€199,-
Msiaxel
25%
I
f DOC LAND
15% korting
3oo#aard Vföf
Kevin v. Maasdam
Wolphaartsdijk
98 punten.
Setfeefi de Tour-
HEINKENSZAND
Alle
I SEALSKII
•ft douchecabine
IKORTINC
K5J
|El.j'
De goedkoopste
In uw regio
www.pzc.nl
Dagwinnaar 6 juli
Voor Bernard Eisel zijn geen punten
te verdienen. Omdat in zijn ploeg -
FDJeux.com - meerdere wielrenners
uit onze lijst niet van start gingen,
was het niet mogelijk om te
bepalen wie voor hen als
vervangende renners konden
worden aangewezen.
Op deze pagina vindt u de
dagwinnaar en een selectie van de
daguitslagen van de PZC Lezerstour.
Wanneer u vragen of opmerkingen
heeft over het spel, dan kunt u van
maandag tot en met vrijdag
tussen 15.00 en 16.00 uur ons
speciale servicenummer bellen:
0900-1091012 0,50 per minuut) of
mail naar lezerstour@pzc.nl
Als u de site van de lezerstour (via
www.pzc.nl of via www.win.nl)
bekijkt en u klikt op klassement
kunt u zoeken op naam en/of
woonplaats. Klikt u op een
achternaam dan ziet u de punten
per etappe. Klikt u op een datum,
dan ziet u de punten per
wielrenner.
1 Epskamp, Ronald (Scharendijke) 86 374
2 Murre, Matthijs (Vrouwenpolder) 85 357
3 Gideonse, Matthew (Middelburg) 96 356
4 Deijn, C.A.A. de (Axel) 77 353
5 Murre, Kjell (Vrouwenpolder) 96 352
Harthoorn, J.M. (Goes) 96 352
7 Witkam, H. (Heinkenszand) 78 349
8 Louwerse, Johan (Middelburg) 96 348
9 Femke, Robert en (Veere) 96 346
10 Wit, Gust de (Sluis) 85 341
11 Migo, Marcel (Vlissingen) 86 340
12 Walraven, Huib (Middelburg) 85 338
Engel, Michael (Zierikzee) 85 338
Mohr, Raymond ('s-Heerenhoek) 96 338
15 Snoeck, A.A.J. (Heinkenszand) 85 337
16 Epskamp, Henk (Burgh-Haamstede) 86 336
Wisse, Marina (Middelburg) 85 336
18 Fortis bank, (Sluis) 95 335
Tiel, Job van (Zaamslag) 85 335
20
Gilde, Jeroen 't (Axel)
86
334
Passenier, J. (Domburg)
85
334
Hamelink, Ard-Jan (Zaamslag)
88
334
23
Dingemanse, J. (Arnemuiden)
97
333
24
Veelen, C. van (Burgh-Haamstede)
85
332
Baas, Piet (Veere)
86
332
Jansen, Maria (Hansweert)
86
332
27
Wolfert, P.D. (Middelburg)
81
331
Hont, Harold d' (Hulst)
82
331
Hecke, T.H.M.J. (Koudekerke)
79
331
30
Nijs, Nicole de (Walsoorden)
86
330
31
Remijnse, Richard (Kapelle)
95
329
Hooykaas, Pelt en (Oost-Souburg)
87
329
Riemens, Jan (Arnemuiden)
87
329
Dalen, Fabian van (Lewedorp)
85
329
Belzen, Rudy van (Arnemuiden)
85
329
36
Epskamp, Hans (Burgh-Haamstede) 86
328
Jansen, Ronald (Goes)
86
328
Kegge, Benjamin (Scherpenisse)
86
328
Marijs, Robert (Oostkapelle)
86
328
Erik, Intersport (Koudekerke)
86
328
Pauwvliet (Zaamslag)
86
328
Bloks, Hans (Vlissingen)
82
328
Marinissen, Stefan (Domburg)
86
328
Dingemanse, Jan (Breda)
86
328
Puik, S. (Rilland)
86
328
Eversdijk, C. ('s-Heer Arendskerke)
86
328
Pouwelse, Bart (Middelburg)
86
328
Verhaeg, Bert (Nisse)
86
328
Janse, Ria (Oost-Souburg)
86
328
Wolfert, Femke (Middelburg)
86
328
Jansen, Louise (Goes)
85
328
Kloet, R. (Wolphaartsdijk)
88
328
Conny's bistro snack, (Middelburg)
86
328
54
Dagevos, Max (Middelburg)
86
326
Belle, Dennis3 van (Middelburg)
96
326
Franse, Frank (Kwadendamme)
86
326
Rouw, Arnold (Axel)
88
326
Pijpelink, Nick (Terneuzen)
85
326
Steunenberg, Harry (Vlissingen)
85
326
Nagtzaam, Marty (Heinkenszand)
86
326
61
Mieras, Justin (Kapelle)
87
325
62
Lee, Jan van (Veghel)
82
324
Bogaard, Johan (Sluis)
96
324
64
Vroomen, Jean (Vlissingen)
78
323
65
Koks, Perry (Aagtekerke)
86
322
Dagevos, Petra (Middelburg)
86
322
67
Blaakman, Jacqueline (Breskens)
77
321
Brands, Jos (Ellemeet)
87
321
Muller, Jeanette (Bruinisse)
87
321
Berman, Cees-Jan (Kloetinge)
87
321
Engel, Sandra (Zierikzee)
87
321
Dees, Jean (Middelburg)
85
321
Marteijn, Jos (Vlissingen)
85
321
74
Bal, Leny (Bergen op zoom)
74
320
Siereveld, Andre (Arnemuiden)
86
320
Joosen-Boonman, Ursula
('s-Heerenhoek)
86
320
Steijn, M. (Kwadendamme)
86
320
Bremen-de Pauw, Marleen van
(Terneuzen)
86
320
Beek, H van (Kwadendamme)
96
320
Buijze, Johnny (Terneuzen)
86
320
Waart, Fons v.d. ('s-Heerenhoek)
86
320
82
Hamelink, Frans (Zaamslag)
77
319
Schipper, Angelique (Arnemuiden)
85
319
84
Gilst, Linda van (Bruinisse)
96
318
Gunter, Cedric (Middelburg)
78
318
Jobse, L. (Oostkapelle)
87
318
Hamelink, Francois (Zaamslag)
79
318
Franse, Donna (Kwadendamme)
96
318
Kesseling, DJ. (Groesbeek)
85
318
90
Velde, C. v.d. (Kerkwerve)
87
317
ANP Foto: Vincent Jannink
Haak-de Jonge, J. (Axel)
85
317
Lindenberg, Kees (Vlissingen)
78
307
Berge, A.G. v.d. (Yerseke)
85
317
Eijkeren, R.J'van (Wilhelminadorp)
78
307
Flikweert, H. (Oostburg)
97
317
Joziasse, Tom (Vlissingen)
85
307
Verstraate, Peter (Westkapelle)
88
317
Spelier, Ruben (Sluis)
78
307
Westdorp, Sjaco ('s-Heerenhoek)
85
317
Proos, Sylvia (Colijnsplaat)
77
307
Zande, Arno v.d. (Goes)
85
317
Belzen, Peter van
Moerland, Marco (Arnemuiden)
85
317
(Nieuw- en Sint Joosland)
77
307
Faas, J.A. (Terneuzen)
87
317
208 Witte, Niels (St. laurens)
79
306
Overduive, Gilly van (Zaamslag)
81
317
Francke, JBH (Aagtekerke)
96
306
Thuy, Jurgen (Hulst)
81
317
Cornelis, Hans (Groede)
80
306
Gunter, Bert (Middelburg)
78
316
Rosevelt, Karin van (Oost-Souburg) 96
306
Rijk, Bas (Kapelle)
86
316
Buteijn, Olaf (Vlissingen)
73
306
Maasdam, Kevin van
Paccoud Rorive,.Corrie (Terneuzen) 84
306
(Wolphaartsdijk)
98
316
Vantricht, Jasper (Vlissingen)
96
306
Vooren, Peter van (Middelburg)
78
316
215 Verhage, Remy (Middelburg)
85
305
i Belzen, Jan-Pieter van
Schoonakker, Wessel (Terneuzen)
85
305
(Bergen op Zoom)
95
315
Hont, J.J. d' (Hulst)
81
305
Bakker, W.N. (Middelburg)
95
315
Schoonakker, I. (Terneuzen)
85
305
Kroon, J. (Vlissingen)
85
315
Goudzw. - de K, W. (Terneuzen)
85
305
Wattel, H. (Oostkapelle)
85
315
Nieuwdorp sportsline, (Kapelle)
80
305
Belzen, Dennis van
Kesseling, W.C. (Middelburg)
77
305
(Nieuw- en Sint Joosland)
77
315
Herder, J.W. den (Middelburg)
78
305
Meij, Erik de (Burgh-Haamstede)
87
315
Hee, Peter van (Tilburg)
78
305
Cadsand, Ronny van (Vlissingen)
85
315
Zuidhof, Henk (Kwadendamme)
85
305
Schipper, Kees de (Wemeldinge)
85
315
Eerkes, Emiel (Terneuzen)
79
305
Belle, Dennis van (Middelburg)
86
314
Kreeke, Arjan van de (Middelburg) 78
305
Bremen, llja van (Terneuzen)
82
314
Nooitgedagt, Dennis (Zoutelande)
85
305
Hage, Sander v.d. (Heinkenszand)
88
314
Rijk, Anneke (Goes)
75
305
Kole, Addie (Arnemuiden)
82
314
Mulder, Rick (Goes)
78
305
Dekker, Kobus (Meliskerke)
85
313
Kroese, Jokro (Oost-Souburg)
88
305
Schets, D. (Arnemuiden)
85
313
Geene, Jos (Halsteren)
76
305
Beulens, D.C. (Kwadendamme)
85
313
Oosthoek, Ludy ('s-Heerenhoek)
81
305
Eversdijk, M.A.P. (Koudekerke)
77
313
Koets, Edward (Westkapelle)
81
305
Janse, A.P. (Oostkapelle)
85
313
Aalberts, J.J. (Arnemuiden)
85
305
Maljers, Rens (Veere)
77
313
Rijke, Mark de (IJzendijke)
80
305
Eenennaam, Y.L.L. van (Vlissingen)
85
313
236 Joosen, Richard ('s-Heerenhoek)
86
304
Labruyere, J. ('s-Heer Arendskerke) 85
313
Vermeire, Peter (Sluiskil)
89
304
Eversdijk, Anne (Kapelle)
85
313
Marinissen, Anke (Domburg)
96
304
Scheerders, Gerben (Terneuzen)
79
313
Kraayenbrink, Cees (Zierikzee)
86
304
Martinu, Serge (Koewacht)
85
313
Martens, G.Th.J. (Kruiningen)
77
304
Bakker, Eric (Hoek)
85
313
241 Herman, C. (Kruiningen)
85
303
Geschiere, Ronnie (Heinkenszand)
81
313
Bree, M. de (Aagtekerke)
85
303
Timmerman, Stefan (Aagtekerke)
85
313
Berghe, R. v.d. (Koewacht)
85
303
Eijkeren, Susan van (Goes)
86
312
Francke, P. (Koudekerke)
85
303
Slabbekoorn, H. (Kloetinge)
73
312
Riemens, J.A. (Zoutelande)
85
303
Boudens, A.B. ('s-Heerenhoek)
77
312
Meijaard, Peter (Kloetinge)
85
303
Jansen, M.J. ('s-Heer Arendskerke)
85
311
Snaaijer, Peter (Vlissingen)
85
303
Herder, S.A. den (Middelburg)
85
311
Pooter, Michiel de (Terneuzen)
85
303
Dierickx, A.A.
Piare, Ambrish (Goes)
85
303
(Nieuw- en Sint Joosland)
77
311
Linde, Hans van der (Vlissingen)
85
303
Bakker, J. (Heinkenszand)
85
311
Blaeij, Wim de (Terneuzen)
78
303
Bal, H. (Wolphaartsdijk)
88
311
Beuzenberg, Mare (Kloetinge)
85
303
Tolhoek-Ganseman, K. (Yerseke)
85
311
Hogendorf, Remco (Kapelle)
88
303
Drongelen, Jan van (Hulst)
85
311
Tweewielers, Faas (Terneuzen)
85
303
Coone, Rudi (Sluiskil)
85
311
Bruyne, D. de (Middelburg)
85
303
Westerweele, Henrik (Vlissingen)
85
311
Baas, P. (Veere)
88
303
Stitzinger, Marcel (Axel)
85
311
Beek, Henk van (Kwadendamme)
85
303
Danielse, Louis (Goes)
85
311
Bomhof, Jan Henk (Middelburg)
85
303
Schroevers, Jacco (Middelburg)
85
311
Rosevelt, Ron van (Oost-Souburg)
85
303
Rooij, Ad de (Vlissingen)
85
311
Vis, Hans ('s-Gravenpolder)
85
303
Belzen, Jozias van (Arnemuiden)
85
311
Gilst, Wim van (Serooskerke)
85
303
Schroevers, Simone (Arnemuiden)
85
311
Zande, Arno v.d. (Goes)
85
303
Glerum, M.P. (Zierikzee)
85
311
Murre, Matthijs (Vrouwenpolder)
85
303
Bruijne, F.A. de (Hoek)
85
311
Leeuw, Neels de (Kwadendamme)
85
303
Krijger, Wilfred (Zoutelande)
85
311
Alem, Pim van (Axel)
85
303
Poortvliet, Jeffrey (Vlissingen)
85
311
Alem, P. van (Axel)
85
303
Schroevers, Kees (Arnemuiden)
85
311
Steunenberg, Stijn (Vlissingen)
85
303
Boot, Leenjan (Kruiningen)
85
311
Francke, Bart (Aagtekerke)
85
303
Steijn, Sjaak (Middelburg)
85
311
Verhage, Leon (Burgh-Haamstede)
85
303
Schraaf, H. van de (Kapelle)
85
311
Rentmeester, Adrie
Schroevers, Joos (Arnemuiden)
85
311
(Nieuw- en Sint Joosland)
85
303
Rentmeester, Mario
Buuren, Nico van (Goes)
85
303
(Nieuw- en Sint Joosland)
85
311
Pouwelse, Stijn (Middelburg)
85
303
Koets, Jonathan (Westkapelle)
85
311
Boot, Tonis (Kruiningen)
85
303
Schroevers, Daan (Arnemuiden)
85
311
Rijk, Bas (Kapelle)
81
303
Verstegen, Ko (Middelburg)
77
311
Dam, Dick van (Aagtekerke)
85
303
Maranus, Tommy (Domburg)
85
311
Nagelkerke, Thijs ('s-Heerenhoek)
85
303
Bogaard, Branca (Oostburg)
83
311
Hengst, Nel van (Vlissingen)
85
303
Alem, P.L.A. van (Axel)
85
311
Dagevos, Daan (Middelburg)
85
303
Steunenberg, Bastiaan (Vlissingen)
85
311
279 Pouwelse, Rob (Middelburg)
85
302
Belzen, Christianne van
Maas, Paul van der (Vogelwaarde)
79
302
(Nieuw- en Sint Joosland)
85
311
Biketeam, Buckley (Sas van Gent)
79
302
Eijkeren, Maaike van
Volder, Arjan de (Kapelle)
87
302
(Wilhelminadorp)
85
311
Verhage, M. (Biggekerke)
77
302
Belle, Marco van (Middelburg)
88
311
Hendrikse, Peter (Westkapelle)
77
302
Bloks, Randy (Vlissingen)
85
311
Leijden, Mark van (Goes)
77
302
Dingemanse, Peter (Koudekerke)
78
311
286 Belzen 2, Eric van (Arnemuiden)
77
301
Jonge, Jo de (Lewedorp)
85
311
Wiskerke, Thea (Hoek)
73
301
Westdorp, Alex ('s-Heerenhoek)
85
311
Schipper, Cees (Middelburg)
73
301
Hamelink, Rene (Zaamslag)
85
311
Hage, E.R. v.d. ('s-Heer Abtskerke)
80
301
Proos, Jessica (Middelburg)
78
311
Jobse, J. ('s-Gravenpolder)
87
301
Swaluw, Ronald v.d.
Luijk, T.G.G. (Terneuzen)
79
301
(Heinkenszand)
85
311
Riet, Paul van de (Vlissingen)
85
301
Soeting, Mirjam (Middelburg)
96
310
Hage, Nikki v.d. (Heinkenszand)
80
301
Bruijne, F.G. de (Clinge)
96
310
294 Meulmeester, Jan (Serooskerke)
79
300
Wisse, Jaap (Veere)
96
310
Lentink, Eric (Colijnsplaat)
79
300
Heijden, Roel v. d. (Koudekerke)
96
310
Maas, Annelies van der (Yerseke)
96
300
Eversdijk-Rademaker, A.
Alem, J.H.L.M. van (Sas van Gent)
77
300
(Heinkenszand)
86
310
Schijf, F.C. (Wilhelminadorp)
77
300
Kam, Jan de (Wolphaartsdijk)
85
309
Clercq, Jean-Pierre de
Remijnse-Sandee, P. (Kapelle)
87
309
(Sas van Gent)
77
300
Munter, J. de (Vlissingen)
85
309
Provoost, J. (Domburg)
77
300
Jonge, Robert de (Zoutelande)
85
309
Geelhoedt, Piet (Zaamslag)
79
300
Oosterhuis, Thomas (Vlissingen)
87
309
Vos, S. de (Zoutelande)
77
300
Bentschap Knook, Arno (Hoek)
87
309
303 Nieuwdorp, Nick (Kapelle)
76
299
Walraven, Randy (Middelburg)
85
309
Lilipaly, Sander (Middelburg)
77
299
Vrede, Toby van de (Kapelle)
79
309
Vanhijfte, R. (Oostburg)
78
299
Thuy, Jarno (Hulst)
95
309
Blom, J.H. (Zierikzee)
73
299
Bat, C. de (Hoek)
77
309
Duivendijk, P.M. (Zierikzee)
77
299
Klomp, Albert (Veenendaal)
76
309
Hogendorf, R. (Kapelle)
78
299
Berge, Dies van den (Kruiningen)
77
309
Zuidam, Inge van (Zaamslag)
80
299
Vermeulen, Lia (Terneuzen)
87
309
Westerweele, H. (Vlissingen)
78
299
Kuzee, Hennie (Oost-Souburg)
79
308
Baillie, J.H. (IJzendijke)
77
299
Gideonse, Marian (Middelburg)
96
308
Wijck, C.D. van (Terneuzen)
78
299
Jager-Menheere, J.L. d. (Lewedorp) 77
308
Brugman, Michiel (Zwijndrecht)
74
299
Wiskerke, Leon (Heinkenszand)
81
307
Bauer, Anco (Goes)
78
299
Westerweele, H. (Vlissingen)
85
307
Proos, Rinus (Colijnsplaat)
78
299
Pagter, Jan de (Vlissingen)
85
307
Hee, Sarie van (Oostburg)
74
299
Belzen, J. van (Middelburg)
77
307
Buringh, Maarten (Yerseke)
77
299
Oosterhuis, Johan (Vlissingen)
87
307
Maas, Nathalie (Middelburg)
78
299
Een van de grootste in de Benelux
eigen technische dienst, plaatsing door gehele Bendi
)0 - 13.00 tot 18.00 li
al. (Zeeland, NL)
)31-115.530530
www.msat.nl
Open: dinsdag t/m vrijdag: 9.30 tot 12.00 - 13.00 tot I8.OO14
zaterdag: 9.30 tot 17.00 u
Oranjestraat 1b, 4571 HN Axel. i
Telefoon: 0115.530530, België 0031-11
E-mail: info@msat.nl, Internet: w
0113-561255
-WWÊl by sealskmk
Openingsaanbieding t/m 1 jt
op producten van
Sigma en Sikkens
met hetzelfde vertrouwde recept
Op onze mengmachines maken wij alle door u gewensl;
kleuren met: SIKKENS - SIGMA - FLEXA - HISTOR.
Tevens zijn wij dealer van:
SIKKENS - JACHTLAK - TOUWEN -TIMBERCOAT CETA BEVtt
MIDDELBURG, Korendijk 34, tel. 0118-650024
(naast van Westen bouwmaterialen)
VLISSINGEN, Gildeweg 25, tel. 0118-431304
(50 meter van het Miroterrein)
www.verfmarktboogaard.nl
INDIEN GEWENST, THUISBEZORGING
Kijk voor nog meer nieuws en
uitslagen van de PZC Lezerstour of
Voor vragen mail naar
lezerstour@pzc.nl