0 PZC c9 donderdag 23 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Huwelijk Johannes Willem de Koster Leydy Johanna Minnaard hopen op D.V. vrijdag 24 juni 2005 in het huwelijk te treden om 11.00 uur in 't Hof Stenevate te Heinkenszand. Een zegen over,ons huwelijk willen wij vragen in een dienst, die geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. J. Schipper. Deze dienst begint om 14.30 uur in de Elimkerk aan de Langeweg 61 te 's Gravenpolder. U bent van harte uitgenodigd op onze receptie die we willen houden van 18.30 uur tot 20.00 uur in Partycentrum "Landlust", Landlustweg 1 teNieuwdorp. Korenhalmdijk 2 Populierestraat 33 4431 NE 's Gravenpolder 4431 CL 's Gravenpolder Ons adres wodt: Waardekenstraat 39,4421 KK Kapelle. Tel. 0113-340048 Overlijden Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Rust nu maar uit Je bent bevrijd uit je lijden Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Mattie Baart-Bostelaar 4 april 1945 t 21 juni 2005 Middelburg: Joop Baart Goes: Arjen en Edith Esther, Iris Middelburg: Menno en Anita Kievithof 33 4332 CL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 juni van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin- gen Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeen- komt worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben op de be- Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig nemen wij na een langdurige ziekte, waar aan ze voor ons toch nog plotseling overleden is, af scheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Mattie Baart-Bostelaar Amstelveen: Karin en Ed Middelburg: Jan t en Carla Inge en Eric John Boaz en Max Jeroen Middelburg: Nel en Rob Mattie Je betekende zo ontzettend veel voor ons, we zullen je missen Nel en Rob Lieve Mattie, met respect en bewondering voor de manier waarop je de niet te winnen strijd hebt gestreden moeten we helaas veel te vroeg afschëid nemen van jou. Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Han en Boukje Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Johanna Elizabeth Grozema-Boogaard Middelburg, 18 juli 1943 Vlissingen, 21 juni 2005 Vlissingen: Okko Grozema Oost-Souburg: Tineke en Hans Batenburg 75 4385 HG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 juni van 12.00-12.30 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden mijn geliefde man, ónze lieve vader en opa Gerard Sanderse echtgenoot van Nel Peels 's-Heer Arendskerke, t Goes, 13 maart 1938 21 juni 2005 's-Heer Hendriks kinderen: N. M. Sanderse-Peels Woerden: Ellen en Henk Veenstra-Sanderse Marloes, Rick Kapelle: René en Saile Sanderse-Yances Renatta, Anouk HeerWissestraat 13 4472 AP 's-Heer Hendrikskinderen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 25 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vreemd is de gedachte dat je nu niet meer bij ons bent, maar toch blij dat je altijd bij ons zal zijn. Vreemd en onbekend is het gevoel dat we nu hebben en niet te omschrijven is in woorden, maar wat altijd zal blijven. Vreemd zijn alle dagelijkse dingen geworden, van het 's ochtends gaan werken tot het 's avonds weer gaan slapen. Vreemd is dat dit alles zal slijten in onze gedachten en dat het dan niet meer zo vreemd zal zijn. Vreemd. Wim Hendrikse Mijn lieve man, onze lieve papa en opa is op de leef tijd van 68 jaar, aan het begin van de zomer, van ons heengegaan. Janny Hendrikse-Wisse Ankie Hendrikse Johan Claeys Elke Hendrikse Hans Rottier Thimo Jan-Willem Hendrikse Jimmy Esther Hendrikse Ralph Jorissen 21 juni 2005 Siguitsedijk 114434 NB Kwadendamme Wim is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 24 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 25 juni om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve "grote" opa Ik kom in een raket naar de hemel om jou op te zoeken.... Twee opgestoken duimen en een handkusje Liefs Thimo Tot onze droefheid werd na een lange moedige strijd uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Willem Pieter Hendrikse echtgenoot van J.J. Wisse in de leeftijd van 68 jaar. Goes: M.J. Meulenberg C. Meulenberg-Wisse Kortgene: J.W. Wisse J.M. Wisse-Hanson Goes: W.J. Wisse J.M. Wisse-Geluk Terneuzen: J.B.P. Hoebé L.P. Hoebé-Wisse Terneuzen: A.), van Pagee C.N. van Pagee-Wisse (in herinnering 2004) Aalst-Waalre: J.J. Wisse A.H. Wisse-van Doorn Kamperland: L.J. Wisse (in herinnering 1958) Colijnsplaat: D. van derWeele L.F. van der Weele-Wisse Neven en nichten Kwadendamme, 21 juni 2005 Vriendschap In je hart leven mensen, die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen, zelf als ze dood zijn. Wim Hendrikse Wemeldinge: Joop en Willy Zoeteweij Na een ernstige ziekte, is toeft nog onvem>acfit overleden, onze tieve zwager en oom LeenLampert Biggekerke: Adrie en Wil Biggekerke: Gideon (in herinnering) Middelburg: Cathrien en Freek Koudekerke: Leintje en Pauw Middelburg: Riet enjaap (in herinnering) neven en nichten Biggekerke, 20 juni 2005 Lieve Leen Bedankt voor jouw fijne vriendschap die mij altijd zal bij blijven. Riet en de kinderen Weggaan is iets anders dan het huis uitsluipen zacht de deur dichttrekken achter je bestaan en niet terugkeren Je blijft iemand op wie wordt gewacht. Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht want je bent er nog. Niemand neemt afscheid wantje gaat niet weg. Rutger Kopland Intens verdrietig en tegelijk vol bewondering en res pect voor zijn moedige strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, delen wij u mede dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa en opa Theophilis Johannis Sonke Theo echtgenoot van Aaltje Blasina Gorsse in de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen: A.B. Sonke-Gorsse Hoogerheide: John en Joke Axel: André en Suze De kleinkinderen; Danielle, Natascha Bart, Sjoerd Terneuzen, 21 juni 2005 Eikenstraat 37 4537 VD Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zater dag 25 junir om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Voorafgaande aan de plechtigheid is van 13.30 tot 13.45 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium. Een speciaal woord van dank aan Dr. Bosman, de Thuiszorg en zeker zijn broer Cor voor de goede zorg Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve broer, zwager en oom Theo Sonke We wensen Alie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Goes: Mientje Sonke (in herinnering) Goes: Rinus Sonke Jo Sonke-van Hese Kinderen en kleinkinderen Terneuzen: Cor Sonke Marry Sonke-Dieleman Kinderen en kleinkinderen Bedroefd geven wij u kennis dat na een periode waarin haar krachten afnamen in alle rust is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoe der Tannetje Reijnierse-Vos weduwe van Jan Pieter Reijnierse in de leeftijd van 77 jaar. Koudekerke: Ineke en Bart Diana en Elbert, Melanie Middelburg: Ab en Nel Anita en Gerard, Felicia, Jason Monika en Max, Vienna Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verplegend personeel van het Streekziekenhuis Walcheren, afdeling Oost 4, voorde liefdevolle verzorging. Vlissingen, 21 juni 2005 Correspondentiesadres: Eikenhorst 1 4371 TA Koudekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 25 juni om 10.45 uur in de ontmoetingsruimte van de Gere formeerde kerk, Anthonissenstraat te Koudekerke. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen van 10.30 uur tot 10.40 uur. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemde ontmoetingsruimte. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zondanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tan Reijnierse-Vos Leu en Henk Koole-Vos Dirk en en Diny Vos-Osté Frans Vos (in herinnering) Neven en nichten Koudekerke, 21 juni 2005 Steun Edukans Giro 515 Amersfoort xjv www.edukans.nl V edukans omdat onderwijs écht helpt Na een leven van hard werken en zorg voor anderen en een levensavond waarin hij zorg van anderen kreeg, is overleden onze pa, opa en over-opa Adriaan Toorenaar geboren: 18-04-1923 overleden: 21-06-2005 Sinds 11-01-2000 weduwnaar van Geertje Toorenaar-Ruissen Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. 's-Gravenpolder: Mineke en Job de Feiter- Toorenaar Arjan en Corinne Nanda en Henk, Luc Biezelinge: Kees en Liesbeth Toorenaar- van Cadsand Margreet en Rob Corina en Michel Niek en Carolien Retranchement: Riekje Toorenaar en Er win Vermeire Kapelle: Gerard en Janette Toorenaar- Paauwe Gertjan en Leontien André en Ellis, Kaj Margo en Michel Biezelinge: Arja en Auke van Harten- Toorenaar Arton en Heieen Veroni en Robin Josta Leiden: Jaap en Monika Toorenaar- Seidenfaden Daniël Christiane Nicola en Dave Kapelle: Annie Toorenaar en Peter Wolf Correspondentieadres: Spaarlingsstraat 21, 4421 GD Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 25 juni om 10.30 uur in de Nederlandse Her vormde Kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Voorafgaand aan deze dienst is het vanaf 10.00 uiy; mogelijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Mijn beste zwager en onze oom Arjaan Toorenaar is uit zijn lijden verlost. W. Ruissen en kinderen Want de HERE God is een zon en een schild Psalm 84 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, har telijkheid, bezorgdheid en liefde, is heengegaan mijn allerliefste man, vader en opa Jan Kwekkeboom echtgenoot van Johanna Pieternella van Keulen Nieuw en Sintjoosland Vlissingen 11 juli 1921 21 juni 2005 Nieuw en SintJoosland:Jo Kwekkeboom-van Keulen- Middelburg Magda en Jos de Troije-Kwekkeboom Ronnyen Elly Jeroen en Nanda Kapelle: Jos en Ita Kwekkeboom-Boone Gisèle en Edwin Amara Nieuw en Sintjoosland: Corrie Kwekkeboom in herinnering Nieuw en Sintjoosland: Koen Ria Kwekkeboom-van Waarde Jolanda Ronald en Simone Correspondentie-en bezoekadres: Dauwendaelsesfraat 2ó 4337 LB Middelburg Er is gelegenheid tof afscheid nemen op zaterdag 25 juni van Ï/.00 tot 1 8.00 uur in het rouwcentrum Mid delburg aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 28 juni om 1 3.30 uur in ae Gereformeerde kerk aan de Kerkban 4 te Arnemuiden. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Nieuw en Sintjoosland. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk te Arnemuiden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa Kwekkeboom Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt, Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. We zullen je missen Ronnyen Elly Jeroen en Nanda Gisèle en Edwin Amara Jolanda Ronald en Simone Heden overleed onze beste vriend Jan Kwekkeboom Sterke de Heere, Jo en de kinderen in dit grote verlies. Nieuwen St.Joosland: S.Janse L Janse-Coppoolse Arnemuiden:C.H R.Janse Nieuwen St.Joosland, 21 juni 2005 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Psalm 84: Bedroefd delen wij u mede dat na een moeitevóljffl vensavond van ons is heengegaan onze lieve zof|aJ vader, groot- en overgrootvader Cornells van de Ketterij sinds 1 april 1998 weduwnaar van Neeltje Jacoba Goetheer in de leeftijd van 84 jaar. Zuidland: Coby Wondergem-van de Kcttenj Jaap Wondergem in herinnering Lia en Jan Nelleke en René Jolanda en Ronald Bjom Middelburg: Elly Blok-van de Ketterij Pauw Blok Dignus en Grietje Ricardo Ariënne Elma en Jos Emanuëlle Hubèr Cor en Annelies Jasper Jeroen Come Sjoerd Paul en Martine Grijpskerke: Lieven van de Ketterij Plonie van de Kelterij-Sterkenburg Alco en Babs Cora en Twan Arnemuiden: Gerda Moerdijk-van de Ketterij Wim Moerdijk Jaco en Kimmy Ronnie Epe: Mattie Verhoef-van de Ketterij Henk Verhoef Coen Gea Vlissingen, 21 juni 2005 Correspondentieadres: Oostgatplein 1,4341 LP Arnemuiden Onze vader is opgebaard Molenweg 9 te Arnemuidea, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is vrijdag |s.va 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden DV op zaterdag 25 je om 12.15 uur op de begraafplaats, Veerseweg te Anie- g muiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belangsl lenden een rouwdienst plaats in de Nederlands Hervorm de kerk te Arnemuiden, die aanvangt om 11.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie j te condoleren in het verenigingsgebouw Rehoboth. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Cor van de Ketterij Lewedorp: J. Goetheer-de Boot Goes: F. Goetheer F. Goetheer-van Eenennaam neven en nichten Lewedorp, 21 juni 2005 Heden is tot onze droefheid van ons heengegaan lieve broer, zwager en oom Cornelis van de Ketterij in de leeftijd van 84 jaar. Familie van de Guchte-van de Ketterij Lewedorp, 21 juni 2005 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief i de oom Cor van de Ketterij Koos Lieven en Nel Bert en Corry Arnemuiden, 21 juni 2005 Na een moeizame levensavond is rustig inge onze altijd zorgzame moeder, schoonmoeder, onu en overoma Cathelientje van Belois weduwe van Jacob Sonnevijlle Groede, 8 augustus 1905 21 juni 200) s' Heer Hendrikskinderen: Jan en Corrie Sonnevijlle- de Feijter Goes: Jo en Drik Boogert-Sonnevijlle Oostburg: Jennie en Kees de Kam- Sonnevijfc Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging zij ruim 4 jaar in 'de Stelle' heeft mogen ontvangen Correspondentieadres: Heer Wissestraat 1 4472 AP s' Heer Hendrikskinderen We nemen afscheid van moeder in een dienst, die ge houden zal worden op vrijdag 24 juni om 14.00 uur in de Franse Kerk te Groede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren m voornoemde kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, geil deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12