PZC maandag 4 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Vol liefde en dankbaarheid verwelkomen wij ons zoontje en broertje Ezra Ezra Joshua 30 juni 2005 Ruben en Petra de Kuyper Noa en Isah Noordweg 258,4333 GP Middelburg Overlijden Aan onze grote droom kwam abrupt een eind na een zwangerschapsduur van 16 weken is overleden onze lieve zoon Rody C --0) 2 juli 2005 Zo klein, zo teer. zo gewenst... het heeft niet zo mogen zijn Remco en Marleen van Wijngaarden-Verhulst Veerseweg 120 4532 B| Middelburg Vrij..... Als een vlinder in de lucht Wij zijn verdrietig omdat we onze lieve vrolijke Shannon moeten missen. 30 november 1997 f2 juli 2005 Alexander en Jacqueline Verhulst Ayka Mikai Zuidstraat 59 4361 AB Westkapelle Shannon is thuis. Wie afscheid van haar wil nemen is welkom op dinsdag 5 juli tussen 19.00 en 20.30 uur. De begrafenis van Shannon zal plaatsvinden op woensdag 6 juli om 14.00 uur op de Algemene Be graaf plaats te Westkapelle. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw te Westkapelle. ShannonWe zullen je missen °^o\ Vandaag overleed toch nog onverwacht ons lieve en altijd vrolijke kleindochtertje en nichtje Shannon Onze mooie kleine vechtersbaas. We zullen je altijd blijven missen. Je Opa en Oma en Ooms en Tantes Westkapelle: Anton en Koos Angela en Eddy Daniëlle en Ernst 2 juli 2005 Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze Lieve Shannon We zullen je missen. OmaStien Marcel en Mirjam Esther en Edwin Als een vrolijke vlinder die nu vliegen kan totin de blauwe lucht... Shannon Lieve, vriendelijke en vrolijke meid: dankjewel voor wie je was, bent en blijft! Leon Op een wolkje o zo hoog zit je lekker zach t de maan die naar je lach t Sterretjes blinken om je heen de zon verwarmt je huid Je bent daarbo ven nie t alleen je bent ons vast vooruit Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van ons lieve achternichtje Shannon We wensen Alexander, Jacqueline, Ayka, Mikai en de familie veel sterkte toe. Jan en Hennie Jan en Pie Cor en Sien Jo en Nelly Piet Henken Moniek Ad en Liesbeth kinderen en kleinkinderen Dag lieve Shannon we zullen je missen. Anne, Pirn, Daisy en Renee Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Shannon dochter van onze vrienden Alex en Jacqueline Robert en Annelies Jan enElma Arjen en Tanja Wim en Esther Vincent en Erika Andre en Anita Marken Sandra Jaap en Mirjam Jaap en Nathalie Jan en Mariëlla Adjanen Alien Hans en Jacodine Jan en Ellen Korine Paul Piet en kinderen Wij leven mee met onze vrienden die hun klein dochter Shannon plotseling moeten missen. Wij wensen Anton en Koos, Alex en Jacqueline veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Wim en Louise, Piet en Zoete, Jo en Corrie, Jan en Hannie, Chris en Tiny, Wim, Gerard en Ineke, Adri en Ina, Sjaak en Cobi Toch onverwacht kregen wij het droevige bericht dat Shannon is overleden. We zullen onze vaste supporter missen. We wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en ver dere familie veel sterkte toe. Stormvogels 1 en 2 Onbegrijpelijk en veel te jong en veel te vroeg is no een kortstondige ziekte overleden onze kleinzoon en neef Mare Kamerling Wi| wensen Jolando en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd Opa en oma Kamerling Ooms en tantes Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het bericht van het over lijden van Shannon Verhulst dochter van onze leden Alex en Jacqueline Verhulst Wij wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en ver dere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Korfbalvereniging Stormvogels Westkapelle Tot ons verdriet werd op 34-jarige leeftijd uit onze fami liekring weggenomen mijn geliefde kleinzoon en onze neef Mare Kamerling echtgenoot van JolandaMeijer J Jobse-Boogaard Klazienjobse Mina Vos-Jobse Lou Vos (in herinnering Addy en Piet Hans JoJobse (in herinnering) Joost Jobse Lena jobse-Sch reyenberg Jennie Cora Corryjobse Wij wensen Jolanda, Yvette en Tim en naaste familie veel sterkte toe bi j het verwerken van dit verlies. Biggekerke, 2 juli 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van hel veel te vroege overlijden van mi|n kleinzoon en onze neef Mare Kamerling .Aagtekerke. Oma Louws Aagtekerke. Zoeten Ries Brouwer Westkapelle: Chris en Tiny Louws Aagtekerke Lou en Nelly Louws Neven en nichten Aagtekerke. 2 juli 2005 Dag lieve Shannon Leo, Korina, Jur en Floor Arjo, Monique, Jasmijn en Veerle Lieve Mare, we waren al zo lang gelukkig samen, we hadden nog zoveel mooie toekomstplannen samen voor ons gezinnet|e, het heeft niet zo mogen zijn Heel veel liefs en dikke knuffels vanjolanda, Yvette en Tim Op 2 juli 2005 is van ons heengegaan Mare Kamerling op 34-jarige leeftijd 05-10-1970 02-07-2005 Middelburg Vlissingen Mi|n lieve man en onze lieve vader MiddelburgJolanda Kamerling-Meijer Yvette Tim P. D. van Camperstraat 10 4336 AS Middelburg Het is mogelijk om afscheid te nemen van Mare op dins dag 5 juli van 19.00 tot 20 00 uur bij Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 |uli om 14 00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U wordt vriendelijk verzocht om hel condoleren kort te houden. Jolanda waardeert het meer om op een later tijd stip samen de herinneringen aan Mare te delen. Na het condoleren zal aansluitend de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou wen. Geen bezoek aan huis. Woorden schieten tekort. Lieve Mare rust zacht. Yvonne, Anton Michelle en Alex Uit het oog, maar niet uit het Hort. Mare Kamerling Jolanda, we kunnen Mare niet vervangen, maar zullen er altijd voor jullie zijn. René en Monique Wilkoen Ilse En kinderen Onbegrijpelijk snel en zonder een enkele kans, is uit ons midden weggenomen, onze zorgzame en lieve schoon zoon, zwager en oom Mare Kamerling in de leeftijd van 34 jaar Dat Jolando en de kinderen de kracht mogen ontvangen om verder te gaan. Biggekerke' Wim en Gré Meijer Biggekerke.John en Marian Mei|er Jelle, Yoeri 2 |uli 2005 Ons kleine broertje is er niet meer Onbegrijpelijk zo snel. Onvoorstelbaar zo jong, Ongelofelijk zo oneerlijk Dag lieve Mare Rma&Gerson Stephan, Rochelle Susan Mark Liefde Zon klein woord om alles te zeggen I PhilBosmans Vol van verdriet en ongeloof, geven wij met verbastering kennis van het overlijden van Mare Pa en Ma Wilma Jaco en Sandra Naomi, Joël en Krezo Peteren Désirée Kevin en Damque Middelburg, 2 juli 2005 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment liet wilde niet meer Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adriana Roberdina de Kok-van Paassen - Addie - echtgenote van Jan Machiel de Kok op de leeftijd van 61 jaar. .Goes: I. M. de Kok Goes: Marco en Monique de Kok-Heijman Dion Dimé Wolphaartsdijk: Colida en Anton Westerweel-de Kok Timo jara 1 juli 2005 Evertsenstraat 68 4461 XR Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Zuidvlietstraal 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 5 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden woensdag 6 juli om 13.50 uur in de aula van Monuta op de Algemene Be graafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge noemdeaula. tindien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Addie de Kok-van Paassen Kapelle: Corrie Lepoeter-van Paassen lan Lepoeter 's-Heerenhoek: Dirk van Paassen Nelly van Paassen-van Weele Goes: Pim Goovers-van Paassen Johan Goovers 1 juli 2005 Helaas ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve schoonzus en tante Addie de Kok-van Paassen Wolphaartsdijk: Ben de Kok t Adrie de Kok-van Noort Goes: Huibde Kok Catrien de Kok-Ars Neven en nichten Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Goes, 2 juli 2005 Veel te vroeg is overleden onze lieve vriendin Addie de Kok Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte. Heinkenszand: Lajos en Truus Ruster en kinderen Goes: Rinus en Matty Wisse en kinderen Addie, bedankt voor alle gezellige momenten die wij samen met jou hebben mogen delen. |o t en Ali Ko, Anita en kinderen Met grote bewondering voor haar kracht, moed en le venslust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma Mies Tilroe-Malgo in de leeftijd van 68 jaar. Goes: Johan Tilroe Goes: Peter Robin, Carmen Kattendijke: Hennie en Steffen 1 juli 2005 Elzenstraat 7 4462 BS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 6 juli van 12.45 tot 15.10uurinrouwcentrum 'De Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 13.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen. Woorden schieten tekort. Veel te vroeg van ons weggenomen onze schoonzus Mies Tilroe-Malgo P. van de Boomgaard t E.P. van de Boom gaard-Tilroe M. Tilroe D.E. Tilroe-van Dalen Tilroe T.P. Tilroe-van Dalen Dag lieve Mies Wij wensen Johan en de kinderen veel sterkte toe. Familie van Beek Familie Vos Familie v.d. Berg Familie v.d. Laak Familie van Luijk Familie Beije Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom David Davidse in de leeftijd van 72 jaar. Middelburg: Toos Davidse Valkenswaard: Anton Davidse Lenie Davidse-van de Berg Ede: Mientje Jansen-Davidse Job Jansen (in herinnering) Middelburg: Lou Davidse Nel Davidse-Vader Middelburg: Jan Davidse (in herinnering) Middelburg: Nico Davidse Bep Davidse-Barentsen Heenvliet: Sjaan Vos-Davidse Rut Vos Middelburg: André Davidse Lies Davidse-van Iwaarden Middelburg: Pim Davidse Thea Davidse-Le Cointre Middelburg: Bram Davidse Nel Davidse-Jobse Middelburg: Bernhard Davidse Cobie Davidse-Jansen (in her innering) Middelburg: Adri Davjdse Matty Davidse-Labruyère Nichten en neven Met dank aan de medewerkers van Verpleeghuis "'t Gasthuis", afdeling "Watertoren" te Middelburg voor de goede zorgen aan hem verleend. 2 juli 2005 Correspondentieadres: L. Davidse Veersesingel 214 4332 TG Middelburg David is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 6 juli om 10.45 uur in de "Gaslhuiskerk", Lange Delft 94 te Middelburg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.50 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafe nis zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 5 te Mid delburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschou wen. Dag Lieve Tante Leu, Een plekje in ons hart, dat heb je voor altijd Henk en Marijke, Samantha, Stefan Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft ondergaan en dankbaar voor wat zij voor ons en voor anderen heeft bete kend. geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Apolonia Antonia Goense in de leeftijd van 76 jaar. Rossum: H. Goense i C. Goense-Grim 's-Heerenhoek: A. van den Bulck-Goense H. van den Bulckt Heinkenszand: A. de Jonge-Goense A. de Jonge 's-Heerenhoek: J. Goense R. Goense-Uitterhoeve 's-Heerenhoek: J. Janse-Goense C. Janse Neven en nichten Goes. 2 juli 2005 Correspondentieadres: A. de longe-Goense Julianastraat 22.4451 BT Heinkenszand Dinsdag 5 juli zal er om 10.30 uur een uitvaartdienst worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R. K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er achter in de kerk ge legenheid voor schriftelijke condoleance. Wel uit het oog niet uit ons hart Tante Leu Bedankt voor alles. Apolien en Jan Adrie en Lian, Jordy en Dean Jolanda en Ko, Romy Verdrietig delen wij u mede dat, na een periode var ziekte, is overleden onze mama en oma Emma Kanis-Schwidder weduwe van Felix Emanuel Kanis Sragen (Indonesië), Goes, 6 augustus 1928 1 juli 2005 Kinderen en kleinkinderen waren liaar leven. Goes: Tony Kanis Ans Kanis-Allewijn Martou en Peter feroen jurrit Julianadorp: Peggy de Vl ies-Kanis I lenny de Vries Robert Lieke Hoorn: Sonja Spijkers-Kanis John Spijkers Rik en joline Sanne Goes: Max Kanis lacoline Beun Esther Sebastiaan Correspondentieadres: A. U. E. Kanis, Bachlaan 94,4462 JL Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 5 juli a.s van 18.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum. Bosseweide 2. 4431 AE te 's-Gra venpolder. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Als ik moe ben van het vragen om kracht komt de stem van de Heer leg je zorgen toch neer, want Ik draag ze Ik heb alles volbracht Moegestreden is in het bijzijn van haar kinderen heengegaan onze zorgzame, geliefde, onvergete lijke moeder en oma f/ft/m/uut uct/t c/enc/' weduwe van Pieter Kesteloo in de leeftijd van 78 jaar. Grijpskerke: Tanny en Dirk Verhage-Kesteloo Gert-Jan en Wanda, Angeline Peteren Joke, Christa, Sander, Joram Wilfred en Karla, Jimmy Elnaen Piet, Rtco, Thijs, Niels, Jasmijn, Emiel Astrid en Jaco, Ramon, Kars Koudekerke: Bram en Marja Kesteloo-Dekker Freddie en Liane Mariska en Moustafa Grijpskerke: Anne en Bram Poppe-Kesteloo Petericken Sandra, Savannah, Donovan, Vivian. Mylène Annelore en Herbert Charlotte en Cor Vlissingen: Henk Kesteloo Wasyl, Stefan, Nathalka en Patrick Oud-Beijerland: Mariëtte en Nico Luitwieler-Kesteloo Nicole-Marie en Jan, Yrsa Wietse en Godelieve, Jasper Mariten Rene, Nick Corien Anna Paulowna: Bart en Heieen Kesteloo-van Hanegem Alexander Daniëlle en Henk Vlissingen: Jaap en Els Kesteloo-van de Velde Marcel, Danny, Tamara en Rick Koudekerke: David en Loekie Kesteloo-Dekker Ewout, Dominique Gouda: Esther en Elbert van der Have-Kesteloo Joachim en Cathelijne, Willemijn en Martijn, Leander Westkapelle: Mirjam en Adriaan Janisse-Kesteloo Amanda en Jelle Koudekerke: Ruben Kesteloo en Joanna O'Keefe Correspondentieadres: Middelburgsestraat 80,4371 EV Koudekerke Moeder is thuis opgebaard. Er is aldaar gelegen heid tot afscheid nemen op dinsdag 5 juli van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 en 21.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op donderdag 7 juli om 13.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koude kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Geen bloemen, Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster c/o/utiui(t £nèxte/oo-oan t/e 'Ityoct' Uit aller naam: Familie van de Vijver Neven en nichten- Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina li

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6