PZC dinsdag 5 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Dag lieve Shannon, Jo en Piet Suus Koen en Elly Leunis en Jo Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Shannon dochter van onze vrienden Alex en Jacqueline Wij wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies Robert en Annelies Jan en Elma Arjen enTanja Wim en Esther Vincent en Erika André en Anita Mark en Sandra Jaap en Mirjam Jaap en Nathalie Jan en Mariëlla Adjan en Alien Hans en Jacodine Jan en Ellen Korine Paul Piet en kinderen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het bericht dat onverwacht Shannon Verhulst is overleden. Shannon mocht maar 7 jaar oud worden. Zij be zocht sedert 2003 het Kinderdagcentrum de "Zunneguus" te Goes. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Namens het GORS J. B. Hulstein Raad van Bestuur Dag lieve Shannon Wilco,Ria, Fiona Kees, Willy, Noah Verdrietig zijn we, om het overlijden van Shannon Verhulst Onze gedachten zijn bij de familie van Shannon. Medewerkers en kinderen van de "Boemerang" Lieve Shannon Je was voor ons zo bijzonder Het was de puurheid die wij zo bewonderden Je had je beperkingen maar ook liefde en kracht Daarmee booa jij ons altijd weer meer dan verwacht We zullen je missen en wensen je familie alle sterkte met dit verlies. Namens kinderen en medewerkers de "Zunneguus" Joke, Irma, Annelies, Leny en Magda Lieve Shannon Tranen van verdriet vullen onze ogen We kunnen het nog steeds niet geloven Lief klein meisje, zo teer. Wat doet dit afscheid zeer. Wat blijft is de herinnering. Maar zeker weten we één ding: Jij zal voortleven in ons hart, Op een plekje heel apart. We wensen haar ouders, zusje en broertje En verdere familie heel veel sterkte en kracht toe Met dit onbeschrijfelijke verlies. Namens de CR van de "Zunneguus" Arie, Wim, Eddy, Marian en Sylvia Woorden schieten te kort. Onverwacht kregen we het droevige bericht dat Shannon dochter van onze collega Alex is overleden. We wensen Alex, Jacquelien, Ayka en Mikai veel sterkte toe om zonder haar verder te gaan. Aart enElise Kees en Irene Rinus en Hannie Hans en Coby Verdrietig delen wij u mede dat Shannon het dochtertje van onze werknemer Alex Verhulst is overleden. Wij wensen Jacqueline, Alex en de kinderen heel veel sterkte toe. Bestuur Stichting Gemeenschapsbelangen Domburg/Oostkapelle Oostkapelle,4 juli 2005 Dag lieve vrolijke Shannon zusje van onze leerling Ayka Personeel, ouders en alle kinderen van Archipelschool de Lichtboei Wij wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en verdere familie veel sterkte toe bij het ver werken van het grote verlies van Shannon Loopgroep Westkapelle Woorden schieten te kort Veel te vroeg is van ons weggenomen onze goede vriend en maat|e Mare Kamerling Jolonda we zullen More allemaal era missen, maar we zullen ervoor jou en de kinderen altijazijn. Nelleke en Raymond Niet waf we krijgen, maar wat we geven, bepaalt de waarde van het leven. Mare, bedankt voor wal je ons hebt gegeven Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde en hartelijke col lega Mare Kamerling Wij wensen de familie en kennissen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en medewerkers Imtech Industry B.V. Regio Zuid West Bergen op Zoom Vlissingen Veel te vroeg en veel Ie |ong is van ons heengegaan onze gewaardeerde medewerker Mare Kamerling Wij wensen de familie en naasten veel sterkte toe bij hef verwerken van dit verlies Directie en medewerkers Imtech Industry B.V. Wormerveer Mare zei altijd: Ha Vriend Ze zijn ons maar geleend, De vele mooie dingen, Die lief, vertrouwd en veilig Ons dageli |ks omringen Hef is ons maar geleend, Gezondheid, welvaart, leven, En wij pakken het aan Als was het ons gegeven Het is ons maar geleend, Alles waarvoor wij sparen, Alles wat wij beminnen, Alles wat wij bewaren Ze zijn ons maar geleend, de vele aardse dingen Ons onbetwistbaar eigendom zijn de vele herinneringen aan Mare Imtech Maintenance Vlissingen Robbie, Maarten, Johan, Albert, Luc, Wies, Tonny, Ronald, Ramon Zo jong, niet te bevatten Met grote verslagenheid vernamen we dat is overleden Mare Kamerling zoon van onze medewerker Bram Kamerling Wij wensen Bram, zijn partner en verdere familie veel kracht toe met het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Eastman Chemical Middelburg B.V. Geschokt waren we toen we hoorden dat Mare Kamerling is overledenMarc was de zoon van onze collega Bram. Bram, we wensen jou, je partner en verdere familie veel sterkte om dit verlies te aragen. In de komende tijd zullen we voor je klaar staan Je collega's van de ploegendienst Hydro en HCR Eastman Chemical Middelburg B V Geschokt door de ernstige ziekte en overlijden van onze externe medewerker Mare Kamerling We kennen hem als een perfekte collega en fijn mens. Dat zijn vrouw, kinderen en familie de kracht hervinden om verder te gaan. EPZ-KCB EMRA medewerkers Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen. Psalm 39:10 Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat ge heel onverwachts van ons is heengegaan mijn vrouw en lieve moeder, mijn dochter en onze schoondochter Cornelia Jacomina Neele - Connie echtgenote van Jacob Stouten in de leeftijd van 34 jaar. Bruinisse: J. Stouten jaap Goes: L. Neele-van der Male Bruinisse: J. Stouten J. C. Stouten-Bevelander 3 juli 2005 't Hoefje 29 4311 EX Bruinisse Gelegenheid tot condoleren woensdag 6 juli van 19.00 tot 20.30 uur in het Hervormd verenigingsge bouw, Deestraat 5 te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 7 juli in de kerk van de Hervormde Gemeente aan het Kerkplein te Bruinisse. aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het Hervormd verenigingsgebouw, Dee straat 5 te Bruinisse. - Geen bloemen - Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde dochter, mijn geliefde zuster, schoonzuster en kleindochter Connie Stouten-Neele in de leeftijd van 34 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verdriet. Goes: J.M. Neele t L. Neele-van der Male Heinkenszand: Kees en Jorine Neele Zierikzee: J. van der Male-Quist Goes, 3 juli 2005 Plotseling werden we opgeschrikt door het overlij den van onze schoondochter, mijn kleindochter, onze schoonzuster en tante Connie Stouten-Neele in de leeftijd van 34 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. J. Stouten J.C. Stouten-Bevelander D. Bevelander-Overbeke Johan en Marleen Anne, Jome, Ilse Jan Dirk en Nanneke Julian en Naomi Adrie Christiaan José Bruinisse, 3 juli 2005 Woorden schieten tekort, Connie Stouten-Neele We wensen Jacob, Jaap en familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Jan Hendrik en Annet Hoogerwerf Peter Hanse en Marlies Walhout Jaco Hanzen Bruinisse, 3 juli 2005 Sprakeloos vernamen we het overlijdensbericht van Connie Stouten-Neele Wij wensen onze collega-bevelvoerder Jacob, hun zoontje Jaap en de beide families veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Leden en oud-leden Brandweer Bruinisse Bruinisse, 3 juli 2005 Vera Joos-de Letter Waarom konden wij jou niet helpen, zoals jij ons al tijd hielp? De kassagroep Aad Annemieke Pascale Tiny Jeaninne Patricia Heidi Monica Nathalie Anne Petra Mariska Joyce Monique Sanne Sarah Stephanie Caroline Ilse Evelien Sophie Jeremy Deonise Evelien Vanochtend hebben wij het droevige bericht ontvan gen dat de vrouw van onze medewerker, Rudie Joos, Vera de Letter is overleden. Wij wensen Rudie, zijn kinderen en de familie heel veel sterkte toe. Vedior, team Zeeuws Vlaanderen De Heer is mijn Herder Verdrietig laten wij u weten dat, na een moedig ge dragen ziekbed, toch nog snel van ons is heengegaan mijn geliefde zoon, onze vader, mijn vriend, onze broer, zwager en oom Bastiaan Huibrecht (Bas) Corbijn Oostkapelle, f Vlissingen, 20 augustus 1952 3 juli 2005 Oostkapelle: Simon Corbijn Nel Corbijn-Sinke t Meliskerke: Remon Grijpskerke: Sjors Vlissingen: Mia Schuit Son en Breugel: Bert en Patricia Oost-Souburg: Kees en Elina Alphen aan den Rijn: Ineke en Dirk Oostkapelle: Hans en Hannie Barendrecht: Nico en Carine Oostkapelle: Rob Utrecht: Corita Neven en nichten Correspondentieadres: Gasthuisperk, Gasthuisweg 14356 RB Oostkapelle Telefoon: 0118-591244 Bas is opgebaard op Gasthuisperk. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 juli om 13.30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Bas hield veel van bloemen. Veel te vroeg is overleden onze lieve vriendin Addie de Kok Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte. Heinkenszand: Lajos en Truus Ruster en kinderen Goes: Rinus en Matty Wisse en kinderen Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Addie de Kok Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar Jan en de kinderen. We wensen hen alle kracht en steun toe bij het ver werken van dit immense verdriet. Namens de afdeling Facilitaire zaken W. Kooman Hoofd Facilitaire dienst ROC Zeeland, Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Addie de Kok Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur Ontspanningsvereniging Schengestraat e.o. Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Psalm 138:4 berijmd Na een ongelijke strijd is voor ons toch nog onver wacht overleden, mijn lieve zorgzame man en onze zeer geliefde vader, schoonvader en opa Piet Schroevers echtgenoot van Janny de Ridder Amemuiden, t Vlissingen, 24 mei 1942 3 juli 2005 Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatste toe gezocht. Amemuiden: Janny Schroevers-de Ridder Amemuiden: Tonny en Maarten Mandy en Mark Stefan Daisy Amemuiden: Anja en Ad Mitchell en Kimberley Dylan Amemuiden: Marian en Klaas Romy Menno Westkapelle: Johnny en Jolanda Rowin Sophie Mansfeldstraat 9 4541 EW Amemuiden De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op donderdag 7 juli om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Amemuiden, welke geleid zal worden door de wel eerwaarde heer Ds. A. Goedvree, waarna wij mijn man, onze vader en opa aansluitend om 12.15 uur naar zijn laatste rustplaats brengen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve opa Nooit meer zul je naar ons vragen. Nooit meer zal je er voor ons zijn. Maar wij zullen je in onze hartjes dragen, want een opa zoals jij zal er nooit meer zijn. Dag lieve opa Piet Mandy Stefan Daisy Mitchell Dylan Romy Menno Rowin opa erremuu Sophie opa duif Rust nu maar uit. je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, hoe je hebt geleden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Tot onze diepe droefheid is overleden onze lieve broer en zwager Piet Schroevers Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Canada Agassiz: Klaas en Paulien Amemuiden: Wim en Marijke Ko en Mieneke Jos en Ina Kees en Anja Amemuiden, 3 juli 2005 Leeg is zijn plaats, mooi zijn de herinneringen. Na een moedig gedragen ziekte en een arbeidzaam leven, is van ons heengegaan onze lieve zwager, oom en neef Piet Schroevers in de leeftijd van 63 jaar. Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om zonder hem verder te gaan. Vlissingen: Corrie en Kees van Belzen Klaas, Johan Nieuw- en Sint Joosland: Crina en Kees Baas Lion Vlissingen: Gré Grootjans Gré Leblanc Vlissingen, 3 juli 2005 Met droefenis delen wij u mede dat van ons is heen gegaan onze lieve Ome Piet Marty en Chantal Jocella en Gerben Juriun en Nathalie en kinderen Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, heb ik plotseling afscheid moe ten nemen van mijn lieve partner Piet de Maat in de leeftijd van 65 jaar Mattie Huijsen 4 juli 2005 Van Hattumstraat 26 4437 AG Ellewoutsdijk Op donderdag 7 juli is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 8 juli om 13.30 uur in het M. J. van Hattumhuis te Elle woutsdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het M. J. van Hattumhuis gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze lieve Ome Piet Wij denken aan tante Janny en de kinderen. Amemuiden: Jordy en Tamara Marwin Tonnie en Jan Léon en Jacqueline Jorco en Wendy Mario Sharon Julian Voor ons toch nog onverwacht overleden vriend Piet Schroevers Piet en Mina Gilles en Gonny Rob en Gré Lieven en Nel Amemuiden, 3 juli 2005 Heden overleed onze goede buurman Piet Schroevers Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe mg dit grote verlies. Mientje Timmerman Lieven van Belzen Jan en Jozien Joos en Hermien Joost en Kathe Jan en Ina Pieter en Cora Amemuiden, 3 juli 2005 Verdrietig vernamen wij het bericht dat is overleden Piet Schroevers man van onze medewerkster Jannie We wensen Jannie en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Cafetaria "de Krab" Jan Henken Trudy Miranda Geschokt zijn wij door het overlijden van ons m gewaardeerd bestuurslid Piet Schroevers Piet heeft vele jaren ontzettend veel werk voor onze vereniging verzet. Hij was jaren een stuwende kracht voor onze vereni ging. We zullen Piet als vriend en verenigingsman notr. vergeten en danken hem voor zijn grote inzet. Wij wensen Janny en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden P.V. de Voorwaarts Wij kregen het droeve bericht van het overlijden van Piet Schroevers echtgenoot van Janny Schroevers, ons medebe stuurslid. Ons diep medeleven gaat uit naar Janny, haar kinde ren en kleinkinderen. Het bestuur van de Oranjevereniging Amemuiden Welgelukzalig is hij, die den God fakobs tot zij'. Hulp heeft, wiens verwachting op den HEERE zip God is. Psalm 1465 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd en wijze, in de Hope des Eeuw gen levens, uit dit leven heeft weggenomen mijn in nig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, schoon vader en opa Jan Hamelink echtgenoot van Janna Duerink in de leeftijd van 68 jaar. Moge de HEERE deze roepstem willen heiligen aan ons aller hart. Zaamslag: J. Hamelink-Duerink Zaamslag: Corien en Leen Jansen van Rosendaal-Hamelink Francis, Joan, Marianne, Lennart, Janieke, Carline, Arjen Zaamslag: Kees en Caroline Hamelink-Goud Elize, facco-Jan, Arie-Corné Clinge (de Sterre): Elsa Hamelink Hoek: Jannis en Heide Hamelink-Guiljara Zaamslag, 2 juli 2005 Molenstraat 30 4543 CM Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensds 6 juli om 14.00 uur in het kerkgebouw der Christ lijk Gerefomieerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaam slag. De dienst zal geleid worden door Ds. C. Harinck. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opdeAi- gemene Begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condc- leren in voornoemde kerk. Een woord van dank aan de huisartsen P.J.M Keyser en W.L. Fraanje voor de goede hulp en steun. Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard. Bezoek aan huis - Geen bloemen Tot onze diepe droefheid, nam de HEERE van onB zijde weg, onze innig geliefde en zo zorgzame Opa Moge zijn eenvoud, liefde en grote zorgzaamheid om tot een voorbeeld zijn. Degenen die hem gekend hebben zullen beseffen»® wij in hem verliezen. Francis Elize Joan Jacco-Jan Marianne Arie-Comé Lennart Janieke Carline Arjen Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44