U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! OORZAAK-DIABETES Autospecial BERLIJN S-I?t*l,l1!l:Hi|l!llll ■»Ö~SSSSRï -k nd zfiuf Autoreis BEIERSE WOUD BEZOEK ONZE SHOWROOM Teba Nationaal AMBIANCE Van der Hooft Berlin verblijf in 2-persoonskamer R-daagse autoreis naar Zuid-Duitsland tegen hndempnixen! .krasgeldpas.nl evelbekfeding Kunststof kozijn Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Verandadak SPOTGOEDKOPE 4-/5-daagse autoreis met verblijf in hartje centrum! GRATIS! _l de KRAS Geldpa INCLUSIEF: verblijf in Sorat Art*Otel dagelijks ontbijtbuffet Ontdek nude bruisende hoofdstad van Duitsland! Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! QQj Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen jaren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarlijkse landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. Ontdek het Beierse Woud tegen bodemprijzenl KRAS Stervakanties heeft, na het daverende succes van voorgaan de jaren, ook dit jaar een heerlijke autoreis naar prachtig Zuid-Duitsland samengesteld Voor de absolute knalprijs vanaf slechts 149 boekt u al een 8-daagse reis met ver blijf in het grandioze Klosterhof Hotel in Neukirchen beim Heilïgenblut Hiervoor verblijft u o.b.v. logies en dagelijks ontbijtbuffet en kunt u gratis gebruikmaken van het over dekte zwembad. Naast heerlijk wandelen, kunt u ook dag tochten maken naar boeiende Duitse steden of de Tsjechische hoofdstad Praag. Grijp nu uw kans en boek voor deze waanzinnige aanbieding! KLOSTERHOF HOTEL*** - NEUKIRCHEN BEIM HEILÏGENBLUT Het hotel is gelegen vlakbij het centrum van het schil derachtige plaatsje Neukirchen beim Heiligenblut, aan de voet van de Hohen Bogen in het natuurpark Oberer Bayerischer Wald. In dit beeldschone park ziet u de natuur op haar mooist. Vanuit het hotel kunt u ook talrijke andere uit stapjes maken Wat dacht u van het middeleeuwse Regens burg, de op één na oudste stad van Duitsland gelegen aan de Donau, met haar knusse pleinen? U kunt tevens een bezoek brengen aan het romantische kuuroord Karlovy Vary, het vroegere Karlsbad. We raden u ook aan een bezoek te brengen aan de bijzondere stad Passau, waar u een schitterende wan deling kunt maken door de 'altstadt' met de wereldberoemde dom. Evenals een bezoek aan de 'Gouden Stad' Praag met haar talrijke bezienswaardigheden als de Praagse Burcht, de Karelsbrug en niet te vergeten het lieflijke Gouden Straatje. •p. -'J op één van de 25 grandioze prijzen (o.a. naar Curasao en Turkije, reischeaues en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week onder de internetboekers verloten! Het volledige prijzen- 1 pakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Aankomstdata HZ 14.817 8 dgn, vrijwel iedere za. van 2/7 t/m 29/10 v.a.€ 149 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 60, resérveringskosten 15 (ver plicht, per boeking) Prijzen zijn persoon, tenzij anders voorbehoud. Exclusief: vervoer, reserveringskosten 15, toeristenbe lasting, div. verzekeringen Vraag uitgebreide reisbe schrijving relsnummer HZ 14.817 Supervoordelig naar Berlijn! KRAS Stervakanties biedt u ook dit zomerseizoen de mogelijkheid om vanuit het hart van de stad alle belangrijkste bezienswaardigheden van Berlijn te ontdekken en., tegen absolute spotprijzen1 Want u kunt nu boeken voor een 4-daags verblijf in het Sorat Art'Otel, gelegen bij de fameuze Kurfürstendamm, Berliner Zoo en het enorme warenhuis KaDeWe vanaf slechts 99! Dit is inclusief uw dagelijks ontbijtbuffet! Nor maal gesproken betaalt u vooreen heerlijk verblijf in dit ho tel ca. 100 per kamer per nacht, dus tel uit uw winst! Kortom, maak snel uw keuze en geniet van een gezellige vakantie in de bruisende stad Berlijnl SORAT ART'OTEL BERLIN**** Het fraai ingerichte hotel, voorzien van vele bijzondere en kleurrijke moderne kunstobjecten (ook op de kamers) beschikt over o.a. restaurant, bar, lift en zomerterras. TIPS VOOR UITSTAPJES Kiest u voor Beriijn, dan kiest u voor geschiedenis, cultuur, stati ge gebouwen, naar hartelust shoppen, lekker eten en uitgaan in de talloze trendy gelegenheden en theaters.Graag reiken we u een aantal ideeën aan... Wat dacht u van de Brandenburger Tor. met de Reichstag op de achtergrond? Bezoek ook Checkpoint Charlie Potsdamer Platz en Kurfürstendamm met vele boetieks, winkels en terrasjes. En natuurlijk mogen de Alexanderplatz en het Rathaus Schönberg niet ontbreken tij dens uw reis Verder kunt u prachtige musea bezoeken of de mooie Berliner Dom bezichtigen. U ziet het, in Berlijn hoeft u zich geen moment te vervelen lnc''en u in jun' v'a '"tenet l 1 uw reis boekt, maakt u kans °P. één van de 25 grandioze prijzen (o.a. naar Curasao en TUrkije, reischeaues en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week onder de internetboekers verloten! Het volledige prijzen pakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Aankomstdata HZ 15.520 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 21 /10 v.a.€ 99 5 dgn, vrijwel iedere za. van 4/7 t/m 24/10 v.a.€ 135 Toeslagen p.jxi 1 -persoonskamer 4 dagen 79/5 dagen 109, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief', vérvoer, res.kosten,reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 15520 Het doet ons verdriet dat onze vaandeldrager Piet van Goudswaard is overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden M. V. de Echo, Wilhelminadorp Op 2 juli a.s. sluiten wij om gezondheidsredenen onze vogelwinkel. U kunt op deze dag afscheid van ons nemen. Wij danken allen voor het in ons gestelde vertrouwen. Vogelhuis Balara Gré en Gilles de Kok Wij delen u mee dat met ingang van 4 juli a.s. alle zaden en voeren van Vogelhuis Balara hebben overgenomen. Beleefd aanbevelend: John Platschorre Diervoeders Korenweg 13 Nieuwdorp Tel. 0113-670422 Langs deze weg delen wij u mee dat wij de Vogelhandel van Vogelhuis Balara voortzetten. Wij hopen u vanaf dinsdag 12 juli te kunnen verwelkomen. Vogel- en Orchideeëntuin Utropia Kleverskerkseweg 3-5 Middelburg Tel. 0118-651199 De zon scheen De vogels floten Zijn bloemen bloeiden En toen werd het stil Geheel onverwacht is van cms heengegaan mijn dier bare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lie ve opa Franciscus Severinus Oosthoek Rinus in de leeftijd van 77 jaar Jo Oosthoek-Vriens Marian en Willem Lian en André Ramon Huber en Agnes (t) Miriam Sabine en Roland Ruben 29 juni 2005 Laustraat 29,4453 AV 's-Heerenhoek De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 4 juli om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om van Rinus afscheid te nemen vanaf 10.00 tot 10.20 uur in het mortuarium naast de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de Jeugdhoeve. Garagedeu Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.30 uur- Zaterdag van 10.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 Livingstoneweg 8, Goes Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Geboren Geboren Demi Indy dochter van Indy Cornelia Angela Bart&Heidy Visser-Kallemein zusje van Tom Donderdag 30 juni 2005 Zandschuit 41 5658 BM Eindhoven 29 juni 2005 2.900 gram dochter en zusje van Hans Vermeule Karin van Loenhoud Nicky Hoofdstraat 87 4441 AC Ovezande Overlijden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nick van Eenige oud-leerling van onze school Broer van Brett en Ardy, leerlingen aan onze school Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Met grote verslagenheid hebben wij kenisgenomen van het veel te vroege overlijden van Rini van Liere Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Andre en Andrea van Merode en kinderen Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden heeft wegge nomen onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Marina Wisse-Nieuwenhuijse weduwe van Minikus Wisse op de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: A. I. Wisse C. S. M. Wisse-Verplanke Hanneke, Marjanne, Esther, Niek, William enAnja, Heieen, Sander, Wilma, Frank, Margretha, Anton Terneuzen: J. C. Herrebout-Wisse A. Herrebout Anton, Marnix, Jorien, Maaike, Euert Terneuzen: I. A. Wisse J. Wisse-Bax Joke en Jacob, Corrie, Mieke, Martin en Marjo, Johan, Peter, Eline, Niek, Annet, Susan Terneuzen: W. M. Wisse Terneuzen: J. L. Wisse J. Wisse-Averink Menno en Tineke, Barend Biervliet: F. J. Wisse J. J. Wisse-de Visser Martha, Anna, Lisa, Karin Terneuzen: C. F. Wisse Terneuzen, 30 juni 2005 Correspondentieadres: Pieter de Hooghstraat 22, 4532 HK Terneuzen Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer in "Bachten Dieke". De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dins dag 5 juli 2005 om 10.00 uur in het Kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de voornoemde kerk. Geen bloemen. Met droefheid namen wij kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Marina Nieuwenhuijse weduwe van Minikus Wisse op de leeftijd van 80 jaar. Hoedekenskerke: M. J. Nieuwenhuijse E. Nieuwenhuijse-van Gilst Nieuwerkerk: J. J. Flikweert-Nieuwenhuijse J. C. Flikweert Terneuzen: J. L. Klaassen-Nieuwenhuijse G. Klaassen Kapelle-Biezelinge: M. H. Klaassen-Nieuwenhuijse M. Klaassen 's-Gravenpolder: L. W. Bosman-Nieuwenhuijse J. Bosman Neven en nichten Heilige de HEERE onze roepstem aan ons aller hart. Hoedekenskerke, 30 juni 2005 Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze goede vriend Jan van Strien Ruim 45 jaar heeft hij ons gezin met raad en daad bij gestaan. Wij zullen hem vreselijk missen. Nieuwerkerk: L. J. van de Zande A. F. van de Zande- Vleugels Schutter Zierikzee: Evert en Anita Zierikzee: Peter en Liesbeth Oosterland: Robert en Annelies Rotterdam: Frederike en Tjoen Austin (U.S.A.): René en Julie Nijmegen: Marleen en de kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Vredig en kalm is ingeslapen onze lieve tante Elizabeth Alida Frederica Paardekoper-de Ruijter in de leeftijd van 87 jaar. Namens de familie: E.W. Ragut-de Ruijter Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Ter Reede voorde liefdevolle verzorging. 29 juni 2005 4382EJVIissingen Koudekerkseweg 81 Correspondentieadres: E.W.Ragut-de Ruijter Dauwendaelsestraat 16 4337 LB Middelburg Maandag 4 juli zal een korte overdenking gehouden worden in "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Mid delburg om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 15.00 uur. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit Wattel echtgenoot van A.M. Maljaars in de leeftijd van 90 jaar. De Heere sterke Jaan en de (klein)kinderen in dit verlies. Middelburg: MJ. Wattel-de Dreu Veere: J. Wattel L. Wattel-de Visser Vlissingen: C. Wattel neven en nichten Oostkapelle, 29 juni 2005 Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zwager Gerrit Wattel echtgenoot van Adriana Maria Maljaars Middelburg: P. Maljaars P. Maljaars-Louws NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wismarstraat 7, 7418 BN Deventer, Postbus 2130, 7420 AC De\enter, tel: (0570) 61 18 99, telefax: (0570) 64 56 02, Internet www.kinderhulp nl, e-mail info@kinderhulp.nl vrijdag 1 juli 2005 •*8 Vertrouwen IV/J Begrafenisonderneming C. de Kok-vtm der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 GRATIS! LI de KRAS Geldpa Ontdek interessante Duitse steden én zelfs het mooie Praag - 3naarwww.d.abe»esfonds.n.( K R A 5 h^j Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! K R A S H yxij/eo vindt u In: Alphen a/d Rijn, Almeie, Amersfoort, a, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, J hecht, Venlo, Zwolle 5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14