?zc Banen \ef®n feestweelr"""" lobTrack.nl ir randstad V 28 juni - 3 juli Komt u ook naar de activiteiten in de feestweek van 600 jaar Goes? jij weet waar je heen wilt wij weten waar je kunt beginnen kijk voor meer banen op www.randstad.nl Medewerker technische dienst callcenter agents Kijk ook op m 25 JUNI 2005-21 Alles drae °n/< Cr. en. ROC Zeeland Hoofdkantoor Postbus 322 4380 AH Vlissingen Tel. (0118) 55 89 00 info@roczeeland.nl www.roczeeland.nl N f' Van een onderwijsinstelling mag je verwachten dat alles gericht is op het leerproces. Het ROC Zeeland gaat daarin nog verder. Leren blijft niet beperkt tot de leerlingen, of 'deelnemers' zoals we ze meestal noemen. Ook de eigen organisatie leert continu. De ontplooiing en ontwikkeling van medewerkers staan hoog in ons vaandel. Want alleen met hun inzet en ervaring, kunnen we de deelnemers bieden wat ze van ons vragen; een opleidings organisatie die het beste in henzelf naar boven haalt. Het ROC Zeeland kent negen onderwijsclusters, die worden ondersteund door bedrijfsvoeringsdiensten Elk cluster staat onder leiding van een directeur met daarnaast team leiders die met hun docententeam vanuit de visie en kernwaarden van het ROC Zeeland vormgeven aan het her ontwerp en de vernieuwing van het onderwijs. Er zijn opleidingslocaties in Vlissingen, Middelburg, Goes, Tholen en Zierikzee, waar een breed scala aan opleidingen en volwasseneneducatie wordt aangeboden. Het ROC Zeeland is een samenwerkingsschool, die voortkomt uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs Het ROC Zeeland kent negen opleidingsclusters, ondersteund door een afdeling Bedrijfsvoering, bestaande uit Facilitaire Zaken, ICT, Finance 8 Control, Marketing, PR 8 Sales en HR. Voor de afdeling bedrijfsvoering, dienst Finance 8 Control, locatie hoofdkantoor Vlissingen, zijn wij op zoek naar Coördinator Deelnemersadministratie gofte) Functie-eisen: in het bezit zijn van een voor het vakgebied relevante opleiding (minimaal MBO-niveau 4) met zo mogelijk enige ervaring binnen het vak terrein van de deelnemersadministratie, resp. kennis van nOISe. Actuele ervaring als leidinggevende is een voorwaarde voor invulling van deze vacature U beschikt over de volgende competenties: pro-actief/initiatiefrijk, stressbestendigheid, klantgerichtheid, uitstekende communicatieve vaardigheden, organisatiesensitiviteit, flexibiliteit. Werkzaamheden: de dagelijkse leiding van de decentrale deelnemersadministraties, het coördineren van de diverse administratieve processen, zoals inschrijving en bekostigingstelling, afstemming met diverse interne klanten en afdelingen. De standplaats is Vlissingen; de coördinator zal 3 werkdagen per week op de 3 hoofdlocaties aanwezig zijn en 2 dagen op het hoofdkantoor. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het Hoofd Studie- en Informatiecentrum, mevrouw T. van Doorn, tel. 0118-558760. Medewerker Financiën ci.ofte) Functie-eisen: in het bezit zijn van een voor het werkgebied relevante opleiding (HEAO-BE/SPD l&ll). Minimaal 3 jaar werkervaring, kennis van het BVE-werkveld en Exact zijn een pré. U beschikt over de volgende competenties: pro-actief en initiatiefrijk, stressbestendigheid, klantgerichtheid, communicatieve vaardigheden, accuraatheid, analytische vaardigheden, flexibiliteit. Werkzaamheden: deze zijn divers van aard en zullen in overleg worden vastgesteld. Tot de werkzaamheden kunnen behoren: bekostigingsdossier, codering van inkoopfacturen, debiteurenbeheer, nacalculatie van contract- en projectactiviteiten, analyse en rapportage. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de Coördinator Financiën, mevrouw M-L. van den Ende, tel.0118-558966. De aanstelling: Het ROC Zeeland biedt u een aanstelling voor bepaalde tijd, prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO BVE. Voor beide functies vindt salariëring plaats in schaal 7, de functie van coördinator deelnemersadministratie is recentelijk bijgesteld en wordt daarom opnieuw gewaardeerd, dit carrièrepatroon is daarom indicatief. Een functiebeschrijving kunt u aanvragen bij de secretaresse van de afde ling HR, mevrouw M Hersmis, tel. 0118-558900. Wij nodigen u uit uw sollicitatie, met een duidelijke vermelding van de functie waarop u solliciteert, inclusief CV, voor 4 juli 2005 te zenden aan ROC Zeeland, t.a.v. de selectie commissie, Postbus 322, 4380 AH Vlissingen, bij voorkeur per e-mail: Helpdesk-HRM@roczeeland.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 6 juli 2005; een assessment wordt uiterlijk week 27 ingepland. v y3\ .■<P dl Ujo jieejp sa||V 'u3')3^ .ZEELAND Edudelta Onderwijsgroep Edudelta Onderwijsgroep info@edudelta.nl met de locaties: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Edudelta verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) VMBO-techniek en voert het bevoegd gezag over het bovenschools OPDC "De Vliedberg" te Goes.. Centraal Stafbureau Vanuit het Centraal Stafbureau worden de vestigingen ondersteund op de beleidsterreinen onderwijsinnovatie, personeel, financien, l&A en kwaliteitszorg. Met ruim 350 personeelsleden wordt op de locaties Goes, Sommelsdijk, Middelharnis en Barendrecht inhoud gegeven aan het opleidingsprogramma van de leerlingen en cursisten met bijzon dere aandacht voor hun persoonlijke en maatschappelijke ontplooiing. De Vliedberg is bestuurlijk ondergebracht bij de Edudelta Onderwijsgroep en maakt deel uit van de zorgstructuur van het Samenwerkingsverband "Oosterscheldegebied", waarbij de scholen voor voortgezet onderwijs en praktijkonderwijs in de regio zijn aangesloten. eVliedberg De Vliedberg is een bovenschools Orthopedagogisch en -Didactiscfi Centrum (OPDC) ten dienste van alle scholen voor vo in de Oosterschelderegio waar ondersteuning in de onderbouw en de leer wegen van het VMBO wordt gegeven.. Het instituut biedt onderwijs aan 150 leerlingen in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Omdat een van de huidige collega's gebruikmaakt van de FPU en een andere vertrekt naar elders, is de directie van De Vliedberg op zoek naar: een docent (m/v) voor de schakel- en onderbouwgroepen (WTF 1.0) Taakomschrijving: het verzorgen van lessen in de vakken uit de bovenbouw van de basisschool en de onderbouw van het VMBO. (mede)mentor zijn van een schakelgroep. participeren in het kernteam schakeljaar/onderbouw. Er wordt gezocht naar iemand, die: beschikt over een volledige bevoegdheid (PABO); bij voorkeur aangevuld met een of meerdere bevoegdheden voor vakken binnen de basisvorming; affiniteit heeft met de doelgroep leerlingen; Van alle kandidaten wordt verwacht, dat zij: interesse hebben in de doelgroep leerlingen en daar op een goede manier mee willen werken; samen kunnen werken met een enthousiaste groep collega's; een positieve bijdrage kunnen en willen leveren aan de verdere ontwikkeling van het instituut; bereid zijn om behoorlijk wat energie en tijd in deze vorm van onderwijs te steken Kandidaten mogen verwachten, dat zij ondersteuning en begeleiding krijgen van directie en collega's. Honorering zal geschieden overeenkomstig de CAO-VO. Inlichtingen over genoemde vacatures kunt u inwinnen bij: - J.J. Huijskens, directeur (tel. school: 0113-220114, thuis: 0113-213492) en - L. van Nieuwenhuijze adj. directeur (tel. thuis: 0113- 372588) Indien u interesse heeft in bovenstaande functies dan wordtu verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 7 dagen na het verschijnen van deze vacaturemelding te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304 4460 AS Goes Activiteiten •Academische Zitting met lezingen en muziek Dinsdag 28 juni van 13.30 tot 16.30 uur in de Grote Kerk •Tentoonstelling 30 jaar persfotografie en oude ansichtkaarten Van dinsdag 28 juni t/m 10 september in de Grote Kerk Optreden Seniorenorkest Zeeland Woensdag 29 juni om 14.00 uur in de Grote Kerk Historisch openluchtspektakel 'Rogier en de 7 plagen' met na afloop live-muziek van de Grandpa Nick Sessieband Donderdag 30 juni t/m zondag 3 juli om 14.30 (uitgezonderd zondag) en 20.30 uur op de Grote Markt Rondleiding verdwenen Slot Ostende Van donderdag 30 juni t/m zondag 3 juli van 13.00 tot 14.00 uur bij het Griekse restaurant Rhodos Smaek van Zeeland editie Goes Culinair evenement met live-muziek en een streekproductenmarkt op donderdag 30 juni en vrijdag I juli rondom de Stadshaven Demonstratie met meekrap gekleurde vlaggen weven Op vrijdag I en zaterdag 3 juli op het Stoofplein hoogst persoonlijk administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Kornaleijne van Prooijen (0115) 64 03 30 Axelsestraat 8 Terneuzen industrie Ilse van Hofwegen (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen horeca Renée Hoyset (0117) 45 37 77 Burg. Erasmusstraat 4 Oostburg detailhandel Wendy du Bois (0117) 45 37 77 Burg. Erasmusstraat 4 Oostburg commerciële talenten m/v (mbo afgerond/hbo) voor Rabobank. Je bent het visitekaartje van Rabobank, verleent basisadvies en service aan klanten en verwijst ze actief door naar adviesafdelingen als dièntadvies en hypotheekadvies. Randstad biedt je een contract, marktconforme voorwaarden en een gerichte opleiding, waarna je flexibel voor verschil lende Rabobank kantoren in de regio gaat werken. Daarnaast begeleiden we je graag in je ontwikkeling naar commerciële adviesfuncties. Je hebt een open en leergierige houding, bent representatief, flexibel en beschikt over eigen vervoer. Je bent fulltime beschikbaar en vindt het geen probleem op donder dagavond en zaterdagochtend te werken commerciële topper m/v Voor een financieel dienstver lener zijn we op zoek naar hoger opgeleid commercieel talent (hbo). Wanneer je hart sneller gaat kloppen van sales is dit jouw kans om mee te doen aan een uitdagend salestrai- neeship. Het salestraineeship biedt je de mogelijkheid om in één jaar alle producten van het bank- en verzekeringsbedrijf te leren kennen, van sparen, hypotheken tot beleggen. Het accent hierbij ligt op de particuliere markt, al kom je ook bij het MKB. Het salestraineeship is een bijzonder traject waarbij werken wordt afgewisseld met op de functie afgestemde vakopleidingen. Het traject wordt gekenmerkt door variabele beloning, behalen van targets en een sterke salesattitude. Hierbij word je intensief begeleid. administratief medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een medewerker voor projectadministratie van een technisch bedrijf. Werkzaamheden zijn uren bijhouden, voor- en nacal culatie, inkoop en orderstroom bijhouden, offertes aanvragen. Kennis van ERP en ervaring met Word en Excel vereist. Verder beschik je over goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling en bezit je een afgerond admini stratief mbo-diploma. De functie is voor langere tijd. oproepkracht m/v Kom je ook zo moeilijk aan het werk? Wij zoeken voor meerdere bedrijven oproepkrachten. Ben je in het bezit van eigen vervoer en wil je een of meerdere dagen per week werken dan kun je bij ons direct aan de slag. Goede beheersing van de Nederlandse taal is een vereiste. Ben je voor langere tijd beschikbaar of voor de vakantieperiode? Je bent bij ons van harte welkom! vakantiewerk voor serveersters/kelners m/v Zit het er voor jou ook weer bijna op dit jaar? Dan is het nu de perfecte tijd om je aan te melden voor een zomerbaantje als serveerster of kelner aan de West Zeeuws-Vlaamse kust! Kom snel want op is op! vakantiewerk voor verkoopmedewerker m/v Ben jij de klantvriendelijke verkoopmedewerker waarnaar wij op zoek zijn aan de kust? Ben je in het weekend beschikbaar en heb je geen vakantie gepland in de bouwvak-vakantie? Bel dan snel want dan hebben we een leuke vakantiebaan voor jou! Zeeland Camping De Pekelinge zoekt Zeeland Camping De Pekelinge te Oostkapelle is een 4 sterren camping met 550 kampeerplaatsen en een hoogwaardig voorzieningenniveau. Omdat één van onze medewerkers de pensioengerechtigde leeftijd bereikt, zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker technische dienst. Wij vragen: een zeer dienstverlenende instelling; goede sociale vaardigheden; 1 bij voorkeur iemand met kennis van loodgieterswerk; affiniteit met groen onderhoud; bij voorkeur enige kennis van de Duitse taal; bereidheid om in de weekends te werken; leeftijdsindicatie: 23-35 jaar. Wij bieden: een afwisselende baan; eigen verantwoordelijkheid; enthousiaste collega's en een informele werksfeer; salariëring volgens de CAO-verblijfsrecreatie. Uw sollicitatie kunt u sturen naar: Zeeland Camping De Pekelinge t.a.v. Twan Vermeulen Landmetersweg 1, 4356 RE Oostkapelle depekelinge@zeelandcamping. nl Meer informatie over deze functie kunt u desgewenst krijgen bij Edu Sol of Twan Vermeulen op telefoonnummer 0118 - 582820. Callsensus is een kwalitatief callcenter dat gevestigd is in het oude stadhuis van Brouwershaven. Het callcenter is gespecialiseerd in zowel inkomend als uitgaand telefoonverkeer. Zeer binnenkort gaat er een project van start, waarin er met particulieren zal worden gebeld. Hiervoor is Callsensus op zoek naar nieuwe Je bent minimaal 21 jaar en je werk en denk-niveau is minimaal MBO+. Je hebt een vriendelijke telefoonstem, bent klantvriendelijk ingesteld en beschikt over dat stukje extra kwaliteit om een klant correct te informeren over de meerwaarde van een product. Tevens spreek je perfect ABN, ben je een teamspeler en minimaal drie tot maximaal vijf avonden per week beschikbaar. Natuurlijk houden wij rekening met reeds geplande vakanties. Ervaring aan de telefoon is een pré, maar geen must! Callsensus biedt je een uitstekend uurloon, een gedegen interne telefoontraining, een betrekking voor een periode van minimaal 13 weken en biedt tevens doorgroeimogelijk heden voor de directe toekomst. Herken jij jezelf in dit profiel, stuur dan direct je CV per e-mail. Hierna kun je persoonlijk vrijdag 24 juni of maandag 27 juni a.s. met Callsensus bellen tussen 11.00 en 17.00 uur. Het callcenter dat kwaliteit laat spreken Callsensus BV, Markt 2, Telefoon 0111698555 4318 AG Brouwershaven Telefax 0111 698556 e-mail: mjjdewinter@callsensusi Concert Zeeuws orkest Op zondag 3 juli om 14.30 op de Grote Markt Voorafgaand aan de feestweek: op zondag 26 juni om 14.30 uur concert Euphonia op de Grote Markt Antiek- en curiosamarkt Op zaterdag 2 juli op de kade met om 12.00 uur optreden van Euphonia en om 19.00 uur van Excelsior

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24