t PZC maandag 20 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag- twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat, in haar slaap, door de Heere van onze zijde is weggeno men onze kleindochter en nicht Martha Fran§oise Huijser-Verhelst - Marianne - in de leeftijd van 28 jaar. Opa Verhelst P. Donze (in herinnering) M. Donze-Verhelst (in herinnering) D. Verhelst J. Verhelst-Goossen J. de Bokx H. M. de Bokx-Verhelst P. Pijpelink A. Pijpelink-Verhelst M. Verhelst L. Verhelst-Maas M. D. Verhelst R. Verhelst-Herrebout En verdere familie 15 juni 2005 Prins Bernhardstraat 19 2983 SL Ridderkerk Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 20 juni, aanvang 14.00 uur in de Eben Haëzerkerk, Oranjestraat 110 te Ridderkerk-Slikkerveer, waarna de begrafenis omstreeks 15.15 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats "Vredehof", Lagendijk 114 te Ridderkerk. Lieve Jeanette, Wij zijn heel verdrietig omdat onze vriendschap zo plot seling afgebroken is. Groot is ae leegte, maar je blijft altijd "onder-ons". Evelien en Dave Jans en Gi js Ingrid enjan Robin Lievejeannette, Ik zal je heel erg missen. Ik mocht bij je logeren en vond je een "perfecte moeder". Oh ja en nog wat.Jij hield ook nog van lavendel. Robin Voor de wereld is hij een van de velen, voor ons was hij de hele wereld. Niemand weet wat leven is, maar dat God het begin en het einde is. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze allerliefste vader Cornells Gijsbertus Walricus Visser Kees Amsterdam Kats 12 december 1954 18juni 2005 Wemeldinge: Joke Visser-van den Berg Martijn en Kirsten Lisette Prinses Beatrixweg 13 4424 AB Wemeldinge Mijn man en onze vader is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 22 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 23 juni om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgeno- |J men van het plotselinge overlijden van fl Kees n Uit het oog maar zeker niet uit het hart. Bedankt voor je fijne vriendschap die ons altijd zal bijblijven. Wij wensen Joke, Martijn en Lisette veel sterkte toe. Eef, Lia, Kïrsten en Caron Wegens het plotseling overlijden van Chris Beekmans is fitnesscenter "Sportlife" toten met 25 juni a.s. gesloten. We hadden zoveel plannen gemaakt voor de toekomst die voor ons openlag. Samen genoten we zo van het le ven. Dit alles werd wreed verstoord door het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame papa en opa Chris Beekmans Hij werd slechts 53 jaar. Lydia Erentreich Shirley en Alex, Sharmaine, Quinly Latoya en Brian Roxanne 4382 MH Vlissingen, 18 juni 2005 Paul Krugerstraat 251 Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 24 juni van 1 2.00-1 2 30 uur in het rouwcenlrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend wordt daar om 1 2.45 uur een afscheids dienst gehouden, gevolgd door de begrafenis om 1 3.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in hef fitnesscenter "Sportlife'Van Dishoeckstraat 550 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel Ie jong, volop genietend van het leven is totaal on verwacht overleden mijn lieve schoonzoon, onze lieve zwager en oom Chris Beekmans An Erentreich-Njoo Ping Laura Erentreich en Peter Kats Fritz en Sandy Erentreich Hein en Simone Erentreich Ruth Erentreich en Lucien Forat Cillyen Lex van Wallenburg Charles en Anja Erentreich Eduard en Cindy Erentreich Neven en nichten Achterneven en achternichten Vlissingen, 1 8 juni 2005 Met grote verslagenheid en intens verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze dierbare en geliefde oom Chris Beekmans Pascal en Ursula Vlaskamp-Erentreich Liam Yves, Neo Sven Vlissingen, 1 8 juni 2005 Met grote verslagenheid en intens verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Chris Beekmans Jaap en Anneke Vlissingen, 1 8 juni 2005 Stil en verdrietig zijn wij, door het plotselinge over lijden van Piet Jasperse Wij wensen Ineke, kinderen, kleinkinderen en verde re familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Kerkwerve: Wim Corrie Roskam Willem, Marjolein Martin Marieke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter, jeugdtrainer en huidige KNVB consul Jaap Seen Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en naas te familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Dit namens het bestuur, de leden en vrijwilligers van Voetbalvereniging Schoondijke 16 juni 2005 Een doffe pijn, een leeg gevoel, een strijd vergeefs gestreden, wat net nog toekomst scheen te zijn, is plotseling verleden Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoe der en om i Gemma van der Ven echtgenote van Gerard Ploegmakers Zij is 64 jaar geworden. Oostburg: Gerard Ploegmakers Guled, Youssif Aardenburg: Milo en Miranda Beijing (China): Gillian en Brian Myron, Scott, Sverre Oostburg: Indhra en Marcel Jesse, Julian, Noah Oostburg: Suan en Jacky Djenga Q 4501 AB Oostburg, 18 juni 2005 Schuttebochtlaan 35 De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 23 juni om 14.00 uur in het crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c teTemeuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condole ren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van Bram van Rosevelt Reeds jaren een gewaardeerd lid van onze vereni ging. Wij wensen zijn vrouw, Ron en zijn gezin veel sterk te in het dragen van dit verlies. Voetbalvereniging RCS Je hebt gestreden wat je kon, helaas, het mocht niet baten. De ziekte die jou overwon heeft je geen kans gelaten. De regel van zijn leven, de zin van zijn bestaan was niet te nemen, maar te geven zoals hij altijd voor ons heeft gedaan. Met bewondering voor zijn kracht, moed en levens lust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn ge liefde man, onze lieve vader en opa Cornelis Frederik Schijf (Cor) Goes, 15 juli 1933 Goes, 18 juni 2005 Kruiningen: C. P. Schijf-Krijnsen Kruiningen: Marijke van Gorp-Schijf Ko van Gorp Vlissingen: John Schijf Christien de Jonge Goes: Freddy Schijf Miranda Schijf-van den Durpel Antoinette en Maik Bernadette Langeviele 3 4416 CE Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 21 juni van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. De herdenkingsdienst ter nagedachtenis aan Cor zal worden gehouden op woensdag 22 juni om 14.00 uur in de zaal van het Verenigingsgebouw, Hansweertse straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zullen we Cor begraven op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis wotdt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in voornoemd Verenigingsge bouw. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze lieve vader en opa Jacob Jan Sturm Jaap St. Laurens t Serooskerke 19 januari 1934 18juni2005 Serooskerke (W): Jannie Sturm-Schoe Roosendaal: Ine en Cor Quist-Sturm Pascal, Mieke Roosendaal: Ab en Anja Sturm-Mesu Daniëlle, Chantalle Aagtekerke: Bert en Helma Sturm-de Visser Giel, Selina Gargonstraat 17 4353 CD Serooskerke (W) Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 23 juni van 13.45 - 14.15 uur in het rouwcentrum Jobse", Sandenburghlaan 2 te Veere. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstruimte van het crematorium. Onze familie is getroffen door het overlijden van onze oudste zwager en oom Jaap Sturm Echtgenoot van onze (schoon-)zuster en tante Jannie Sturm-Schoe. Goes: Laura en Ko van 't Leven-Schoe Oostkapelle: Piet en Mien Schoe-van Saane Amemuiden: Jan en Marion Schoe-Hoitsma Oostkapelle: Bram en Jannie Schoe-de Bruin Bergen op Zoom: Mieneke en Karei van Iwaarden-Schoe Neven en nichten Wij wensen Jannie en haar kinderen en kleinkinde ren veel sterkte. Serooskerke, 18 juni 2005 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van onze buurman Jaap Sturm Wij wensen Jannie, de kinderen, de kleinkinderen en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Tosca Steutel Koos Willeboordse Jo en Betsie Ludikhuize Arno en Janke van Winkel Gerard en Suzette de Visser Nico en Hannie Jongepier Kees en Wilma Groeneveld David en Jannie Kodde Serooskerke, 18 juni 2005 Met droefheid, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Bertha Wisse-Vogel in de leeftijd van 78 jaar. Sint-Laurens: W. Wisse Middelburg: Jan Hendrik en Suzan Grijpskerke; Sjaak en Carolien Wim (in herinnering) 4333 KL Sint-Laurens, 18 juni 2005 Noordweg 428 Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 21 juni van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum "Jobse", Sandenburghlaan 2 te Veere. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 22 juni om 13.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Noordweg 372 te Sint-Laurens, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Bertha Wisse-Vogel echtgenote van Willem Wisse Sint-Laurens: E. Leijnse-Vogel (in herinnering) B. Leijnse (in herinnering) C. Vogel (in herinnering) Nijmegen: W. de Vries-Vogel (in herinnering) J.A. de Vries (in herinnering) Middelburg: J.W. Vogel J.P. Vogel-de Bree Oud-Vossemeer: P.B. Vogel (in herinnering) N.C. Minnaard-van Keulen J. Minnaard (in herinnering) Reeuwijk: L. Meijers-Vogel J. Meijers Neven en nichten Middelburg, 18 juni 2005 Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde, zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Gilles van Noorden in de leeftijd van 81 jaar. H. van Noorden-Molhoek Ineke en Wim Koster-van Noorden Jolanda en And ré Marisca, Rosalien, Coen, Tim Ilona en Arjan Marlinde, Niels, Rick Huib en Jolinda Sanne Leen en Lia van Noorden-Blok Gilbert en Ivanka Joke en Arjan Marina Forra en Johan Meeuwsen-van Noorden Peter en Mariska Sharon, Rhodé Marleen en Christian Sander Marijke en Joost Gilbert Peter en Rianne van Noord en-Verlare Giljan Elien Anneleen Heieen en Hans Boone-van Noorden Boudewijn Leanne Marinda 18 juni 2005 Doelstraat 39,4413 BG Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar dinsdag 21 juni van 19.00 tot 21.00 uur gele genheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 22 juni om 14.00 uur gehouden in de zaal van de Gereformeer de Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze fa miliekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Gilles van Noorden Krabbendijke: P. M. H. van Zweden-Molhoek J. Molhoek J. C. Molhoek-Versprille J. Molhoek J. N. Molhoek-Weststrate L. Molhoek M. W. Molhoek-de Bat Oostdijk: M. van Iwaarden-Molhoek J. J. van Iwaarden Neven en nichten Krabbendijke, 18 juni 2005 Met droefheid heb ik kennisgenomen van het overlij den van mijn buurman van kinds af Gilles van Noorden Met dankbaarheid denk ik terug aan onze jarenlange vriendschap. Dat Lena met de kinderen en kleinkinderen de kracht mag ontvangen om dit zware verlies te dragen. Joh. van Velzen Na een wat moeilijke periode, is zacht en kalm inge slapen, onze lieve zus Ella Felicia de Pauw-Jacobs sinds 3 januari 1990 weduwe van Cammillus Franciscus de Pauw op de leeftijd van 82 jaar. Zussen, Schoonzussen, Zwagers en Vrienden Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "Het Scheldehof" voorde liefdevolle verzorging. Vlissingen, 19 juni 2005 Correspondentieadres: Familie J.A. Malgo Coosje Busken§traat 70 4381 LG Vlissingen Feli is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen, vrijdag 24 juni van 10.45 uur tot 11.00 uur. Aansluitend zal om 11.30 uur een Uitvaartdienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. gekomen, issen, ninorl». Dankbaar dat aan haar lijden een einde is maar bedroefd omdat we haar moeten missen richten wij u het overlijden van onze lieve schoonmoeder en oma Louise Geertruida Johanna Out-Dul Mrs. Tuut in de leeftijd van 83 jaar. Louise en Jan Liana Theo en Lieneke Rhoda John en Wilma Tara, Shera, Dylan Oost-Souburg, 18 juni 2005 Correspondentieadres: van Bossestraat 30 4384 BH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 22 juni van 10.30 tot 10.55 uur in "De Schaapskooi'" Papagaaienburg 1 te Vlissingen, waarna er aldai een herdenkingsdienst zal worden gehouden om 11.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Vlissingen om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Schaapskooi". Met dankbaarheid herinneren wij Louise Out-Dul "Moeder van de zeelieden" Jarenlang was zij de drijvende kracht achter de Missi on to Seafarers, samen met haar familie. En we zul len haar herinneren als moeder van de zeelieden die de Flying Angelclub bezoeken. Wij wensen de familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies en wanneer wij woensdag afscheid v: haar gaan nemen. Vrijwilligers en Bestuurvan De Mission to Seafarers, Vlissingen Wij zien hoe mama 's ogen stralen De liefde heeft haar aangeraakt We zoeken een zin die kan vertalen wat zij in ons heeft losgemaakt.... Omringd door allen die haar lief hadden is vredig in geslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Maria Geertruida Akkersdijk-van Gemerden sinds 13 juni 1979 weduwe van F.C. Akkersdijk in de leeftijd van 86 jaar. Voorschoten: Anke Benard-Akkersdijk Pleun Benard Fréderique Mariëlle en Jelle Annette en Karim Sacramento: Marion de Jong-Akkersdijk Robert de Jong Megan en Dave Riley Elisa Zierikzee: Han Akkersdijk Annet Akkersdijk-van Hassel Joris Femke 17 juni 2005 Voorburglaan 7 4318 BL Brouwershaven De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 22 juni om 14.30 uur in het crematorium aan de Ma- eterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wiju om 14.15 uur in de ontvangstruimte van het crema torium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van hei crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Psalm 42 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten omvan gen, geven wij u kennis dat na een moeitevol leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje van de Velde-Kruijsse weduwe van Bastiaan van de Velde in de ouderdom van 88 jaar. Krabbendijke: Johan en Mien van de Velde-vanGeel Krabbendijke: Corrie van de Velde Krabbendijke: Toon en Hennie van de Velde-Schrier Zeist: Joke en Wout van Dijk-van de Velde Krabbendijke: Jannie en Jaap de Bat-van de Velde Krabbendijke: Cobie van de Velde-Paauwe, (in herinner Krabbendijke: Ko en Irina van de Velde-Babich Goes: Rien van de Velde Yerseke: Annet en Bert Vogelaar-van de Velde Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 18 juni 2005 Correspondentieadres: Nieulandestraat 43,4413 CM Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari- j um van Nieulande, alwaar woensdag 22 juni ran 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 23 juni om 13.30 uur gehouden in de zaal van de Gereformeer de Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34