"iJP PZC U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! Gehandicapt of chronisch tit Laat ze niet vallen Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Marit Matty dochter van Ronald en Judith Ossewaarde-van Gemerden zusje van Britt kleindochter van Matty t en Peter Albertien en Hans nichtje van Femke en Jeroen Cynthia en Arnold Wolphaartsdijk, 19 juni 2005 Hoera wij hebben er een dochter, zusje bij. Kimberly Marcella Jan, Marcella, Marianne, Willemijn Bout Haverstraat 16 4311 CPBruinisse Overlijden Diep bedroefd zijn we door het overladen van onze lieve collega Jeannette van Raaij We zullen haar warmte, persoonlijkheid en deskundig heid missen. Onze gedachten zijn bij Jerry, Veerle, Hugo en familie. Collega's UWV ww Reïntegratiecoaching Henk, Els, Aicha, Marjon, Ellen, Monique, Niek, Conny, Toon, Nicole, Theo, Marco, Dieneke, Hans, Marlijn, Marien,José, Hetty, Tino, Henk, John, Debby Frank, Jan, Ben, Co, Nelleke, Richard en Wannes Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Jeannette van Raai j Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens alle medewerkers van Randstad Uitzendbureau Marlies Koomans 7-5-'49 20-6-'05 'A good heart these days is hard to find' With love Nooit zal je meer in je tuin lopen, waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Vol van verdriet hebben wij, temidden van allen die zij zo liefhad en die zij zo moeilijk los kon laten, af scheid moeten nemen van: mijn lieve vrouw onze lieve moeder en onze lieve oma Regina Paulina Elizabeth van Welzenes-van Buren Rotterdam, 15 september 1944 Oostkapelle. 15 juni 2005 Nico van Welzenes Car Dimphy Rick en Elma Jesse Levi Anna Dunoweg 22a 4356 EK Oostkapelle De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Johanna Elizabeth Grozema-Booogaard Middelburg, 18 juli 1943 Vlissingen, 21 juni 2005 Vlissingen: Okko Grozema Oost-Souburg: Tineke en Hans Batenburg 75 4385 HG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 juni van 12.00-12.30 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Voor ons is onverwacht overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Anke Grozema-Boogaard Vlissingen: Piet Boogaard Zoutelande: Els en Jos van Tongeren Damaris en Maarten, Faye Florian Sander Weesp: Kees t en Margot Boogaard Margaret en Robert Romeo en Ilja Middelburg: Lia en Henk Willemse Clanny en Monique, Robbin Lindy Michael Vlissingen. 21 juni 2005 Altijd vol hoop en moed ook al zat het wel eens tegen met veel liefde voor bloem, mens en dier genoot zij haar eigen leven. Met bewondering voor haar kracht door de jaren heen, haar moed en levenslust geven wij kennis dat toch nog onverwachts is heengegaan mijn vrouwtje, zus, schoonzus en onze tante Korrie Kornelia Francina van de Kreeke 11 1 september 1935 120 juni 2005 Middelburg: To en Tonny Verdonk- van de Kreeke Hoek: Jeannette en Maarten G roene veld-V erdonk Culemborg: Francisca en Maarten Bongaerts-Verdonk Quirijn, Reinier, Marie-Julie Amsterdam: Anton Verdonk Correspondentieadres: Dwarskaai 2b, 4331 GP Middelburg Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zater dag 25 juni om 11.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zijn handen hehêen voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen heSSeti tot het laatst Dankbaar dat hij niet vercfer meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verCies geven wij u kennis dat in zijn ver trouwde omgeving is overleden mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader Leendert Lampert - Lecn- echtgenoot vanjannie Geschiere Biggekerke, t Biggekerke, 15 november 1935 20juni 2005 Biggekerkeijannie Lampert-Geschiere Vlissingen: Elinor enjohn Vianen: Marleen en Arno Klaassesweg IA 4373 RV Biggekerke Leen is tfiuis opgebaard waar u afscheid van hem kunt ne men op donderdag 23 juni van 19.30 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 27 juni om 12.45 uur in de Dorpskerk te Biggekerke. Om 14.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden, na een slopende ziektevan mijn enige broer, zwager en oom, in de legtijd van 69 jaar Leendert Lampert echtgenoot vanjannie Geschiere Piet Lampert Suus Lampert Verhage Nel en Piet Pieten Addie Jos en Madelein Ellen Biggekerke, 20 juni 2005 Na een ernstige ziekte, is toch nog onverwacht overleden, onze lieve zwager en oom Leen Lampert Biggekerke: Adrie en Wil Biggekerke: Gideon (in herinnering) Middelburg: Cathrien en Breed Koudekerke: Leintje en Pauw Middelburg: Riet en Jaap (in herinnering) neven en nichten Biggekerke, 20 juni 2005 Lieve Leen Bedankt voor jouw fijne vriendschap die mij altijd zal bij èfijven. Riet en de kinderen Biggekerke, 20 juni 2005 Na een vriendschap van vele jaren overleed onze goede vrieruf Leen Lampert Jan en Catrien Kodde Koudekerke woensdag 22 juni 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het o\'erlijden van onze buurman Leen Lampert Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Leo en Annie Vos Ko en NelSchreyenberg Mina Vos-Jobse Nelly van Etten-Goedbloed Piet Daane Rinus Grootjans Bram Schout B iggekerke, juni 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Bertha Wisse Wij wensen de buurman en de kinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Han en Hanny Dekker Mevr. S. Geldof Ina Gideonse mevr. P. Hollebrandse Piet Maas en John Peter Maas fam. J. L. van der Maas fam. P. C. Sanderse fam. S. de Visser fam. P. de Waal Sint Laurens, 18 juni 2005 'Uw licht zal mij omarmen. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons mid den mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Johannes Willem Knijff weduwnaar van Neeltje Knijff-Kolsters Goes, 20-6-2005 Zaamslag, 4-3-1913 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Gasthuis, de Woonzorggroep en verpleeghuis Ter Valcke, afd. Rembrandtstraat, voor de liefdevolle verzorging. Goes: Ph. A. Knijff C. Knijff-Dagevos Johan Tommie Ineke en Vincent Correspondentieadres: J. van Stolberglaan 43 4461 TG Goes De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 juni om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geen bloemen. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goed heid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Jacoba van Weele-van der Maas *9 juni 1921 t 21 juni 2005 Medewerkers van Nieulande en Ter Weel, jullie waren voor onze moeder en oma mensen met een gouden hart. Krabbendijke: C. van Weele Krabbendijke: Celie en André de Graaf-van Weele Karien en Nico, Romy, Stijn Kees en Natasja Dongen: Corrie en Jan Joosen-van Weele Marco en Chantal Edwin Krabbendijke: Nellie en Simon Rommers-van Weele Maartje Nieulande, kamer 273 Willem Kosterlaan 1 4413 CP Krabbendijke De crematieplechtigheid, geleid door Mw. P. Rogge band, wordt vrijdag 24 juni om 11.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Vol bewondering voor jouw levenskracht. Jij kon genieten van de kleine dingen die het leven gaf.... Dag lieve oma, dag lieve omi, Karien en Nico Romy, Stijn Kees en Natasja Marco en Chantal Edwin Maartje Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Jacoba van Weele-van der Maas Bath: Rinus van der Maas Kruiningen: Leen en Lina van der Maas-Verboom Leen, Conny, Robbin Rilland: Corrie en Wim Lobbezoo-van der Maas Henny Coby en Arno, Birgit, Tom Corine Diep bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, mijn va der, schoonvader, onze broer en zwager Cornelis Marinus Gijzel 'Kees' in de leeftijd van 86 jaar. Biezelinge: A. Gijzel-Sinke Wemeldinge: Betsy Walraven-Gijzel in herinnering Ko Walraven Kapelle: M.C. Gijzel W. Gijzel-Moelker Temeuzen: W.A. Schot-Gijzel M. Schot Monster: A.W. Gijzel J. Gijzel-de Jonge Biezelinge, 21 juni 2005 Hoofdstraat 19 4421 JR Biezelinge Mijn man is opgebaard in rouwcentrum 'Peter Butler'. Maalstede 1 a te Kapelle, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen op vrijdag 24 juni a.s. van 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden om 11.00 uur, waarna om 12.00 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Biezelingseweg te Biezelinge. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Liex'er geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Fixet Wemeldinge is wegens familie omstandigheden op vrijdag 24 juni 2005 de gehele dag gesloten. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij u thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis Psalm 43 Heden heeft de Heer op wie zij altijd vertrouwde tot zich genomen Sara Maria de Feijter-Kempe weduwe van Andries Marinus de Feijter in de leeftijd van 91 jaar. Namens de familie: J. de Bruijne (exec, test.) Ulft, 19 juni 2005 Verpleeghuis "DenEs", afd. Berkenhof Correspondentieadres: J. de Bruine Schoolstraat 2a 7051 DCVarsseveld Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen op vrijdag 24 juni van 13.30 tot 13.50 uur. Vervolgens begint in de Opstandingskerk om 14.00 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bella mystraat 28b te Terneuzen. Gelieve schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. m Bouw mee aan ons nieuw vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145 Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaar# ;k bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte pass;-;-' een week lang de vakantie van hun leven. Na 2: jaar intensieve vaart is ons schip echter dring;-- aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kes 14 miljoen euro. Alleen sémen kunnen we ditsd bouwen I Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasüi teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of KSuJIijj) lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter _*si I leven mogelijk! Heden is zacht en kalm van ons heengegaan onze zorgzame tante en oudtante Magdalena Cornelia Sinke in de leeftijd van bijna 103 jaar. Hoogland: Nina Bas en Stoffel Witchita (U.S.A.): Brigitta en Michael Samantha, Gregory Hoogland: René en Heieen Franca, Eliane Driebergen: Ronald en Marion Niels, Swen Bilthoven: Peter en Sandra Kiki, Floris, Mats Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum St. Maarten in de Groe en zorgcentrum Ter Weel, voorde liefdevolle verzorging. Goes, 21 juni 2005 Correspondentieadres: N. van Lis Wittert van Hooglandlaan 24 3828 LH Hoogland We willen haar gedenken tijdens een dienst, waarbij u wordt uitgenodigd, donderdag 23 juni om 11.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, bij haar zuster Corre, op de Algemene Be graafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Beve landen'. EXECUTIE VERKOOP Op 23-06-2005, om 11.00 uur, vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van Mw. C. C. Jonk Te koop wordt aangeboden: Een personenauto, Peugeot 205 GL 1.1 Sedan, bouwjaar 1988 De plaats van de verkoop is van Dishoeckstraat 308 te Vlissingen. De auto is een kwartier voor de verkoop te bezichtigen Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belasting dienst/Zuidwest, kantoor Goes, telefoon 0113-244776. De belastingdeurwaarder belast met de executie. Evert van Manen De Belastingdienst H. Meijer, huisarts Oost-Souburg Wegens vakantie afwezig van 4 juli t/m 15 juli waarneming: Dr. Bergen tel. 461500 It lEinvm mumuiwms is Vraag de gratis Diabetes R.sicotesU» Of word donateur. Giro 5766, Amersfoort] Bel 0800 - 5766123 of ga naar 3 www.diabetesfonds.nl Die 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar»3 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer allesop^" zetten om zoveel mogelijk geld op te halen 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een? uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Nationaal Epilepsie Fooi De Macht van het

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34