PZC Beetje varen, heel relaxed Mensen helpen, dat trekt mij aan ÏX/fft£fc 2669 29 SG Scheldemond Vlissingen Praktijkschool De Sprong Terneuzen Kapitein Godsdienst en pastoraal werk Nehalennia Middelburg Calvijn College Tholen zaterdag 18 juni 2005 Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, «jministratie -tousnia Boullermaun, Vlissingen; Maja Dizda- 'gflc Vlissingen; Bryan van Dommelen, Vlissin- '^ostafa El-Fassi, Oost-Souburg; Alexan- L' Garbe, Vlissingen; Dangelo Martien, Oost-Souburg; Elite Mengjiqi, Oost-Souburg; josimar Pattinama, Oost-Souburg; Durdu Sirin, Vlissingen; Hasan Subatan, Middelburg; Vol- Subatan, Middelburg; Musa Uslu, Vlissin- Vmbo, basisberoepsgerichte i»erweg, bouwtechniek j^rew Asmussen, Oost-Souburg; Jason Gas- nersz, Oost-Souburg; Eric Lancet, Vlissingen; ftnm'ck Leys, Vlissingen; Kevin de Ridder, Vlis- qnqen; Jeroen Snaayer, Vlissingen; Romario Vermeule, Vlissingen. Kmbo, basisberoepsgerichte leerweg, «talektro \ijhdi Adbi Mumin, Middelburg; Scott Flana- on, Vlissingen; Mario Heurter, Oost-Souburg; qostvan den Hoek, Vlissingen; Michael Keers- #neeckers, Vlissingen; Buckley Klok, Vlissin- «n; Johanna Kuijs, Middelburg; Marijn Lam- L; Vlissingen; Alex Lawrence, Vlissingen; Oamyan Leliënhof, Vlissingen; Gongalves Pa- ooAbel, Vlissingen; Kevin Schipper, Vlis- i;Lennert van Veen, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, «rzorging ,ssca van Bol-Es, Vlissingen; Mandy de Hil- jer, Vlissingen; Thushari Kalugodage, Vlissin- aen'Anja van der Linden, Vlissingen; Katherina Malamidou, Kamperland; Cynthia Minderhoud, Vlissingen; Jeroen van Oeffelen, Breskens; Su- ana Pohlod, Vlissingen; Ronald Polfliet, Oost-Souburg; Jenneke Rolaff, Vlissingen; (jdret Sancar, Middelburg; Nadine Sanders, ilissingen; Lisette Schroevers, Vlissingen; llha- Sukic, Middelburg; Bianka Zigonja, Vlissin- o, kaderberoepsgerichte leerweg, idministratie Abdenbi, Vlissingen; Quanita Albers, Vlissingen; Carlos de Bruine, Middelburg; Tatja- raOmitruk, Vlissingen; Leila Al Hajaji, Vlissin- sen;Kevin Hollander, Vlissingen; Werner Idzer- da,Vlissingen; Jaimy Jasperse, Vlissingen; Sa- ili Shahinyan, Vlissingen; Irma Wouters, •iks. Vmbo, kaderberoepsgerichte iwrweg, bouwtechniek Terence Baier, Oost-Souburg; Pjotr de Boer, Vlissingen; Ramon Janse, Vlissingen; Ruben leeuwis, Vlissingen; Steven Loose, Vlissingen; Jordy Sleijpen, Oost-Souburg; Noesa Soplan- tla,Vlissingen; Gaby Vet, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, netalektro iinder Bührs, Oost-Souburg; Jaaco Gerretsen, tfcsingen; Michiel de Hamer, Vlissingen; Cas- pervan Hanegem, Vlissingen; Kevin Herkemij, Vlissingen; Seb(as) Kas, Vlissingen; Jordy Jlaas, Vlissingen; Dimitri Ocké, Breskens; Rut- gerOskam, Vlissingen; Sander Pankow, Vlissin- jen; Sander Samplonius, Vlissingen; Robbie smo, Vlissingen; Elmer Vos, Vlissingen; Olaf Wagenaar, Grijpskerke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg verzorging Kelly Antheunisse, Vlissingen; Samantha van Geersdaele, Vlissingen; Brian Holla, Vlissingen; iered Jubitana, Oost-Souburg; Samantha Mari- nus, Vlissingen; Tamara Rommens, Oost-Sou burg. Vmbo, theoretische leerweg Soumia Akachar, Vlissingen; Ismail Barddid, Vlissingen; Pim Beaujon, Vlissingen; Hafid Ben- haddou, Vlissingen; Sara Bilas, Oost-Souburg; Marissa Boogaard, Vlissingen; Lisanne van den Burg, Vlissingen; Melissa van Dongen, Vlissin gen; Houdaa Elhrouz, Oost-Souburg; Sharon El len, Vlissingen; Selene Fabry, Vlissingen; Nissrin Ben Haddou, Oost-Souburg; Jorrit van der Hoeven, Vlissingen; Sjoera van der Horst, Ritthem; Boudewijn Jagers, Vlissingen; Abde- louahid El Kharbouchi, Oost-Souburg; Daniël Kieboom, Vlissingen; Michel de Kramer, Vlissin gen; Tessa Leer, Vlissingen; Linsey Manusama, Vlissingen; Jessica Meulmeester, Oost-Sou burg; Sohrab Mirzada, Vlissingen; Nina Nikse, Vlissingen; Mathijs de Nooyer, Vlissingen; Bart Oostwouder, Vlissingen; Yeliz Özgelik, Vlissin gen; Salim Ben Sallam, Vlissingen; Marieke Schnebeli, Vlissingen; Demelsa Stoffer, Vlissin gen; Robert Stroo, Vlissingen; Joeri Valckenier Von Geusau, Vlissingen; Regina van de Velden, Vlissingen; Eva Vermeulen, Vlissingen; Kim Vliegenthart, Vlissingen; Nona Vos, Vlissingen; Mats Wagenaar, Vlissingen; Simone De Witte, Vlissingen; Döne Yildizturan, Vlissingen; Rob- bert-Jan Zwijnenberg, Vlissingen. Havo, tweede fase, cultuur en maatschappij Nena De Witte, Vlissingen; Janniek Geljon, Vlis singen; Christel van de Guchte, Oost-Souburg; Suzanne Jacobse, Vlissingen; Elvira Joosse, Vlissingen; Evelien Kortsmit, Vlissingen; Esther Lafeber, Vlissingen; Britt Liek, Vlissingen; Laura de Meij, Vlissingen; Kim van Nijnatten, Vlissin gen; Kimberley Oosenbrug, Vlissingen; Daphne Sanstra, Vlissingen; André Siereveld, Vlissin gen; Desi Skacokova, Aardenburg; Amy Traas, Vlissingen; Isabel van der Wal, Vlissingen; Ka ren van Zetten, Schoondijke. Havo, tweede fase, economie en maatschappij Raouia Ben Haddou, Oost-Souburg; Morad Bo- bouh, Oost-Souburg; Hicham Boutchich, Vlis singen; Niki Buitenrust Hettema, Vlissingen; Dion van Eenennaam, Oost-Souburg; Charles Flos, Middelburg; Joost van Noort, Vlissingen; Daphne Rubingh, Koudekerke; Arnoud Stok, Vlissingen. Havo, tweede fase, natuur en gezondheid Kimberley Berendsen, Vlissingen; Ellen Can ters, Vlissingen; Alexander Compeer, Vlissin gen; Ersilia Fioratti, Oost-Souburg; Michael Has san, Vlissingen; Cynthia Janssen, Koudekerke; Rens Samplonius, Vlissingen; Simon Tomic, Vlissingen; Robin van der Vleuten, Vlissingen. Havo, tweede fase, natuur en techniek Patrick Bongers, Vlissingen; Rachel Burghardt, Vlissingen; Tomas Hamann, Vlissingen; Brenda Hitz, Vlissingen; Huib Koelma, Vlissingen; Tom Koning, Vlissingen; Jeroen Kuïjper, Vlissingen; Yannick de Lange, Vlissingen; Leon de Paauw, Vlissingen; Mark Schipper, Vlissingen; Tom Weeland, Vlissingen. Vwo, tweede fase, cultuur en maatschappij Nienke Arnold, Vlissingen; Marie-Christine de Back, Vlissingen; Jennifer Busking, Vlissingen; Tessa van Caspel, Vlissingen; Bianca van Heese, Vlissingen; Elise Landowski, Vlissingen; Laura van der Maas, Vlissingen; Joeri Veen, Vlissingen. Vwo, tweede fase, economie en maatschappij Walid Benkaddour, Vlissingen; Froukje Hettin- ga, Vlissingen; Anne van der Horst, Oost-Sou burg; Wouter Jansen, Oost-Souburg. Vwo, tweede fase, natuur gezondheid Annemijn Bakx, Vlissingen; Daniël Brunings, Vlissingen; Mathieu Feij, Vlissingen; Sophie Gerritse, Vlissingen; Jeffrey van Keulen, Vlissin gen; Anouk van Loon, Vlissingen; Frank Malgo, Vlissingen; Eline Meijer, Vlissingen; Anniek van der Peijl, Domburg; Ciska van Pienbroek, Vlis singen; Julia van Rijswijk, Vlissingen; Jet Sich- terman, Oost-Souburg. Vwo, tweede fase, natuur en techniek Caressa Fooy, Oost-Souburg; Daniël Martens, Vlissingen; Jasper Massink, Vlissingen; Elvera Meijer, Oost-Souburg; Roy Razborsek, Vlissin gen; Lonneke Tabak, Vlissingen. Cursisten Spaans die hun certificaat hebben behaald Vmbo-tl Karin Ocké, Vlissingen; Shanti Roelofsz Tho mas, Nieuw en St. Joosland; Louis Calon, Vlis singen; Wietse Kroes, Middelburg; Rick Bou- wens. Middelburg; Niek Völkl, Arnemuiden; Ro nald van Sliedregt, Biggekerke; Alco Nijssen, Vlissingen. Havo Peter van der Borgt, Kruiningen, Corrie Peters, Kruiningen, Leida Wallaart, Vlissingen; Maryan Meulmeester, Arnemuiden. Detailmedewerker Irma van Duyn, Terneuzen; Martin de Graaf, Aardenburg; Naomi de Jongh, Sas van Gent; Sharonna van der Lijke, Terneuzen; Xavier Moreels, Sluis; Chantal van Oeffelen, Terneu- Machinale houtbewerking en banktimmeren Sander Braai, Terneuzen; Steffen van den Bun der, Aardenburg; Mitchell van Hoeve, Terneu zen; Kevin Janssen, Oostburg; Yusuf Keskin, Lamswaarde; Stephan Kinds, Vogelwaarde; Willem Millenaar, Sas van Gent; Wahid Teke, Terneuzen; Tim van de Velde, Terneuzen Onderhoud Plantsoen Nicky Lucasse, Axel; Kevin Janssen, Oostburg; Benjamin de Paauw, Biervliet; Jacky Pladdet, Oostburg; Christian Giesen, Breskens Schoonmaken in de groothuishouding Aron Sonnevijlle, Breskens VCAI Lenny van den Brink, Terneuzen; Henk Fenijn, Breskens; Willem Millenaar, Sas van Gent; Jacky Pladdet, Oostburg Vorkheftruck Sander Braai, Terneuzen; Henk Fenijn, Bres kens; Mitchell van Hoeve, Terneuzen; Willem Millenaar, Sas van Gent; Benjamin de Paauw, Biervliet; Jacky Pladdet, Oostburg Werken in de keuken Irma van Duyn, Terneuzen; Naomi de Jongh, Sas van Gent; Stephan Kinds, Vogelwaarde; Nicky Lucasse, Axel; Sharonna van der Lijke, Terneuzen; Chantal van Oeffelen, Terneuzen; Xavier Moreels, Sluis A Is je het voorpleintje van tide familie Hassan in Vlis- s"igen oprijdt, dan denk je al gauw te weten waarom hun oudste telg naar de zeevaart school gaat. In het midden van huizenkolom prijkt een oud ®ker in het gras. En de hui- 2®. daar woonden vroeger stu denten van de zeevaartschool. Toch is Michael Hassan (16) toet zo'n jongen die altijd al j oromerig naar dat anker staar- 1 oe.En in het voormalige thuis- hontvan zeelieden waren geen oceaangeesten rond die hem hebben geïnspireerd. Nee, eigenlijk heeft Michael pas een week of vier geleden beslo ten dat hij later marine-offi- I oerwil worden. Michael is net klaar met zijn 1 Topleiding aan het Schel- oemondcollege in Vlissingen. het laatste jaar dacht ik tel- 'ens: zal ik nog mijn vwo-di- ploma gaan halen, net als mijn klasgenoten? Maar ik wist ook wel, als ik even goed nadacht, dat ik niks zou hebben aan nog een diploma. Het zou al leen maar handig zijn dat ik mijn beroepskeuze twee jaar kon uitstellen." En op zich zou dat Michael niet eens zo heel slecht uitko men. De scholier had tijdens die vijf jaar havo nooit concre te toekomstplannen gesmeed. „Toen ik klein was, wilde ik astronaut worden, of piloot. Gaandeweg de jaren verdwe nen die jongensdromen. Tij dens de havo bedacht ik dat ik 'iets met techniek' wilde. Daar om koos ik het profiel natuur en gezondheid en ik pakte daar nog twee technische vak ken extra bij. Aan het begin van dit jaar maakte ik een be roepskeuzetest en daar kwam marine-officier uit. Bij een vra genlijst van school ook al." Michael heeft zin in de Zee vaartschool. „Het lijkt me een heel mooie opleiding. Je leert hoe je moet varen, wat bak boord is, wat stuurboord, hoe je poolsterren kunt lezen, en morsecodes. Maar ook hoe een motor werkt. In de opleiding komen heel veel dingen samen die ik interessant vind." Een tijdje terug is Michael meegeweest met een loods. Dat zag er 'heel relaxed' uit al lemaal. „Beetje varen en zo te zien hoef je verder niet zo veel te doen. Ja, goed opletten. Dat kan ik best. Ik zou ook wel ka pitein willen worden. Op een cruiseschip, dat lijkt me wel wat. De hele wereld zien, dat moet avontuurlijk zijn. Maan denlang van huis zijn, lijkt me dan minder leuk, maar ik wil het toch meemaken. Ik heb ge lezen dat je in het vierde jaar een stage hebt op een schip. Dat zie ik wel zitten." Over de stage heeft Michael el ke letter gelezen. Om eerlijk te zijn weet hij verder nog niet zo veel van de opleiding. „Ik heb op internet gelezen wat de mo gelijkheden zijn. Meer eigen lijk nog niet. Ik ben ook niet naar de open dag geweest. Toen wist ik nog niet dat ik naar de Zeevaartschool zou gaan. Inmiddels ben ik er wel geweest, toen ik mijn papieren moest inleveren. Een rondlei ding heb ik nog niet gehad. Wel zag ik overal modelboten staan. De school zag er leuker uit dan ik had verwacht. En vanuit je klaslokaal naar de zee kunnen kijken, dat moet natuurlijk helemaal geweldig zijn. Dat kunnen niet veel stu denten zeggen: les aan de bou levard." Wendy van den Hurk Wouter Verhelst foto Lex de Meester Dat mensen ietwat vreem de gezichten trekken als hij zijn vervolgopleiding be kendmaakt, is voor Wouter Verhelst (17) uit Terneuzen al lang geen verrassing meer. Wouter vertrekt in het nieuwe schooljaar naar Zeist. En het jaar daarop naar Ede, voor de hbo-opleiding pastoraal werk. „Ik krijg wel eens opmerkin gen als 'ga je het klooster in of zo?' te horen. Snap ik ook wel, dit is niet alledaags." Wouter rondde de havo af op scholengemeenschap De Rede in Terneuzen. Gezien zijn ver volgopleiding zou je verwach ten dat hij op het christelijke Zeldenrust-Steelantcollege on derwijs zou hebben genoten, maar daar zag hij de voorde len niet van in. „Ik woon in de buurt van De Rede en het on derwijs is er goed. Het maakt mij echt niet uit dat deze school geen christelijke achter grond heeft", vertelt hij. De hogeschool in Ede heeft dat wel, maar het komende jaar zal Wouter in elk geval fy siek weinig met deze onderwij sinstelling te maken hebben. „In het eerste jaar van mijn op leiding ga ik met zestig studen ten intern in een soort kasteel in Zeist, De Wittenberg ge naamd. Je kan daar vier oplei dingen volgen, ik doe de rich ting godsdienst en pastoraal werk. In De Wittenberg leer je jezelf beter kennen en doe je bovendien een hoop mensen kennis op. De overgang van thuis naar het op kamers leven wordt zo trouwens ook wat makkelijker. Je doet daar alles samen. Wassen, eten maken, corvee, dat soort dingen. Na het eerste jaar ga ik naar Ede. Dat zie ik best wel zitten, ik heb gehoord dat de sfeer op school en in de stad prima is." In eerste instantie dacht Wou ter aan een carrière als maat schappelijk werker, maar toen ontdekte hij de mogelijkheid om zijn christelijke geloofso vertuiging te combineren met een baan. „Mensen helpen, het verschil kunnen zijn voor men sen, dat trekt mij aan. Met de ze opleiding wil ik meer bijbel kennis opdoen, om vervolgens mensen bij te kunnen staan. Op deze manier leer ik ook al lerlei andere godsdiensten en culturen kennen", zegt hij. Ontwikkelingswerk Met de opleiding pastoraal werk kan je een heleboel kan ten op. De meest logische ge dachte is een rol in een kerk, maar daar heeft Wouter voor alsnog niet zoveel trek in. „Ik krijg straks ook vakken als ont wikkelingshulp en psycholo gie. Ik zou het best zien zitten om het land uit te gaan. Ont wikkelingswerk doen bij een christelijke organisatie bij voorbeeld." Ter voorbereiding op zijn nieuwe opleiding heeft Wouter al contact gelegd met opvanghuis De Mall in Rotter dam, een initiatief van Youth for Christ. „Daar kunnen on der andere criminele jongeren terecht. Zo wordt er huiswerk begeleiding gegeven, is er gele genheid om gesprekken aan te gaan, kortom: het biedt deze jongeren een veilige plek. Daar zou ik graag stage willen lopen." Het mag duidelijk zijn: van 'kloostertaferelen' is helemaal geen sprake. „Ik ken geen an dere mensen die dezelfde oplei ding gaan doen, maar ik verge lijk deze richting altijd maar met een populaire opleiding als sociaal pedagogisch werk. Dit lijkt er op, alleen krijg ik veel meer godsdienstonder wijs." Raymond de Frel Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg sec tor, techniek (Leerwerktrajecten) Manuel Schroevers, Arnemuiden. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg sector, economie Claudia van Belzen, Arnemuiden; Semra Ertem, Middelburg; Giovanni de Graaf, Oost-Souburg; Timo Leijnse, Middelburg; Cyril Mens, Middel burg; Stefi Mogonea, Middelburg; Boy Passen- ier, Domburg; Marco Poeketie, Vlissingen; Mi chel Verberkmoes, Oost-Souburg; Angelo van der Welle, Oost-Souburg; Besmir Xhoxhaj, Oost- Souburg. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg sector, techniek Alvin van Belle, Middelburg; Ashwin Bisoen, Middelburg; Luciën van den Boomgaard, Oost-Souburg; Pedro Boon, Westkapelle; Déla- no Grootjans, Arnemuiden; Kim Hanning, Vlis singen; Britte Helbers, Arnemuiden; Onno van Iren, Middelburg; Leon Manni, Middelburg; Marlon Merison, Biggekerke; Ron de Nooijer, Westkapelle; Marlon Pattij, Koudekerke; Domi nic Rath, Oost-Souburg; Marcel Roose, Middel burg; Vincent van Rossum, Middelburg; Raoul Sonnemans, Middelburg; Ricky van Straten, Middelburg; Patrick van Tatenhove, Terneuzen; Louis van de Waart, Middelburg; Jerrelee We ner, Middelburg. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg sector, zorg en welzijn Salini Bhoelai, Oost-Souburg; Tamara de Bree, Middelburg; Mariëlle van den Broeke, Middel burg; Airischa Ie Due, Oost-Souburg; Annika van Duin, Middelburg; Daphne Elshout, Vlissin gen; Mèlany Fierloos Westkapelle; Eileen Good- child, Vlissingen; Esma Al Hajaji, Vlissingen; Daniëlle de Jonge, Middelburg; Rowan Kol, Ter neuzen; Kees Kwist, Vlissingen; Anouska van der Leek, Vlissingen; Ancella Menheere, Goes; Melanie van Oeveren, Vlissingen; Michelle de Raad, Oost-Souburg; Sahar Salem, Middel burg; Michèlle Stapels, Burgh- Haamstede; Kim van Veen, Vlissingen; Kimberly Visser, Middel burg; Joyce Woudenberg, Oost-Souburg. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg sector, economie Maarten Burgs, Middelburg; Jan-Willem van Damme, Burgh-Haamstede; Angela Flipse, Westkapelle; Sanne Hoek, Middelburg. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg sector, techniek Serdal Arpaci, Middelburg; Dennis van den Berg, Middelburg; Ruud Berkhout, Middelburg; Remy Carbaat, Oost-Souburg; Mattijn Colijn, Middelburg; Jesper Francke, Koudekerke; Na thalie de Keijzer, Oost-Souburg; Christian Lo- riaux, Oost-Souburg; Jesper Schurink, Vlissin gen. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg sector, zorg en welzijn Zelda Damen, Middelburg; Belinda Dirven, Mid delburg; Dominique van Gelder, Middelburg; Talitha de Graaf, Oost-Souburg; Deniz Grob, Vlissingen; Lise Helbers, Ritthem; Wendy Huï- bregtse Westkapelle; Bodien Janse, Vlissingen; Marthe Kiala, Middelburg; Nadia de Kok, Mid delburg; Veerle Kreukniet, Middelburg; Daniëlla Manuhuwa, Oost-Souburg; Simone Onder, Middelburg; Iris Polderman, Middel burg; Anneke Pruijmboom, Koudekerke; Sjoerd Ubben, Middelburg; Ciska Vos, Koudekerke; Zinzi Westdorp, Middelburg; Perry Witte, Mid delburg. Vmbo, theoretische leerweg sector, economie Roy van den Berg, Middelburg; Maurice de Bruijne, Middelburg; Cynthia Crawfurd, Middel burg; Kim Van De Velde, Koudekerke; Suzanne Jakobsen, Westkapelle; Fabian Lawerman, Mid delburg; Daniël Patty, Middelburg; Stephanie Polderman, Oost-Souburg; Jennifer Reijnders, Middelburg; Darryl Roganovic, Vlissingen; Mie- chel Rooth, Oost-Souburg; Bart Visser, Middel burg. Vmbo theoretische leerweg sector, techniek Joeri Bouterse, Koudekerke; Koen Dieleman, Middelburg; Marijn Gabriëlse, Westkapelle; Ro bin Helbers, Ritthem; Ufuk Kandemir, Middel burg; Marco Lievense, Westkapelle; Arthur Mol, Koudekerke; Pim Peene, Westkapelle; Thijs Slager, Oost-Souburg; Sherief Tawfik, Middelburg; Rémon Verhage, Westkapelle; Bu- rak Yazici, Middelburg; Bastiaan Zelders, Vlis singen. Vmbo theoretische leerweg sector, zorg en welzijn Mette Blaauw, Middelburg; Habiba de Ko- ning-Carabali, Middelburg; Judith Maas, Arne muiden; Janine Minderhoud, Aagtekerke; Regi na Parinussa, Middelburg; Dewi Scheijbeler, Koudekerke; Marlien Stroo, Nieuwdorp; Anita van der Welle, Westkapelle. Havo profiel cultuur en maatschappij Chiel van Aspert, Middelburg; Richard Blom, Middelburg; Lieke de Bont, Middelburg; Wou tervan den Buuse, Middelburg; Kim Christiaan- sen, Middelburg; Madelief van Duivendijk, Mid delburg; Vicky Huiszoon, Westkapelle; Jelke van Rosevelt, Middelburg; Frank Schuit, Middel burg; Lennert Sieling, Middelburg; Parysa Ta- ryakchi, Middelburg; Cameron van Uytrecht, Middelburg. Havo profiel economie en maatschappij Julia de Bruyckere, Middelburg; Kevin Cats- man, Middelburg; Sanne van Duijn, Vlissingen; Sinan Erdogan, Middelburg; Jolien Janse, Mid delburg; Forra de Jong, Vlissingen; Jorrit Joos se, Middelburg; Bennie de Looff, Middelburg; Marijn Matthijsse, Middelburg; Jan-Willem Rackwitsz, Middelburg; Maarten Vorstenbosch, Middelburg; Tije Vos, Oostkapelle; Djaya Was senaar, Middelburg; Steffanie Weber, Middel burg; Niels Wijkhuys, Middelburg; Havo profiel natuur en gezondheid Wouter Borghart, Middelburg; René Bosch, Ga- pinge; Rick van den Driest, Domburg; Maarten Eegdeman, Middelburg; Cyndi Flipse, Koude kerke; Jelle Gillissen, Middelburg; Sandra Gui- ran. Middelburg; Patrick van der Hiele, Middel burg; Mark van Ingen, Middelburg; Herman Koops, Domburg; Marijn Kuilboer, Nieuwdorp; Yannick Pouwer, Middelburg; Arwin Ralf, Mid delburg; Mitchel Sabiran, Middelburg; Noortje Schipper, Nieuw en Sint Joosland; Danny Va der, Middelburg; Danja Voss, Vlissingen; Mar- lous de Waard, Middelburg; Erik de Witte, Oost-Souburg. Havo, profiel natuur en techniek Maarten Eegdeman, Middelburg; Herman Koops, Domburg; Marijn Kuilboer, Nieuwdorp; Arwin Ralf, Middelburg. Vwo atheneum, profiel cultuur en maatschappij Erik Geijsels, Middelburg; Brita de Kam, West kapelle; Marsha de Nooijer, Arnemuiden; Cas- sie Pizzey, Middelburg. Vwo atheneum, profiel economie en maatschappij Dewy van Banning, Middelburg; Anniek van Bebber, Middelburg; Naut Biegel, Middelburg; Matthieu Bouwense, Oost-Souburg; Simone Cleverens, Middelburg Ruth van Es, Middel burg; Femke van de Hoef, Middelburg; Made- Ion Geers, Middelburg; Jennie Jobse, Biggeker ke; Eelke Joosten, Middelburg; Inus Kamstra, Westkapelle; Harmke van Kooten, Middelburg; Hanna Lievense, Westkapelle; Magda Maljaars, Domburg; Arjan Qhutbullha, Oost-Souburg; Guido Schild, Middelburg; Liselot Simonse, Middelburg; Mare Vergroesen, Serooskerke; Sanne Verkooijen, Middelburg; Coen de Water, Middelburg; Paulien Westerhout, Middelburg, Thijs Willemstein, Middelburg. Vwo atheneum, profiel natuur en gezondheid Sil van Aalst, Middelburg; Lotte Christiaansen, Middelburg; Eric Creusen, Middelburg; Anna Dieleman, Middelburg; Wilco Duvivier, Koude kerke; Sebastiaan de Geus, Middelburg; Arvid de Groot, Vlissingen; Balthasar Heesters, Mid delburg; David Müskens, Middelburg; Anne Musters, Middelburg Rick Passenier, Seroosker ke; Janneke van Renterghem, Middelburg; Adinda Verburg, Middelburg; Anne Verjaal, Middelburg; Tim de Visser, Middelburg; Coen Wagensveld, Meliskerke; Joey Willems, Arne muiden Vwo atheneum, profiel natuur en techniek Hilde de Bruyckere, Middelburg; Deniz Dzihan, Middelburg; Carla Velraeds, Middelburg; Eric Creusen, Middelburg; Wilco Duvivier, Koude kerke; Sebastiaan de Geus, Middelburg; Rick Passenier, Serooskerke. Vwo gymnasium, profiel economie en maatschappij Emmelie van den Akker, Oost-Souburg; Viola Franke, Middelburg; Ilse van der Net, Arnemui den. Vwo gymnasium, profiel natuur en gezondheid Bas Blok, Vlissingen; Martijn van Damme, Burgh-Haamstede; Ezra Eland, Middelburg; Su zanne Heuff, Koudekerke; Mathijs Janssen, Vlis singen; Jonah de Lange, Middelburg; Carlo van Loenhout, Middelburg; Justine Maljaars, Mid delburg; Jurriaan Strous, Middelburg; Olaf Stut- terheim, Meliskerke; Lizan van der Welle, West kapelle. Vwo gymnasium, profiel natuur en techniek Bas Blok, Vlissingen; Martijn van Damme, Burgh-Haamstede; Mathijs Janssen, Vlissin gen; Jurriaan Strous, Middelburg; Olaf Stutter- heim, Meliskerke. Vmbo, gemengde leerweg, economie Jan-Willem Dekker, Sint-Philipsland; John Nou- wen, Tholen. Vmbo, gemende leerweg, techniek Ewoud Goedegebuure, Sint-Annaland; Harm van Gorsel, Oud-Vossemeer; Roelof Rijsdijk, Poortvliet; Leon Steenpoorte, Poortvliet; David van de Velde, Scherpenisse. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Anne-Stephie Bolier, Scherpenisse; Nelleke van den Bosch, Sint-Maartensdijk; Corinne Ge luk, Tholen; Maartje van Haaften, Sint-Maar tensdijk; Corliene Janssen, Stavenisse; Angeli na de Jong, Sint-Maartensdijk; Evelien Kempe- neers, Sint-Philipsland; Diana Oosdijk, Stavenis se; Anoukha Verbruggen, Tholen; Willemijn Vroegop, Scherpenisse. Vmbo, theoretische leerweg, economie Joalien Bevelander, Poortvliet; Jeanine de Groen, Tholen; Johan Uijl, Scherpenisse; David van Egeraat, Tholen. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Hubrecht van Harberden, Sint-Philipsland; Jaco Tijssen, Scherpenisse. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Henriëtte Cornet, Scherpenisse; Richard van Duuren, Sint-Philipsland; Madeion Kodde, An na Jacobapolder; Cees-Jan Koopman, Sint-Maartensdijk; Petra Kosten, Sint-Philips land; Annelijn Kunst, Sint-Philipsland; Martine Nortier, Poortvliet; Karen Schot, Tholen; Marti ne Steenpoorte, Poortvliet. Michael Hassan foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 93