PZC Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding zaterdag 25 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: 'maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum Op 14 juli 2005 zijn onze ouders en grootouders P. Klop-de Heere en J.A. Klop 50 jaar getrouwd. Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op 16 juli vanaf 15.00 - 17.50 uur. Klein Stelle in Wemeldinge. Trudi en Wim Johnny en Arianne jolanda en Matthieu Overlijden Overgaan Vleugels van de eeuwigheid, brengen ons naar verre oorden daar waar hel licht, zo prachtig is. Wonderschone kleurenpracht, zo rustig en sereen. Ademhalen hoeft niet meer, wij zijn allen één. Het aardse leven achterlatend, ver weg, toch ook dichtbij. Treurniet om hen die overgingen, maar laat in LIEFDE vrij! Met verdriet delen wij U mede. dat vrij onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter van Keulen in de leeftijd van 69 jaar. Oostkapelle: Ploni van Keulen-Fraanje Vlissingen: Els en Jack Braat-van Keulen Desiree, Esther Goes: Kees van Keulen Daniël Oostkapelle: Laura en Johan de Jong-van Keulen Danielle, Ruud Kortgene: Peter en Marjolein van Keulen-Boot Lars, Leron Oostkapelle, 23 juni 2005 Orionstraat 24 4356 BR Oostkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 28 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Vooraf zal er een dienst worden gehouden in de Zi- onskerk aan de Duinweg 36a te Oostkapelle, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de Zionskerk. Heeft u geen kaart ontvangen dan kunt u deze adver tentie als zodanig beschouwen. Plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Piet van Keulen Wij wensen Ploni, kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Rina Francke-van Keulen t Nel van Keulen en Jos van Amsterdam, Raphaella Jan Franc ke Peter en Lia Francke, Stephanie en Harry, Malou Uit onze familiekring werd plotseling weggenomen onze geliefde zwager en oom Piet van Keulen echtgenoot van onze zuster Ploni van Keulen-Fraanje Met dankbaarheid en waardering gedenken wij zijn meeleven en hartelijkheid in onze kring, van waaruit wij vertrouwen onze zuster en haar kinderen tot steun te kunnen zijn in de komende tijden. Uit aller naam, M. Fraanje Met verslagenheid namen we kennis van het plotse ling overlijden van onze biljartkameraad(vriend) Piet van Keulen Wij zullen hem missen om zijn vriendschap en humor en wensen zijn naaste familie alle sterkte toe. Bejaardensoos Oostkapelle Dag en nacht bereikbaar op: (0113)311444 Overal te ontbieden alle voorzieningen om thuis op te 8aren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl o Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Deze keer was het oog van de naald te klein. Moegestreden na een kort ziekbed is zacht en kalm in geslapen, in de leeftijd van 70 jaar, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap Jacob Adriaan Remijn eerder weduwnaar van Cornelia M.H. van Vugt Adri Remijn-Vermaas Alex Remijn Naomi Jesse Antoine Remijn Ronald Remijn Jeanette en Hans van Leeuwen Ivo Evelien Paul van Rooijen 24 juni 2005 Kievitstraat 1 4451 DN Heinkenszand Gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap: dinsdag 28 juni om 15.15 uur tot 13.45 uur in het mortuarium van de Sint Willibrorduskerk aan de Deken Holt- kampstraat 9 te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 14.00 uur de uitvaartdienst ge houden worden in de Sint Willibrorduskerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof al daar. Na afloop kunt u de familie condoleren in de jeugd- hoeve aan de Blikhoek 2 te 's-Heerenhoek. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Jacobus van Rijssel Koos 6 oktober 1934 23 juni 2005 Onze dank gaat uit naar al het personeel van app. 3 van de Vliedberg voor de goede en liefde\>olle verzorging. José, Jeroen, Piet Shen, An Mei Correspondentieadres: Singel 210 t 4382 LS Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 28 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze broer en oom Ko van Rijssel is overleden. Hij was een uniek mens. Vlissingen: G. van Rijssel Kortgene: Nelleke en Evert Boucherie-Hubregtse Middelburg: Bart en Lenie Hubregtse-van Hemert Onze zwager Ko van Rijssel is van ons heengegaan. Goed zijn de herinneringen. Robert en Julia Hümbs-Scheijbeler Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Mathijs Lokerse Kruiningen: J. Lokerse-Verlare Kruiningen: M. Lokerse-Verlare Biezelinge: J. Beeke-Lokerse J. Beeke Kruiningen:Lokerse S. Lokerse-Louws Kruiningen: J. Lokerse F.M. Lokerse-van den Berge Neven en nichten. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een aktief en zorgzaam leven is overleden onze lieve zus en schoonzus Margaretha Cornelia van 't Westeinde in de leeftijd van 77 jaar. J. M. van 't Westeinde Zr. Stanislaus O. P. H. van 't Westeinde (in herinnering) D. H. van 't Westeinde (in herinnering A. van 't Westeinde-Vette M. Th. M. Peeters-van 't Westeinde C. Peeters E. L. van 't Westeinde (in herinnering) J. van 't Westeinde-Menheere 23 juni 2005 Markststraat 6 4453 A) 's-Heerenhoek Maandag 27 juni zal om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Wil- librordus te 's-Heerenhoek, daarna is er in het mor tuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 28 juni om 10.30 uur in de parochiekerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R. K. begraafplaats aldaar. Zowel bij de avondwake als tijdens de uitvaartdienst is er gelegenheid voor schriftelijke condoleance ach ter in de kerk. Geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Erg verdrietig zijn wij dat jij niet meer bij ons bent Lieve tante Gré We zullen jouw aandacht en interesse in ons en onze kinderen enorm missen. Bedankt voor alles Mariëtte en Arnold Pascal en Thamar Jeanine Timo Dita en Marcel Marco en Aniek Lian en Sjaak Evy en Rik Willem en Nelleke Daan en Teun Ingrid en Frank Rob Met diepe verslagenheid en groot verdriet delen wij U mede dat op zijn vakantieplek in Zuid Frankrijk plotseling is overleden mijn geliefde vader, en onze broer en zwager Pieter Marinus Felius sedert 28 juli 1997 weduwnaar van Ans Heikens Kloetinge (Zld) t La Grande Motte (F.) 19 oktober 1926 eind mei 2005 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zeist: R. J. Felius f Amsterdam: P. j. Felius 's Gravenhage: G. P. Felius M. Felius-Louwerse Edlesborough (U.K.): M. J. van de Linde Kloetinge: C. D. J. Kingma-Felius G. Kingma In herinnering zijn twee zusters en zwager die hem zijn voorgegaan. Correspondentieadres: P. J. Felius Admiralengracht 3171 1056 EB Amsterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het cre matorium "Den en Rust"Frans Halslaan 27, Biltho- ven op dinsdag 28 juni 2005 om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid in de ontvangruimte van het crematorium. Vedrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa Kees Cornells Johannes Mooijman weduwnaar van Francisca Cornelia Oerlemans in de leeftijd van 82 jaar. Kloetinge: Piet en Monique Mooijman-van Meer Jeroen Sjoerd Goes: Sjaak Mooijman Goes, 22 juni 2005 Correspondentieadres: Schimmelpenninckstraat 27 4481 AG Kloetinge Op maandag 27 juni is er van 19.30-20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpoider. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 28 juni om 11.00 uur in het crematorium aan de Ma- stendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de plechtigheid is in de condoleance ruimte van het crematorium gelegenheid tot condo leren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwe zen Kennisgenomen van het overlijden van DeheerJ. Kwekkeboom In de leeftijd van 83 jaar De heer Kwekkeboom was van 20 juli 19Ó4 tot aan zi|n pensionering op 1 oktober 1982 werkzaam bij de voormalige dienst Gemeentewerken. Gedurende het grootste gedeelte van deze periode was hij werkzaam Dide begraafplaatsen en het crematorium en de laatste twee |aar als tuinman bii de planatsoenendienst in Sint Laurens Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet voor de Middelburgse gemeenschap. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere fami lie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J. M. Schouwenaar, burgemeester Drs. Ing. A, A. Eijkenaar, gemeentesecretaris Verdrietig hebben wij. toch nog onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moe der, oma en zus Nini van Sloten-Boekel Amsterdam, 1 juni 1922 Goes, 23 juni 2005 Zij betekende veel voor on$ Zierikzee: Johan van Sloten Arnhem: Bert van Sloten Marion van Sloten-Gerritsen Francis Pieter Nisse: Flip van Sloten Kristien van Sloten-Wentholt lko en Els. Leonne Muriël en Ben. Menno Bas Guurtje en Hamid Jonathan en Sanne Voorburg: Kees Boekei Riet Boekel-van der Bom Touwbaan 10.4301JV Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maan dag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis. Kon. Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op dinsdag 28 juni om 16.00 uur in het crematorium. Maeterlinckweg 101 te Rot terdam. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot con doleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Nini van Sloten Bedankt voor de jarenlange vriendschap en hulp. Onze gedachten zijn bij Johan, de kinderen en klein kinderen. Tanny, Han en Conny Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij tot onze diepe droefheid afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Bom-Vleugel In de leeftijd van 88 jaar. Kapelle: P. Bom Nieuwdorp: M. J. Steendijk-Bom M. C. Steendijk Bilthoven: Cees en Monique Laurens Matthijs Kuala Lumper (Maleisië): Peter Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Cederhof en naar Dr. Bakx, Dr. Riemeijer en assistentes voor hun liefdevolle verzorging. Kapelle, 22 juni 2005. Cederlaan 9 4421 BZ Kapelle De begrafenisdienst zal worden gehouden op maan dag 27 juni a.s. om 13.15 uur in rouwcentrum 'Peter Butler', Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop kunt u de familie condoleren in bovenge noemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Bom-Vleugel echtgenote van P. Bom in de leeftijd van 88 jaar. Yerseke: M. T. Hoebeke-Vleugel Wemeldinge: M. J. Vleugel M.Vleugel-de Witte Krabbendijke: W. Tramper-Vleugel J. J. Tramper Neven en nichten Heere, Gij doorgrondt en kent mij Psalm 139 Dankbaar dat mijn lieve man, onze vader, opa en overopa zolang bij ons mocht zijn, maar verdrietig dat we hem nu moeten missen, geven we kennis van het overlijden van Willem Bosselaar echtgenoot van Blazina Jobje van der Maas in de leeftijd van 89 jaar. Colijnsplaat: B. J. Bosselaar-van der Maas Ede: Wim en Jitty Ruth Johannes en Marit Jozua en Hanneke Hansweert: Jannie en Adri Jacco en Natascha Ashly, Milou Sabine en Guillaume Wissenkerke: Ina en Jan Jan-Willem en Diane Goes, 24 juni 2005 Cleijenborch, kamer 220 Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op dinsdag 28 juni om 11.00 uur in de 'Opstandingskerk', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen vanaf 10.30 uur. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis senkerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in 'Zaal onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissen kerke. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze tante Mina Jacomina Wisse-de Voogd Familie de Lange Familie Roelse Heden overleed mijn lieve zus Nel Baardse-van der Meer weduwe van Jan Baardse Aalsmeer. Vlissingen, 1 juni 1912 21 juni 2005 S. van der Meer Boulevard Bankert 358 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl In Zijn schaduw Ik ben te moe om te spreken, mijn denken schijnt stil gezet. Vermoeidheid ligt als een deken over mijn woordloos gebed. Te moe om Gods Woord te lezen bereikt mij geen enkele zin. Maar door Gods Geest onderweg slaap ik in Zijn schaduw in. E. l/skes-K. Dankbaar voor haar lange leven hebben wij afs genomen van onze geliefde moeder, oma em grootmoeder (oma Nel) Pieternella Maria Godeschalk sinds 22 juli 1989 weduwe van Abraham Lijs Vlissingen f Oost-Soi 23-08-1910 23-06 Middelburg: Inkeen Bram van Bemmel-Lj Elbert en Karin Miriam en Mare Ard Utrecht: To en Wim Hoogesteger-Lijs Elma Petra en Marcel Andrine en Erwin Houten: Sari en Ben Lawalata-Lijnse Leanne en Karsten Hans en Daniëlla Goes: Ad en Loes Lijnse-Burger Idde Willemijn en Edwin en achterkleinkinderen "De Zoute Viever", Oost-Souburg Correspondentieadres: Haringvlietstraat 39.4335 XH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag21 van 10.45-11.15 uur in "De Ark", bij de "Opa ven". Oranjeplein te Oost-Souburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehoui de "Open Haven", het kerkgebouw van de Pu tantse Gemeente. Oranjeplein 2 te Oost-Soubw 11.50 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinde 12.30 uur op de algemene begraafplaats te( Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheidd milie te condoleren in "De Ark". Heden is van ons heengegaan onze tante Pieternelle Maria Lijnse-Godeschall J. Koole-Ovaa j. Ovaa W. Ovaa C. C. Joziasse-Ovaa J. Joziasse P. Ovaa A. R. Ovaa-Lesterhuis A. S. Mulder-Ovaa Mulder MBoone-Stroo J. Boone achterneven en achternich» Dankbetuiging Hartelijk bedankt voor al uw felicitaties, bloeniet ten, cadeaus e.a. attenties bij ons 60-jarig huwelijk Familie W. J. van Uxem-Freuds Vlissingen. 25 juni 2005 Wij zeggen u hartelijk dank voor alle blijken van) stelling die wij ter gelegenheid van ons 60-jarig lil mochten ontvangen. Piet en Nee Verburg Westkapelle Voor het medeleven, zowel schriftelijk als mondeli betoond na het overlijden van onze broer, zwagers Arie Arendse zeggen wij hartelijk dank. Familid Middelburg, juni 2005 De belangstelling en deelneming welke u onsh betoond na het heengaan van mijn man, onze) en opa Jan Jacob Brugge hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer danü voor de steun en troost welke ons dit heeft gegr Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlij schrijven, betuigen wij u hiermede onze opre dank. Lien Brugge-Provoost Kinderen en klcinkinds Breskens, juni 2005 Mede door uw aanwezigheid, uw gesproken ofg ven woorden rondom het overlijden en bij de bes van mijn lieve zuster, onze tante en oud-tante Anthonia Cornelia Bruijnzeel-Kole voelen wij ons gesteund in het verdriet om haar hefl Onze hartelijke dank daarvoor. Uit aller naan C. J. Kole Kruiningen, juni 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming, u ons heeft betoond na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Hendrika Cornelia Feijtel-de Looff hebben ons diep getroffen. Wij zijn zeer dankbaar voor de steun en troost wd dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoon! schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechtedi A. G. Feijtel Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, juni 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te W ontvangen, zowel de laatste jaren van haar leven.i het overlijden van mijn lieve vrouw, onze nu schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Willemina Gideonse-Boone Dit heeft ons veel troost en kracht gegeven. Wij betuigen U daarvoor onze oprechte dank. J. Gideonse Kinderen, Klein- en achterkleinkind» Veere, juni 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 56