Hé verplegende Zin in een werkvakantie't m de Zonnebloem* Meer Informatie? Van der Hooft luc ingels vrijdag 24 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Huwêlijk Niels Dekker Marije Oele Geven elkaar het ja-woord op vrijdag 1 juli 2005 om 13.45 uur in het Stadhuis van Middelburg. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.50 uur in de Engelse Kerk te Middelburg. Amnestylaan 114 4336 LL Middelburg Overlijden Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Tesfaye Chernet echtgenoot van onze collega Hyacinth Chernet-Lake Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar Hyacinth, Bibi, Dennis, kleinkinderen en verdere familie. We wensen hen alle kracht en steun toe bij het ver werken van dit immense verdriet. Namens het management, de medewerkers en deelnemers van het Onderwijscluster Zorg, ROC Zeeland. A. M. F. Kuijken Directeur Onderwijscluster Zorg ROC Zeeland Goes, juni 2005 Na een kortstondige ziekte is uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Gerard Sanderse Rienus en Nellie Peels Corrine, Sjaak, Ashley Mariëtte, Ab, Ke\>in, Yannick Han en Jannie t Peels Marga, Pierre, Maud, Brill Monique, Chris, Sjoerd, Babette Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Gerard Sanderse Het zal nooit meer worden zoals het was. Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Piet en Addy Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-werknemer Gerard Sanderse Onze gedachten gaan uit naar Nel, zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Direktie Personeel Van WeeleBV Wolphaartsdijk Wat is het een gemis als er geen vader of man meer is. Zijn liefde die hij heeft gegeven zal altijd blijven leven. Wim Hendrikse is van ons heengegaan. Esther en Atjan, Bart en Vera Suijkerbuijk Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, uit ons midden weg te nemen mijn innig gelief de man, onze geliefde, zorgzame vader en opa Mathijs Lokerse in de leeftijd van 71 jaar. Kruiningen: C. W. Lokerse-Poortvliet Waardenburg: M. Stout-Lokerse M. N. Stout Kruiningen: A. Lokerse J. Lokerse-van der Weyden Nieuwerkerk: C. Giljam-Lokerse J. C. Giljam Kruiningen: C. Lokerse J. E. Lokerse-Knoop Kapelle: D. G. Lokerse S. C. Lokerse-Bliek en kleinkinderen 22 juni 2005 Rijksweg 23,4416 BA Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar zaterdag 25 juni van 15.00 tot 17.00 uur gele genheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 27 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Geref. Ge meente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Gaarne in gepaste kleding. Geen bloemen. Als een bescheiden, hartelijke vrouw zal mevrouw Reijnierse-Vos in onze herinnering blijven. N.B.v.P., Vrouwen van nu, afd. Koudekerke Enige en algemene kennisgeving Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze zuster, schoonzuster en tante Anna Catherina van der Slikke Vlissingen, 17 november 1923 t Goes 19 juni 2005 Namens de familie: M. van der Slikke Correspondentieadres: De Horst 243 4461 WZ Goes Ingevolge haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Een gedre\>en collega... Een autotechnicus in hart en nieren... Streng maar rechtvaardig voor zijn leerlingen. Zo herinneren wij J.W. Knijff Adjunct-directeur voormalige ambachtschool Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. drs. Toine Wevers, locatiedirecteur Pontes Goes drs. Leo de Kraker, sectordirecteur vmbo Het Goese Lyceum Er is aan iedere bloem een traan aan iedere zon een ondergaan aan iedere dag een avond. Onze lieve moeder, schoonmoeder en spelletjes-oma Cornelia Visser-de Jonge is op 82-jarige leeftijd rustig ingeslapen. Oegstgeest: Marcia Visser Hans de Hollander Mattias Middelburg: Loes Oostinga-Visser Robert Oostinga Douwe Sanne Goes, 22 juni 2005 Correspondentieadres: lohan Wagenaarlaan 4 2343 NE Oegstgeest Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 juni van 11.30 tot 12.00 uur, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, nog onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Karei Cornells Dalebout Kattendijke, 8-7-1921 t Goes, 22-6-2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'TerValcke', voor de liefdevolle verzorging. Goes: T. Dalebout-Paardekooper 's-Gravenpolder: E. Dalebout-op 't Hof Zwaag: L. Dalebout D. Dalebout-Molhoek Vlissingen: M.M. Ventevogel-Dalebout Goes: M. Reijerse-Dalebout C.A. Reijerse Neven en nichten Correspondentieadres: Erasmusflat 805,4463 SN Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 27 juni om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er vanaf 9.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze familie kring weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Jan Kwekkeboom Jans Vos-Kwekkeboom Pieten Leintje Crucq-Kwekkeboom Adrie en Cafhrien van Hemert-Kwekkeboom Prina Kwekkeboom-de Nooijer Neven en nichten Op 21 juni is overleden onze geliefde neef Jan Kwekkeboom VoorJo, de kinderen en kleinkinderen Gods troost bij dit verlies. Goes: Fam.J. Kwekkeboom-Tramper en kinderen Enige en algemene kennisgeving. Nu weer samen. Ruim twee jaar na het heengaan van zijn geliefde echtgenote moeten wij u kennis geven dat is over leden onze vader, groot- en overgrootvader Comelis den Hoed sinds 27 maart 2003 weduwnaar van Pietemella Adriana Venteville Veere t Vlissingen 29 juni 1920 19 juni 2005 Ad en Ella Jos en Riet klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. den Hoed Pres. J. V. Wierdsmastraat 252, 3151 EJ Hoek van Holland De crematieplechtigheid heeft op 22 juni 2005 in Middelburg in besloten kring plaatsgevonden. Na een periode van afnemende gezondheid is overle den ons gewaardeerd Erelid Adriana Jacoba van Weele-van der Maas Wij wensen de familie veel sterkte toe in het grote ge mis wat ze moeten dragen. Bestuur en leiding Gymvereniging "Sparta" En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg. 2 Kor. 12:9 Vredig en toch nog onverwacht is tot onze droefheid van ons heengegaan onze lieve moeder Jacomina de Voogd sinds 30 juni 1983 weduwe van Marinus Wisse in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Adrie en Betty Wisse Wij zijn dankbaar voor haar liefde en goede zorgen voor ons. Een woord van dank voor de goede verzorging die zij kreeg in zorgcentrum Ter Mantelinge en later in zorgcentrum "Simnia Domburg, 23 juni 2005 Correspondentieadres: Duinstraat 13 4357 AG Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. De Begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 28 juni om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Dom burg. (Ingang SchuttershoD. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze tante Mina Jacomina Wisse-de Voogd Familie Roelse Dankbetuiging Namens de hele familie wil ik u danken voor alle mede leven en steun door u gegeven na het overlijden van Adriana Neeltje van Luyk Het heeft ons gesterkt en is ons tot grote steun. Namens de familie: J. Ie Clercq Vlissingen, juni 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS j U Selfsupporting Africa beeldhouwer Ontwerpt grafmonumenten samen met u. 0114 682600 Walsoorden Meer dan e< miljoen mens hebben moeit; lezen en schri Doe er ïetsj Be! gratis voor inform^ of voor een cursus dichtbijI) 0800-023444 Wat geven We haar terug -voor alles wat Ze is kwijtgeraakt kinderen eerst Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van ruim 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Het kostje een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl NATIONALE VERENICINt ^bf| Postbus 2100, 4800 CC Breda Postbank 10 98 510 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonnebloem «I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30