©ndernemer Hilton SOESTDUINEN**** SAMEN VOOR DARFUI PZC KRAS mm WAO? Geef mij liever maar een geschikte baam HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUC» ^0 Gir°"! i woensdag 29 juni 2005 verblijf in Hilton Royal Pare fors in pros VERLAAGD! 3-/4-/5" daagse autospecjal naar TOPhotel. gratis^ I rfty I Heerlijk genieten in het hart van Nederland I Hillon I Voor(|e|jg en |uxe naar joPhotel Hilton Soestduinen! Dankzij onze goede contacten met het 4-ster- ren Hilton Royal Pare Soestduinen kunt u nu voordelig boeken voor een grandioos verblijf op topniveau! Want een 3-daags verblijf in dit vorstelijke hotel boekt u al voor de ongelooflijke prijs vanaf slechts 79 inclusief dagelijks uit gebreid ontbijtbuffet Dit is echt een waanzinnige prijs, want normaal betaalt u voor een kamer al meer dan 100 per nacht exclusief ontbijt! Het hotel, gelegen in een mooie bosrijke omgeving, is een prima uitgangspunt voor leuke uit stapjes Gaat u mee lekker luxe genieten? Indien u in juni via internet uw reis boekt, maakt u kans HILTON ROYAL PARC SOESTDUINEN'*»» Het fraaie 4-sterren Hilton Royal Pare Soestduinen ligt prachtig temidden van bossen en duinen. Het hotel beschikt over een bar/lounge, la carte restaurant met uitzicht over de 9-holes golfbaan. Tevens beschikt het hotel o.m. over een binnenzwembad met aangrenzend buitenterras, een sauna en Turks stoombad. Uw stijlvolle kamer beschikt over minibar, tv, radio, telefoon, badkamer met bad, douche, tollet en föhn. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in. In de omge ving liggen oa.de Leusder Heide, Huis ter Heide en Austeriitz. Daarnaast kunt u uitstapjes maken naar leuke dorpjes en steden in de omgeving. We noemen Soest Baam. Zeist en Bilthoven Bilthoven heeft een gezellige binnenstad met een prachtige natuur in de directe omgeving Stedenliefhebbers moeten abso luut een bezoek brengen aan Utrecht met haar historische binnenstad met grachtjes en monumentale panden. uw reis boekt maakt u kans °P van 25 Sran<*'oze prijzen (o.a. naar Curasao en Turkije, reischeoues en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week onder de intemetboekers verloten! Het volledige prijzen pakket (wekelijks tw.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Aankomstdata HZ 14.628 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 v.a.€ 79 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 v.a.€ 110 5 dgn, vrijwel iedere ma. van 4/7 t/m 31/10 v.a.€ 169 Toeslagen p.p.: 1 -pk va. 44, welkomstdiner 22,50, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, div. verzekeringen Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.628 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwe Giro 8829 in Leiden. Tel 071 -5769476 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTOR 5 Supporting Af ]KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn. Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Delft Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg. Utrecht, Venlo, Zwolle ïB- www.kras.nl DE WERELD VAN MARCELINE Marceiine komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Abraham Robin we noemen hem Robin 27 juni 2005 Ronny en Ciska Gideonse-Wouters Rosanne Veerseweg87A, 4351 SJ Veere Overlijden Als een bloem zo is het leven De één bloeit lang, de ander slechts even. Wij hebben afscheid moeten nemen van Dorien Vervaet echtgenote van Jan Tytgat Ooms en Tantes Intens bedroefd zijn wij over het overlijden van onze nicht Dorien Vervaet echtgenote van Jan Tytgat Onze gedachten zijn bij |an, de kinderen, oom Richard en tante Dymph en onze neven Jurgen, Arjan en Richard-Peter. We wensen hen alle steun en kracht om dit grote ver lies te dragen. Alle neven en nichten van de familie Vervaet Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat onze medewerker Tonny de Brouwer na een lang ziekbed is overleden. Tonny was een medewerker die met inzet en doorzet tingsvermogen zijn werkzaamheden verrichtte, een doener die niet tegen stilzitten kon. Hij was een inspirerende teamspeler die de moeilijk heden niet uit de weg ging. Met die zelfde instelling heeft hij gewerkt aan zijn herstel toen hij ernstig ziek was. Ook daarbij liet hij zich niet ontmoedigen. Toen er weer voorzichtig over werken gesproken werd kregen Tonny en Arlet andere berichten te ho ren. Dat ging zelfs het doorzettingsvermogen van Tonny te boven. Wij wensen Arlet en de familie veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van Philips Starters Temeuzen. de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl INCLUSIEF: verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gebruik binnenzwembad en De top bereiken is de droom van iedere ondernemer. U wilt beter zijn dan uw concurrent en uw kansen optimaal benutten Nieuwsgierig naar 'de Ondernemer We zijn dé business-to-business krant voor Zuidwest-Nederland en we verschijnen de eerste woensdag van de maand in een oplage van 209.000 exemplaren. Intens dankbaar voor alles wat zij door haar liefde en zorg voor ons heeft betekend, geven wij u met grote droefheid kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, zorgza me moeder, schoonmoeder en lieve oma Jozina Catharina Roegies-de Smit -Jo in de leeftijd van 71 jaar. P. A. Roegies Jolanda en Rein Sybrina 27 juni 2005 Alb. Cuyplaan 5 4383 XE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 juli van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvan gen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig zijn wij dat onze lieve zus, schoonzus en tante Jo Roegies-de Smidt na een kortstondige ziekte is overleden. We zullen haar missen. Piet en Addie Gerrit en Elly Gerrie Petra en Roland Duwayne, Robert Retranchement, 27 juni 2005 Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Tijdelijk scheiden onze wegen, maar eens komen wij elkaar weer tegen. Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden en strij den een einde is gekomen, omringd door geliefden vond hij rust. Wij zijn trots op hem en in ons zal hij voortleven. MinasDiakakis echtgenoot van Anna Kegels 31 augustus 1929 127 juni 2005 te Port Said te Brugge Sluis: A. R. Diakakis-Kegels Volo§ (Gr.): M. B. Stamos-Diakakis K. Stamos Chrissoula, Elisabeth Zaamslag: C. Diakakis K. Poppos Eliny, Andonny, Fenya Malaga (Sp.): M. F. Diakakis L. Diakakis- Guerrero Domingues Angela, Michalis-Minas Sluis: B. Sitelas-Diakakis K. Sitelas Vasilis, Meroula Broers en Zussen: Fam. Diakakis Fam. Kegels Overige familie. Brugge, 27 juni 2005 Correspondentieadres: A. Diakakis-Kegels Schuttershof 2, 4524 BM Sluis. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 2 juli 2005 om 10.00 uur in de Johannes de Doperkerk, Oude Kerkstraat te Sluis. Waarna wij hem te ruste zullen leggen op de rk be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop op de begraaf plaats. Samenkomst aan de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij ontvingen het treurige bericht van het overlijden van Tonny de Brouwer echtgenoot van onze college en bestuurslid Arlet de Brouwer. Arlet is al jarenlang actief betrokken bij onze Perso neelsvereniging. Onze gedachten zijn bij haar, de directe familie en alle anderen rondom hen. Personeelsvereniging 'Si So' Rabobank Temeuzen-Sas van Gent Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer Tonny de Brouwer echtgenoot van ons stichtingslid Arlet de Brouwer-Soethaert Wij wensen Arlet en verdere familieleden veel sterk te toe bij dit zware verlies. Bestuur Stichting Evenementen Sluiskil Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Leny van Sorge-Vercammen We wensen Jan en zijn familie veel sterkte in de ko mende tijd. loke Adriaanse Bettie Francke Jopievan Wou we Getroffen zijn wij door het overlijden van onze oud collega Leny van Sorge-Vercammen Wij wensen Dhr. van Sorge, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe. Bewoners en medewerkers Swerf-Rust Heel verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Pieternella Clasina Smits-Taillie echtgenote van Bartholomeus Hendrik Smits Wilhelminadorp, Goes, 29 oktober 1922 27 juni 2005 Goes: B.H. Smits Wolphaartsdijk: Hanny en Leen Korteknie Goes: Corry en Rinus Dijke Robin en Sandra Daniëlle Heinkenszand: Tobie en Corrie Smits Ilja en Mark Patrice en Ruud Goes: Gerda Smits Jens Silke Laantje van Wesdorp 1kamer 201 4462 AS Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 1 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Wilhel minadorp, aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.50 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegen heid tot condoleren. Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Het is moeilijk te beschrijven, want het is een groot gemis Doorgaan met het leven als je oma er niet meer is. Een plekje in ons hart, dat heb je voor altijd... Want we blijven van je houden, ook al zijn we je nu kwijt. Veel liefs, Oma Smits van je kleinkinderen Herinner mij niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Op 90-jarige leeftijd is overleden onze liefhebbende zorgzame pa, opa en overgrootvader Albert Cornelis Schaalje weduwnaar van Francina Dina Huijbregtse in onze herinnering zul je altijd bij ons zijn. Sluis: Roza en Bruno Balzani-Schaalje Albertina en Inder Giada en Alessio Antonio en Dominique Chiara Zierikzee: Freddy en Ria Schaalje-de Kok Erwin en Petra Bas en Rutger Breda: Michel en Margreet Anna, Niels en Julia Sluis, 27 juni 2005 Correspondentieadres R. Balzani-Schaalje Brugstraat 26 4524 CP Sluis De afscheidsdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 2 juli 2005 om 10.00 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de be grafenis plaatsvindt. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa, De wereld was een stuk mooier met jou erbij. We zullen je missen. Albertina, Inder, Erwin, Petra, Antonio, Dominique, Michel en Margreet. Dankbetuiging Nu de aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij hem zo verschrikkelijk missen, zijn wij stil en dank baar voor de overweldigende belangstelling bij het over lijden en de begrafenis van Adrie Daarvoor zijn wij u heel dankbaar, dat heeft ons heel goed gedaan. Het is onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken, daarom bedanken wij u langs deze weg hiervoor. Truida Minnaard-Geense Wim en Bregina Minnaard Carola en Johnny Natanja, Sharinda Krabbendijke, juni 2005. Dankbetuiging Bij het onverwachte overlijden van Wesly Houtekamer hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze ma nier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Wesly niet alleen te hoeven dragen. Chris en Annelies Houtekamer-Hagen Piet en Bianca Meeuwsen-Houtekamer Gerard, Leonie OWS "Ten onrechte zijn honderdduizen den arbeidsgehandicapten afge schreven. Zij kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? 01 het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug gave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter Pos®"s850 1 3800 AW Amersfoat leven mogelijk! §f www.ango nl j (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer info) C. J. E. M. ALBERS huisarts Middelburg Wegen vakantie afwezig van 4 juli t/m 22 juli Waarneming: J. Worteboer Telnr. 633946 Help de vluchtelingen van Soeda "Xl www.helpdarfur.nl Jt LL m INFORMATIEBLAD VOOR ONDERNEMERS IN ZUIDWEST-NEDERLAND Meer informatie? www.deondernemer.com of bel (0113) 31 55 00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42