PZC Kleintjesmarkt.n REGISTREREN Kleintjes online én in de krant cl ik ...verrassen wij u met een 2-for-l dinerbon* het alfabet van Zeeland Bekendmaking J Stapsgewijs plaatsen Ga snel naar Kleintjesmarkt.nl, a Vergeet je telefoonnummer/e-mail niet te vermelden bij de advertentie in de krant Val meer op door je tekst in kleur te plaatsen op internet Als abonnee plaats je per jaar 3 x gratis als je iets aanbiedt dat meer dan 100 euro kost Geef aan in welk dagblad je wilt plaatsen Een fotoicoon geeft aan dat je op internet een foto geplaatst hebt Klopt alles? Klik dan opaccoord Snel gevonden. Snel verkocht. Vakantieservice-antwoordformulier naam voorletter(s) straat postcode telefoon m I v plaats e-mail maakt gebruik van één van de onderstaande aan te kruisen vakantieservicemoge lijkheden in de periode (minimaal 1 week) datum t/m datum ander bezorgadres in Zeeland (gratis service). Deze optie geldt niet voor bezorging op campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen. U ontvangt een 2-for-1 dinerbon waardebonnen voor krant op vakantieadres in Zeeland (gratis) postverzending Nederland 0,50 per dag) restitutie abonnementsgeld (€5,00 in rekening) Tijdelijk bezorg- of vakantieadres in Zeeland naam naam hotel Geldt niet voor bezorging op campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen, straatnummer postcodeplaats Op de bon hiernaast kunt u als abonnee aangeven wat u met de krant wilt doen gedurende uw afwezigheid. Bezorgen bij buren of familie in uw omgeving, per post opsturen naar het vakantieadres (binnen Nederland) of waardebonnen voor losse nummers. Als u tijdelijk de krant bij iemand in uw omgeving laat bezorgen krijgt u van ons een bon waarmee u in een aantal restaurants met z'n tweeën kunt dineren voor de prijs van één! *Tweede hoofdgerecht gratis; zie voor de deelnemende restaurants en de voorwaarden: www.tlc-rewards.com/pzc/2for1dining.nl De bon kunt u in een gefrankeerde envelop sturen naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Postbus 31, 4460 AA Goes. U kunt ook het formulier op de website invullen www.pzc.nl (kopje 'abonneren'). De bon dient uiterlijk 2 weken vóór de ingangsdatum binnen te zijn. Alleen volledig ingevulde bonnen kunnen worden verwerkt. De bonnen voor een 2-for-1 diner worden tijdens de blokkeerperiode thuisgestuurd. Wilt u meer informatie, bel de afdeling Lezersservice: 0800 - O 231 231 (gratis). Directie Stafafdelingen Provinciesecretaris Afdeling Facilitaire dienstverlenng Provincie Zeeland Aanbesteding met voorafgaande selectie Verbouwing gedeelte Provinciehuis te Middelburg Aanbesteder: Provinciaal Bestuur van Zeeland, Abdij 6, 4331 BK Middelburg, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. (0118) 631011, fax (0118) 631295 Wijze van aanbesteding: Aanbesteding met voorafgaande selectie overeenkomstig het U.A.R. 2001. De artikelen 42 en 43 zijn niet van toepassing. Omschrijving en plaats van het werk: Verbouwing van gebouw A van het Abdijcomplex, Abdij 6 te Middelburg. Gebouw A is een beschermd monument. De werkzaamheden omvatten o.m.: Het slopen van wanden en plafonds, het maken van doorbraken in muren, het slopen van een betonnen kluis Het maken van een nieuwe toiletgroep, het aanbrengen van systeemwanden. Het aanbrengen van plafonds, het aanbrengen van beplating inclusief isolatie op zolders, het aanbrengen van een verhoogde vloer, het leveren en aanbrengen van dakramen in daken met leibedekking. Het maken van nieuwe kozijn openingen, inclusief deuren. De coördinatie van de gehele verbouwing inclusief de electrotechnische-, werktuigkundige- en sanitaire installaties. Een uitgebreidere omschrijving staat vermeld in de selectieleidraad. Ontwerp en adviseur: Architecten Alliantie B. V. Kloetingseweg 46 4462 BA Goes (0113) 22 93 56 Uitvoeringstermijn: Het uitvoeren van de totale werkzaamheden inclusief installaties: 70 werkbare dagen. De onderhoudstermijn bouwkundige werkzaamheden: 6 kalendermaanden. De onderhoudstermijn werktuigkundige- en electrotechnische werkzaamheden: 12 kalendermaanden. Rechtsvorm: Gegadigden kunnen zich zelfstandig of in combinatie aanmelden. In geval van een combinatie moeten alle deelnemers aan de combinatie voldoen aan de aanmeldingseisen. Eén van de deelnemers aan de combinatie dient zich als hoofdinschrijver te benoemen en is eindverantwoordelijk. Betalingsregeling: Voorwaarden omtrent betalingstermijnen zullen bij de uitnodiging tot inschrijving bekend gemaakt worden. Verrekening van prijsstijgingen zijn na de inschrijving tot einde werk niet mogelijk. Aanmelding: De schriftelijke aanmelding, om voor een uitnodiging tot inschrijving in aanmerking te komen, dient uiterlijk op 15 juli 2005 12:00 uur ingediend te zijn bij Provinciaal Bestuur van Zeeland afd. Facilitaire dienstverlening t.a.v. de heer H.P, Leeftink, Abdij 6, 4331 BK Middelburg. De wijze van aanmelding, de gegevens welke ingeleverd dienen te worden, staan vermeld in de selectieleidraad. Economische en technische eisen aan gegadigden: Deze staan vermeld in de Selectieleidraad. Daartoe behoren p.a.: 1. Ervaring in het uitvoeren van vergelijkbare verbouw restauratie werken in monumenten panden. 2. Ervaring met het werken in panden waar het bedrijfsproces doorgang vindt. 3. In de afgelopen vijf jaar een vergelijkbaar werk naar genoegen van de opdrachtgever hebben uitgevoerd waarvan de aannemingssom gelijk aan- of groter is dan 300.000 (excl. BTW). Uitnodigingen tot inschrijving: Van de gegadigden die aan de gestelde geschiktheidseisen voldoen worden maximaal vijf inschrijvers uitgenodigd tot inschrijving. Indien er meer dan vijf gegadigden voldoen aan de gestelde minimumeisen zal de in de Selectieleidraad beschreven procedure worden gevolgd. Uiterste datum voor verzending van de uitnodiging tot inschrijving: 19 augustus 2005. Alternatieve aanbiedingen: Het t.z.t. doen van een alternatieve aanbieding is uitgesloten. Overige inlichtingen: Nadere inlichtingen omtrent de aanbesteding, alsmede de Selectieleidraad, zijn te verkrijgen bij Provincie Zeeland, de heer H.P. Leeftink, telefoon (0118) 63 16 69 (di t/m vr), e-mail: hp.leeftink@zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 52