OPEN DAG én geniiet nen PZC i I mi i m Openbare executoriale verkoop zaterdag 2 juli van 10.00 - 12.00 uur Hoek President Rooseveltlaan en Vredehoflaan Senior Beleidsadviseur v/m (36 uur) Maatschappelijke Ontwikkeling n<i wnK— Extra vakantiegeld? BEL GRATIS 0800 - 023 SI 11 het alfabet van Zeeland I K I I I Nieuwe modelwoning open! Mr. Piet A.M. Matthijssen Mr. Annelies Wooldrik Mr. Mark van der Weide op 12 juli 2005 hij inzet en afslag in cén zitting om 14.00 uur. in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg (ex artikel 3:268 en 3:254 Burgerlijk Wetboek) t.o.v. één der notarissen van Janse de Jonge Van Wou we Notarissen te Middelburg, van: het woonhuis met ondergrond, erf, tuin en verder toebehoren, plaatselijk bekend Eigenhaardstraat 6 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nummer 513, groot 58 centiaren Het registergoed is verhuurd in strijd met het in de hypotheekakte opgenomen huurbeding. Het verzoekschrift voor verlof tot hel inroepen van het huurbeding zal bij de Voorzieningenrcchter van de recht bank worden ingediend. Eventuele ontruiming is voor ^rekening en risico van koper. Voor rekening van koper komen alle kosten, zoals publi- catiekosten, zaalhuur, exploit-en royemenlskosten, advo caat- en procureurskosten en het notarieel honorarium (ook het verkopersgedeelte), alsmede de eventuele ach terstallige lasten, doch met uitzondering van de inzetpremie. welke voor rekening van de verkoper komt. De vei ling voorwaarden (AVVE en bijzondere voorwaar den) zijn vanaf 1 juli 2005 ter inzage ten kantore van de notarissen. Tot en met 27 juni 2005 kan onderhands schriftelijk een bod worden uitgebracht ten kantore van de notarissen. Info: www.veilingnotaris.nl Janse de Jonge Van Wouwc Notarissen (mw. I. Wijkhuijs), Wagenaarstraat 1, Postbus 199 te 4330 AD Middelburg, tel. 0118-659614. fax 0118-633342. zaterdag 25 juni 2005 www.lescaut.nl l6SC3Ut 0118 42 23 00 www.pzc.nl/banen Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Wie ben je en wat kun je? Spreekt "Cirkels Arduin" je aan? l Stichting Arduin Een aantal cliënten vraagt op basis van uitdagend gedrag intensieve ondersteu ning. Om tegemoet te komen aan deze complexe ondersteuningsvraag is er een circuit van aandacht gecreëerd rond deze cliënten, die wonen en werken op ver schillende locaties op Walcheren en Noord en Zuid Beveland. Vanuit de visie Arduin staat ook voor deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Arduin verankerd de zorg en visie ten aanzien van deze cliënten in een team van medewerkers die affiniteit hebben met de doelgroep en zijn toegerust met speci fieke kennis en vaardigheden ondersteund door coachjpg en training. We noe- ''men het collectief "De Cirkels Arduin". Daar er nieuwe woningen geopend gaan worden zijn wij op zoek naar: Zorgmedewerkers Cirkels m/v Je bent inventief en creatief in het zoeken naar ondersteunings- en ontplooiings mogelijkheden van cliënten. Je hebt een afgeronde opleiding SPW4, SPH, of ver pleegkundige, werkervaring is een pré. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigenschappen die kenmerkend voor je zijn. Je staat stevig in je schoenen en je kunt omgaan met probleemgedrag. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten. Laat dat dan schriftelijk weten voor 10 juli 2005. Stuur je brief met daarin je moti vatie en met je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of mail naar po&o@arduin.nl o.v.v. ZM Cirkels. Voor inlichtin gen kunt u contact opnemen met de coaches Peter Rijk, 06-51354662 of Frank Passchier, 06-51542377, of kijk op www.arduin.nl. Vlissingen is een maritieme stad met alle stedelijke mogelijkheden en voorzieningen. Vlissingen biedt alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk. Betaalbaar wonen. Scholen. Uitgaan. Winkelen. Ruimte. En natuurlijk: het Badstrand en de mooiste boulevard van Nederland! Meer info? Kijk op www.vlissingen.nl Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Het project: Wij bieden: Informatie en sollicitatie: Titnf] Stichting Arduin Remedial Teacher Met de samenwerking tussen Stichting Arduin en basisschool de Wissell Vlissingen wordt gestalte gegeven aan inclusief onderwijs. Dit gaat ervan uitc alle kinderen naar een gewone school in de buurt gaan. Waar nodig krijgenb deren extra ondersteuning. Dit kan praktische en pedagogisch-didactische beg leiding zijn. Door dit project, waar een groeiend aantal kinderen aan deelnea kan iedereen kennismaken met de variëteit aan mensen die in de maatschap aanwezig is. Als Remedial Teacher werkt u namens Stichting Arduin op basisschool 'D Wissel'. U werkt zelfstandig met een aantal leerlingen binnen de klas. Vei biedt u ondersteuning en coaching aan docenten en klasse-assistenten bij h maken en uitvoeren van de handelingsplannen. U beschikt over een afgeronde post-hbo opleiding Remedial Teacher, aangev. met ruime ervaring in een relevante functie. U bent in staat goed samen lew ken in een team van collega's, waarbij enthousiasme en openheid centraal sta U beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Vanzelfspreks ondersteunt u inclusief onderwijs van harte, ontwikkelt u die gezamenlijk vera en draagt dit uit. Een dienstverband van 36 uur gemiddeld per week, op basis van een jaarcontra bij Stichting Arduin, met de mogelijkheid tot een vast dienstverband in de:cc komst. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Meer informatie over Stichting Arduin en het project 'De Wissel': www.arduiiui Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met René»! der Waal, coach Arduin team 'De Wissel', op 06-51158052, of met Maurilsn Luijk en Isabella Goeree, personeelsfunctionarissen op 0113-246500. Sollidts kan door uw brief met motivatie en CV voor 3 juli a.s. te sturen naar Stichli Arduin, Sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. De sollicitatiegesprek! vinden plaats op 5 of 6 juli a.s. na telefonische uitnodiging. Vlissingen zoekt een regisseur met kijk op maatschappelijke ontwikkelingen.. De gemeente Vlissingen ontwikkelt nieuw zorg- en welzijnsbeleid. Hierbij wordt gewerkt aan een overkoepelend beleidskader om welzijn, zorg, onderwijs, accommodaties met elkaar en met de fysieke omgeving te verbinden. De functie je bouwt actief mee aan de toekomst van Vlissingen. je volgt ontwikkelingen en trends op het gebied van welzijn en zorg op de voet en kunt deze vertalen naar lokaal beleid. Je kunt de beleidsmatige en praktische uitvoering faciliteren. Als senior treed je op als product- coördinator welzijn en zorg. je adviseert het gemeente bestuur en directie en coacht adviseurs en medewerkers. Wij vragen Je hebt een academisch niveau en meerjarige ervaring op het gebied van welzijnsbeleid. Tevens beschik je over brede kennis van de ontwikkelingen binnen de diverse beleidsterreinen, in het bijzonder de wet WMO. je hebt inzicht in politieke en bestuurlijke verhoudingen. Je bent bovendien strategisch, analytisch en conceptueel ingesteld en je hebt aantoonbare ervaring in het leiden van complexe beleidsprojecten en- processen. |e communicatie- en adviesvaardigheden zijn overtui gend en je doet niets liever dan samenwerken. Wij bieden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring geldt voor deze functie een salaris van maximaal bruto 4.053,- per maand (functieschaal 11Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fietsproject, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskosten regeling, studiefaciliteiten en meer. Aanvullende informatie Voor meer informatie over de vacature kan je contact opnemen met Rob Schiettekatte, manager Maatschap pelijke Ontwikkeling, tel. 0118-487242 of john van den Heuvel, P&O adviseur, tel. 0118-487306. Solliciteren Stuur je sollicitatiebrief vóór 9 juli a.s. naar gemeente Vlissingen, afdeling POI t.a.v. dhr. j. H. van den Heuvel, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen of per e-mail naar: werken@vlissingen.nl De gesprekken zijn gepland op 14 en 15 juli 2005. kijk voor meer informatie op www.vlissingen.nl/vacatures VLISSINGEN Wordt vakantiebezorger bij de PZC dan heb je geld en tijd om vakantie te vieren! Minimum leeftijd 15 jaar. Kijk voor informatie op www.deieukstebijbaan.ni vernieuwde; Onderdeel Nieuwenhuis l Kiest u voor een woningj SelektHuis, dan kiest ut kwaliteit, gemak en traditie bouwen. SelektHuis heeft alle dacht voor uw specifieke weg Tenslotte is het üw huis du bouwen! Vraag de gratis catalogus tel. 0548 - 537 555 SelektHuis, Ambachtsweg 11, 4691 SBTlgj BEZOEK VOOR MEER INK WWW.SELEKTHUIS.il Ons prachtig vernieuwde schoolgebouw voldoet aan de eisen die aan modern en uitdagend onderwijs worden gesteld: uitstekend gefaciliteerde techniekpleinen, kantoorplein, restaurant en keukens, leerpleinen, een professioneel minitheater, schoolbioscoop en een geluidsstudio. Voor het schoonhouden van onze locatie Bergweg 14 zoeken wij pen september a.s: asFfWIi-i-iiiniaJi De werktijden zijn maandag t/m donderdag van 16.00 -18.30 uur. Behalve deze structurele werktijden zou het prettig zijn dat belangstellenden ookin onderling overlegop andere tijden (bijvoorbeeld in geval van ziekte) beschikbaar kunnen zijn. U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 7 juli richten aan: Pontes scholengroep Het Goese Lyceum, locatie Bergweg t.a.v. dhr. drs, L.K. de Kraker, Bergweg 14, Postbus 370,4460 AT Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34