4> arne V ONTSLAGEN PZC PZC Autisme mnvA IN OOSTERLAND ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Ga spierziekte A.L.S. ie lijf. Giro 100 000 dinsdag 5 juli 2005 Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 Terug naar de natuur... Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager en oom Marinis Mol echtgenoot van Cornelia Johanna Mol in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: C. J. Mol-Mol Hulst: G. Mol en L. Mol-Rammeloo Heinkenszand: J. Mol t en G. Mol-Steketee Middelburg: J. Manni-Mol en C. Manni f Hoek: N. Dieleman-Mol en A. Dieleman Hoogvliet: A. Mol t en L. Mol-Priem 's-Gravenpolder: P. Mol en A. Mol-Vos Goes: J. Mol en T. Mol-Enik Goes: C. Mol en 1. Mol-Koster Wissenkerke: J. Marinissen-Mol en A. Marinissen Neven en nichten Goes, 2 juli 2005 Nieuwerkerckeplein 57 4335 EV Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 7 juli van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14:2 In dit vertrouwen is overleden onze dappere lieve vrouw, moeder, oma en omi Suzanna Koole-Huibregtse 2 mei 1921 t 3 juli 2005 Leen Koole Boudewijn Koole en Nel Knip Heieen Hermen en Hanneke Manou Jopie Koole Treeske en Henri Annelie Huib Brecht Rosalinde en Dirk Daan Charlotte en Sonni Wibo Koole Teun en Hester Lotte Arjen Rien Koole Suzanne Koole-Verbraak Lars Iris Chiron Robin 4333 LI Sint Laurens, Gemeente Middelburg Burg. Baaslaan 3 Woensdag 6 juli is er gelegenheid om afscheid te ne men van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum Mid delburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Donderdag 7 juli is er voorafgaand aan de dank dienst gelegenheid tot condoleren in de Gerefor meerde kerk, Noordweg te Sint Laurens van 12.45- 13.15 uur. De dienst begint om 13.30 uur. De begrafenis zal aansluitend om 15.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te St. Laurens. Geen bloemen Wij zijn verdrietig omdat onze lieve schoonzus en tante Suzanna Huibrechtse echtgenote van Leen Koole is overleden. Wij zullen haar erg missen! Paul t en Prien Koole Ton f en Maria Koole Marinus t en Bep Koole Ko en Maap Sinke )anny Koole Boudewijn en Koos Koole Gideon en Krina Koole Leny en Pieter Marinussen Wim Koole en Fons van de Goor Riet Renkema neven en nichten Middelburg, 3 juli 2005 Verdrietig ben ik om het verlies van mijn geliefde en zorgzame tante Suzanna Koole-Huibregtse Westkapelle, A. Cijvat-Huibregtse Na vele jaren van vriendschap moesten wij afscheid- nemen van onze lieve vriendin en buurvrouw Suzan Koole-Huibregtse Onze gedachten gaan uit naar Leen en familie en wij bidden hen kracht en sterkte toe. Gre Boon Lia de Bokx lanny Braam Ada en Mart van de Guchte Adriana en Wim Houmes Cathrien en Adrie Janse Betsy en Adri lanse Leona Janse Jo de Ruijter Willy en Cor de Voogd Riet en Ad van Wingerden Sint Laurens, 3 juli 2005 Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat rustig is ingesla pen onze lieve vader, opa en overopa Adriaan Pekaar sinds 5 juni 2005 weduwnaar van Elsbeth Pekaar-Meisinger in de leeftijd van 85 jaar. Yerseke: F. D. Leuschel 1. J. Leuschel-Jütten Aventoft (D): A. P. Leuschel M. Leuschel-Pempe Yerseke: G. H. Pekaar F. A. K. Pekaar-van Os Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 4 juli 2005 Correspondentieadres: Azalealaan 12 4401 GT Yerseke Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alwaar woensdag 6 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid zal in beloten kring plaats vinden. Opa, bedankt voor alle mooie herinneringen, goede zorgen en doorgegeven kennis. André en Indra Lieve opa Pekaar, Herinner mij: maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon toen ik nog niet zo moe was en alles nog kon Kleinkinderen en achterkleinkinderen Een geliefde buurman is van ons heengegaan. Adriaan Pekaar Wij wensen de familie veel sterkte toe. P. Schouwenaar D. Schouwenaar-Steijn F. Timmerman A. Timmerman-van Noorden janiek, Francis, Denis Een schip dat naar de horizon vaart verwijnt niet... Wij zien het alleen niet meer. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader en opa Jacob Cornelis de Jonge weduwnaar van Antje van Oosten in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Nieulandevoor de liefdevolle verzorging. Rotterdam: Gabrie de Jonge Wemeldinge: Johan en Catrien de Jonge-Stols Antina, Jojanneke Yerseke: Rinus en Marleen de Jonge-Eckhardt Johnny en Diana, Jordi Arno Wemeldinge: Jan en Anja de Jonge-Minnaard Dennis, Ronnie, Annemarie Krabbendijke, 3 juli 2005 'Nieulande', kamer 267 Correspondentieadres: Brouwerijweg 2,4424 CH Wemeldinge Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van 'Nieulande', alwaar donderdag 7 juli van 19.00- 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 8 juli om 10.00 uur in 'De Rancke', Kerkpad 1 te Krabbendijke, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Rancke' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is op 91 - jarige leeftijd van ons heengegaan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hendrik Jan Tolhoek weduwnaar van Pietemella Adriana Poley geboren te Rilland op 15 februari 1914. Oudelande: Renéen Dicky Tolhoek-Kooistra Ellen en Peter, Lotte, Max, Tom Lennaert en Daisy Goes: Thijs en Anja Tolhoek-de Jonge Claudia Wendy Milou 4 juli 2005 Correspondentieaders: Doelstraat 16 4436 AP Oudelande De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd. zal worden gehouden donderdag 7 juli om 11.30 uur in Dorpshuis "Luctor et Emergo". Hoofd weg 45 te Rilland, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.45 tot 11.15 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge noemd dorpshuis. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 4 Gendringen, 17 december 1911 De Heer is mijn Herder Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve, altijd bezorgde pleegvader, schoonvader, grootvaderen "ouweopa" Ds. Johannes Hendrikus Renting t Zwijndrecht, 3 juli 2005 sinds 17 december 1998 weduwnaar van Elisabeth Johanna Renting Het laatst als predikant van Zwijndrecht, voorheen in Heinkenszand en Gendt Wij en-vele vrienden. - nichten en neven -, zullen zijn warmte missen. Rie en Kees Dentz-Mijnsbergen Eline en Alex Kevin Correspondentieadres: M. Dentz-Mijnsbergen Karei Doormanplein 21 4335 GC Middelburg Woensdag 6 juli is er van 19.00 tot 20.00 uur gele genheid tot condoleren en afscheid nemen in het Rouwcentrum. Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den, donderdag 7 juli om 10.50 uur in de Lindtse- kerk, Develweg 28 te Zwijndrecht. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd rouwcentrum. Dankbetuiging Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en broer Hendrik Wolfert zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Familie Wolfert Hoek, juli 2005 In Memoriam Met veel liefde denken we aan 5 juli 1978 5 juli 2005 charles neelke niels fieke herman M A. DE VRIES en K. PRINS, Huisartsen Afwezig van 8 juli t/m 29 juli Waarneming: P. F. de Doelder Tel.: 626659 leven in een wereld die je niet begrijpt Autisme Is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 mi Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC Een goede bijbaan voor jong en oud) De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07 00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www deleukstebijbaan nl het alfabet van Zeeland t.n.v. A.l-.S» centrum-Amsterdam NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. Vanaf hef begin wisten we dat Joep geen blijvertje was. Daarvoor wist hij te goed wat hij wilde. Joep wilde terug naar huis, terug naar de Waddenzee. Toen we hem vonden was hij een miezerig hoopje ellende. Gescheiden van zijn moeder, sterk vermagerd en alleen. Bij ons werd hij een lekkere dikke eigenwijs. En na drie maanden wisten we zeker dat Joep het in zijn eentje ging redden. Dat was de reden voor zijn ontslag. Lenie 't Hart ZEEHONDENCRÈCHE PIETERBUREN STEUN DE ZEEHONDENCRECHE Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar Stichting Zeehondencrèche Pieterburen, antwoordnummer 959. WL Pieterburen. U ontvangt dan een blanco acceptgiro thuis. Direct storten kan ook. GIRO 8020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38