Banen QjobTrack.nl w Heb jij het in je? Maak van een nekslag geen tegenslag m Schipper OAZ She Smiles Licentiehouders ONDERNEMEN BEL (030) 65 65 000 Savelanden Zorg is de basis van onze organisatie. Verzorgende m/v Verzorgende m/v Verzorgende m/v i\sf Kijk ook op 2 JULI 2005- Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochter onderneming OAZ bedrijfs- en organisatie adviseurs zijn met 250 medewerkers en 7 vestigingen één van de meest toonaan gevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest-Nederland. Ondanks onze omvang weten wij onze informele bedrijfscultuur te behouden. Hierdoor voelen medewerkers zich snel thuis bij onze organisatie. Wat hebben wij je te bieden? Door onze uiteenlopende groep van opdracht gevers binnen de MKB-sector ben je verzekerd van afwisselend (advies)werk en voldoende uitdaging, met ruimte voor eigen inbreng en initiatief. We hebben uitstekende arbeidsvoor waarden, waaronder ruime studiefaciliteiten en flexibele arbeidstijden. Ons loopbaanbeleid is gericht op "de juiste man/vrouw op de juiste plaats", waarin er genoeg ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en doorgroei. 2. Welke functies vind je bij ons? Voor verschillende vestigingen in Zeeland en de Zuidhollandse Eilanden, zoeken wij medewerkers in de volgende functies: Medewerkers Accountancy In deze functie verricht je voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaamheden op het gebied van administratie en accountancy. Je verwerkt administraties, stelt jaar rekeningen samen, verzorgt belastingaangiftes en onderhoudt contacten met de cliënt. Medewerkers Belastingadvies Je stelt aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting op, controleert aanslagen en verzorgt de communicatie met de belastingdienst. Afhankelijk van je ervaring en voortgang in je opleiding verzorg je de controle van belastingaangiften en bereid je adviezen voor. Belastingadviseur Je beoordeelt jaarrekeningen op fiscale aspecten en onderzoekt adviesmogelijkheden. Je verzorgt zelfstandig belastingadviezen en bent verantwoordelijk voor de gehele uitvoering van het adviestraject. Daarnaast begeleid je de medewerkers belastingadvies. Medewerkers Controle Je voert controle-opdrachten uit bij cliënten en signaleert afwijkingen in de financiële admini stratie. Daarnaast stel je jaarrekeningen samen en onderhoudt contacten met de cliënt. Controleleider Je geeft leiding aan de uitvoering van controle-opdrachten voor cliënten, draagt zorg voor uitvoering volgens budget en planning en stelt eindrapportages op. Daarnaast begeleid je de medewerkers controle en denk je mee over de controleaanpak en de controlestrategie. Wie ben jij? Laat ons zien wie jij bent! Beschik jij over een gerichte vooropleiding op HBO-niveau en/of WO-niveau? Heb je bij voorkeur enige jaren ervaring? Heb je daarnaast de bereidheid om verder te studeren? Ben je flexibel ingesteld? En ben je een teamspeler? Dan nodigen wij je uit om met ons te komen praten. Heb jij bet in je? Reageer dan,voor 10 augustus. Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Schipper/OAZ t.a.v. Jolanda van der Velden, Postbus 8, 4460 AA in Goes of e-mail deze naarjvandervelden@schipperoaz.nl. Bij vragen kun je contact opnemen met Jolanda van der Velden op tel. 0113 23 94 00. Klinkt ondernemen in combinatie met afslanken u ook vertrouwd in de oren? She Smiles® biedt startende onderne mers het meest succesvolle en snelst groeiende fitnessconcept ter wereld! Gezocht wordt dan .ook naar enthousi ast gemotiveerde en aankomende: Nieuwe doelgroep Lage investering kosten Regiogebonden exclusiviteit Financieringsplan aanwezig Zeer laag 'breakeven-point' Professionele ondersteuning Gunstige winstverwachting Geen vakdiploma's vereistl Geïnteresseerd? www.she-smiles.nl of 0118 - 620970 Word nu lid van Whiplash Stichting Nederland Whiplash Stichting Nederland Savelanden verleent diverse vormen van ouderenzorg in drie verpleeghuizen en acht zorgcentra in de regio West Brabant. Tevens verleent Savelanden extramurale zorg en beschikt het over een verpleegafdeling in het ziekenhuis. Bij Savelanden werken zo'n 1.150 medewerkers. Verpleeghuizen en zorgcentra Op locatie Verpleeghuis De Lindenburgh in Steenbergen is ruimte ontstaan voor de functie van en wel op: - Afdeling De Gorse, een afdeling voor somatische bewoners, voor 36 uur per week (vac. nr. E2005038) - Afdeling De Hille, een afdeling voor psycho-geriatrische bewoners, voor 28 uur per week (vac. nr. E2005039) Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Hans van Meer, hoofd Zorg, telefoonnummer 0167-569500. Op locatie Verpleeghuis ABG in Bergen op Zoom is op diverse afdelingen ruimte ontstaan voor de functie van De Beukenhof (Putte) Heideduin (Hoogerheide) Mariahove (Ossendrecht) De Nieuwe Haven (Dinteloord) Onze Stede (Steenbergen) St. Elisabeth (Halsteren) St. Margaretha (Huijbergen) De Vossemeren (Nieuw- Vossemeer) en: VAAZ (Verpleeghuiszorg Afdeling Algemeen Ziekenhuis) en wel op: - Afdeling A4, een longstay afdeling voor somatische bewoners, voor 32 uur per week (vac. nr. E2005040) - Afdeling A2, een afdeling voor somatische bewoners met gedragsstoornissen, voor 32 uur per week (vac. nr. E2005041) - Afdeling Bi, een psycho-geriatrische afdeling, voor 32 en 20 uur per week (vac.nr E2005042) - Afdeling Bo, een afdeling voor Korsakov-bewoners, voor 36 uur per week (vac. nr. E2005043) - Afdeling Eo, een psycho-geriatrische afdeling, voor 36 uur per week (vac. nr. E2005044) Voor nadere informatie over de functies op afdeling A4, A2 en Bi kunt u contact opnemen met Gerard van Tilburg, hoofd Zorg, telefoonnummer 0164-288734. Voor informatie over de functies op afdeling Bo en Eo kunt u contact opnemen met Janny Reitsma, hoofd Zorg, telefoonnummer 0164-288769. Op locatie Zorgcentrum Mariahove in Ossendrecht is een functie vacant voor een (vac. nr. E2005045) 24-36 uur per week Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Dini Nuitermans, waarnemend hoofd Zorg, tel. 0164-676403. U bent voor deze functie in het bezit van het MBO-diploma Verzorgende IG (niveau 3) of een MBO-niveau 3 met differentiaties en ruime ervaring. U heeft affiniteit met ouderenzorg. Voor alle bovengenoemde functies geldt een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. Sollicitatie.';: o.v.v. het vacaturenummer, binnen 10 dagen na verschijning] van deze advertentie, richten aan: Stichting Savelanden, Dienst PO&.O, Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Telefoon: 0164-288894. E-mail: POOadministratie@savelanden.ni Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6