ÊEB O SAMEN VOOR DARFU Giro 999 0 Help de vluchtelingen van Soedan PZC Han van de Sande IEKE ORGEL Stalk orgel Schitterend SAUERLAND KRAS donderdag 30 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Erg verdrietig en onbegrijpelijk is het plotseling over lijden van mijn lieve kleinzoon Nick Hij was nog zo jong en vol met plannen. Dikke kus Oma Grootjans Opa Grootjans t Overlijden In plaats van kaarten Met intens verdriet geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve, lieve Nick in de jeugdige leeftijd van 19 jaar. Nog voordal hij kon vertrekken voor een carrièrre op zee is hij aan zijn laatste reis begonnen. Dick en Bonny jopie Brett Ardy Kim 27 juni 2005 Lange Groendal 11 Steiltjesstraat 3 4301 DEZierikzee 4301 HS Zierikzee Er is dagelijks om 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Nick aan de Lange Groendal 11 te Zierikzee. De crematieplechtigheid voor familie en belangstel lenden zal zaterdag 2 juli om 12.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Geen toespraken Mijn allerliefste zoon en onze broer Nick is begonnen aan zijn laatste reis zonder einde. De golven nemen je mee. Je leeft verder in onze harten. Onbegrijpelijk - We houden van je. Dick Bonny Michel Jeroen Brett Stefan Ardy Vincent Plotseling overleden mijn allerliefste kleinzoon Nick Nooit meer samen eten. Nooit meer samen lachen. Nooit meer samen. Dag lieve Nick ik zal je missen. Oma van Eenige Opa van Eenige t Lieve Nick Dit valt niet te begrijpen. Waarom? Nog zoveel mooie dromen over je eerste zeereis. Waarom? Nog zoveel te zien en te ontdekken. Waarom? Hans en Jolanda Jom Een schip is vertrokken op een reis zonder horizon Dag lieve Nick we zullen je nooit vergeten. Piet, Ans, Roy en Wendy Verdrietig zijn wij om het verlies van Nick van Eenige Jan en Tanja van Eenige Tamara Eric Intens verdrietig en geschrokken zijn wij na het over lijden van Nick de zoon van onze liefste vriendin. Maatje en Jan Monique Donny Nick Wij zijn verslagen. Je was er altijd voor ons, het is nooit meer hetzelfde zonder jou. Je hoorde er gewoon bij. We zullen je vreselijk missen. Wij wensen verdere familie heel veel sterkte met dit onbegrijpelijke verlies. Fa. T. D. Bouwman Zn. Teun en Marian Jan Willem, Clarinda, Remco In verband met het overlijden van Nick zijn wij zaterdag 2 juli 2005 de gehele dag gesloten Lieve Nick Achter elke traan die blinkt, schuilt een glimlach van herinnering... Leo, Corinne, Mischa. Overleden 7 oktober 1948 26 juni 2005 Echtgenoot van Ina van de Sande-Letzer Vader van Abel en Kim Zoon van C. van de Sande t W. A. van de Sande-Wolf Samen hebben Ina en Han, Abel en Kim besloten om de crematie in stilte te laten plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Walestraat 3 4371 CEKoudekerke Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Het doet ons veel verdriet, dot we na al die jaren afscheid van je moeten nemen. Dag Han, je meiden van de Vlasmarkt, Sanny, An|a, Saskia, Christianne Onze zon is achter de horizon verdwenen, moor heeft gelukkig met kracht op ons geschenen. Zo leerden jouw stralen de pijn verzachten en blijf je voor altijd in onze gedachten Hans, we missen je Nettie en Jo Annelies, Wilfried Patricia, Eric en kinderen Jacqueline, Ludwig en kinderen Jacqueline en Harry Iqora, Ferco Een groet voor een vriend van vroeger Han Mieke Petiet Annechien en Joris Een droom die geen bedrog is. Ik droomde eens en zie, ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heere liep aan mijn zij. We liepen samen het leven dooi en lieten in het zand een spoor van stappen, twee aan twee; de Heere liep aan mijn hand. Ik stopte en keek achter mij en zag mijn levensloop, in tijden van geluk en vreugd van diepe smart en hoop. Maar als ik goed het spoor bekeek, zag ik langs heel de baan, daar waar het juist het moeilijkst was, maar één paar stappen staan Ik zei toen: 'Heere, waarom dan toch? luist toen ik U nodig had, juist toen ik zelf geen uitkomst zag, op het zwaarste deel van het pad De Heere keek toen vol liefd' mij aan en antwoordde op mijn vragen: 'Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen Na een moedige strijd, die niet te winnen was, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Marinus van Goudswaard echtgenoot van Geertruid Wilhelmina Brandt in de leeftijd van 63 jaar. Wilhelminadorp: G.W. van Goudswaard-Brandt Wilma Emiel en Linda Joris Jozien en Hans 28 juni 2005 Brugstraat 35 4475 AN Wilhelminadorp Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uit vaartcentrum Monuta Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen zaterdag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 4 juli om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp, waarna aanslui tend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het "Wilhelminahuis". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens dankbaar voor alles wat zij door haar liefde en zorg voor ons heeft betekend, geven wij u met grote droefheid kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, zorgza me moeder, schoonmoeder en lieve oma (ozina Calharina Roegies-de Smidt -fo- in de leeftijd van 71 jaar. P. A. Roegies Jolanda en Rein Sybrina 27 juni 2005 Alb. Cuyplaan 5 4383 XE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 juli van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvan gen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te be schouwen. Na een lang en gelukkig leven is in vrede overgegaan onze lieve zuster, tante en oudtante Alida Antonetta Louisa de Regt-Strasser sinds 14 maart 2003 weduwe van Markus de Regt in de leeftijd van 92 jaar. Met oprechtheid willen wij het personeel van de verpleegunit van zorgcentrum 'Cederhof te Kapelle bedanken voor hun liefdevolle en betrokken zorg. Burgh-Haamstede: T. J. Hijma-Strasser Burgh-Haamstede: A. E. L. Landegent-Hijma M. J. Landegent en kinderen Heerlen: E. R. M. van der Neut M. H. P. Mertens en kinderen Kerkrade: R. W. M. van der Neut H. F. M. Hendriks en kinderen 24 juni 2005 Correspondentieadres: Cauersweg 10 4328 RX Burgh-Haamstede We hebben in kleine kring afscheid van haar genomen op woensdag 29 juni 2005 in het cremato rium te Middelburg. Voor ons onverwacht is, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader, opa en overopa Gerrit Wattel echtgenoot van Adriana Maria Maljaars in de leeftijd van 90 jaar. Oostkapelle: A.M. Wattel-Maljaars Serooskerke: Lenie en Kees de Visser-Wattel jan en Petra Collin Rianne en Peter Rik, Julia Marieke en Jan Daniéla Gert ine Oostkapelle: Ria Wattel Gert Jan en Hanita Femke Anja Lizanne en Mark Nicolien en Jeroen Serooskerke: Jannie en David Kodde-Wattel Kees Erwin en Maaike 4356 AB Oostkapelle, 29 juni 2005 Molenweg 22 Correspondentieadres: C. de Visser Boshoekweg 6 4353 SE Serooskerke Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 1 juli van 19.50 tot 20.00 uur in de Saronkerk. Noordweg 34 te Oostkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 2 juli om 11.30 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Saronkerk. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn ge liefde zwager eh onze oom Albert Cornelis Schaalje Middelburg: J. Huijbreglse-Vinke en kinderen Sluis, 27 juni 2005 Enige en algenien kennisgeving. Dankbaar voorde liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en met dankbaarheid voor de goede zorgen in verpleeghuis "Ter Reede", geven wij kennis dat op 93-jarige leeftijd is overleden Adriana Westerloo-van de Ketterij weduwe van Pieter Westerloo Overveen: Ineke Berghoef-Westerloo t Dick Berghoef Pita Berghoef-Huizenga Vivian Nanning Vlissingen: Gré Koole-van de Ketterij Middelburg: Tannic van Belsen-van de Ketterij Jo van Belsen Neven en nichten Achterneven en achternichten Vlissingen, 28 juni 2005 Correspondentieadres: Lonbar Petrilaan 4, 2051 EJ Overveen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 juli van 09.00 tot 09.30 uur in hel rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 10.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jar< die wij samen mochten beleven geven wij kennis va het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzus ter, tante en oudtante Adriana Westerloo-van de Ketterij Tannie en Jo kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging Omdat het voor ons niet mogelijk is iedereen persooi te bedanken voor de vele blijken van medeleven en langstelling na het overlijden van [ohan Kappetein willen we u op deze wijze onze dank overbrengen. J. M. Kappetein-van der Linde Pia. Han en Digna van der Vei Dreischor, juni 2005 Hoe kostbaar is een kwetsbaar n Okkej Wij hebben het als zeer waardevol ervaren, zoveel nu leven te ontvangen na het overlijden van mijn trouwei en onze lieve vader en opa Kornelis Traas Dat hij bij zoveel mensen bekend en geliefd was, is waar we stil van werden. Het geeft ons de kracht om verder te gaan met ons leve Janna Traas-Janse Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2005 STOLK ORGELS KRABBENDIJKE DE SPECIALIST VOOR HET Hoofddealer van Johannus, Eminent, Bomus, Ahlborn. vrijdagavond en zaterdag geopend Krabbendijke, Oostpolderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 GOUD ZILVER Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37, Middelburg Openingstijden don-, vrij-, zaterdag 09.00-12.30 uur 14.00-17.00 uur en op afspraak 0118-613760 Tevens taxaties "••""""tüL www.helpdarfur.nl Èff MX V.&.1 A zw 1Si 1 INCLUSIEF: verblijf in Me reu re Hotel Lüdenscheid**** verblijf in 2-persoonskamer gebruik overdekt zwembad Ontdek één van de populairste regio's van Duitsland Ontdek het prachtige Sauerlandl Al jaren lang brengt KRAS Stervakanties duizenden tevreden gasten naar deze populai re vakantieregio En dat is niet voor mets, want de mooie vak werkhuizen, het schitterende heuvellandschap en de pitto reske plaatsjes in de omgeving bieden alle elementen voor een heerlijke vakantie. En KRAS zou KRAS niet zijn, wanneer wij u hier niet met supervoordeel van zouden laten genieten! Want zeg nu zelf: een 3-daagse autoreis met verblijf in 4-sterren Mercure Lüdenscheid vanaf slechts 45, dat is toch geen geld? Kijk en vergelijk gerust en kom tot de conclu sie dat KRAS Stervakanties er weer in is geslaagd zijn om de allerbeste reis-/prijsverhoudmg te bedingen MERCURE HOTEL LÜDENSCHEID"** Aan de rand van het stadspark van Lüdenscheid bevindt zich het 4-sterren Mercure Hotel. Het hotel is voorzien van liften, restaurant, diverse bars, parkeergelegenheid, gratis over dekt zwembad en gratis sauna. Verder kunt u tegen betaling gebruik maken van het solarium, massage en de kegelba nen. Uw comfortabele kamer beschikt over tv, radio, tele foon, minibar, bad/douche en toilet TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit uw hotel kunt u heerlijke uitstapjes maken naar oa. het oude vestingstadje Attendorn met haar beroemde druipsteengrotten, de Attahóhle, Kassei en Arolsen. Brengt u ook eens een bezoek aan bekende plaatsen als Winterberg en het kuuroord Willingen. Tot slot mag u ook Warstein, bekend van de Warsteiner bierbrouwerij en de Diemelsee niet vergeten1 U ziet het., er is hier genoeg te doen! I InHipn ii in iuni via internet Indien u. in iuni via internet uw reis boekt, maakt u kans UVt ISy op één van. de 25 grandioze t Kf Turkije gehele reissom terug) die wij elke week onder de internetboekers verloten! Het volledige prijzen pakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken V prijzen (o.a. naar Cüracao y Turkije, reischeques en zelfs uw -gikg ■- - ---- Aankomstdata HZ 14.534 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 v.a. 45 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 v.a.€55 5 dgn, vrijwel iedere ma. van 4/7 t/m 31/10 v.a.€ 65 8 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 va. 99 Toeslagen p.p.: 1 -pk v.a 16. uitgebreid ontbijtbuffet v.a. 12, halfpension v.a. 43 (optioneel), res.kosten 15 (verplicht, per boeking) Prijzen zijn pp. tenzij anders ver- meld.Exclvervoer,maaltijden.toeristenbei .res kosten.div verzekeringen Vraag uitgebr. reisbeschr.reisnr HZ 14.534 u In: AJkmaar, Al mere Alpben a/d Rijn, Amersfoort. ISI Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem. Baam. Breda. Delft, Den Bosch. Den Haag. Eindhcwn. Haarlem. I I Heerenveen Hengelo, Hoorn, Leeuwarden, Nijmegen. Rotterdam. Tilburg. Utrecht. Venlo. Zwolle xL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34