GA GOED GEÏNFORMEERD OP WEG DEZE ZOMER! Rijkswaterstaat INFORMATIE 'Is het eindelijk vakantie, werkt Rijkswaterstaat aan de weg! Kan dat niet anders?' zult u denken. Misschien komt dit u bekend voor. Rijkswaterstaat kiest er bewust voor om omvangrijke werkzaamheden in de vakantieperiode te plannen. Er is dan immers minder economisch en woon-werk- verkeer. De overlast voor weggebruikers wordt tot een minimum beperkt. Om u zo goed mogelijk te informeren, zetten wij hier de belangrijkste werkzaamheden en grote evenementen, die in de zomerperiode plaatsvinden, voor u op een rijtje. Voor als u komend weekeinde naar uw vakan tiebestemming, via bijvoorbeeld België en Frankrijk, reist. Of voor als u toch gewoon naar uw werk moet. Bij de werkzaamheden zijn de rijstroken versmald en verschoven. Voor uw veiligheid en die van de wegwerkers geldt op deze trajecten een snelheidsbeperking. Bij de evenementen moet u rekening houden met vertraging op de toeleidende wegen. Uw route en uw vertrektijd kunt u afstemmen op deze wegwerkzaamheden en evenementen. Rijkswaterstaat werkt aan vlot en veilig verkeer over weg en water. Als uitvoeringsorganisatie van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat levert Rijkswaterstaat een bijdrage aan de bereikbaarheid, verkeersveiligheid en het behoud van de kwaliteit van de leefomgeving. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Telefoon 0800 - 8002 (gratis) Teletekst pagina's 730, 731 en 732 Radio landelijke en regionale zenders Internet www.rijkswaterstaat.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6