503 ©ndernemer Liberia: niet om aan te zien SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Hilton SOESTDUINEN*" must Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 PZC Help de vluchtelingen van Soedan 0 KRAS CBF Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Abraham Robin we noemen hem Robin 27 juni 2005 Ronny en Ciska Gideonse-Wouters Rosanne Veerseweg87A, 4351 SJ Veere Overlijden Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat onze medewerker Tonny de Brouwer na een lang ziekbed is overleden. Tonny was een medewerker die met inzet en doorzet tingsvermogen zijn werkzaamheden verrichtte, een doener die niet tegen stilzitten kon. Hij was een inspirerende teamspeler die de moeilijk heden niet uit de weg ging. Met die zelfde instelling heeft hij gewerkt aan zijn herstel toen hij ernstig ziek was. Ook daarbij liet hij zich niet ontmoedigen. Toen er weer voorzichtig over werken gesproken werd kregen Tonny en Arlet andere berichten te ho ren. Dat ging zelfs het doorzettingsvermogen van Tonny te boven. Wij wensen Arlet en de familie veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van Philips Starters Temeuzen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Leny van Sorge-Vercammen We wensen Jan en zijn familie veel sterkte in de ko mende tijd. Joke Adriaanse Bettie Francke Jopie van Wouwe Getroffen zijn wij door het overlijden van onze oud collega Leny van Sorge-Vercammen Wij wensen Dhr. van Sorge, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe. Bewoners en medewerkers Swerf-Rust Intens dankbaar voor alles wat zij door haar liefde en zorg voor ons heeft betekend, geven wij u met grote droefheid kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, zorgza me moeder, schoonmoeder en lieve oma Jozina Catharina Roegies-de Smit -lo in de leeftijd van 71 jaar. P. A. Roegies Jolanda en Rein Sybrina 27 juni 2005 Alb. Cuyplaan 5 4383 XE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 juli van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvan gen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig zijn wij dat onze lieve zus, schoonzus en tante Jo Roegies-de Smidt na een kortstondige ziekte is overleden. We zullen haar missen. Piet en Addie Gerrit en Elly Gerrie Petra en Roland Duwayne, Robert Retranchement, 27 juni 2005 Heel verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Pieternella Clasina Smits-Taillie echtgenote van Bartholomeus Hendrik Smits Wilhelminadorp, Goes, 29 oktober 1922 27 juni 2005 Goes:B.H. Smits Wolphaartsdijk: Hanny en Leen Korteknie Goes: Corry en Rinus Dijke Robin en Sandra Daniëlle Heinkenszand: Tobie en Corrie Smits Ilja en Mark Patrice en Ruud Goes: Gerda Smits Jens Silke Laantje van Wesdorp 1kamer 201 4462 AS Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 1 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Wilhel minadorp, aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.50 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegen heid tot condoleren. Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Het is moeilijk te beschrijven, want het is een groot gemis Doorgaan met het leven als je oma er niet meer is. Een plekje in ons hart, dat heb je voor altijd... Want we blijven van je houden, ook al zijn we je nu kwijt. Veel liefs, Oma Smits van je kleinkinderen Herinner mij niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Op 90-jarige leeftijd is overleden onze liefhebbende zorgzame pa, opa en overgrootvader Albert Comelis Schaalje weduwnaar van Francina Dina Huijbregtse in onze herinnering zul je altijd bij ons zijn. Sluis: Roza en Bruno Balzani-Schaalje Albertina en Inder Giada en Alessio Antonio en Dominique Chiara Zierikzee: Freddy en Ria Schaalje-de Kok Erwin en Petra Bas en Rutger Breda: Michel en Margreet Anna, Niels en Julia Sluis, 27 juni 2005 Correspondentieadres: R. Balzani-Schaalje Brugstraat 26 4524 CP Sluis De afscheidsdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 2 juli 2005 om 10.00 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg, waama aansluitend de be grafenis plaatsvindt. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa, De wereld was een stuk mooier met jou erbij. We zullen je missen. Albertina, Inder, Erwin, Petra, Antonio, Dominique, Michel en Margreet. Dankbetuiging Nu de aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij hem zo verschrikkelijk missen, zijn wij stil en dank baar voor de overweldigende belangstelling bij het over lijden en de begrafenis van Adrie Daarvoor zijn wij u heel dankbaar, dat heeft ons heel Het is onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken, daarom bedanken wij u langs deze weg hiervoor. Truida Minnaard-Geense Wim en Bregina Minnaard Carola en Johnny Natanja, Sharinda Krabbendijke, juni 2005. Dankbetuiging Bij het onverwachte overlijden van Wesly Houtekamer hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze ma nier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Wesly niet alleen te hoeven dragen. Chris en Annelies Houtekamer-Hagen Piet en Bianca Meeuwsen-Houtekamer Gerard, Leon ie woensdag 29 juni 2005 C. J. E. M. ALBERS huisarts Middelburg Wegen vakantie afwezig van 4 juli t/m 22 juli Waarneming: J. Worteboer Telnr. 633946 verblijf in Hilton Royal fc SoesM^nen*"* li verblijf in 2-persoonskar dagelijks ontbijtbuffet gebruik binnenzwembad www.helpdarfur.nl ii Heerlijk genieten in het hart van Nederland Voordelig en luxe naar TOPhotel Hilton Soestduinen1 Dankzij onze goede contacten met het 4-ster- ren Hilton Royal Pare Soestduinen kunt u nu voordelig boeken voor een grandioos verblijf op topniveau! Want een 3-daags verblijf in dit vorstelijke hotel boekt u al voor de ongelooflijke prijs vanaf slechts 79 inclusief dagelijks uit gebreid ontbijtbuffet. Dit Is echt een waanzinnige prijs, want normaal betaalt u voor een kamer al meer dan 100 per nacht exclusief ontbijtl Het hotel, gelegen in een mooie bosrijke omgeving, is een prima uitgangspunt voor leuke uit stapjes Gaat u mee lekker luxe genieten? HILTON ROYAL PARC SOESTDUINEN•*,, Het fraaie 4-sterren Hilton Royal Pare Soestduinen ligt prachtig temidden van bossen en duinen. Het hotel beschikt over een bar/lounge, la carte restaurant met uitzicht over de 9-holes golfbaan Tevens beschikt het hotel o m. over een binnenzwembad met aangrenzend buitenterras, een sauna en Turks stoombad Uw stijlvolle kamer beschikt over minibar, tv, radio, telefoon, badkamer met bad, douche, toilet en föhn TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in. In de omge ving liggen oa de Leusder Heide, Huis ter Heide en Austerlitz. Daarnaast kunt u uitstapjes maken naar leuke dorpjes en steden in de omgeving We noemen Soest, Baarn, Zeist en Bilthoven. Bilthoven heeft een gezellige binnenstad met een prachtige natuur in de directe omgeving. Stedenliefhebbers moeten abso luut een bezoek brengen aan Utrecht met haar historische binnenstad met grachtjes en monumentale panden I Indien u in juni via inter7 1 uw reis boekt, maakt u I 'J op één van de 25 grandi prijzen (o.a. naar Curacao 1 Turkije, reischeaues en zelfs ff gehele reissom terug) die wij elke week ondef" internetboekers verloten! Het volledige prijz* pakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kuit terugvinden op www.kras.nl Aankomstdata HZ 14.628 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 i 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1 /7 t/m 28/10 v.a.€ 5dgn.vrijweliederema.van4/7t/m31/10 v.a.€' I Toeslagen p.p.: 1 -pk va.€ 44, welkomstdiner 2 ir reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exdus Vervoer, reserveringskosten, div verzekeringen. Vn uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.628 rctie'j 1KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn. Almere, Ameisfoort Q Apeldoorn, Arnhem. Saam, Breda. Delft. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven. Hengelo. Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Venlo. Zwolle S®- www.kras. "...en ze sloegen heel hard,. Mijn vader en moeder waren bang. Wij ook. Mijn broertje kon niet ophouden met hui len. Daarom schoten ze hem dood. "...en ze sneden de keel door van mijn zoon en zijn vrouw. De ingewanden werden opgehan gen als een waslijn. Ik moest er onder door kruipen..." "...ze vermoordden mijn ouders. Met mijn kleine zusje ben ik het bos ingelopen. Ik liep heel veel dagen met mijn zusje op mijn rug. Ik moest de hele tijd huilen..." "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Nu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." LI Tineke Ceelen, Stichting Vluchteliuj "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wei de hele dag door mijn hoofd. Mij sp hart springt zowat van woede, kunnen wat doen. U ook." vluchteling Stichting Vluchteling, Den Haag MMMI WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING www.vluchteling.org ht 'Ik INFORMATIEBLAD VOOR ONDERNEMERS IN ZUIDWEST-NEDERLAND Meer informatie? www.deondernemer.com of bel (0113) 31 55 00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34