SUPER SUBARU SPEKTAKEL APK 38 4 'We zoeken collectanten!' 1 AutoVermeulen Grote verhui zing? 00* www.pzc.nl/adverteren Laat ze niet vallen PZC Voor een Zorgzame Begeleiding Nationaal Epilepsie Fonds Vervolg van familieberichten pagina 12 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Als je je eigen weg bent gegaan. Afscheid nemen... We hebben het geleidelijk aan gedaan. Vol fijne herinneringen aan wie zij was en wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Maria van Hove weduwe van Piet van Esbroek Hulst, 8 juni 1916 t Hulst, 22 juni 2005 Hulst: Ida en Paul de Blok-van Esbroek Peter en Sabine, Romy, Lorraine Anne-Marie en Stefan, Marique, Feline Hulst: Paul en Lizan van Esbroek-De Letter Inge en Frank, fules, jasmijn Anniek en Robin, Demi Hulst: Lisette en Louis t d'Hooghe-van Esbroek Véronique en Paul, Rard. Bo St. lansteen: Ria en René De Letter-van Esbroek Bart en Chantal, Rowan Barbara en Patrick, jort St. Jansteen: Ankie van Esbroek en Eric van Hoeij Sjoerd Jasper Hulst: Yolanda van Esbroek en Hans Nanninga Jouk Stef Twan Correspondentieadres: Steensedijk 66, 4561 GN Hulst. Zondag 26 juni tussen 18.00 en 18.45 uur is er gele genheid om afscheid te nemen van ma in het uit vaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 27 juni om 10.50 uur in de Basiliek van de H. Willibror- dus te Hulst, waarna de begrafenis zal volgen op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de basi liek. Wij bedanken het personeel van "De Blaauwe Hoei'evoor de goede en lieve zorgen aan haar besteed. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig.beschouwen. De Here is mijn Herder! Psalm 23:1 Onze Hemelse Vader heeft tot Zich genomen, na een liefdevolle verzorging in "De Molenhof", onze gelief de tante Pieternella van den Broeke weduwe van Abraham van Doezelaar in de leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: F. van den Broeke Zaamslag, 24 juni 2005 Correspondentieadres: Trumanlaan 20 4571 HZ Axel De samenkomst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 28 juni om 10.30 uur in Ver zorgingshuis "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ont moeten in "De Molenhof". Indien u geen kaart hebt ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze tante Mina Jacomina Wisse-de Voogd Familie de Lange Familie Roelse Heden overleed mijn lieve zus Nel Baardse-van der Meer weduwe van Jan Baardse Aalsmeer, Vlissingen, 1 juni 1912 21 juni 2005 S. van der Meer Boulevard Bankert 358 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 s' Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl zaterdag 25 juni 2005 In Zijn schaduw Ik ben te moe om te spreken, mijn denken schijnt stil gezet. Vermoeidheid ligt als een deken over mijn woordloos gebed. Te moe om Gods Woord te lezen bereikt mij geen enkele zin. Maar door Gods Geest onderwezen slaap ik in Zijn schaduw in. E. Ijskes-Kooger Dankbaar voor haar lange leven hebben wij afscheid genomen van onze geliefde moeder, oma en over grootmoeder (oma Nel) Pieternella Maria Godeschalk sinds 22 juli 1989 weduwe van Abraham Lijnse Vlissingen t Oost-Souburg 23-08-1910 23-06-2005 Middelburg: Inke en Bram van Bemmel-Lijnse Elbert en Karin Miriam en Mare Ard Utrecht: Toen Wim Hoogesteger-Lijnse Elma Petra en Marcel Andrine en Erwin Houten: Sari en Ben Lawalata-Lijnse Leanne en Karsten Hans en Daniëlla Goes: Ad en Loes Lijnse-Burger Idde Willemijn en Edwin en achterkleinkinderen "De Zoute Viever", Oost-Souburg Correspondentieadres: Haringvlietstraat 39,4335 XH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 28 juni van 10.45-11.15 uur in "De Ark", bij de "Open Ha ven", Oranjeplein te Oost-Souburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden in de "Open Haven", het kerkgebouw van de Protes tantse Gemeente, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in "De Ark". Heden is van ons heengegaan onze tante Pieternelle Maria Lijnse-Godeschalk J. Koole-Ovaa J. Ovaa W. Ovaa C. C. Joziasse-Ovaa J. Joziasse P. Ovaa A. R. Ovaa-Lesterhuis A. S. Mulder-Ovaa J. Mulder M. Boone-Stroo J. Boone achterneven en achternichten Dankbetuiging Hartelijk bedankt voor al uw felicitaties, bloemen, kaar ten, cadeaus e.a. attenties bij ons 60-jarig huwelijk. Familie W. J. van Uxem-Freudenreich Vlissingen, 25 juni 2005 Wij zeggen u hartelijk dank voor alle blijken van belang stelling die wij ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Piet en Nee Verburg Westkapelle Voor het medeleven, zowel schriftelijk als mondeling, ons betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom Arie Arendse zeggen wij hartelijk dank. Familie Arendse Middelburg, juni 2005 De belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het heengaan van mijn man, onze vader en opa Jan Jacob Brugge hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Lien Brugge-Provoost Kinderen en kleinkinderen Breskens, juni 2005 Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Ieder die hem heeft gekend Weet wat dat voor ons zeggen wil Uw blijken van medeleven, uw aanwezigheid, de vele re acties, kaarten en bloemen, ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader Constant Ferket hebben ons veel steun gegeven. Daar het ons onmogelijk is U allen persoonlijk te schrij ven, willen wij U langs deze weg hartelijk bedanken. M. Ferket-de Maayer en kinderen Sas van Gent, juni 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ontvangen, zowel de laatste jaren van haar leven, als na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Willemina Gideonse-Boone Dit heeft ons veel troost en kracht gegeven. Wij betuigen U daarvoor onze oprechte dank. J. Gideonse Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Veere, juni 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel hartverwarmende be langstelling en medeleven te hebben ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame mama, oma en overoma Elizabeth Heiboer-Joziasse 'Betsie' We willen u hiervoor hartelijk bedanken. Corrie en Koos Glaser-Heiboer Rinus en Jacqueline Heiboer-Neuféglise Sari en Charles Borgs-Heiboer Piet Heiboer Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2005 Nu een NIEUWE of GEBRUIKTE Subaru kopen scheelt u gegarandeerd duizenden euro's DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG 23 JUNI 24 JUNI 25 JUNI ©SUBARU Think. Feel. Drive. Pearyweg 6, 4462 GT GOES, T. 0113 56 18 12 www.autovermeulen.nl Het heeft ons goed gedaan om zoveel medeleven, in welke vorm dan ook, te mogen ervaren zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en mijn schoonzoon Jo Heijboer Onze welgemeende dank hiervoor. Leunie Heijboer-van der Maas Dick Edwin en Sandy J.A. van der Maas-de Regt Kamperland, juni 2005 DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling tijdens het ziek zijn en uw blijk van medeleven na het overlijden van onze pa, opa en over-opa George James Howell Kinderen kleinkinderen achter-kleinkind Axel, juni 2005 Wij zijn iedereen heel dankbaar voor de aandacht, het be zoek, de vriendschap, de lieve brieven, de kaarten en de bloemen na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse papa en opa Bastiaan Johannis Mulder Bas Het heeft ons getroost en gesteund. Thea'Mulder-Osté Centine en Rudy Luna Diane en Peter Delano Jacobi en Wout Leinko Ritthem, juni 2005 Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve vriendin Saartje Lena van Splunter wil ik u, ook namens haar familie, heel hartelijk bedan ken. Leen van der Heijde Kamperland, juni 2005 Mede door uw aanwezigheid, uw gesproken of geschre ven woorden rondom het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zuster, onze tante en oud-tante Anthonia Cornelia Bruijnzeel-Kole voelen wij ons gesteund in het verdriet om haar heengaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Uit aller naam: C. J. Kole Kruiningen, juni 2005 Dankbetuiging Een handdruk, een kaartje, een telefoontje, een gebaar doen je zo goed. Als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Dit mochten we ervaren tijdens de ziekte en na het over lijden van Jacob van Doorn Jaap Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Corrie van de Ven Petro en Matty - Jessica, Ryanne Gerda en Cees - Martine, Femke Anja en Chris Zaamslag, juni 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Hendrika Cornelia Feijtel-de Looff hebben ons diep getroffen. Wij zijn zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. A. G. Feijtel Kinderen en kleinkinderen I Wissenkerke, juni 2005 In ons verdriet om het heengaan van mijn dierbare echt genoot, onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Willem van Strien mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie van Strien Juni 2005 Anjelierstraat 36 4461 PP Goes Dankbetuigingen Zoveel lieve kaarten, brieven en telefoontjes te veel om al lemaal persoonlijk te bedanken. Het was overweldigend en gaf en geeft me nog zoveel troost na het toch nog plotseling overlijden van Theo Daarom, langs deze weg willen we iedereen bedanken voor uw medeleven. Ook een speciale dank aan afd. Al en IC van ziekenhuis De Honte. Alle verpleegkundigen, van hoog tot laag bedankt voor jullie goede zorgen. Ook dank aan de internisten en neu rologen, jullie waren allemaal geweldig. Heel veel dank. Hetty Verbrugge-van Zwol Karin Jeroen Han en Els Br ent Collin De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Adriaan Jacobus Versluijs Adrie hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid wa ren voor ons een grote steun. Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te schrij ven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan huisarts H. Brug- geman en uitvaartverzorging Monuta Haerens te Oostburg. L. M. Versluijs-Debaere Kinderen en kleinkinderen Oostburg, juni 2005 B. Bouwense, huisarts in Biggekerke is afwezig van 4 t/m 22 juli Waarnemer: A. Stuttenheim, huisarts in Meliskerke Tel.: 0118-561760 Maak er een Kleintje van. .J Kleintjes keuring pers. auto excl. afmeldkosten *excl. 3-gas- en dieselroetmeting Bosch Car Service Daar kom je graag terug BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 KAPELLE, Garage Hoogesteger Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 MIDDELBURG. Autobedrijf Van Liere Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 j. Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 4644 VROUWENPOLDER, Veersedam Auto Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 5915J( mw.-umi:VAMV\nx>r.imrn Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservice.nl ÜDVAG www.Ieenhouts-bedden.nl Dorpsplein 31-33 Schoondijke +31(0) 117 401 582 L e e n h o u t s Bedden Astrid Joosten, ambassadeur 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 222111 - www.epilepsie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70