0 Ü0J agmum Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? H Genieten in 't GOOI Liberia: niet om aan te zien PZC KRAS 1 Bouw meé aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. 0 Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 INCLUSIEF: verblijf in NH Naarden"" verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gebruik van sauna, fitness, parkeergelegenheid dinsdag 28 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen, Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man. onze lieve zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Tonny de Brouwer echtgenoot van Arlet Soethaert 25-07-1954 Axel i- 27-06-2005 Sluiskil Sluiskil: Arlet de Brouwer-Soethaert Biggekerke: Frans de Brouwer t Riet de Brouwer-Gommers Bas den Hartog Sas van Gent: Willy Soethaert t Cecile Soethaert-de Wit Heinkenszand: Annelies en Jaap Wesdijk- de Brouwer Erik Marjolein en Roland Oostburg: Emmy en Jack Kouwijzer- de Brouwer Evelien Mark Carolien en Martijn Martijn Marnix Sluiskil: Fons en Emmie de Brouwer van den Branden Annemarie en Stefan Goes: Hans de Brouwer en Paula Koster Tobias Veerle Axel: Bennie en Sylvia de Brouwer- Coens Carmen Michelle Loekas Helmond: Irene de Brouwer Terneuzen: Marianne en Kees Hamelink- de Brouwer Niek Frederique Sluiskil, 27 juni 2005 Canisvlietstraat 33,4541 BE De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 1 juli om 10.00 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamy- straat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condo leren. Samenkomst aan het crematorium. Wij zouden het op prijs stellen indien u bloemen be stelt, deze dan in de kleuren rood en wit te laten sa menstellen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Tonny de Brouwer echtgenoot van onze medewerkster en collega Arlet de Brouwer Wij hebben veel respect voor de positieve houding die zowel Tonny als Arlet aannamen gedurende het ziekteproces. Ondanks een moedig gedragen ziek bed, is de strijd echter ongelijk gebleken. We wensen Arlet, haar (schoon)moeder, broers en zussen en alle andere direct betrokkenen veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Directie, managementteam en medewerkers Rabobank Temeuzen-Sas van Gent Ze stond midden in het leven, warm, levenslustig, direct en liefdevol. Na een ongelijke strijd is overleden mijn lieve echtge note, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Leonia Maria Kornelia van Sorge-Vercammen Ze werd 63 jaar. Ze betekende veel in onze levens. Ze heeft een grote plek in onze harten. We zijn dankbaar voor alle momenten die we met haar mochten delen. Jan van Sorge Arjan, Birgit, Ouca en Mirl Paul en Iris Ino, Astrid, Lisa en Maarten 26 juni 2005 Groen van Prinstererlaan 112 4384 CK Vlissingen Leny is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 30 juni 2005 van 19.00 tot 20.00 uur. Wij willen afscheid nemen van Leny tijdens de cre matiebijeenkomst op vrijdag 1 juli om 12.00 uur op het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig, maar vol bewondering voor hoe zij met haar ziek zijn is omgegaan. Toch nog onver wacht is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Leny van Sorge-Vercammen Helmuth en Matty Vercammen-De Nooijer Yvonne en Henk, Celina en Délano Peter en Francien Vercammen-Manusama Ferry, Judith en Rumesa Danny, Gemmeke en Juana Vlissingen, 26 juni 2005 Verdrietig zijn wij dat onze lieve schoonzus en tante Lenie van Sorge-Vercammen na een ongelijke strijd is overleden. We zullen haar missen. Henk, Alie kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 26 juni 2005 Diep bedroefd zijn we om het overlijden van onze vriend en medewerker Frans Sinke We wensen Ebrien en kinderen heel veel sterkte toe. Mosselhandel Gebr. Murre medewerkers Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Hendrik Busé oud-bestuurslid van de RK woningbouwvereniging St. Willibrord en Basco en lid van de klachtencommissie van l'Escaut woonservice. De stichting l'Escaut zal hem met veel waarderingen respect herdenken. Wij wensen mevrouw Busé en verdere familie veel sterkte toe. Directie en bestuurders Raad van Commissarissen Klachtencommissie l'Escaut woonservice Getroffen zijn wij door het overlijden van onze verte genwoordiger in de klachtencommissie van l'Escaut Woonservice de heer H. P. J. Busé Wij wensen mevrouw Busé en familie heel veel sterk te toe met dit verlies. Huurdersvereniging l'Escaut Vlissingen Zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft Johannes Franciscus Hopmans Jan •14 juli 1921 t 25 juni 2005 mijn lieve man, vader, opa en overopa Goes: H. C. A. Hopmans-Stobbelaar Kloetinge: Francka en Wim Bas en Carin, Fenna Maartje en Jasper Thijs en Emy Baarn: Anneke en Dirk Brechje en Jorn, Roos Francien Goes: Goes: Kloetinge: Amsterdam: Schiedam: Jan en Ineke Rik, Polle, Josje Jeannette (t) en Jack Eefje, Janneke Peter en Lian Roel, Arne Ericka en Maarten Thomas, Eva Ingrid en Jan-Rob Sara, Sofie, Floortje, Daan Victor en Ans Erasmusflat 106 4463 SJ Goes We nemen afscheid op donderdag 30 juni om 11.00 uur in de R.K. kerk te Goes. Hierna ontmoeten we elkaar in de zaal van de Eras musflat. We begeleiden hem in besloten kring naar het cre matorium te Middelburg. Rust nu maar uit. Je taak is afgekomen: vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in zijn kracht hebt ondernomen. De zin was af. God heeft een punt gezet. Na enkele weken van ziekzijn is toch nog vrij onver wacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgroot vader Jan Pieter Walrave in de leeftijd van 83 jaar. Kapelle: L. Walrave-Schram Bergen op Zoom: Janny en Wim Polderman-Walrave 't Harde: Piet en Ineke Walrave-Schrompf Joke Walrave-Pauw (in herinnering) Rilland-Bath: Leny en Krijn Saman-Walrave Kapelle: Ria en Kees van Liere-Walrave klein- en achterkleinkinderen 25 juni 2005 Oude Bosstraat 22,4421 AP Kapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 29 juni van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend zal er om 11.00 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Hervormde kerk te Kapelle. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koor kerk van de Hervormde kerk. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat onver wacht maar vredig is gestorven mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Gentil Mattheeuws echtgenoot van Rachel Vandamme 08-06-1921 Sas van Gent f 26-06-2005 Terneuzen Een harde werker, met veel enthousiasme en gedre venheid. Een opa die altijd voor ons klaarstond. We zullen hem missen. Terneuzen: R. Mattheeuws-Vandamme Westdorpe: Tilly en Eric van Laere-Mattheeuws Joeri en Ilse, Lies en fens Axel: Theo en Marlou Mattheeuws- van Vooren Ivo en Pietemei Anouk en Joost, Sofie Oostende (B): Paul en Marianne Mattheeuws- van Waes Michel en Ruud Sascha en Cor, Jarne Familie Mattheeuws Familie Vandamme Terneuzen, 26 juni 2005 Stuvesande 156,4532 MJ De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op donderdag 30 juni om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na af loop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Leonardus Stroobant Leonard was van 1963 tot 1981 werkzaam als kan tonnier waterbeheer en wegen bij een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Hulster Am bacht. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en personeel Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, welke wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Ad Caljouw betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. Koos Caljouw-Pleijte kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van meeleven, de brieven en kaarten na het overlijden van mijn geliefde enige dochter Gerda betuig ik mijn hartelijke dank. M. H. F. van der Sluis-Janssens Boulevard de Ruyter 180 4381 KE Vlissingen Deume (België), mei 2005 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze moeder en oma Toos de Smit-Versluis zeggen wij u hartelijk dank. J.C. de Smit-de Smit kinderen en kleinkinderen Kamperland, juni 2005 \u//vaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Mii internet: www.degrootdekam.nl Begrafenis- en CremaUeverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Nu nog plaats in juli en augustus! [ÜH]_ Zeer voordelig naar prachtig Midden-Nederland Genieten in 't Gooi- Dat doet u met KRAS Ster- Vakanties! Want we zijn erin geslaagd om een zeer voordelige autospedal naar het prachtige vestingstadje Naarden samen te stellen. En wel een 4-daags verblijf in het 4-sterren NH Naarden inclusief ontbijtbuffet vanaf slechts 99! Dit uitstekende hotel is perfect gelegen nabij de Gooise bossen, ideaal dus om heer lijke fietstochten en wandelingen te maken. Of wat dacht u van een dagje varen op het Gooimeer of de Loosdrechtse Plassen? Ook kunt u grote steden ontdekken, zoals Amsterdam of Utrecht U ziet het_er is genoeg te doen in 't Gooi! NH NAARDEN**** Dit prachtige hotel ligt op 2 minuten van het Gooimeer en het Naarderbos en 2 km van de vesting Naarden Het hotel beschikt over een gezellig restaurant, sfeervolle bar, terras, kleine sauna (grab's) en een fitnessruimte (gratis). Uw kamer is voorzien van douche, toilet, tv, telefoon, radio en kluisje. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. TIPS VOOR UITSTAPJES Het Vestingstadje Naarden is opvallend door zijn karakteristie ke straatjes, pleintjes en opvallende kerk. Maar het stadje staat met name bekend vanwege het 'Arsenaal, dat door binnen huisarchitect Jan des Bouvne is omgetoverd tot een toon- en koopcentrum Vanuit het hotel kunt u heerlijk wandelen of fiet sen in de uitgestrekte bossen van het Gooi en de Utrechtse Heuvelrug Ook kunt u helemaal tot rust komen door een zeil bootje te huren en naar bijvoorbeeld het eilandje Pampus ie varen 'Om de hoek'bij Naarden liggen de steden Amsterdam, Utrecht en Hilversum, waar u perfect kunt shoppen! 1 Indien u in juni via internet uw reis boekt, i uw 4sy ojj één van de 25 grandioze prijzen (o.a. naar Curasao en Turkije, reischeaues en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elite week onder de internetboekers verloten! Het volledige prijzen pakket (wekelijks tw.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Vertrekdata HZ 14.771 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 28/10 99 5 dgn, vrij'wel iedere ma. van 4/7 t/m 29/8 122 8 dgn, vrijwel iedere vr. van 1/7 t/m 26/8 189 Toeslagen: 1 -persoonskamer 4 dgn 36/ 5 dgn 48/8 dgn 84. welkomstdiner 24 (optioneel), reserve- ringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, toeristenbe lasting, div. verzekeringen Vraag uitgebreide reisbe schrijving reisnummer HZ 14.773 JFfee'fJika yïtl&ü [FT] KRAS SterVakantics-relsbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort. Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Venlo, Zwolle Je- www.kras.nl mat/ravr 0*30-2030 uw. U: 0930-1530 uur Ito: I1.00-1S.00 uur SS 07Ï - 5 999 999 Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl "...en ze sloegen heel hard. Mijn vader en moeder waren bang. Wij ook. Mijn broertje kon niet ophouden met hui len. Daarom schoten ze hem dood. "...en ze sneden de keel door van mijn zoon en zijn vrouw. De ingewanden werden opgehan gen als een waslijn. Ik moest er onder door kruipen..." "...ze vei-moordden mijn oude Met mijn kleine zusje ben het bos ingelopen. Ik liep veel dagen met mijn zusje mijn rug. Ik moest de hele tijd huilen..." "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." i zeiden ze tegen Tineke Ceelen, Stichting Vluchte mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." "Ik bespaar u de foto's van d mensen. Hun gezichten spoken de hele dag door mijn hoofd, hart springt zowat van woede, kunnen wat doen. U ook." VLUCHTELING Stichting Vluchteling, Den Haag WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING www.vluchteling.org

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28