O PZC Han van de Sande SIEKE ORGEL Stalk orgels donderdag 30 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlljdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden In plaats van kaarten Met intens verdriet geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve, lieve Nick in de jeugdige leeftijd van 19 jaar. Nog voordat hij kon vertrekken voor een carrièrre op zee is hij aan zijn laatste reis begonnen. Dick en Bonny Jopie Brett Ardy Kim 27 juni 2005 Lange Groendal 11 4501 DE Zierikzee Steiltjesstraat 3 4301 HS Zierikzee Er is dagelijks om 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Nick aan de Lange Groendal 11 te Zierikzee. De crematieplechtigheid voor familie en belangstel lenden zal zaterdag 2 juli om 12.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Geen toespraken Mijn allerliefste zoon en onze broer Nick is begonnen aan zijn laatste reis zonder einde. De golven nemen je mee. Je leeft verder in onze harten. Onbegrijpelijk - We houden van je. Dick Bonriy Michel Jeroen Brett Stefan Ardy Vincent Plotseling overleden mijn allerliefste kleinzoon Nick Nooit meer samen eten. N ooit meer samen lachen. Nooit meer samen. E»ag lieve Nick ik zal je missen. Oma van Eenige Opa van Eenige t E:rg verdrietig en onbegrijpelijk is het plotseling over lijden van mijn lieve kleinzoon Nick H ij was nog zo jong en vol met plannen. Dikke kus Oma Grootjans Opa Grootjans t Lieve Nick Dit valt niet te begrijpen. Waarom? N og zoveel mooie dromen over je eerste zeereis. Waarom? Nog zoveel te zien en te ontdekken. Waarom? Hans en Jolanda Jom Een schip is vertrokken op een reis zonder horizon Dag lieve Nick we zullen je nooit vergeten. Piet, Ans, Roy en Wendy Verdrietig zijn wij om het verlies van Nick van Eenige Jan en Tanja van Eenige Tamara Eric Intens verdrietig en geschrokken zijn wij na het over lijden van Nick de zoon van onze liefste vriendin. Maatje en Jan Monique Donny Nick Wij zijn verslagen. Je was er altijd voor ons, het is nooit meer hetzelfde zonder jou. Je hoorde er gewoon bij. We zullen je vreselijk missen. Wij wensen verdere familie heel veel sterkte met dit onbegrijpelijke verlies. Fa. T. D. Bouwman Zn. Teun en Marian Jan Willem, Clarinda, Remco Lieve Nick Achter elke traan die blinkt, schuilt een glimlach van herinnering... Leo, Corinne, Mischa. Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Met veel verdriet, vol goede herinneringen, respect en bewondering voor zijn levenswijze, hebben we na een ongelijke strijd, veel te vroeg afscheid moe ten nemen van mijn lieve man, onze pa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Rini van Liere 26-04-1957 29-06-2005 Philippine: Annemarie van Liere-Maas Ricardo Alyssa Sluis: Dina en Rinus t van Liere-Keijmel Hoek: Jan en Nellie Maas-den Hamer Vogelwaarde: Jan en Chris-Pefra, Marjolein, Robin Kloosterzande: Hans en Monique-E/Zne, Nina Hoek: Sjacco en Jossy Kanaalpark 6 4553 EC Philippine De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 2 juli om 10.30 uur in de PKN kerk, Langestraat 6 te Hoek. Na de dienst is er in de kerk gelegenheid om de fa milie te condoleren. Daarna brengen we Rini naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Hoek. Op 23 juni kregen we het droevige bericht te horen dat is overleden Ria Lybaert-Audenaert Nog maar enkele maanden geleden werden we opge schrikt door het vreselijke bericht dat Ria ongenees lijk ziek was en niet meer zou terugkeren bij ons op school. Ria was na diverse eerdere functies binnen het ROC Westerschelde de laatste jaren bij ons werkzaam als coördinator van het team Procestechniek. We heb ben haar leren kennen als een enthousiast en deskun dig collega die altijd voor iedereen klaar stond. We wensen iedereen die haar zal missen, op de eerste plaats haar familie, veel sterkte toe. Personeel van het ROC Westerschelde Na de verbijstering enkele maanden geleden toen we hoorden dat Ria niet meer bij ons terug zou komen, kregen we vorige week te horen dat Ria Lybaert-Audenaert is overleden. In de jaren dat ze bij ons heeft gewerkt, heeft ze een onuitwisbare indruk nagelaten. Door haar inzet en haar prettige en collegiale manier van werken zullen we haar niet snel vergeten. Collega's administratie en team procestechniek Lillian Audenaerdt Karei Tendijck Mario Kindt Evelien de Vries Ton Sol Jan van Eeghem Co Verschuren Ron de Moor Anneke Dieleman Arnold Verbist Wies Koekoek William van de Wege Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ria Lybaert-Audenaert Wij zullen haar gedrevenheid en expertise missen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. BPV-coordinatoren en afdeling training en opleiding Dow Benelux b.v. In verband met het overlijden van Nick zijn wij zaterdag 2 juli 2005 de gehele dag gesloten Overleden 7 oktober 1948 26 juni 2005 Echtgenoot van Ina van de Sande-Letzer Vader van Abel en Kim Zoon van C. van de Sande f W. A. van de Sande-Wolf Samen hebben Ina en Han, Abel en Kim besloten om de crematie in stilte te laten plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Walestraat 3 4371 CE Koudekerke Hef doet ons veel verdriet, dat we na al die jaren afscheid van je moeten nemen. Dag, Han, je meiden van de Vlasmarkt, Sanny, Anja, Saskia, Christianne Onze zon is achter de horizon verdwenen, maar heeft gelukkig met kracht op ons geschenen. Zo leerden jouw stralen de pijn verzachten, en blijf je voor altijd in onze gedachten. Hans, we missen je Nettie en Jo Annelies, Wilfried Patricia, Eric en kinderen Jacqueline, Ludwig en kinderen Jacqueline en Harry laora, Ferco Kevin ORGELS KRABBENDIJKE 'ECIALIST VOOR HET •an Johannus, Eminent Domus, AhIbom. vrijdagavond en zaterdag geopend itpolderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 23 Een groet voor een vriend van vroeger Han Mieke Petiet Annechien en Joris Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 GOUD ZILVER Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37, Middelburg Openingstijden don-, vrij-, zaterdag 09.00-12.30 uur 14.00-17.00 uur en op afspraak 0118-613760 Tevens taxaties Een droom die geen bedrog is. Ik droomde eens en zie, ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heere liep aan mijn zij. We liepen samen het leven door en lieten in het zand een spoor van stappen, twee aan twee; de Heere liep aan mijn hand. Ik stopte en keek achter mij en zag mijn levensloop, in tijden van geluk en vreugd van diepe smart en hoop. Maar als ik goed het spoor bekeek, zag ik langs heel de baan, daar waar het juist het moeilijkst was, maar één paar stappen staan Ik zei toen: 'Heere, waarom dan toch? luist toen ik U nodig had, juist toen ik zelf geen uitkomst zag, op het zwaarste deel van het pad... De Heere keek toen vol liefd' mij aan en antwoordde op mijn vragen: 'Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen Na een moedige strijd, die niet te winnen was, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Marinus van Goudswaard echtgenoot van Geertruid Wilhelmina Brandt in de leeftijd van 63 jaar. Wilhelminadorp: G.W. van Goudswaard-Brandt Wilma Emiel en Linda Joris Jozien en Hans 28 juni 2005 Brugstraat 35 4475 AN Wilhelminadorp Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uit vaartcentrum Monuta Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen zaterdag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 4 juli om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp, waarna aanslui tend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het "Wilhelminahuis". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving T Nooit meer naar de Koewacht. Midden in 't leven nog zoveel te geven ideeën en plannen te over in één keer voorbij voor ons was je een kei enig in je soort we zetten ons leven in jouw gedachten voort. Bedroefd geven wij u kennis, dat onverwacht van ons is heengegaan onze Jozef de Block Koewacht, t Temeuzen, 8 juli 1941 28 juni 2005 Familie de Block Bewoners en personeel van "Hoeve La Salette" Cor responden tiead res Rapenburg 119 4581 AC Volgelwaarde Jozef is opgebaard in het uitvaartcentrum Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 1 juli van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 2 juli om 10.00 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren. "en ieder lette niet slechts op zijn eigenbelang, maar ieder lette ook op dat van anderen Philippenzen 2;4 Met groot verdriet, maar dankbaar dat hij voor een verder lijden gespaard is gebleven heeft de Heere op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en zoon Jacobus Izaak Brakman Koos echtgenoot van Ina Robijn in de leeftijd van 64 jaar. Wij zullen nooit vergeten wat je allemaal voor ons gedaan hebt. Breskens: I. Brakman-Robijn Breskens: André en Monika Lizette Claudia Esther Wouter Breskens: Wilco en Angelique Dorien Breskens: J. Brakman-Snoep 4511 CR Breskens, 28 juni 2005 Nieuwstraat 24 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op zaterdag 2 juli om 10.00 uur in de Hervormde Kerk te Groede, waarna de be grafenis op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschou- Met verdriet, maar ook rust en vertrouwen na een moedig gedragen ziekbed geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Koos Brakman Breskens: Piet en Ineke Brakman-Wolfert Groede: Marijke en Jan Biever-Brakman Oostburg: Ineke en Ron de Bliek-BraJanan Neven en nichten We wensen Ina, André en Monika, Wilco en Angeli que, hun kinderen en Oma veel sterkte toe. We mochten en konden de afgelopen tijd zo dicht bij jullie zijn. Mogen we daarin samen troost en steun blijven zoeken en vinden. Intens dankbaar voor alles wat zij door haar liefde zorg voor ons heeft betekend, geven wij u met gro droefheid kennis dat na een kortstondige ziekte v ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, zorg me moeder, schoonmoeder en lieve oma Jozina Catharina Roegies-de Smidt -Jo in de leeftijd van 71 jaar. P. A. Roegies Jolanda en Rein Sybrina 27 juni 2005 Alb. Cuyplaan 5 4383 XE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 ji van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Overtooi Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshei ben om 11.00 uur in het crematorium. Westelij[ Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolere J; in het rouwcentrum te Vlissingen. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvai [f gen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te bf schouwen. Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Verdrietig geven wij u kènnis dat, na een lang zie^ zijn, toch geheel onverwacht uit ons midden is wej r genomen mijn lieve vrouw, onze moeder, schooi,c moeder, oma en overgrootmoeder Lenie Vermaas echtgenote van Arie Stravers Rotterdam, I Temeuzein 21 februari 1930 28 juni 200 bi Temeuzen: Arie Stravers Temeuzen: Elly en Roelf Eerkes-Stravers Edwin en Claudia Samantha, Nick, Fabiënne t, Flew Rudie en Chantal, famie, Tiffanany Debbie en Björn Temeuzen: Gerda Stravers Bruno Zenzi Oostelijk Bolwerk 38 4531 GP Temeuzen Lenie is opgebaard in het rouwcentrum, Roosevel laan 6 te Temeuzen, waar u afscheid van haar kuif.11 nemen op zondag 3 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag juli om 11.00 uur in bovengenoemd rouwcentrun waarna de begrafenisplechtigheid volgt op "De Zu derbegraafplaats", Bellamystraat 28c aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de fér milie persoonlijk te condoleren in restaurant 't Vie verhof. De familie bedankt het personeel van Ter Schor c voor de liefdevolle verzorging die zij hebben gegeven Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvange deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor ons onverwacht is, na een kortstondige ziekt zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man onze lieve vader, opa en overopa Gerrit Wattel echtgenoot van Adriana Maria Maljaars in de leeftijd van 90 jaar. Oostkapelle: A.M. Wattel-Maljaars Serooskerke: Lenie en Kees de Visser-Wattef' fan en Petra Collin Rianne en Peter Rik, Julia P' Marieke en Jan fc Daniéla u Gertine Oostkapelle: Ria Wattel Gert Jan en Hanita Femke Anja Lizanne en Mark I Nicolien en Jeroen Serooskerke: Jannie en David Kodde-Wattel Kees Erwin en Maaike r 4356 AB Oostkapelle, 29 juni 2005 Molenweg 22 Correspondentieadres: C. de Visser Boshoekweg 6 4353 SE Serooskerke Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 1 juli va 19.30 tot 20.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 3 te Oostkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 2 juli o! 11.30 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condol ren in de Saronkerk. Na een lang en gelukkig leven is in vrede overgegaa onze lieve zuster, tante en oudtante Alida Antonetta Louisa de Regt-Strassei sinds 14 maart 2003 weduwe van Markus de Reg in de leeftijd van 92 jaar. Met oprechtheid willen wij het personeel van de verpleegunit van zorgcentrum 'Cederhof te Kapell bedanken voor hun liefdevolle en betrokken zorg Burgh-Haamstede: T. J. Hijma-Strasser Burgh-Haamstede: A. E. L. Landegent-Hijma M. J. Landegent en kinderen Heerlen: E. R. M. van der Neut M. H. P. Mertens en kinderen Kerkrade: R. W. M. van der Neut H. F. M. Hendriks en kinderen 24 juni 2005 Correspondentieadres: Cauersweg 10 4328 RX Burgh-Haamstedj We hebben in kleine kring afscheid van ha genomen op woensdag 29 juni 2005 in het cremai rium te Middelburg. Voor meer familieberichten zie pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48