Fonds VAKwerk Zeeuwse Zoimebo race zeeuwind Liliane m geef om dit kind avans ...verrassen wij u met een 2-for-l dinerbon* het alfabet van Zeeland Markiezaat College Techniek heeft de toekomst. Werken en Leren: in je toekomst investeren 1 voorletter(s) 1 m 1 v 'straat nummer 1 1 1 1 postcode plaats 1 1 1 1 1 telefoon 1 1 1 1 1 e-mail- 1 Hi 1 1 maakt gebruik van één van de onderstaande aan te kruisen vakantieservicemoge lijkheden in de periode (minimaal 1 week) datum t/m datum JLJ ander bezorgadres in Zeeland (gratis service) Deze optie geldt niet voor bezorging op J campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen. U ontvangt een 2-for-1 dinerbon waardebonnen voor krant op vakantieadres m Zeeland (gratis) postverzending Nederland (€0,50 per dag) i I restitutie abonnementsgeld (€5,00 in rekening) Tijdelijk bezorg- of vakantieadres in Zeeland Op de bon hiernaast kunt u als abonnee aangeven wat u met de krant wilt doen gedurende uw afwezigheid. Bezorgen bij buren of familie in uw omgeving, per post opsturen naar het vakantieadres (binnen Nederland) of waardebonnen voor losse nummers. Als u tijdelijk de krant bij iemand in uw omgeving laat bezorgen krijgt u van ons een bon waarmee u in een aantal restaurants met z'n tweeën kunt dineren voor de prijs van één! "Tweede hoofdgerecht gratis; zie voor de deelnemende restaurants en de voorwaarden: vwvw.tlc-rewards com/pzc/2for1dining.nl De bon kunt u in een gefrankeerde envelop sturen naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Postbus 31, 4460 AA Goes. U kunt ook het formulier op de website invullen www.pzc.nl (kopje 'abonneren'). De bon dient uiterlijk 2 weken vóór de ingangsdatum binnen te zijn. Alleen volledig ingevulde bonnen kunnen worden verwerkt. De bonnen voor een 2-for-1 diner worden tijdens de blokkeerperiode thuisgestuurd. Wilt u meer informatie, bel de afdeling Lezersservice: 0800 - O 231 231 (gratis). naam hotel Geldt niet voor bezorging op campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen, straatnummer postcode plaats - STICHTING Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden giro 7 800 800 0 Jk T 0800 - 7800 800 (gratis) www.lilianefonds.nlvoorlichting@lilianefonds.nl Maak dan kennis met onze deeltijdopleidingen. We lacen je graag zien waar we voor staan en wat we jou kunnen bieden Kijk voor meer informatie op WWW.avans.nl hogeschool Economie Gezondheid ICT Kunst en Vormgeving Onderwijs Recht Techniek Welzijn Avans Hogeschool Inclusief inspiratie Markiezaat College Nobellaan 50 4622 AJ Bergen op Zoom T 0164 281700 F 0164 281777 E markiezaat@rocwb.n! I Ook zonder HAVO-diploma! Iets voor jou? Ben je een HAVO-leerling zonder diploma? Dan heeft het Markiezaat College het volgende aanbod voor jou: Binnen drie jaar je MBO-diploma Techniek (normaal: vier jaar) Vrijstellingen voor algemene vakken Praktijkgerichte opleidingen op het hoogste niveau Kies uit de branches: Bouwkunde Elektrotechniek Installatietechniek Milieutechniek Motorvoertuigentechniek Procestechniek Schilderen Transport Logistiek Werktuigbouwkunde Vliegtuigbouw Neem contact op met het Markiezaat College voor je mogelijkheden! We helpen je graag verder. Wat is VAKwerk Stichting regionaal leerbedrijf VAKwerk is een samenwerkings verband van grote en kleinere bedrijven die de krachten gebundeld hebben om in Noord en Midden-Zeeland een gevari eerd en kwalitatief hoogstaand aanbod aan vakopleidingen in de metaal en electro te realiseren. VAKwerk is gehuisvest aan de Kleverskerkseweg in Middelburg en legt zich toe op het verzorgen van de praktijktraining t.b.v. vak opleidingen metaal (en electro) niveau 's 1,2, 3 en 4. Ook ver zorgt VAKwerk her- en bijscho lingscursussen. VAKwerk is zowel spreekbuis als aanspreekpunt voor bedrijfsleven en het beroeps onderwijs met betrekking tot opleidingen metaal en electro. Breda/'s-Hertogenbosch/Tilburg Waar komt VAKwerk vandaan? Het initiatief om VAKwerk op te richten ontstond toen duidelijk werd dat de voormalige bedrijfs- school van de Koninklijke Schelde Groep in de oude vertrouwde vorm niet kon blijven voort bestaan. Men onderkende dat hiermee waarde volle expertise en ervaring voor onze regio verloren dreigde te gaan. Dit vormde de aanleiding om VAKwerk op te richten. Schooljaar 2002/2003 ging VAKwerk van start. Waar gaat VAKwerk heen? De huidige huisvesting van VAKwerk is tijdelijk. VAKwerk heeft plannen om samen met ROC Zeeland een goed geoutilleerde werkplaats te realiseren in de nieuw te bouwen techniekhal aan de Oude Veerhavenweg in Vlissingen. Hierin komt naast de Metaal ook ruimte voor Bouw, Wegenbouw, Motorvoertuigen- en Installatie techniek. Het wordt een echte WERKplaats met in de directe nabijheid leer- en lesfaciliteiten. Voor wie is VAKwerk belangrijk? Werkgevers die hechten aan goed vakmanschap in de metaal en electro. Leerlingen (jongeren maar ook volwassenen) die behoefte hebben aan (bij) scholing in de metaal en electro. ledereen die direct of indirect betrokken is bij en waarde hecht aan een goed niveau van vakonderwijs en uitoefening van het metaal- en electro vak. Contact met VAKwerk: Voor nadere informatie over VAKwerk bent u altijd welkom: Regionaal Leerbedrijf VAKwerk Kleverskerkseweg 17 4338 PA Middelburg tel. 0118 - 624193 email: infovakwerk@zeelandnet.nl 7 boten trekken tegen elkaar ten strijde in de binnenhaven van Middelburg. 13.00 uur: Eerste start bij de Koningsbrug 14.30 uur: Start sprints 13.30 uur: Prijsuitreiking Informatiemarkt vanaf 11.00 uur aan de Rouaanse kaai, Middelburg (bij de Koningsbrug). Vanaf de kades prima zicht op het verloop van de race. Rouaanse kaai, Middelburg Tel. (0113) 25 00 J7 info@zonnebootrace.nl www.duurzaamzeeland.nl www.zonnebootrace. nl De Zonnebootrace wordt gesponsord door Vereniging Zeeuwind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20