Tennisser Canas positief PZC Sensationele zege beachvolleyballers John van Lottum voorspelde val Reis van vier uur deert skeeleraar Van Marion niet Stefan van Dijk wint generale repetitie NK Schaakster Peng lijdt gevoelige nederlaag Argentinië beloont Maradona Vijfde Argentijn betrapt Stokman wint werpmeerkamp Sterke start biljarter Zuidhof DFS ontvangt Feyenoord-jeugd Hoogerland derde in profkoers uitslagen Valencia donderdag 23 juni 2005 swb DEN HAAG - Nu na Mariano Puerta ook Guiller- mo Canas positief is bevonden op het gebruik van doping, ziet John van Lottum zijn vermoedens be vestigd. De Nederlandse tennisser trok in juli 2002 in de PZC de prestaties van de Argentijnen openlijk in twijfel. „Bij Guillermo Canas zet ik grote vraagtekens", zei Van Lottum destijds. „Ik heb nog tegen hem getennist op hardcourt en na een set stond hij te puffen en te steunen. Hij had altijd last van kleine blessures en kreeg snel kramp. Nu is hij na Lley- ton Hewitt de fitste tennisser in het circuit en haalde hij de veertiende plek op de wereldrang lijst. Hoe kan dat nou? Mariano Puerta is ook zo'n voorbeeld. Staat driehonderdste van de wereld, is een tijdje weg. Stoomt door naar de dertigste plek. Zakt weer weg, is een tijdje uit de roulatie en staat weer dertigste. Zijn vader is de man die de doping heeft verstrekt aan Chela. Nou, dan is een en een toch twee?" GPD van onze sportredactie BUENOS AIRES - Diego Mara- dona heeft een hoge onderschei ding van de Argentijnse senaat gekregen. De Domingo-Fausti- no-Sarmiento-prijs wordt jaar lijks toegekend aan mensen die iets bijzonders presteerden in de van kunst, cultuur of sport. De 44-jarige voetballegende krijgt de onderscheiding voor zijn hele carrière én zijn belofte te blijven werken aan zijn strijd tegen drugs. De geëmotioneerde Maradona beloofde de senaatsle den hen niet te beschamen. Daartoe heeft hij alle aanlei ding, de voormalig wereldkam pioen vocht jaren tegen een co- caïneverslaving. Maradona kwam in april 2004 bijna te overlijden door een over dosis in combinatie met een enorm overgewicht. Sindsdien hebben een kuur in Cuba en een maagoperatie in Colombia hem grotendeels van verslaving en extra kilo's afgeholpen. De 1,68 meter lange Diego Maradona woog drie maanden geleden 120 kilo. Daarvan is hij er inmiddels 27 kwijt. ANP/AFP door Sven Remijnsen DEN HAAG - Guillermo Canas is positief bevonden bij een do pingcontrole. De 27-jarige Ar gentijnse tennisser, achtste van de wereld, blijkt enkele weken geleden al op de hoogte te zijn gebracht door de spelersvak bond ATP. Hij ontkent, maar speelt lopende het onderzoek geen wedstrijden meer. Canas zou zijn betrapt tijdens het toernooi van Acapulco in fe bruari, waar hij in de kwartfina le verloor van Rafael Nadal. Hij zou diuretica (plaspillen) heb ben gebruikt. De ATP droeg hem aanvankelijk op de zaak ge heim te houden. Gisteren kreeg Canas, die lid is van de ATP-spe- lersraad, alsnog toestemming om naar buiten te treden. De ten nisser heeft advocaten in de arm genomen. Naar verwachting komt de zaak in de loop van juli voor. „Ik weet niet wat er is ge beurd", zei Canas op een pers conferentie in Buenos Aires. „Met de mensen om me heen iaën ik al enkele weken aan het nagaan wat ik destijds kan heb ben ingenomen. Ik wil het begrij pen. Vandaag de dag zijn er veel medicijnen in het proftennis die een positieve test opleveren zon der drugs te zijn. Kruidenthee kan je al een positieve test bezor gen." Canas is de vijfde tennis ser uit Argentinië die is betrapt op dopinggebruik. Eerder lie pen Juan Ignacio Chela (anabo le steroïden), Guillermo Coria (nandrolon), Martin Rodriguez (cafeïne) en Mariano Puerta (clenbuterol) tegen de lamp. „Maar het zou niet goed zijn om te denken dat men iets tegen de Argentijnen heeft." De rechtshandige Canas is prof sinds 1995. Hij behaalde tot nu toe zes titels. Dit seizoen stond hij in de halve finale in Indian Wells en Halle. Op Roland Gar ros en in Acapulco reikte de Ar gentijn tot de kwartfinale. In 2001 was hij goed voor de ATP-comeback van het jaar. Na lang buitenspel te hebben ge staan met een onwillige pols, steeg Canas van de 227ste naar de vijftiende plaats op de we reldranglijst. Op Wimbledon ontbreekt Canas, officieel van wege een polsblessure. Ook heeft Canas zich teruggetrok ken voor het duel van Argenti nië komende maand tegen Au stralië voor de Daviscup. GPD STEENBERGEN - Stefan Stokman, A-junior vanAVj heeft bij avond wedstrijden in Steenbergen het kogel si geren en de werpmeerkamp gewonnen. De A-juniorf AV'56 kwam in de eerste serie tot een afstand van21J ter en 83 centimeter. Daarna overbrugde hij in de twe serie een afstand van 19 meter en 55 centimeter. beurten bij het kogelslingeren was de spirit er een beeï R uit, hetgeen resulteerde in 12 meter en 3 centimeter|j ff het kogelstoten en 32 meter en 30 centimeter met pus. Eddie Smit (Delta Sport) liep bij de veteranen de ij tl courante afstand, de Engelse mijl (1602 meter), in5.27I Zijn vrouw Greet je noteerde een tijd van 6.37.6 o[ de afstand. Guillermo Canas speelde vorige week nog het grastoernooi in het Duitse Halle. foto Wolfgang Rattay/Reuters GOES - De strijd in het driebandentoernooi in caféBasf ends is nog maar goed en wel begonnen of het regentn cords. Jan Goense uit Goes haalde meteen verschrikken öf uit tegen Sjaak Zuidhof en scoorde 2.000 gemiddeld Fi Het was zweten geblazen in de eerste ronde. De spanBi™ liep vaak hoog op en pieken werden afgewisseld met i<k pe dalen. Opvallend waren de prestaties van Martin Stê ijd ketee uit Yerseke (0.895 over drie partijen), Piet Raasaj ffl Lewedorp, Piet Koek (beiden 0.810) en Jan Goenseu Goes (0.800). Jos Aertsen en zijn zoon Marco veirastf vriend en vijand met een hoge klassering. De laatstebl« zelfs ongeslagen. Jos herhaalde zijn kunstje ook al in eerste poules van de tweede ronde. SchouwenaarWimft i: ge kwam ook ongeschonden door de eerste ronde. Streel ör' genoot Anton Lucas plaatste zich wel, maar moest eent derlaag slikken. Rinus Pankow plaatste zich moeiteloi i' maar was nog zoekende naar de echte vorm. De enij üf vrouw in het deelnemersveld, Ellen Riemens uitGw bleef in een sterke poule haar mannelijke concurrentiea 3 geslagen de baas. Maandag wordt de tweede ronde voor w gezet. BURGH-HAAMSTEDE - De jeugd van voetbalclub Fe; noord belegt deze zomer een kort trainingskamp ffl Burgh-Haamstede. Een groep van negentig spelers trail 3 maandag 8 en dinsdag 9 augustus op de velden van zati dag-vierdeklasser DFS. Het gaat om spelers uit deF-j en D-teams van Feyenoord. Het trainingskamp dinsdag besloten met een serie wedstrijden. Als spanj partner fungeert de D-jeugd van DFS. De wedstrijden ginnen dinsdag 9 augustus om 17.30 uur. GOES - Johnny Hoogerland lijkt in vorm voor hetl wielrennen voor beloften, zaterdag in Rotterdam. Den ner uit Yerseke eindigde gisteren in de wedstrijd Bni sel-Ingooigem, een loodzware profkoers over 188 kilos ter, op de derde plaats. Hoogerland, die uitkomt voor poeg Eurogifts, had goede benen en hield zich twintig kilometer voor de finish. Toen zette hij samenrj Nico Sijmens de achtervolging in op Belgisch kampi« tijdrijden Bert Roessems. Het duo kon de renner van" tamon Lotto niet meer achterhalen, maar bleef het 0 vangrijke peloton wel voor. De wedstrijd was sterkbö Aan de start verschenen onder meer Peter van Max van Hees wijk en Stijn Devolder. door Wim de Vos OOSTBURG - Martijn van Ma rion heeft veel voor zijn sport over. De skeeleraar uit Helle- voetsluis moet zijn wedstrijden met het openbaar vervoer bezoe ken. Hij heeft geen rijbewijs. Zo was Van Marion gisteren niet minder dan vier uur onder weg om deel te kunnen nemen aan de tweede wedstrijd om de Azzuri Cup in Oostburg. .De lange reis was hem niet in de benen gaan zitten. Van Marion won voor Olivier Goud uit Waar de. Cees de Goffau uit Rilland was de snelste bij de veteranen. Van Marion vond het niet zo vreemd om dergelijke toeren uit te halen om aan een wedstrijd deel te nemen. „Wel nee. Natuurlijk is vier uur behoorlijk lang. Ik wist dat voor af, heb in de buurt een overnach ting geboekt en reis dan morgen door Harm Vonk GRONINGEN - Met een grote glimlach stond Stefan van Dijk gisteren op de hoogste trede van het erepodium. De wetenschap dat hij in de Noord-Nederland Tour, de laatste wedstrijd voor het nationaal kampioenschap, de beste sprinter was, gaf zijn grote zelfvertrouwen alleen maar meer bevestiging. „Ik reken mezelf op het NK al ja ren tot de favorieten, dit jaar dus weer", zei de sprinter van Mr. Bookmaker/Sportstech. Van Dijk schakelde na 204 kilo meter van Leeuwarden naar Groningen naast Marco Bos (der de) ook Steven de Jongh uit. De Rabobank- sprinter moest zich tevreden stellen met de tweede stek. Het zal de tactiek van de ban- kiersploeg voor het NK alleen maar eenvoudiger maken, of Ra- bo moet alsnog durven gokken op De Jongh. Maar zoals altijd zal Rabo ook de sprinters van andere ploegen weer terug", vertelde Van Ma rion in Oostburg, waar hij overi gens niet geheel tevreden was over zijn optreden op de 600 me ter. De wedstrijd in Oostburg ging over twee afstanden: 600 meter en zes kilometer. „Op de korte afstand liep het niet lekker. Ik maakte daarin een paar missla gen. Nee, dat zou beter kun nen", aldus de eindwinnaar. Het resultaat was dat hij op die afstand tweede werd achter Ri nus Wisse uit Krabbendijke. Op de lange afstand, zes kilometer, maakte Van Marion die achter stand ruimschoots goed. Bij de veteranen was Cees de Goffau de allersterkste. De skeeleraar uit Rilland won bei de afstanden en won dus afgete kend, voor de Belg Luc Ostyn en Kees Cysouw uit Groede. Fran- cien Wisse uit Waarde was de enige deelneemster bij de vrou wen en won dus. Richard de Kogel (1) en Emiel Boersma kunnen hun geluk niet op nadat ze op het WK de olympisch kampioenen uit Brazilië hebben versla gen. foto Dominic Ebenbichler/Reuters geen vrijgeleide gunnen, ver moedt Van Dijk. „Vandaar dat ik vaak het slachtoffer ben van mijn eigen kwaliteit; een paar keer zat ik de afgelopen jaren mee in de finale, maar er is nie mand die met me naar de streep wil rijden. Zelfs Rabobank niet." De Shimano-ploeg van Piet Hoekstra haalde de kastanjes voor Van Dijk uit het vuur; de blauwhemden reden lang achter een kopgroep van elf, die in de straten van Groningen uit was gedund tot drie: Mathew Hay- man (Rabobank), Paul van Scha len (AXA) en Jeroen Boelen (Eu rogifts). Rudie Kemna slokte de laatst overgebleven Hayman op, waarna verrassend de kaart- Marco Bos werd getrokken. Van Dijk: „Of ik een stapje te rug heb gedaan? Haha, we zul len het zondag zien. Ik zeg al leen maar: schrijf mij niet te snel af. Ik ben de afgelopen we ken alleen maar met het NK be zig geweest. Dit was, laten we zeggen,- een erg mooie trai ning." GPD door Tim Senden BERLIJN - Emiel Boersma en Richard de Kogel hebben tijdens de WK beachvolleybal voor een sensatie gezorgd. Het Nederlandse duo versloeg in Berlijn de regerend wereld- en Olympisch kampioe nen Ricardo/Emanuel uit Brazilië: 17-21 21-19 15-13. Eerder op de dag had het duo de eerste ronde overleefd dankzij een 2-0-overwinning op de Noren Hoidalen en Overgaard: 21-14 21-15. Boersma en De Ko gel spelen vandaag in de derde ronde tegen het Estse koppel Kais/ Vesik. Gijs Ronnes en Jochem de Gruijter gingen in de tweede schifting onderuit. Het duo had geen kans tegen Horrem/Pettersen uit Noorwegen (10-21 16-21) en werd doorverwezen naar de herkansingen. Merel Mooren en Rebekka Kadijk bereikten op het Duitse zand de vier de ronde. Het duo verloor van de Cubaan- sen Ribalta/Crespo de eerste set, maar de Oranje-vrouwen herstelden zich knap: 17-21 21-18 15-8. Ook Sanne Keizer en Ma- rit Leenstra hebben nog steeds kans zich te kwalificeren voor de halve eindstrijd. Het duo boekte in de herkansing een eenvoudige zege op de Japanse volleybalsters Tokuno en Saiki: 21-14 21-12. ANP van onze sportredactie CHISINAU - Zhaoquin Peng heeft in de elfde ronde van het Europees kampioenschap scha ken voor vrouwen in Chisinau verloren van de Russin Nadezda Kosintseva. Daarmee is haal kans op een overwinning op het EK nagenoeg verkeken. De Nederlandse kampioen speel de met zwart een Franse verde diging. Na 28 zetten moest ze de koning omleggen, omdat ze in een matnet verstrikt raakte. Peng moet vandaag in de laatste ronde winnen om uitzicht op een ereplaats te houden. Ze blijft nu staan op 7,5 punt. Voor een prijs is zeker 8,5 punt nodig. Een hoge positie is voor de ande re Nederlanders in Moldavië al lang niet meer weggelegd, zij moeten het hebben van dagsuc cessen. Dat was er voor Marlies Bens dorp, die met de witte stukken de 19-jarige Zwitserse Seps ver sloeg. Arlette van Weersel speel de remise tegen de Roemeense Voicu. Zij en Bensdorp hebben vijf punten. Desiree Hamelink mocht een punt bijschrijven door een bye. Petra Schuurman verloor met wit van de Moldavi- sche Partac. Bij het Europees kampioen schap voor de mannen in de Poolse hoofdstad Warschau staat Sergej Tiviakov net onder de top. Hij won in de vijfde ron de na een lange partij van de New York. NBA, finale playoffs (best-of-seven). San Antonio Spurs - Detroit Pistons 86-95. Stand: 3-3. Swansey. Oefeninterland. Wales-Nederland 0-2. Nederland 319/7, Wales 275 all out. Nederland wint met 44 runs. Wemeldinge. 1e hoofdvogel: P. de Put ter (Concordia). 2e hoofdvogel: H. Koens (Zeelandia). 1e zijvogel: M. Ver donk (Jac.v.Beieren). 2e zijvogel: D. Sin- ke (Jac.v. Beieren). 3e zijvogel: K. Schouten (st.Andries). 4e zijvogel: B. Glerum (Diana). 5e zijvogel: K Schouten (st.Andries). 6e zijvogel: B. Glerum (Dia na). 1e kal: P. Feytel (st.Andries). 2e kal: D. Verdonk (Jac.v.Beieren). 3e kal: B. Glerum (Diana). 4e kal: B. Glerum (Dia na). 5e kal: D. Verdonk (Jac.v.Beieren). 6e kal: P. Brouwer (st.Andries). Kwadendamme. Wip 1: 1e hoofdvo gel: J. de Koeijer (Diana). 2e hoofdvo gel: P. de Putter (Concordia). 1e zijvo gel: H. v. Hekken (Victoria). 2e zijvogel: E. Maat (Zorgvlied). 3e zijvogel: P. Oost hoek (Vrije Schutters). 4e zijvogel: H, Verdonk (Concordia). 1e kal: A. Kop- mels (Victoria). 2e kal: J. Rentmeester (Willem Teil). 3e kal: W. de Jonge (Spes Nostra). 4e kal: J. Rentmeester (Willem Teil). Wip 2: Pelotonschieting. 1. Edele Handboog (Oudelande) 50 pun ten, 2. Vrije Schutters ('s-Heerenhoek) 49, 3. Zorgvlied 2 (Ellewoutsdijk) 47, 4. Willem Teil 3 (Ovezande) 46, 5. Willem Teil 1 (Ovezande) 46. Individueel. 1. Markees Joosse (Edele Handboog) 21 punten, 2. Jan Rentmees ter (Willem Teil) 18, 3. Eli Maat (Zorg vlied) 17, 4. Frank Rentmeester (Willem Teil) 17, 5. Piet Verbart (Willem Teil) 17. Ellewoutsdijk. Wip 1:1e hoofdvogel: R. Klippel (Doel naar Hoger). 2e hoofd vogel: M. J. Verdonk (Concordia). 1e zij vogel: H. Schipper (Victoria). 2e zijvo gel: B. Vermeulen (Zorgvlied). 3e zijvo gel: E. Maat (Zorgvlied). 4e zijvogel: R. Klippel (Doel naar Hoger). 5e zijvogel: J. Platschorre (Zorgvlied). 6e zijvogel: K. de Jonge (Soranus). 1e kal: B. Ver meulen (Zorgvlied). 2e kal: P. Proost (Doel naar Hoger). 3e kal: E. Maat (Zorg vlied). 4e kal: A. Rijk (ADLM.). 5e kal: H. Schipper (Victoria). 6e kal: E. MaatfZorg- vlied). Meeste kleine vogels: P. Nagel- kerke (Eensgezindheid). 9 st. Oostburg. Tweede wedstrijd Azzuri Cup. Categorie C: 1. Martijn van Ma rion (Hellevoetsluis), 2. Olivier Goud (Waarde), 3. Rinus Wisse (Krabbendij ke), 4, André van Espen (Axel), 5. Erwin Mesu (Middelburg). Veteranen: 1. Cees de Goffau (Rilland), 2. Jean-Luc Ostyn (B), 3. Kees Cysouw (Groede), 4. Jaap van Tatenhove (Axel), 5. Fop Fon- teijne (Burgh-Haamstede). Vrouwen: 1. Francien Wisse (Waarde). Oekraïner Neverov. De Gronin ger grootmeester staat op vier punten. Het was gisteren een goede dag voor de Nederlandse toppers. Loek van Wely versloeg de jon ge Russische grootmeester Chis- matoellin, terwijl Ivan Sokolov de 20-jarige Pool Bartel de baas was. De nationaal kampioen ver gaarde 3,5 punten, Sokolov heeft er drie. Erwin l'Ami versloeg Lagowski uit Polen, Friso Nijboer speelde remise tegen het 16-jarige Russi sche talent Romanov, en Dimitri Reinderman deelde het punt met de 15-jarige Poolse Fi- de-meester Olszewski. ANP (Zwe/10)-Rusedski (GBr) 7-6 (10)3-ï 7-6 (5), Monfils (Fra)-Hrbaty (Slwffl 6-3 2-6 7-5. Dubbel, eerste Wassen/Karlovic (Ned/Kro)-Kohlmann/AI!egro (DuiZ 7-5 6-3 6-4. Vrouwen, tweede ronde: Daver; (VSt/1- Jackson (VSt) 6-0 6-3, Koes ova (Rus/5) - Mirza (Ina) 6-4 6-714| Dementjeva (Rus/6)-Klaschka (Dij 6-3 8-6, Washington (VSt)-Sfar(Turi 3-6 6-3, Likhovtseva (Rus/13)-Shao I nessy (VSt) 6-3 7-6 (4), Perry (VSlWi sugarn (Tha) 7-6 (1) 6-2, Vaffi (Tsj)-Pastikova (Tsj) 7-5 6-3, Farina (lta/22)-Vento-Kabchi (Ven) 6-1 Wt Safina (Rus/30)-Strycova (Tsj) 6-! Maleeva (Bul)-Kirilenko (Rus) M Serra Zanetti (Ita)-Arvidsson (Zwei 2-6 7-5. Goes, 't Halve Maantje Open. Mi nenenkelspel. HE5: S. Hermus-H.i den Driest 6-1 6-0, E. Eversdijk-D.dli ve 7-6 6-4. HE5-40+: M. de fiw Mulders 6-2 6-2. HE6: E. Weekamp Fortrie 6-1 7-5. HE7-40+: B. vanS ben-T. Stapels 3-6 6-3 6-4. HE8-40+: Kalscheuer-P. Berg 6-3 6-2. Vrouw enkelspel. DE6: C. Geluk-N, ra Zande 6-2 6-4. Mannendubbelip HD5: B. Ruisaard/R. van der Hermus/D. de Rave 6-2 7-5. HD& Ravestijn/H. Wijnands-R. Aarts'P No dijke 6-3 7-5. HD8: D. Boonmand dee-B. Bonink/J. Kuyper 6-1 M. mengddubbelspel. GD6: C. Geh Huis in 't Veld-J. Suurland/H.vsr' ben 6-3 6-3. WK onder 20. Achtste finales. Colombia-Argentinië 1-2 (0-0). 52.® varo 1-0, 58. Messi 1-1,90. Barrosol Scheidsrechter: Larsen (Den). toeschouwers: 8400. Nigeria-Oekraïne 1-0 (0-0). 80. Ts 1-0. Scheidsrechter: Chul Kwon (B Aantal toeschouwers: 9600. Spanje-Turkije 3-0 (2-0). 28. Jes« 1-0, 36. Juanfran 2-0, 69. Robusie» Scheidsrechter: Hauge'(Noo). Berlijn. WK beachvolleybal. Mannen, tweede Boersma/Kogel Ned)-Ricardo/Em3 (Bra/1) 17-21 21-19 Horrem/Pettersen (Noo)-Ronnes Gruijter (Ned) 21-10 21-16. Vrouwen, derde Mooren/Kadijk (Ned)-RibaU«w( (Cub) 17-21 21-18 15-8. Herkauw tweede ronde: Keizer/Leen (Ned)-Tokuno/Saiki (Jap) 21-144-1 Sportpriisvragen Lucky Day 3735, d.d. 22.06.2005 1-3-11-12-13-15-18-22-26-28-33-34-37- 39-44-58-62-67-72-80. Wimbledon. Mannen, eerste ronde: Grosjean (Fra/9) - Llodra (Fra) 3-6 7-5 4-6 7-6 (5) 6-4. Tweede ronde: Federer (Zwi/1)-Minar (Tsj) 6-4 6-4 6-1, Safin (Rus/5)-Philip- poussis (Aus) 7-6 (4) 7-6 (4) 6-4, Hewitt (Aus/3)-Jan Hernych (Tsj) 6-2 7-5 3-6 6-3, Björkman (Zwe)-Davidenko (Rus/8) 6-7 (4) 1-2 opgave, Ferrero (Spa/23)-Lee(ZKo) 6-4 3-6 4-6 6-3 6-3, Gi- melstob (VSt)-Massu (Chl/29) 6-3 4-6 7-6 (5) 7-6 (0), Kiefer (Dui/25)-Di Mauro (Ita) 6-3 7-5 6-3, Gonzalez (Chl/21 )-Zib (Tsj) 6-4 7-6 (6) 6-3, Ancic (Kro/10) - Udomchoke (Tha) 7-6 (6) 3-6 6-3 6-3, Joezjni (WRu/31)-Lisnard (Fra) 1-6 7-5 6-3 6-4, Mayer (Dui)-Verdasco (Spa)7-6 (6) 7-5 6-3, Joachim Johansson Groningen. Noord Nederland 1. Van Dijk (Ned) 204 km in 4.25.0', De Jongh (Ned), 3. Bos (NedU Hummel (Ned), 5. Lucassen IN» Sentjens (Bel), 9. Curvers, 10 W kers, 11. Weening, 14. De Haan, lfc Katwijk, 17. Kemna, 18. Boven, mantel, 20. Hiemstra. Tussenstand Top Serie: 1™ len (Ned) 230, 2. Lucassen 136,*» Dijk, 132, 4. De Jongh 106,5.»» (Dui) 101, 6. Sijmens (Bel) 100. Brussel-lngooigem. 1. R°es(e®j 188 km in 4.19.00, 2. Sijmens (B^ 3. Hoogerland (Ned), 4. Barbel^ Seigneur (Fra), 6. De WaelelBeP' der Ven, 11Hoeben, 15. Heijboer MADRID - Na Patrick Kim" heeft Valencia zich i twee spelers versterkt. Het zijn de Spaanse David Villa van middenvelder Mario van Santander. De uit Uruguay. ANP aanva

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20