@twz.nl t informatieblad op. Intermediair voor studenten, afgestudeerden bedrijven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32