Beltman dolblij met etappezege PZC Tennistoernooi Oost-Souburg in de lift Boekweitronde is aan 35e editie toe Iedereen zwijgt in zaak-Van Haelst I Geslaagde demonstratie volleyballers Kloetinge start thuis tegen Rijnsburgse Boys Duitse Hennes pakt gele trui in Ster Zeeuwsche Eilanden Minderhoud gaat naar WK Wim de Waal op tweede plaats Weer ligt dwars bij elfde sterrit in Aardenburg uitslagen Jaspers wil in Antwerpen revanche tegen Sanchez zaterdag 18 juni 2005 door Jan Dagevos GOES - Kloetinge opent de competitie in de hoofdklasse A van het zaterdagvoetbal met een thuisduel. De Bevelandse formatie, die haar rentree maakt op het hoogste niveau, ontvangt op zaterdag 3 septem ber op het Wesselopark Rijns burgse Boys. Hoek reist op de eerste speel- dag naar Alphen aan den Rijn voor het duel met ARC. De Zuid-Hollandse formatie heeft zich danig versterkt en geldt als één van de titelfavorieten, Een week later wacht Hoek het thuisduel met Ajax. Kloetinge werkt op 10 september de uit wedstrijd tegen Excelsior Maas sluis af. De derby tussen Hoek en Kloetinge is op de achtste speeldag, zaterdag 29 oktober. Hoek speelt thuis. Voor de win terstop worden in dë hoofdklas se A vijftien duels gespeeld. De winterstop begint na zaterdag 17 december en duurt tot en met 14 januari 2006. Het programma van de eerste vijf speeldagen in de hoofdklasse A: 'zaterdag 3 september: Ajax-Tcr Leede, ARC-I-Ioek, Capelle- Kat wijk, Doto-Noordwijk, Kloetinge Rijnsburgse Boys, Lisse-Excel- sior Maassluis, Quick Boys-Sche- veningen. Zaterdag 10 september: Excelsior Maassluis-Kloetinge. Hock-Ajax. Katwijk-Doto, Noord- wijk-ARC, Rijnsburgse Boys-Ca- pelle, Scheveningen-FC Lisse. Ter Leede-Quick Boys. Zaterdag 17 september: ARC-Katwijk, Ca- pelle-Excelsior Maassluis, Do- to-Rijnsburgse Boys, Kloeün- ge-Scheveningen, Lisse-Ter Lee de. Noordwijk-Hoek. Quick Boys-Ajax. Zaterdag 24 septem ber: Ajax-Lisse, Excelsior Maas- sluis-Doto. Hoek- Quick Boys, Katwijk-Noordwijk. Rijnsburgse Boys-ARC. Schevemngen-Capel- le, Ter Leede-Kloetinge. Zater dag 1 oktober: ARC-Excelsior Maassluis, Capelle-Ter Leede, Do- to-Scheveningen, Katwijk- Hoek, Kloetinge-Ajax, Lisse- Quick Boys, Noord wijk-Rijnsburgse Boys. door Koen de Vries DOMBURG - Op de een of ande re manier haalt de Ster Zeeuw sche Eilanden het beste boven bij Chantal Beltman. Vorig jaar won de 28-jarige wielrenster uit Amsterdam het eindklassement van de driedaagse wedstrijd voor de topcompetitie en giste ren nam ze een voorschot op nieuw succes. Tot haar eigen verbazing won Beltman in de drukbevolkte stra ten van Domburg de tweede etappe en kroop omhoog in de al gemene rangschikking. De Duit se Tanja Hennes nam het geel over van Bertine Spijkerman. Beltman was gisteren eigenlijk niet van plan een gooi te doen naar de zege van de etappe over 110,5 kilometer van Middel burg, via Noord-Beveland naar Domburg. Ze trok de sprint aan voor haar ploeggenoten Kristy Miggels en Loes Gunnewijk, maar toen ze tweehonderd me ter voor de finish achterom keek, zag ze niemand meer in haar wiel. „Ik moest kiezen. In houden met als gevolg dat het halve peloton over me heen zou komen. Of doorgaan, op het ge vaar af dat die Duitse sprinster zou winnen." Beltman koos voor het laatste en het bleek de goede keuze. De tengere Tanja Hennes kwam in Beltmans wiel, maar miste de kracht voor de laatste jump. „Ei genlijk reden we allebei te zwaar, want het liep een beetje naar boven. Maar in de laatste meters kan je niet meer terug schakelen", wist Beltman. De ze ge kwam als geroepen, want Beltman won dit seizoen nog maar één wedstrijd. Na het jaar dat ze door Leontien van Moor- sel niet in de Olympische ploeg werd getolereerd, liep het alle maal net wat minder. „Ja ik ben hier heel blij mee. Ik zat er steeds wel bij, maar kon het nooit afmaken. Deze overwin ning komt als geroepen." Hoofdprijs Ook de Duitse Hennes was tevre den, hoewel ze net als eergiste ren net naast de zege greep. „Als ik het hele jaar tweede blijf worden, is dat geen probleem. Het betekent dat ik dan steeds bij de voorsten zit. Bovendien heb ik vandaag het geel gepakt. Voor mij is dat een hoofdprijs." Net zoals voorgaande jaren wa ren de seconden duur in de Ster Zeeuwsche Eilanden. Bertine Spijkerman startte na haar zege van gisteren in het geel, maar wist de Duitsen Tanja Hennes en Sarah Düster op twee secon den in haar kielzog. Haar ploeg @Work Cycling Team hoefde niet al te veel werk te verrichten om het peloton in toom te hou den. Er waren amper demarra ges. De enige substantiële ont snapping was er echter een met grote namen. Mirjam Melchers, Andrea Bosman en de Engelse Katherine Bates sprongen na veertig kilometer weg en bouw den een voorsprong op van 1 mi nuut en 40 seconden. Het leek een kansrijke poging, maar twin tig kilometer verderop lieten ze zich weer gewillig inlopen. Eerst bracht de nationale junio renselectie de achterstand te rug, waarna Therme Skincare, de ploeg van de Goese ploeglei der Rinus Verboom, het gat ver der dichtreed. „Ik had niet het idee dat Melchers er voluit voor ging. Volgens mij is ze aan het trainen voor het NK van volgen de week", vermoedde Verboom. Arenda Hassink was al voor die ontsnapping kansloos voor de eindzege van de Ster. De renster van @Work kwam vroeg in de etappe ten val, blesseerde haar elleboog en finishte op vele mi nuten achterstand Het secondenspel op de tweede dag van de Ster werd gevoed door tussensprints waar bonifi catieseconden te verdienen wa ren. Tanja Hennes had al voor de eindsprint van het peloton virtueel het geel omdat ze drie seconden bonificatie pakte. Spij kerman hield zich net als giste ren gedeisd. Ze zette haar kaar ten op de etappezege en de daar bij te verdienen tien bonificatie seconden. Zonder resultaat. Hennes begint vandaag in het geel aan de tijdrit van 14,6 kilo meter op Noord-Beveland. Ze staat niet bekend als tijdrijdster en dat is Chantal Beltman ook niet. Wie er in de tombola van seconden dan wel komt boven drijven is voer voor wielerprofes- soren. Misschien grijpt Mel chers trainenderwijs het geel. Of Loes Gunnewijk, ploeggeno te van Chantal Beltman. Rinus Verboom acht zijn Zuid-Duitse pupil Sarah Düster niet kans loos, en zo heeft iedere ploeg wel een speerpunt. In het alge meen klassement staat een klei ne tachtig rensters binnen twin tig seconden van de gele trui. Na de tijdrit volgt de afsluiten de etappe over 125 kilometer van Kamperland naar Renesse. door Wim de Vos ZUIDDORPE - Harry de Mul kijkt wel eens weemoedig terug op de eerste jaren dat de Boek weitronde in zijn woonplaats Zuiddorpe werd gehouden. Veel renners en grote namen kwa men aan het vertrek. Dat waren nog eens tijden, met duizenden toeschouwers langs de omloop. Tegenwoordig moet met minder genoegen worden genomen. Toch is het evenement nog niet verworden tot een grijze muis. Maandag staat de 35e editie van de internationale Boekweitron de op het programma. De Mul: „Vroeger waren er ontzettend veel wedstrijden voor amateurs (de huidige eliterenners) in Zeeuws-Vlaanderen. Hoeveel zijn er daar nu nog van over? Juist, nog slechts enkele en daar behoren wij nog steeds toe. En dat in een kleine gemeenschap als Zuiddorpe. Bovendien heb ben we elk jaar veel renners." De Mul is inmiddels 38 jaar voorzitter van de plaatselijke wielervereniging, die al zo'n zes tig jaar wedstrijden organiseert in Zuiddorpe. Opmerkelijk is dat De Mul nog maar d voorzitter is. De huidige n, nam het destijds over van pj# van Dongen, die sinds deopJ, ting de kar trok. Maar De Mal inmiddels ook aan het aftelW Nog twee jaar en dan wonK, 65. Dan is het over en slwJ „Ik heb gezegd dat ik er dar- principe mee stop. Dan b®* veertig jaar voorzitter en -» een ander het overnemen Harry de Mul en de rest vanh* bestuur hebben het dus over leefd. Op tijd keken zij uit na» andere mogelijkheden toen rug aantal deelnemers aan de regio', nale wedstrijden steeds verder terugliep. De Belgische wieleiy makelaar Staf Boone k\vai4 graag met veel renners na® Zuiddorpe, bracht ook enkele malen de winnaar aan de stat en blijft jaarlijks terugkomen De Mul verwacht dat er ma^ dag zo'n vijfentwintig renrsj starten. Met de winnaar van vjj rig jaar, Nathan Clarke, en Richard Slabbekoorn, winna® in 2003. Ook hebben Martintfe Jaeger (Westdorpe) en Ene Ver,- eecken (Hulst) zich aangemeld voor de koers over 90 kilometer; De aanvang is 19.00 uur. Het vrouwenpeloton van de wielerwedstrijd Ster Zeeuwsche Eilanden koerst richting Oranjeplaat. foto Lex de Meester door Karei Pleunis NIEUW NAMEN - De arbitrage commissie van de KNVB stuurt aan op een compromis in de zaak Van Haelst-Hulsterloo. De commissie hoorde deze week al le partijen en hun getuigen. Die hullen zich in stilzwijgen omdat ze achter de schermen waar schijnlijk een oplossing zoeken. In december 2004 kwam het tot een confrontatie tussen Hulster- loo-trainer Michel Leonhart en aanvaller Winand van Haelst. Leonhart zou geslagen zijn. Van Haelst ontkende dat, maar werd door de club een jaar geschorst. Die straf vocht hij eerst aan bn het gerecht in Middelburg, dj de zaak seponeerde, en nu bij dj KNVB-arbitragecommissie. Hulsterloo-voorzitter Paul dj Deckere en Van Haelst wülg niet reageren. Bronnen binnas de club beweren echter-dat ba bestuur voorstelde de sch te reduceren tot acht maande Van Haelst zou ook daarna moeite hebben. Hij wil vollec; eerherstel en het opheffen^ de schorsing. Het kamp-Va Haelst laat doorschemeren ds de club bereid zou zijn de sen sing op te heffen. In ruil maga speler zich niet meer laatdun kend uitlaten over de club. GOES - Hans Peter Minderhoud is opgenomen in de nationale se lectie voor het wereldkampioen schap jonge dressuurpaarden. De uit Westkapelle afkomstige ruiter komt zowel bij de vijfjari gen (Tango) als de zesjarigen (Sensation) uit. Bij de vijfjari gen is Thamar Zweistra met Hexagon's Truppa reserve. De wereldtitelstrijd wordt van 1 tot en met 3 juli m het Duitse Ver den gehouden. Minderhoud werd vorig jaar we reldkampioen bij de vijfjarige paarden. Hij kwam toen uit met Florencio. Dit paard komt nu ook weer op het WK in actie en wel voor Duitsland. BEVEREN - In een wedstrijd van de Belgische vrije bond WAOD in Beveren is wielrenner Wim de Waal uit Axel als twee de geëindigd. De Zeeuws-Vlaming ging dit maal in de A/B-categorie van start en daarin bewees hij dus ook met de jongeren goed mee te kunnen. In dezelfde wedstrijd eindigde Peter Mol uit Kapelle als vijfde en Eric Vereecken uit Hulst als achtste. AARDENBURG - Het weer was TC Aardenburg niet goed ge zind. Daar waar vorige week bijna 300 deelnemers waren bij een wedstrijd van de Zeeuws- Vlaamse sterrittencompetitie, moest de club uit de kikkerstad het met aanzienlijk minder doen. Slechts 192 toerfietsers haalden een stempel bij de elfde sterrit van dit seizoen. Na de wedstrijd leidt nog steeds De Wielertoerist. De ploeg uit Eede heeft 931,78 punten, ruim tachtig meer dan nummer twee TC Yara uit Sluiskil (851,25). TC Axel is derde met 807,01. TC Breskens en TC Aardenburg zijn met respectievelijk 753,26 en 688,75 vierde en vijfde. De eerstvolgende wedstrijd is woensdag bij RTC Delta uit Ter- neuzen. Er kan van 14.00 tot 20.30 uur worden afgestempeld in het Dorpshuis in Zaamslag. door Sven Bakker OOST-SOUBURG - Het Open Souburg-toernooi dat van 2 tot en met 10 juli op de tenniskalen- der staat, blijft maar groeien. Met name het nationale rang- lijsttoernooi (A-toernooi) wordt steeds populairder. Zeker nu het zowel bij de mannen als vrouwen twee sterren draagt. De groei van het evenement heeft tot gevolg dat de begro ting is opgeschroefd naar 20.000 euro. Maar de hoofdsponsor van voorgaande jaren, Terra Reizen, stopte na vijf jaar omdat het eve nement het bedrijf is ontgroeid. Dus moest toernooidirecteur Sven Vermeulen op zoek naar andere sponsoren om het finan ciële plaatje rond te krijgen. „Van de 20.000 euro hebben we nu zo'n 19.500 binnen", legt Ver meulen uit. „We hebben vergele ken met vorig jaar meer kleine re en materiële sponsoren. Het grootste deel van de begro ting gaat op aan prijzengeld: 7.000 euro, waarvan 4.500 naar het A-toernooi gaat. Dankzij de opwaardering van één ster naar twee sterren - en dus een groter bedrag aan prijzengeld - komen er ook meer goede spelers naar Souburg toe. Vermeulen: „Er is zeker betere deelname. Wil je bij de mannen worden toegela ten, dan moet je zeker in de top-250 van Nederland staan. We zijn dus in de breedte ster ker geworden, maar ook in de top. Waar we vorig jaar twee A-spelers hadden, zijn er dit jaar minimaal vier actief." Talent Eén daarvan is Jasper Hunting, de nummer 58 op de nationale enkelspelranglijst, maar vooral achtste van Nederland in de dubbel. Een betere positie dan bijvoorbeeld Peter Wessels en Dennis van Scheppingen. „Jas per was vroeger echt een talent. Een week voor Souburg doet hij ook nog mee aan een viersterren- toernooi, dus hij kan nog wat plaatsen stijgen op de ranking." Naast Hunting zijn de winnaar van vorig jaar Alexander Nonne- kes (42e van Nederland), de fina list van 2003 en halvefinalist in 2004 Leon Lobach (94e) en de halvefinalist van 2003 Joffe van der Heijden (122e) op papier de sterkste deelnemers aan het A-toernooi. Bij de vrouwen ver dedigt Silvana Bauer haar titel niet, omdat ze naar eigen zeg gen veel te weinig heeft geten nist om aan een A-toernooi mee te doen. Karen Evers, de num mer 85 van Nederland en finalis- te van vorig jaar, is er wel weer bij. Ook de Zeeuwse zusjes Mer- lyn (180e) en Audrey (197e) Atoon zijn van de partij. Aan de lijst met namen kan een week voor het toernooi zomaar nog een aantal worden toege voegd. „Het echte intensieve speurwerk naar topspelers volgt pas na de inschrijving. In de laatste twee weken voor Sou burg zijn er in Nederland twee Future-toernooien en in dezelf de week als Souburg zijn de kwalificaties voor het Challen- ger-toernooi in Scheveningen. De spelers die daar vroeg wor den uitgeschakeld, proberen dan meestal nog aan een A-toer- nooi mee te doen. Dan praat je wel over nationale toppers." Naast het A-toernooi wordt er in Souburg ook nog een open toernooi gespeeld, met dit jaar sterk bezette 3- en 4-categorie- ën. Bij de mannen zijn er 22 in schrijvingen in de derde catego rie van het enkelspel, waarvan twaalf Zeeuwen. Onder wie be kende tennissers als René Lin- denbergh, Gareth Lau en Dmi tri van Hoof. In de 4-categorie zijn er zelfs 28 inschrijvingen. De populariteit bij de vrouwen is iets minder met dertien tennis sters - onder wie acht Zeeuwsen - in de derde categorie. HULST - Het Nederlands jeugdvolleybalteam kon gisteren in Hulst het stuntje van vorige week niet herhalen. Toen werd in het Duitse Bad Essen met 3-2 gewonnen van Jong Brazilië. Zo ver lie ten de Zuid-Amerikanen het in een sfeervol Den Dullaert niet ko men. Zo'n zeshonderd mensen zagen Brazilië winnen van de ploeg van Guido Vermeulen. De setstanden waren 18-25, 20-25, 25-21 en 23-25. Op de foto juichen Van Noorden (7), Rauwerink (10) en Harskamp voor een punt. foto Wim Kooyman Pinehurst. US Open Stand na 1e ronde: 1. Browne (VSt), Mediate (VSt) 67 slagen (-3), 3. Goosen (ZAf), West woord (Eng), Jobe (VSt) 68, 6. Jones (VSt), Donald (Eng), Choi (ZKo), Mickelson (VSt) 69, 10. Woods (VSt), Singh (Fiji) 70,16. Els (ZAf) 71. Praag. EK. Vrouwen, kwartfinale: Atkinson (Ned/1)-Pancis (Oos/5/8) 9-3 9-3 9-0. Mannen, kwartfinale: Ball (Eng/2)-Bennett (Ned/5/8) 9-1 9-1 9-2. Rosmalen. Ordina Open Mannen, kwartfinales: Ancic (Kro/3)-Björkman (Zwe) 6-1 3-6 6-3, Hernych (Tsj)-Kohl- schreiber (Dui) 7-6 (16-2, Philippoussis (Aus)-Sanguinetti (lta/9) 7-6 (2) 7-6 (0), Llodra (Fra)-Burgsmüller (Dui) 6-2 6-7 (4) 6-3. Vrouwen. Halve finale: Kouka- lova (Tsj/8)-Shaughnessy (VSt) 6-1 7-5, Safarova (Tsj)-Dulko (Arg/6) 6-3 6-3. Eastbourne. Vrouwen. Kwartfina les: Vinei (Ita) - Miskina (Rus/4) 6-4 7-6 (3). Halve finale: Clijsters (Bel/7) - Koez- netsova (Rus/2) 6-4 3-6 6-4, Doesjevina (Rus)-Vinei 2-6 7-6(6) 6-3. Nottingham. Mannen. Halve fina les: Gasquet (Fra/4)-Dent (VSt/5) 6-4 6-2, Mirnyi (WRu/8)-Olivier Rochus (Bel/7) 6-4 7-5. WK onder 20. Groep B: Turkije-Oekrai- ne 2-2, China-Panama 4-1. Eindstand: China 3-9 (9-4), Oekraïne 3-4 (7-6), Tur kije 3-4 (4-4), Panama 3-0 (2-8). Groep C: Spanje-Honduras 3-0, Marok- ko-Chili 1-0. Eindstand: Spanje 3-9 (13-1), Marokko 3-6 (7-3), Chili 3-3 (7-8), Honduras 3-0 (0-15). Domburg. Ster Zeeuwsche Eilan den. Tweede etappe, Middel burg-Domburg: 1. C. Beltman (Ned) 110 km in 2.43.23, 2. Hennes (Dui), 3. Gunnewijk (Ned), 4. Duster (Dui), 5. M. Vos (Ned), 6. De Goede (Ned), 49. Rens- ke Doedee (Kloosterzande), 75. Karin de Krijger (Breskens). Klassement. 1. Hen nes 5.13.04, 2. C. Beltman 0.03, 3. Spij kerman 0.07. Ronde van Zwitserland. Zevende etappe, Einsiedeln-Lenk: 1. Gerde- mann (Dui) 193 km in 4.25.00,2. Bernuc- ci (Ita) 0.04, 3. Etxebarria (Spa) 0.14, 4. Kroon (Ned) 0.15, 5. Rodriguez (VSt), 6. Elmiger (Zwï), 84. Boven 0.23, 86. Vene- berg, 110. Den Bakker 2.56,111 V Heeswijk, 128. Knaven 4.55. Klw ment: 1Rogers (Aus) 25.54.03,2 tl rich (Dui) 0.20, 3. McGee (Aus) 022. Jeker (Zwi) 1.11, 5. Schleck (Luxl 12 6. -Horner (VSt) 1.31, 65. Veneta 25.48, 74. Boven 29.56, 81. Den B=<i 31.49, 115. Kroon 46.38,117. Van Hs wijk 48.19,132. Knaven 59.36. Ronde van Asturië. Eerste etapp Oviedo-Llanes: 1. Komsjev (Rus! li km in 3.28.59, 2. Sanchez (Spa),3,A>a loa (Spa), 4. Pasamontes (Spa), 5.8i Pascal (Spa), 6. Missaglia (Ita). Route du Sud. Tweede etappe, ret-Saint-Gaudens: 1. Pétilleau iFn 4.05.20, 2. Flickinger (Fra) 1.53,3.Bra zes (Fra), 4. Wilson (Aus), 5. Mutols 1.58, 6. Jean-Patrick Nazon (Fra)2.47. Algemeen klassement: 1. Vojwö (Fra) 8.16.56, 2. Calzati (Fra) 0.01,3.5 drigo (Fra) 0.06, 4. Casar (Fra) 0.": Moinard (Fra) 0.19,6. Martin (Fra)021. La Gileppe. Ster Elektrotoer. Viff etappe, Verviers-La Gileppe: 1 Tri (Bel) 187 km in 4.43.10, 2. Koppift 0.14, 3. Beuchat (Zwi) 0.18,4. Sdiun cher (Dui) 0.31, 5. Nuyens (Bell, 6 ia kemans (Bel), 16. De Jongh, 18.Roc^ kers, 19. Ten Dam, 23. Gesink 0.48.2' Bloks. Klassement: 1. Nuyens 12.26,46, i Schumacher 0.01, 3. Ten Dam 0,24, Pozzato (Ita) 0.25, 5. Strauss (Zwi)0.3 6. Knees (Dui) 0.34, 9. Rooyakkers03 10. De Jongh 0.42, 18. Bloks 1.30,2 Van Katwijk 1.46, 23. Matthé Pronk20 24. Gesink 2.17. La Rochelle. WK Tornado. Zi race: 1Fiquevoa/Hernandez (Pd McMillan/Howden (Eng), 3. Revft' pagnon (Fra), 4. Mclntosch/Essxc (Arg), 5. Lovell/Ogletree (VSt), 6.6^ varri /Paz (Spa), 15. Hunted Heemskerk, 20. Booth/Dercksen, Samama/Van Leeuwen, Achtsterat 1. Padron/Perez (Spa), 2. Ashby/V» ams (Aus), 3. Echavarri/Paz (Spal,4 Rivas/Escude (Spa), 5. McIntoscWEsp nola (Arg), 6. Lovell/Ogletree (VSt), 12 Booth/Dercksen, 32. Huntelman Heemskerk, 44. Samama/Van Leeuwaij Algemeen klassement: 1. Echavam Paz (Spa) 35 punten, 2. McMillen/W den (Eng) 46, 3. Revil/Espagnon (Fd 54, 4. Paschalides/Trigonis (Gril 70, j Polgar/Spalteholz (Dui) 74,6. Gutóöj Guyader (Fra) 78, 11. Booth/ÜWfcS 92.9,16. Huntelman/Heemskerk 111.2 Samama/Van Leeuwen 254. is eerlijk, zulke partijen zi)| mijn sterkste kant niet." Nu Sanchez het WK won. is b weer zeker van een invitatie. Jas pers moet dan de wereldbefi winnen. De Brabander ma® een goede start in Sluiskil, n® er wachten nog toernooien inB^ rendrecht, Egypte, Turkije a mogelijk Portugal. Liefhebbers kunnen tijdens ee clinic van de Antwerp Dia®® Billiard Week op 3 februj 2006 voor tien eiro binnen, lij dens de afgelopen editie kw> men er 300 biljartfans naar u Zuiderkroon. Wie de Supercu op 4 februari wil aanschouw' telt 125 euro neer, maar knis daar wel een diner, tricksho de verkiezing 'speler vann' jaar' en muziek bij. door Peter de Brie ANTWERPEN - Daniel Sanchez boorde Dick Jaspers dit jaar 17.500 euro door de neus in de Supercup en maakte de Willebrorder de wereldtitel afhandig. Dus wil Jaspers revan che op de Spanjaard in de Ant werp Diamond Billiard Week, waarvan Ludo Dielis gisteren de eerste plannen ontvouwde. Tijdens het evenement dat Die lis op 3 en 4 februari 2006 op tuigt, wordt weer de Supercup gespeeld tussen de regerend we reldkampioen en de wereldbe kerwinnaar. Eerder dit jaar klopte de Spanjaard toenmalig WK-titelhouder Jaspers, goed voor tien mille. Jaspers: „Eerlijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 92