PZC »GEBR.D0MM'15I Gehandicapt of chronisch ziel maandag 27 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verjaardag 27 juni 2005. wordt onze lieve ma, oma en overoma Corrie Wielemaker-van Leeuwen 90 jaar! Dit willen wij niet zomaar voorbij laten gaan en daarom vieren wij dit op zaterdag 2 juli a.s. in de recreatiezaal van verpleeghuis Ter Reede (Vondel laan 21 te Vlissingen). U kunt haar komen feliciteren van 17.00 tot 18.00 uur! Het adres van onze ma is Braamstraat 35, 4388 CN Oost-Souburg. Overlijden Soms vraagje je af: waarom? Na een moedige strijd van 24 weken is helaas veel te vroeg geboren ons lieve dochtertje en zusje Djoeke Murre 26 juni 2005 Vrouwenpolder: Matthijs, Annet Bjarne en Kjell Murre 4354 AV Vrouwenpolder Nieuwstraat 17 Wij zijn diep bedroefd door het vroege heengaan van mijn lieve zus en onze tante Tannie de Koeijer-Meertens Annie Carl a Paul Wij wensen Wies, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Ik weet niet hoe het zal zijn in die dagen, wanneer ik inscheep voor de laatste reis. Mijn schip zal dan de storm verdragen, en landen in Gods paradijs. Neem mij, Heer, het roer dan maar uit handen, en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op rotsen stranden, maar veilig in Uw haven gaan. Moegestreden en uitziende naar het Huis met de vele woningen, is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man. onze vader en opa Frans Dingenis Sinke Yerseke, 18 mei 1937 Yerseke, 25 juni 2005 Yerseke: Ebrien Sinke-Krijger Yerseke: Lize-Marie de Looff-Sinke Jacco de Looff Ebrina Kalmthout (B): Cornelis Jan Sinke Damstraat 77,4401 AK Yerseke De rouw- en dankdienst wordt woensdag 29 juni om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Bedankt vooralle mooie herinneringen. We hebben veel lief en leed gedeeld. U was een groot voorbeeld, ik zal u missen. Kus Ebrina Zaligde zacht moedigen, want voor hen is het Koninkrijk der hemelen. Mattheiis 5 Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze dierbare broer, zwager en oom Frans Dingenis Sinke Yerseke: Jo van der Endl-Sinke Jan van der Endt Yerseke: Arnout Sinke Magda Sinke-de Jager Yerseke: Kees Sinke Hannie Sinke-Krijger Essen (B): Joos Sinke Tineke Sinke-Vis Kapelle: Corry de Jager-Sinke Wim de Jager Neven en nichten Verdrietig zijn we nu mijn schoonzoon, onze mar kante zwager en oom is overleden Frans Sinke Yerseke: M.G. Krijger-Vogelaar Breda: Hannie en Leijn Hoekman-Krijger Waddinxveen: Corrie en Chiel Smallegange-Krijger Middelhamis: Bettecoen Huib van Rumpt-Krijger Den Haag: Joseline en Bas de Vries-Krijger Bodegraven: Paulien en Jos de Koeijer-Krijger Neven en nichten Yerseke, 25 juni 2005 Geschokt en verdrietig zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze ome Frans We wensen de naaste familie heel veel sterkte Marianne en Ko Meijaard-Sinke Martine Jan en Jolanda Sinke-de Koning Arnold, Kevin, Anouk Met ontroering heb ik kennisgenomen van het over lijden van de opa van mijn dochter Frans Sinke Ik wens de familie en mijn dochter Ebrina veel sterk te met het verwerken van dit verlies. Wim Pekaar Wel uit ons leven maar niet uit ons hart, onze lieve vriend Frans Sinke We hopen dat Ebrien, Lize-Marie, lacco, Ebrina en Kees de kracht mogen onh'angen om dit grote verlies te dragen. Cor en Corrie Poppe Jessica en Ben Wilco Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor 't diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met het diepste verlangen verlegen waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Wij hebben met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van een bijzonder mens Frans Dingenis Sinke Eeuwige, hoogverhevene, onze toevlucht zijt Gij, ons duurzaam onderkomen. Brengt ons terecht. Bestendig ons bestaan. Psalm 90 Zonnebeeke-Beselare (B): Familie Dejonghe Diep bedroefd zijn wij om het overlijden van onze buurman en goede vriend Frans Sinke Sterke de Heere, Ebrien en kinderen in dit smartelijke verlies. Peter en Annelies Steketee Hans, Maaike. Lizette, Comé Verdrietig zijn we door het overlijden van onze vriend en buurman Frans Sinke We wensen Ebrien en de kinderen heel veel sterkte toe. Trudy en Sas de Koeijer Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Piet van Keulen Vele jaren was hij actief bestuurslid van onze vereni ging. Zijn vriendschap blijft in onze herinnering. We wensen Ploni en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur Recreatievereging Burgvliet, Oostkapelle Enige en algemene kennisgeving. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons veel geluk en liefde gegeven. Bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Jan de Fouw echtgenoot van Riet Goormachtig in de leeftijd van 70 jaar. Oost-Souburg: M. H. de Fouw-Goormachtig Oost-Souburg: Andrea en Ronald Midas Jochem Steenbergen: Marga en Constant Nathalie Chantal Colijnsplaat: Irma en Ronald Robbie Daniël f 4388 EG Oost-Souburg, 21 juni 2005 J. I. Sandersestraat 76 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot onze droefheid werd uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan de Fouw Familie de Fouw-Mersie Familie Lauret-de Fouw Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Remijn Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Fam. Remijn Neven en nichten 's-Heerenhoek, 24 juni 2005 Welzalig hij, wiens zonden zijn vergeven, die van de straf voor eeuwig ontheven. Psalm 32:1 Heden nam de Heere tot Zich, Zijn dienstknecht, mijn zeer geliefde man, onze lieve schoonzoon, zwa ger en oom Willem Fredrik Teekens Emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk Echtgenoot van Petronella Maria Elisabeth Krijgsman Geboren te Gouda Overleden te Nieuwe Pekela 18 juli 1933 25 juni 2005 En geen inwoner zal zeggen: Ik ben ziek, want het volk, dat daarin woont, zal vergeving van ongerechtigheid hebben, fesaja 33:24 Nieuwe Pekela: P.M.E. Teekens-Krijgsman IJsselmuiden: A. Hartman A. Hartman-Pul Maartensdijk: E.S. van der Wilt-Krijgsman R.A. Verhoef Abcoude: Linda van der Wilt Ton van Houtum Groenekan: Evert-Jan van der Wilt Mirjam van der Wilt-Sterk Pien Maartensdijk: Hendrik-Jan van der Wilt Mascha van der Wilt-van de Zon Stef Nieuwe Pekela, 25 juni 2005 Albatrosstraat C 5,9663 PV Nieuwe Pekela Gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "Raadhof", Ds. S. Tjadenstraat C 47 te Nieuwe Peke la op woensdag 29 juni van 19.00-20.00 uur en don derdagmiddag na de teraardebestelling in het Her vormd ontmoetingscentrum "Het Tehuis". De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden ge houden 30 juni om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Nieuwe Pekela. Aansluitend zal de teraardebestel ling plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats na bij de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen en geen toespraken. Getroffen door het volledig onverwachte heengaan van Margaretha van 't Westeinde (beter bekend als juf Gré) heeft de Don Boscoschool in haar een schoolvoor beeld van een enthousiaste leerkracht verloren. Tus sen 1 september 1949 en 1 september 1989 was zij aan de rooms-katholieke basisschool van 's-Hee renhoek verbonden, waarvan 36 jaar als juf van de eerste klas. de latere groep 3. Ook na haar afscheid voelde zij zich nauw verbon den met het onderwijs aan kinderen en onderhield ze met plezier contacten met haar oud-collega's en oud leerlingen. Wij wensen haar familie, met ngme haar zus Sine, de komende tijd veel sterkte toe. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele is haar dank baar en zal haar met respect herdenken. Algemeen Bestuur SKOB, team. oudervereniging en alle geledingen van Don Bosco. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons bestuurslid Gré van 't Westeinde De schaduw die over ons is heen gevallen is met geen pen te beschrijven. Hier zijn simpelweg geen woor den voor. Wij wensen de familie Van 't Westeinde veel sterkte met dit verlies. Bestuur K.B.O. en Ouderensociëteit 's-Heerenhoek "Pa, wat vond je het moeilijk de regie uit handen te geven. Bedroefd, delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa - door ons allen omringd - is ingeslapen. Wij zullen hem missen. Hendrik Pieter Jacob Busé Haarlem, t Vlissingen, 26 maart 1924 25 juni 2005 Vlissingen: G.A. Busé-Dam Kleverskerke: Lonny Janse-Busé Han Janse Mariëlle, Alwin Vlissingen: Cora Vermue-Busé Ferdinand Vermue Ilse, Harm Vlissingen: Peter Busé Elvira Busé-van Reijmersdal Dennis, Tessa Arnemuiden: Willeke Haaze-Busé Ruud Haaze Daphne, Rutger, Jurgen, Sterre Paul Krugerstraat 219 4382 MG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 29 juni van 10.30 tot 11.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal om 11.30 uur de gezongen uitvaart mis plaatshebben in de parochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlissingen, gevolgd door de crema tieplechtigheid om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn genade is U genoeg 2 Korintiërs 12:9 Wij zijn verdrietig dat na een moeilijke periode van afnemende gezondheid rustig is ingeslapen onze lie ve vader, schoonvader en allerliefste opa Jacob Barentsen weduwnaar van Anna Kromhout in de leeftijd van 81 jaar Terneuzen: Tineke en Joop Temeuzen: Maarten en Charléne Sas van Gent: Michiel en Alicia Veere: Jaap en Lia Hoofddorp: Annemiek en Iran Middelburg: Wendy en Carlo Middelburg, 26 juni 2005 Correspondentieadres: Kapellestraat 4, 4351 AL Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag a.s. van 20.00 tot 21.00 uur in de Wijngaardstraat 15 te Veere. Gelegenheid tot condoleren donderdag 30 juni van 11.00 tot 11.30 uur in de kleine kerk, Kapellestraat 27 te Veere waarna om 11.30 uur de rouwdienst ge houden zal worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de nieuwe begraafplaats Zanddijkseweg te Veere. Nadien is er gelegenheid om met de familie terug te keren naar voornoemde kerk. Hij hield veel van bloemen. Nooit meer een morgen Als er nooit meer een morgen zou zijn En de zon viel in slaap met de maan heb je enig idee wat het met je zou doen Als je nog maar een dag zou bestaan We verbannen de dromen naar morgen en later Maar doet het je stiekem geen pijn dat je dan pas zou doen wat je altijd al wou Als er nooit meer een morgen zou zijn Annemiek en Iran Wendy en Carlo Verdrietig zijn wij om het verlies van onze broer, zwager en oom Jacob Barentsen in de leeftijd van bijna 82 jaar. Veere: W.C. v.d. Berge-Barentsen A. v.d. Berge Middelburg: J. Barentsen neven en-nichten Verdrietig zijn wij om het verlies van onze vriend Jaap Barentsen Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Kasse Met verdriet hebben wij vernomen dat onze oud- collega en docente Engels aan de RSG Professor Zeeman Nini van Sloten-Boekel op 23 juni 2005 overleden is. Nini was zeer begaan met de leerlingen en toonde zich tot ver na haar pensionering sterk betrokken bij de school. Wij wensen Johan en (klein)kinderen alle sterkte bij dit verlies. Directie en personeel Pontes Pieter Zeeman Cor van Dalen, rector Rust nu maar uit. Je taak is afgekomen: vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in zijn kracht hebt ondernomen. De zin was af. God heeft een punt gezet. Na enkele weken van ziekzijn is toch nog vrij onver wacht van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Jan Pieter Walrave in de leeftijd van 83 jaar. Kapelle: L. Walrave-Schram Bergen op Zoom: Janny en Wim Polderman-Walrave 't Harde: Piet en Ineke Walraven-Schrompf Joke Walrave-Pauw (in herinnering) Rilland-Bath: Larry en Krijn Saman-Walrave Kapelle: Ria en Kees van Liere-Walrave klein- en achterkleinkinderen 25 juni 2005 Oude Bosstraat 22,4421 AP Kapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 29 juni van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend zal er om 11.00 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Hervormde kerk te Kapelle. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koor kerk van de Hervormde kerk. Vol verdriet zijn wij door het verlies van onze unieke opa en overopa. We zullen opa Walrave Jan-Kees en Magdiël, Evy Martijnen Annelies Bastiaan Lyanne Hans en Annika Jan Willem en Anne Karin Jacolien en Christian, Loïs Elize en Arjan Jan-Pieten Jannien Bram en Miranda Marjolein Mare Marlon Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen wil omdat je van haar houdt. Maar als het lichaam verduisterd uwé haar leven haar benauwt, bid je dat God haar halen wil omdat je van haar houdt. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van h goedheid en levensblijheid mochten genieten, del wij U mede dat na een goede verzorging in Zorgo trum "Ter Reede" rustig en kalm van ons is heen gaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma overgrootmoeder Tannetje Asscheman-de Rijke weduwe van Adrianus Asscheman in de leeftijd van 85 jaar. Oud-Vossemeer: Anneke Wessels-Asscheman Rien Wessels Bianca en Evan Mitchel, Rosanne t, Youri Arnold t Marinka lulianadorp: Wilma Milhous-Asscheman Bram Milhous Arjen en Wieneke Joshua Pascal en Hanneke Julian Jeroen en Eefke Koudekerke: Ineke Weijermans-Asschema Jaap Weijermans Miranda en Simon Cisca en Cor Milan, Dani 25 juni 2005, Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Braamweg 6, 4371 EN Koudekerke De dienst van Woord en Gebed zal worden geh den woensdag 29 juni om 11.15 uur in de aula uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industi weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plas hebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissinga Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot et doleren in voornoemd uitvaartcentrum Met droefheid geven wij u kennis van het overlijd van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tannetje Asscheman-de Rijke in de leeftijd van 85 jaar, Zij ging ons voor in geloof, hoop en liefde, daar dl ken wij God voor. Namens de familie P. van Hecke-de Rijke Zorgcentrum Ter Reede Bruelisstraat Vlissingen 4421 CRKaps Alles hier op aard Voor mij voor jou mq ito Schiep Hij naar Zijn Hm Schonk het jou en mij Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens leven beeft omringd, delen wij u verdrietig mede di overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Maatje Pieternella Kokelaar-Verlia^e weduwe van Johannes Kokelaar Vlissingen Vli^inj 22 december 1914 25 juni 20 West-Souburg: Lina en Cor Krul-Kokela; Adrie Kokelaar (in herinnering) klein- en achterkleinkinderen achter achterkleinkind Correspondentieadres: van Borsselestraat 11, 4386 AP West-Souburg mderdai "Middeln flke gj De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdi juni om 13.15 uur in hel rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg, wordt door mevrouw kapitein Y. Jansen. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid men van 13.00 uur tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fan te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen cl aankondiging als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastino teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Te Sa4„6g« Voor vervolg familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28