Banen t ook opO lobTrack.nl EASTMAN p BEDRIJFSLEIDER M/V <m t»l m:iu AH Hi;) flïïflWM? EASTMAN NeHaliffc Nia HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE Chemical Middelburg B.V. zoekt op korte termijn een Voor de afdeling Supply Chain, Customer Service van de locatie Middelburg. In deze functie rapporteert u aan mevrouw Hélène de Ruiter, Teamcoach CS. De Customer Service Representative is de spil tussen de klant en Eastman op het gebied van logistieke zaken. De klant neemt contact op met de CSR over o.a. orders, nieuwe producten, monsters maar ook als er klachten zijn. De CSR zet deze informatie om in de juiste actie zodat de klant te allen tijde tevreden blijft. Taken/verantwoordelijkheden: De Customer Service Representative zal verantwoordelijk zijn voor het bijhouden en opvolgen van de toebedeelde taken. De belangrijkste taken bestaan uit: Inbreng, controle en opvolging van klantenorders en de bijbehorende communicatie met klanten, verkoop en andere afdelingen Coördinatie van de logistieke uitvoering van de orders Financiële afhandeling van de orders o.a. de daarvoor benodigde documenten leveren Klachtenafhandeling Centrale contactpersoon van de klanten voor logistieke zaken Controle en afronding van de transacties verwerkt in SAP; Promotie van het gebruik van www.eastman.com/E-Business naar klanten toe. Functie-eisen: Aantoonbaar MBO+ niveau economische en administratieve richting, HBO denk-niveau Minimaal 3 jaar relevante werkervaring Kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office, Outlook en SAP R3 Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van Duits, Frans of Spaans strekt tot aanbeveling. Daarnaast is de Customer Service Representative bij uit stek klant gericht en accuraat. De CSR heeft uitstekende communicatieve vaardigheden, kan processen overzien en daarnaar handelen en kan goed samenwerken met collega's. Eastman biedt: Een functie binnen een dynamische, internatio- naai georiënteerde onderneming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie: Hélène de Ruiter telefoon (0118) 678 315, hderuiter@eastman.com Schriftelijke sollicitatie: deze kunt u vóór 15 juli 2005 richten aan: Addie Veldhorst, Human Resources Representative via e-mail: aveldhorst@eastman.com of per post: Eastman Chemical Middelburg B.V. Postbus 8018, 4330 EA Middelburg. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. LWOO en VMBO Postbus 83, 4330 AB Middelburg locatie Kruisweg 2 Tel. 0118-655 755; fax: 0118-655 757; Middelburg e-mail: info@nehalennia.nl; www.nehalennia.nl zoekt per 1 augustus 2005 een docent voor de volgende vacature: Natuurkunde 0,7-0,8 fte (circa is lessen) VMBO-locatie Nehalennia is een brede scholengemeenschap, gehuisvest op twee locaties in Middelburg, de hoofdstad van de aantrekkelijke provincie Zeeland. Het betreft een functie met maximum schaal LB Informatie over deze vacature kunt u krijgen bij dhr. P.K. de Kreij, locatiedirecteur VMBO, tel. 0118-655 755, e-mail: pkreij@nehalennia.nl Wij verzoeken u uw sollicitatie voor zaterdag 9 juli te versturen t.a.v. de rector, dhr. R. Haks. Uw sollicitatie per e-mail kunt u sturen naar info@nehalennia.nl Nehalennia is een openbare schooldie de leerling centraal stelt en er naar streeft de voorwaarden te scheppen, waaronder leer lingen zich optimaal kunnen ontwikkelen. Dat betekent stimulerend en uitdagend onderwijs aanbieden in een omgeving waar leerlingen zich thuis voelen, waar het veilig en overzichtelijk is en waar leerlingen zich gewaardeerd voelen. bouwgroep peters bv zr BOUWGROEP PETERS B.V. De Bouwgroep Peters B.V. gevestigd te Middelburg is een middelgroot zelfstandig bouwbedrijf met 140 vaste werknemers. Jaarlijks wordt een omzet "opgebouwd" van circa 30 miljoen euro. Projecten worden in hoofdzaak gerealiseerd in de Provincie Zeeland en Zuid-West Brabant. De bedrijfsactiviteiten bestaan uit utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie, restauratie, verbouw en onderhoudswerk. Bouwgroep Peters B.V. Betrouwbaar, op tijd, degelijk: Fundament voor duurzame toegevoegde waarde. In verband met het functionele leeftijdsontslag van ons huidige hoofd administratie zijn wij per direct op zoek naar: Functie-inhoud - Leiding geven aan onze medewerkers van de loon- en financiële administratie, bestaande uit 5 personen; - Verzamelen van gegevens en het opstellen van periodieke rapportages (kwartaalrapportages, projectprognoses en jaarrekening); - Signaleren van risico's en bijhouden van relevante ontwikkelingen; - Verantwoordelijk voor het optimaliseren en uitvoeren van het personeelsbeleid; - Onderhouden van contacten en verstrekken van financiële informatie aan derden (accountant, banken, CBS etc.) - Beheren en onderhouden van verzekeringen, bankgaranties etc. - Hij zij rapporteert rechtstreeks aan de directie en maakt deel uit van het Managementteam. Functie-eisen - Affiniteit en bekendheid met de bouw of een daar aan gerelateerde branche is een noodzaak; - Een afgeronde opleiding HBO/SPD eventueel aangevuld met een Controllers of Accountantsopleiding; - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring (ook leidinggevend); - Goede communicatieve vaardigheden; - Enthousiast, besluitvaardig, stressbestendig, gestructureerd, collegiaal, representatief, betrokken en geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden: - Een prettige werksfeer in een platte organisatiestructuur - Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Op termijn doorgroeimogelijkheden tot financieel directeur Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met uw uitgebreide C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: Bouwgroep Peters B.V. t.a.v. R.T. Flipse, Postbus 310, 4330 AH te Middelburg 0118-616.616. Een assessment kan onderdeel uitmaken sollicitatieprocedure. de heer van de HAVO, ATHENEUM en GYMNASIUM locatie Breeweg 71E Middelburg EM-TÉ Supermarkten b.v. is een succesvolle supermarktketen met 17 supermarkten en slijterijen in Noord Brabant en Zeeland. EM-TÉ Supermarkten b.v. streeft naar regionaal marktleiderschap. EM-TÉ Supermarkten B.V. is een zelfstandige dochter van Sligro Food Group Nederland B.V. te Veghel. Sligro Food Group kende in 2004 een concernomzet van 1.447 miljoen. www.em-te.nl www.sligro.nl Voor een nieuw filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een Functie inhoud Als bedrijfsleider geeft u zelfstandig conform het EM-TÉ beleid leiding aan de medewerkers in de supermarkt en bent u eindverantwoordelijk voor het realiseren van de doelstellingen op het gebied van omzet, derving, producti viteit en loonkosten. Tot uw taken behoren onder andere operationele zaken op het gebied van de uitvoering van het personeelsbeleid, toezicht op een correcte uitvoering van de administratie, planning van en toezicht op de gehele goederenstroom, optimalisering van het winkelbeleid, klantgericht heid en service, diefstal- en dervingbestrijding. Functie eisen Opleiding HBO of een gelijkwaardig denk- en doeniveau. Enige jaren erva ring in een leidinggevende functie in de levensmiddelendetailhandel (bij voorkeur een supermarkt) is een pré. Verder dient u te beschikken over een gezonde dosis werklust en inzet, logisch kunnen denken en bereid zijn tot een flexibele inzet. Ook commercieel inzicht en organisatietalent behoren tot de functie eisen. Wij bieden u een full time functie en een gezellige werkkring binnen een dynamische organisatie. Uiteraard kunt u rekenen op een prima salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Daarnaast bieden wij u een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket met onder meer een reiskosten vergoeding, studiekostenvergoeding en personeelskorting. Reageren Uw schriftelijk sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van de advertentie en voorzien van een recente pasfoto, sturen naar EM-TÉ Supermarkten B.V., t.a.v. de heer P.H.M. van de Ven, hoofd perso neelszaken, postbus 40, 5170 AA Kaatsheuvel of mail naar pz@em-te.nl onder vermelding van vacaturenummer 05-053. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u ook bellen met de heer J.M. Maijers, operationeel directeur EM-TÉ Supermarkten, tel. (0416) 54 25 00. acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft a economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumentale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikkelingen. Overal in de stad worden belangrijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt er niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruitstrevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Profiel: hbo-werk- en denkniveau, zo mogelijk aangevuld met relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.164,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 3.518^- bruto per maand. Reageer! Stuur je sollicitatie vóór maandag 25 juli 2005 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Beleidsmedewerker III m/v afdeling Ruimtelijk Beleid Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Begeleiden e/o ontwerpen van innchtings-, verkavelings- en bestemmingsplannen. Het zorg dragen voor afstemming van beleidsadviezen, zowel intern als extern.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42