HET LIEFST ZIEN WE HAAR NOOIT MEER TERUG (3 LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC Het vervolg van de familieberichten van pagina 6 Als ik moe ben van het vragen om kracht komt de stem van de Heer leg je zorgen toch neer, want Ik draag ze Ik heb alles volbracht Moegestreden is in het bijzijn van haar kinderen heengegaan onze zorgzame, geliefde, onvergete lijke moederen oma (c/o/a/uitr oa/icfe cftyoe/< weduwe van Pieter Kesteloo in de leeftijd van 78 jaar. Grijpskerke: Tanny en Dirk Verhage-Kesteloo Gert-Jan en Wanda, Angeline Peteren Joke, Christa, Sander, Joram Wilfred en Karla, Jimmy Elna en Piet, Rico, Thijs, Niels, Jasmijn, Emiel Astrid en Jaco, Ramon, Kars Koudekerke: Bram en Marja Kesteloo-Dekker Freddie en Liane Mariska en Moustafa Grijpskerke: Anne en Bram Poppe-Kesteloo Petericken Sandra, Savannah, Donovan, Vivian, Mylène Anneloreen Herbert Charlotte en Cor Vlissingen: Henk Kesteloo Wasyl, Stefan, Nathalka en Patrick Oud-Beijerland: Mariëtte en Nico Luitwieler-Kesteloo Nicole-Marie en Jan, Yrsa Wietse en Godelieve, Jasper Marit en René, Nick Corien Anna Paulowna: Bart en Heieen Kesteloo-van Hanegem Alexander Danielle en Henk Vlissingen: Jaap en Els Kesteloo-van de Velde Marcel, Danny, Tamara en Rick Koudekerke: David en Loekie Kesteloo-Dekker Ewout, Dominique Gouda: Esther en Elbert van der Have-Kesteloo Joachim en Cathelijne, Willemijn en Martijn, Leander Westkapelle: Mirjam en Adriaan Janisse-Kesteloo Amanda en Jelle Koudekerke: Ruben Kesteloo en Joanna O'Keefe Correspondentieadres: Middelburgsestraat 80,4371 EV Koudekerke Moeder is thuis opgebaard. Er is aldaar gelegen heid tot afscheid nemen op dinsdag 5 juli van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 en 21.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal 'worden gehouden op donderdag 7 juli om 13.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koude kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve .zusteren schoonzuster ^o/icuuia &Zèsle/oo-(Htn>cle cPi/oe/t Uit aller naam: Familie van de Vijver Neven en nichten Heden is vrij plotseling overleden de vrouw van onze oudste broer, onze geliefde schoonzus, tante en oud-tante Cornelia van Liere Echtgenote van Marinus Hoogerheijde Wij wensen onze'broer samen met zijn kinderen en kleinkinderen de troost uit Rom. 8:30 toe. Middelburg: J. Wisse-Hoogerheijde S. Wisse in herinnering Heemstede: M. den Breejen-Hoogerheijde A.P. den Breejen Breda: J. Hoogerheijde in herinnering A.P.M. Hoogerheijde- van den Berg St. Laurens: K. Hoogerheijde L. Hoogerheijde-de Visser Baarn: J. Hoogerheijde C.J.H. Hoogerheijde-Reijnen Neven en nichten Middelburg, 3 juli 2005 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat we haar moeten missen, en vol be wondering voor de wijze waarop zij haar steeds ach teruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, heb ben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Geertuij Fran?oise Goossen weduwe van jacobus Allaart in de leeftijd van 87 jaar. Temeuzen: J. Allaart P. S. E. Allaart-deRegt Ingrid en Dicky, Rens Davy en Marie-Jeanne, Romy Terneuzen: S. J. Moret-Allaart A. Moret Angelique en Ronny, Adinda, Lucas Pascal Marcel Temeuzen, 3 juli 2005 Correspondentieadres: J. J. Allaart Valeriaanstraat 28 4537 DC Terneuzen Onze moeder en oma is opgebaard in Monuta rouw- centrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 6 juli van 19.30 uur tot 20.00 uur. De Samenkomst zal DV worden gehouden op vrij dag 8 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk Vrijgemaakt "De Levensbron", Sloelaan 40 te Ter neuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in eer der vernoemd rouwcentrum. Met ontroering hebben we kennisgenomen dat door de Heer uit haar lijden is verlost onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Geertuij Fran?oise Allaart-Goossen P. J. Goossen t S. Goossen-Bakker t J. P. Goossen H. Goossen-Snap t J. G. Goossen t C. Goossen-Snap t J. Goossen S. T. Goossen-Scheele F. G. Hamelink-Goossen S. Hamelink Neven en nichten Terneuzen, 3 juli 2005 De wereld draait gewoon door En wij, wij begrijpen het allemaal wel Ons verstand zegt: het is goed zo Maar wat wij voelen is anders Om wat er was en nooit meer terugkomt Op zaterdag 2 juli 2005 is tot ons groot verdriet na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum De Vurs- sche te Axel overleden Christoffel Hermannus Bootsma 10 augustus 1916 12 juli 2005 sinds 13 april 1997 weduwnaar van Antoinetta Maria Wibier Altijd weer verwonderd over zijn mentale kracht zul len wij ons hem blijven herinneren als een zorgzame en lieve pa, schoonpa, opa en opa-opa Chris. Wij danken hem voor zijn liefde en voor alles wat hij voor ons betekend heeft. Terneuzen: Fred en Maria Bloemendaal: Bep en Theo t Stekene-B: Suzanne en Jac Spijkenisse: Ben en Yvonne Geffen: Chris en Trude Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Van der Waalsstraat 19 4532 LA Terneuzen De Eucharistieviering wordt gehouden op donder dag 7 juli 2005 om 11.00 uur in de kerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Koewacht. Na de plechtigheid is er in restaurant Zomerlust, Boslaan 1 te Axel, gelegenheid de familie te condole- Oma en overgrootmoeder van weinig woorden. Hart voor haar dieren, eenzaam, maar niet alleen Genoot van het leven, op haar manier. Na een kortstondig ziekbed en afscheid van haar dierbaren te hebben genomen is ze op weg gegaan naar het weerzien van haar zoon. Johanna Lammerdina Jansen -Jo- Ze is in de leeftijd van 88 jaar overleden. t Gerrit Jansen Helma Floresse-Jansen Arthur Floresse Johnny, Debby Marja van Yperen-Jansen Bert van Yperen Marloes, Anne Haar honden Dennis, Benji Haar poezen Jeroen, Pipo Vlissingen, 1 juli 2005 Correspondentieadres: Merkenburg55 4385 ET Vlissingen Jo ligt opgebaard in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 5 juli om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er een samenzijn in het crema torium. Plaats uw familie berichten in de PZC Het mooiste moment is als we ze uitzwaaien. Soms na twee maanden, soms langer. Zoals Cootje. Zij was in een net gezwom men. Een diepe wond van het touw. Gelukkig genezen zeehonden Snel bij goede verzorging en krijgen ze na een tijdje weer zin om zelf vis te vangen. Cootje kreeg daar pas geleden weer zin in. Daarom brachten we haar terug naar zee en zwaaiden haar uit: Met een beetje geluk heeft ze onze hulp nooit meer nodig. Lenie 't Hart ZEEHONDENCRÈCHE PIETERBUREN Naam Adres Postcode Plaats E-mail m STEUN DE ZEEHONDENCRECHE Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar Stichting Zeehondencrèche Pieterburen, antwoordnummer 959. 9950 WL Pieterburen. U ontvangt dan een blanco acceptgiro thuis. Direct storten kan ook. GIRO 8020. NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om€af te schrijven perQ maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help meteen gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Postcode/plaats: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 3W1TJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38