o f Vervoer? Dat zet ik zelf op de rit! HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT, C AMREF FLYING DOCTORS DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! UITVERKOOP FIX, donderdag 7 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Een saluut aan onze grote vriend en reisgenoot in het leven Arend de Ru Merci pour ta vie. Rakkhoen. Khopkhoenitiah krap! Wij danken Joy, Minke en Jochem voor de liefdevolle verzorging en wensen hun alle sterkte op het moei lijke pad. Andreas Oosthoek Yuranan Panya-In Toch nog onverwacht namen wij kennis van hel be richt van overlijden van mr. A. de Ru echtgenoot van onze collega Joy de Ru Joy, wij wensen jou. de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland Met droefheid vernamen wij dat na een langdurig ziekbed van ons is heengegaan onze collega mr. Arend C. de Ru directeur van de Roosevelt Stichting ln grote dankbaarheid voor de vruchtbare samen werking gedenken wij het werk dat hij sinds 1982 met grote toewijding heeft gedaan om de tweejaar lijkse uitreiking van de Four Freedoms Awards in Middelburg mogelijk te maken. Namens het Roosevelt Study Center, prof. dr. C. A. van Minnen, directeur G. R. J. van Heukelom, voorzitter Raad van Toezicht Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid Arend de Ru Vele jaren was hij via de Vereeniging Kinderzorg en Stichting AZZ zeer nauw betrokken bij de jeugdzorg in Zeeland. Zijn grote inzet voor de Zeeuwse jeugd blijft in onze herinnering. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte. Namens Vereeniging Kinderzorg en Stichting AZZ, J. P. Goovers 'Met verdriet hebben de leden van Advisory Board van de Roosevelt Stichting kennisgenomen van het overlijden van Mr. A.C.de Ru Arend de Ru is vanaf de oprichting van de Roosevelt Stichting de stuwende kracht geweest bij het functio neren van de Stichting en het organiseren van de Four Freedoms Awards ceremonie in Nederland. Als directeur-secretaris heeft hij al zijn energie en talen ten ingezet om de Four Freedoms in ons land en daarbuiten uit te dragen en de tweejaarlijkse uitrei king van de Awards in Middelburg te maken tot de indrukwekkende en betekenisvolle gebeurtenis die we nu kennen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen die we veel sterkte wensen om dit verlies te dragen. Advisory Board Hans Bergmans Joris Demmink Arthur W.H. Docters van Leeuwen Alexander P. van Heeren Alexander C. Helfrich Willemien van Montfrans-Hartman Arthur Schlesinger Jr. Kobus van der Velden H. Johannes Witteveen Met groot leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mr. Arend C. de Ru Directeur Roosevelt Stichting Oud-Kabinetchef Commissaris der Koningin provincie Zeeland Wij uiten onze grote waardering en respect voor het geen hij voor de provincie Zeeland heeft betekend. Wij genoten van zijn aimabele, warme en integere persoonlijkheid. Tot het laatst toe toonde hij zijn be langstelling voor de revitalisering van onze Zuider duin Beachhotel in Westkapelle. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Chris Luken CEO Hotel Management Group te Vianen Wij hebben bedroefd kennisgenomen van het overlij den van onze oud-collega Mr. A.(Arend) C. de Ru Jarenlang heeft Arend zijn functie als Kabinetschef ingevuld. Inspirerend, enthousiasmerend en warm zijn woorden die bij ons opkomen als we aan hem denken. We zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij Joy, Minke en Diederik en .Jochem. Medewerkers afdeling Kabinet, Juridische Zaken en Bestuursondersteuning, 1 drs. C. L. J. van Vlaanderen (hoofd) Arend de Ru 1944-2005 We have lost a beloved friend and colleague. Arend de Ru was the galvanizing spirit of the Four Free doms ceremonies. His personal commitment played an indispensable role in the creation of the Roosevelt Study Center. His countless friends in America will always remember the great pleasure of being with him. his good humor and extraordinary energy, his creative imagination, his compassion and his kind ness. He achieved great things in his years among us. We remember him now as we always will as a crusa der for freedom. He honored us by his friendship. We honor his memory with prayers for his eternal rest. With profound condolences to Joy, his children and his family, William an Melinda van den Heuvel Anna Eleanor Roosevelt Trustees and Governors of The Franklin and Eleanor Roosevelt Institute July 5. 2005 Mij bereikte het trieste bericht van het overlijden van Mr. A. (Arend) C. de Ru Voormalig Kabinetschef Met respect en waardering denk ik terug aan de wijze waarop hij mij jarenlang in de uitvoering van mijn ta ken heeft ondersteund. Ik wens zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Drs. W. T. van Gelder Commissaris van de Koningin in Zeeland Henk voor altijd een plek in ons hart... Coren Ingerli John, Patricia en Sem Kitty Erwin en Roza Familie Rijswijk Leo en Marian Rene Marieke Karei en Iris Liefde moet je laten gaan Dag lieve vriend Petra', Kees, Lynn en.Robin van de Weele en Peter en Miranda Verdrietig hebben wij, na een kortstondige zjekte, af scheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Corrie Hoogstrate-Kole Wij wensen Johan, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Ella en Sjaak Priem-Hoogstrate Corrie Hoogstrate (in herinnering, Neven en nichten Sebab jika kila hidup, Kita hidup urituk Tuhan, Dan jika kita mati, Kita mati urituk Tuhan. Roman 14 Na een korte verzorging in verpleeghuis Vliedberg te Koudekerke is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa AlexTomasoa Magelang-Indonesië, t Koudekerke, 21 februari 1931 5 juli 2005 Middelburg: Ake Leuwol Middelburg: Heieen en John jansen-Tomasoa Sharleena David Aynsley Chaya Middelburg: Rudi en Mieke Tomasoa Hans Sylvia Veronique Johnny Middelburg: Johnny en Nonna Tomasoa Zico Michelle Jaïr Kim Joao Ambon: Familie Dolf Tomasoa t Ambon: Familie Joop Tomasoa f Ambon: Familie John Tomasoa t Ambon: Edwin en Mientje Leuwol Roland Middelburg: Maritha Leuwol en Giovanni Patty Ambon: Josefina Leuwol Koudekerke, 5 juli 2005 Verpleeghuis Vliedberg Correspondentieadres: Zand kreekstraat 23, 4335 NM Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag, vrijdag en zaterdag van 19.00-20.00 uur. In het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De vertroostingsdienst wordt gehouden op zondag 10 juli om 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt ge houden op maandag 11 juli om 10.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische Kerk, "Bethlehem", Rijnstraat 40 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 11 juli om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Oude Havendijk 3 te Middelburg. Plaats uw familie berichten in de PZC Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Door de tranen van nu, schemert de glimlach der herinnering. Intens verdrietig delen wij u mede dat mijn innig ge liefde vrouw, onze moeder, oma en mijn overgroot moeder is overleden Adriana Neeltjé Kranenburg-Cijsouw in de leeftijd van 83 jaar. Wij zullen haar zeer missen. P. J. Kranenburg Joke en Lyon Erwin Arie en Marijke Thijs en Carina Chico Bart en Daniëlle Christa en Ruud 3 juli 2005 Oranjeplein 246 4388 AH Oost-Souburg De crematie heeft in intieme kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze vriendin Suzanna Koole-Huibregtse Piet en Maatje Huybregtse De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Met grote droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria de Bruijne in dé leeftijd van 85 jaar. Breskens: C. Flikweert-de Bruijne A. Flikweert Goes: H. Traas-de Bruijne Oostburg: E.T. de Bruijne-van As Bakkersdam 69, Oostburg, 5 juli 2005 Correspondentieadres: J.D. Flikweert Boeg 4 4511 KA Breskens De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 9 juli om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Oostburg, waarna dé begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum tegenover de Kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Marie de Bruijne onze Tante Rie We waren ook een beetje haar kinderen. Oostburg: Els de Bruijne en Rien Bijl Aardenburg: Ines en Age Stoelinga-Flikweert Breskens: Sjaak en Hannie Flikweert-Vermeulen Breskens: Dick-Jan t en Yvonne Flikweert-Louwerse Zevenbergen: Lenie en Jan Bol-Traas Goes: Ria Traas Goes: Wil en Jan Capel-Traas Kapelle: Caty en Evert Damen-Traas Goes: Wim en Carien Traas-Hamelink en onze kinderen Bedroefd geven wij u kennis dat na een periode waar in haar krachten afnamen in alle rust is overleden onze lieve moeder en oma Maatje Pieternella van Kleunen sinds augustus 2004 weduwe van Ko Smallegange in de leeftijd van 86 jaar. We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in het Gasthuis te Goes. Rinus en Lourien Monique en jean-Paul Anita Danker en Reiny Robin Marije en Karei Goes, 5 juli 2005 Correspondentieadres: Hammarskjöldstede 83-08 4463 HM Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes waar u nog even bij haar kunt zijn op donderdagavond 7 juli tus sen 19.30-20.00 uur. Op zaterdag 9 juli om 12.00 uur bent u welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wie geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Afscheid nemen is het moeilijkste in het leven. Je leert het nooit. We zullen je missen. Dag lieve oma rust zacht. Monique Jean-Paul Anita Robin Marije en Karei Dankbetuiging Met oprechte dank voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn man AdrieKomejan J. Komejan-Provoost Domburg, juli 2005 "Er ruist een glimlach boven zee Er klinkt een zacht vaarwel Een meeuw vliegt naar de horizon De wind weet van de pijn Voor de werkelijk overweldigende belangstelling en medeleven in de vorm van telefoontjes, bezoekjes, bloemen en de meer dan 350 kaarten en brieven met vele lieve troostende woorden na het zo plotseling over lijden van onze innig geliefde dochter en zusje Conny van den Aarsen zeggen wij u heel hartelijk dank. Zonder wie dan ook te kort te doen noemen we de geestelijke onder steuning van ds. Myrthe Leijdens. O'ok het oprechte medeleven van vroegere Zeeuwse vriendinnen en van oud-muziekvrienden, waaronder Ruben en Jennifer Riemens en voorma lige bandleden van "The Noise", die aangaven dat het te korte leven van Conny toch betekenis heeft gehad. Burgh-Haamstede, juli 2005 Tiineke Veerhoek-Deurloo Kees Veerhoek Eric en Renée Kloosterweg 108 4328 GR Burgh-Haamstede. Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft beloond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en fijne opa Jan Callenfels hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dokter de Bruijckere voor de goede zorgen en naar alle medewerkers van Monuta Haerens te Oostburg voor de correc te verzorging en uitvoering van de uitvaart. Saar Callenfels-Lam bregts Kinderen en kleinkinderen Oostburg, juli 2005 ZATERDAG 9 JULI A.S. zijn onze juwelierszaken te Westkapelle en Arnemuiden de gehele dag GESLOTEN Eigen reparatie-ateliers Geven aan een goed doel? In plaats van kaarten Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen s wij je zo vreselijk missen in alle dagelijkse dingen iser®J ding dat ons sterkt en troost: het medeleven van zo vela in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn geliefd; man, onze lieve papa en opa André de Groot Het is ons onmogelijk om u allen persoonlijk te bedankerj daarom bedanken wij u bij deze hiervoor. Riet de Groot-Lazaroms Ilse en Jeroen Jansen Kimberley en Christian Vlissingen, juli 2005 Plaats uw familieberichten in de PZC "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax(033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl ANGO maak(t) beter leven mogelijk! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) 6 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769470 ofwww.amref.nl I J Selfsupporting Africa Ja, dolfijnen komen voor in onze Noordzee, Stichting De Noordzee staat voor een gezonde en schone zee. Steun ons werk en help mee om vaker dolfijnen in de Noordzee te zien. WoTd donateur via www.noordzee.nl of stort eem gift op. giro 36 66563. Boedef? Scherpenzeel Dorpsstraat 229 3925 KC Scherpenzeel TEL.: 3 3 277 SS99 .T I Ve.Ke.tvtfe op de Vel<A(*je7* kfor* oectcr Scherpe me el KortiLgen van j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36