PZC O GEBR. DOMMIG ft maandag 4 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16,00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Vol liefde en dankbaarheid verwelkomen wij ons zoontje en broertje Ezra Ezra Joshua 30 juni 2005 Ruben en Petra de Kuyper Noa en Isah Noordweg 258,4333 SP Middelburg Overlijden Aan onze grote droom kwam abrupt een eind na een zwangerschapsduur van 16 weken is overleden onze lieve zoon Rody 2 juli 2005 Zo klein, zo teer, zo gewenst... het heeft niet zo mogen zijn Remco en Marleen van Wijngaarden-Verhulst Veerseweg 120 4352 BJ Middelburg Vrij..... Als een vlinder in de luch t..... Wij zijn verdrietig omdat we onze lieve vrolijke Shannon moeten missen. 30 november 1997 12 juli 2005 Alexander en Jacqueline Verhulst Ayka Mikai Zuidstraat 59 4361AB Westkapelle Shannon is thuis. Wie afscheid van haar wil nemen is welkom op dinsdag 5 juli tussen 19.00 en 20.30 uur. De begrafenis van Shannon zal plaatsvinden op woensdag 6 juli om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Westkapelle. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw te Westkapelle. Vandaag overleed toch nog onverwacht ons lieve en altijd vrolijke kleindochtertje en nichtje Shannon Onze mooie kleine vechtersbaas. We zullen je altijd blijven missen. Je Opa en Oma en Ooms en Tantes Westkapelle: Anton en Koos Angela en Eddy Danielle en Ernst 2 juli 2005 Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze Lieve Shannon We zullen je missen. Oma Stien Marcel en Mirjam Esther en Edwin Als een vrolijke vlinder die nu vliegen kan tot in de blauwe lucht..... Shannon Lieve, vriendelijke en vrolijke meid: dankjewel voor wie je was, bent en blijft! Leon Op een wolkje o zo hoog zitje lekker zach t Kijkje naar de regenboog de maan die naar je lacht Sterretjes blinken om je heen de zon verwarm t je huid Je bent daarboven niet alleen je bent ons vast vooruit Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van ons lieve achternichtje Shannon We wensen Alexander, Jacqueline, Ayka, Mikai en de familie veel sterkte toe. Jan enHennie Jan en Pie Cor en Sien Jo en Nelly Piet Henken Moniek AdenLiesbeth kinderen en kleinkinderen Dag lieve Shannon we zullen je missen. Anne, Pirn, Daisy en Renee Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Shannon dochter van onze vrienden Alex en Jacqueline Robert en Annelies Jan enElma Arjen en Tanja Wim en Esther Vincent enErika André en Anita Mark en Sandra Jaap en Miriam Jaap en Nathalie Jan en Mariëlla Adjan en Alien Hans en Jacodine Jan en Ellen Korine Paul Piet en kinderen Wij leven mee met onze vrienden die hun klein dochter Shannon plotseling moeten missen. Wij wensen Anton en Koos, Alex en Jacqueline veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Wim en Louise, Piet en Zoete, Jo en Corrie, Jan en Hannie, Chris en Tiny, Wim, Gerard en Ineke, Adri en Ina, Sjaak en Cobi Toch onverwacht kregen wij het droevige bericht dat Shannon is overleden. We zullen onze vaste supporter missen. We wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en ver dere familie veel sterkte toe. Stormvogels 1 en 2 Bedroefd zijn wij door het bericht van het over lijden van Shannon Verhulst dochter van onze leden Alex en Jacqueline Verhulst Wij wensen Alex, Jacqueline, Ayka, Mikai en ver dere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Korfbalvereniging Stormvogels Westkapelle Dag lieve Shannon Leo, Korina, Jur en Floor Arjo, Monique, Jasmijn en Veerle Lieve Mare, we waren al zo lang gelukkig samen, we hadden nog zoveel mooie toekomstplannen samen voor ons gezinnetje, het heeft niet zo mogen zijn. Heel veel liefs en dikke knuffels vanjolanda, YvéfteenTim Op 2 juli 2005 is van ons heengegaan Mare Kamerling op 34-jarige leeftijd 05-10-1970 02-07-2005 Middelburg Vlissingen Mijn lieve man en onze lieve vader Middelburg:Jolanda Kamerling-Meijer Yvette Tim P. D. van Campenstraat 10 4836 AS Middelburg Het is mogelijk om afscheid te nemen van Mare op dins dag 5 juli van 19.00 tot 20.00 uur bij Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juli om 14,00 uur in het crematorium aan de Westefijke Oude Havendijk 3 te Middelburg U wordt vriendelijk verzocht om het condoleren kort te houden. Jolanda waardeert het meer om op een later tijd stip samen de herinneringen aan Mare te delen. Na het condoleren zol aansluitend de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Indien u*geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou wen. Geen bezoek aan huis. Onbegrijpelijk snel en zonder een enkele kans, is uit ons midden weggenomen, onze zorgzame en lieve schoon zoon, zwager en oom Mare Kamerling in de leeftijd van 34 jaar. Da t Jolanda en de kinderen de kracht mogen ontvangen om verder te gaan. Biggekerke: Wim en Gré Meijer Biggekerke: John en Marian Mei|er Jelle, Yoeri 2 juli 2005 Ons kleine broertje is er niet meer Onbegrijpelijk zo snel. Onvoorstelbaar zo jong, Ongelofelijk zo oneerlijk. Dag lieve Mare Rina&Gerson Slephan, Roebelle Susan Mark Liefde, Zon klein woord om alles te zeggen I Phil Bosmans Vol van verdriet en ongeloof, geven wij met verbijstering kennis van het overlijden van Mare Pa en Ma Wilma Jaco en Sandta Naomi Joël en Krezo Peter en Désirée Kevin en Danique Middelburg, 2 juli 2005 Onbegrijpelijk en veel te jong en veel te vroeg is na een kortstondige ziekte overleden onze kleinzoon en neef Mare Kamerling Wij wensen Jolanda en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Opa en oma Kamerling Ooms en tantes Neven en nichten Tot ons verdriet werd op 34-jarige leeftijd uit onze fami liekring weggenomen mijn geliefde kleinzoon en onze neef Mare Kamerling echtgenoot van JolandaMei jer J.Jobse-Boogaard Klazien Jobse Mina Vos-Jobse Lou Vos (in herinnering) Addy en Piet Hans JoJobse /in herinnering) JoostJobse Lenajobse-Schreyenberg Jennie Cora Corryjobse Wij wensen Jolanda, Yvette en Tim en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Biggekerke, 2 juli 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van mi|n kleinzoon en onze neef Mare Kamerling Aagtekerke: Oma Louws Aagtekerke: Zoet en Ries Brouwer Westkapelle Chris en Tmy Louws Aogtekerke Lou en Nelly Louws Neven en nichten Aagtekerke, 2 juli 2005 Woorden schieten tekort. Lieve Mare rust zacht. Yvonne, Anton Michelle en Alex Uit het oog, maar niet uit het Hart. Mare Kamerling Jolanda, we kunnen Marc met vervangen, maar zullen er altijd voor jullie zijn. René en Monique Wilkoen Ilse En kinderen Soms is er zoveel wat we voelen... Maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Vera Joos Wij wensen Rudy en kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers S.K.l. We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uitje leven is. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Vera Joos Een laatste groet, van Het Talent Wij wensen Rudy en de kinderen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment het wilde niet meer Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adriana Roberdina de Kok-van Paassen - Addie - echtgenote van Jan Machiel de Kok op de leeftijd van 61 jaar. Goes: J. M. de Kok Goes: Marco en Monique de Kok-Heijman Dion Dime Wolphaartsdijk: Colida en Anton Westerweel-de Kok Timo Jara 1 juli 2005 Evertsenstraat 68 4461 XR Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 5 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden woensdag 6 juli om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Algemene Be graafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge noemde aula. tindien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Addie de Kok-van Paassen Kapelle: Corrie Lepoeter-van Paassen Jan Lepoeter 's-Heerenhoek: Dirk van Paassen Nelly van Paassen-van Weele Goès: Pim Goovers-van Paassen Johan Goovers 1 juli 2005 Helaas ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve schoonzus en tante Addie de Kok-van Paassen Wolphaartsdijk: Ben de Kok t Adrie de Kok-van Noort Goes: HuibdeKok Catrien de Kok-Ars Neven en nichten Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Goes, 2 juli 2005 Veel te vroeg is overleden onze lieve vriendin Addie de Kok Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte. Heinkenszand: Lajos en Truus Ruster en kinderen Goes: Rinus en Matty Wisse en kinderen Addie, bedankt voor alle gezellige momenten die wij samen met jou hebben mogen delen. Jo t en Ali Ko, Anita en kinderen Met grote bewondering voor haar kracht, moed en le venslust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma Mies Tilroe-Malgo in de leeftijd van 68 jaar. Goes: Johan Tilroe Goes: Peter Robin, Carmen Kattendijke: Hennie en Steffen Joey 1 juli 2005 Elzenstraat 7 4462 BS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 6 juli van 12.45 tot 13.10 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 13.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen. Woorden schieten tekort. Veel te vroeg van ons weggenomen onze schoonzus Mies Tilroe-Malgo P. van de Boomgaard f E.P. van de Boomgaard-Tilroe M. Tilroe D.E. Tilroe-van Dalen J. Tilroe T.P. Tilroe-van Dalen Dag lieve Mies Wij wensen Johan en de kinderen veel sterkte toe. Familie van Beek Familie Vos Familie v.d. Berg Familie v.d. Laak Familie van Luijk Familie Beije Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom David Davidse in de leeftijd van 72 jaar. Middelburg: Toos Davidse Valkenswaard: Anton Davidse Lenie Davidse-van de Berg Ede: Mientje Jansen-Davidse Job Jansen.(in herinnering) Middelburg: Lou Davidse Nel Davidse-Vader Middelburg: Jan Davidse (in herinnering) Middelburg: Nico Davidse Bep Davidse-Barentsen Heenvliet: Sjaan Vos-Davidse Rut Vos Middelburg: André Davidse Lies Davidse-van I waarden Middelburg: Pim Davidse Thea Davidse-Le Cointre Middelburg: Bram Davidse Nel Davidse-Jobse Middelburg: Bernhard Davidse Cobie Davidse-Jansen (in her innering) Middelburg: Adri Davidse Matty Davidse-Labruyère Nichten en neven Met dank aan de medewerkers van Verpleeghuis "'t Gasthuis", afdeling "Watertoren" te Middelburg voor de goede zorgen aan hem verleend. 2 juli 2005 Correspondentieadres: L. Davidse Veersesingel 214 4332 TG Middelburg David is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 6 juli om 10.45 uur in de "Gasthuiskerk", Lange Delft 94 te Middelburg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafe nis zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschou- Plaats uw familie berichten in de PZC Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft ondergaan en dankbaar voor wat zij voor ons en voor anderen heeft bete kend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Apolonia Antonia Goense in de leeftijd van 76 jaar. Rossum: H. Goense t C. Goense-Grim 's-Heerenhoek: A. van den Bulck-Goense H. van den Bulckt Heinkenszand: A. de Jonge-Goense A.de Jonge 's-Heerenhoek: J. Goense R. Goense-Uitterhoeve 's-FIeerenhoek: J. Janse-Goense C. Janse Neven en nichten Goes, 2 juli 2005 Correspondentieadres: A. de Jonge-Goense Julianastraat 22,4451 BT Heinkenszand Dinsdag 5 juli zal er om 10.30 uur een uitvaartdienst worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R. K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er achter in de kerkge legenheid voor schriftelijke condoleance. Dag Lieve Tante Leu, Een plekje in ons hart, dat heb je voor altijd Henken Marijke, Samantha, Stefan Wel uit het oog niet uit ons hart Tante Leu Bedankt voor alles. Apolien en Jan Adrie en Lian, jordy en Dean Jolanda en Ko, Romy Verdrietig delen wij u mede dat, na een periode van ziekte, is overleden onze mama en oma Emma Kanis-Schwidder weduwe van Felix Emanuel Kanis Sragen (Indonesië), Goes, 6 augustus 1928 1 juli 2005 Kinderen en kleinkinderen waren haar leven. Goes: Tony Kanis Ans Kanis-AIlewijn Marlou en Peter Jeroen Jurrit Julianadorp: Peggy de Vries-Kanis Henny de Vries Robert Lieke Hoorn: Sonja Spijkers-Kanis John Spijkers Rik en Joline Sanne Goes: Max Kanis Jacoline Beun Esther Sebastiaan Correspondentieadres: A. U. E. Kanis, Bachlaan 94,4462 JL Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 5 juli a.s. van i 8.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Bosseweide 2, 4431 AE te 's-Gravenpolder. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Laat mij als een kleine vogel/schuilen mogen Waar G' uw vleuglen om mij slaat Want Gij weet wien ik mij wijdde/dat ik zeide: Heer, Gij zijt mijn toeverlaat Psalm 61:3 Verdrietig delen wij u mede dat, voor ons onver wacht, door haar Heer en Heiland is thuisgehaald mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Hoogerheijde-van Liere Geboren op 20 april 1926 Overleden op 3 juli 2005 Haarman: M. Hoogerheijde Haar kinderen: Rinus en Janneke Bert en Tanja Haarkleinkinderen: Roberten Hannah Van Kleffenslaan 17 4334 HA Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 7 juli a.s. in 'De Torenkerk', hoek Dorpsstraat - Schot- sehoek te Gapinge om 10.45 uur. Na de dienst is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Ga pinge. Geen bezoek aan huis. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 10 UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36