Liberia: niet om aan te zien U9ÏI SPREEWALD all inclusive Zomer in NOORDWIJKERHOÜl] 0 Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 PZC als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg KRAS UiTvaauwndememng H. Jobse bv Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman KRAS Geef gehoor aan de roep van de lepelaar www.pzc.nl/verkeer Familieberichten vervolg van pagina 12 Ik zie een poort wijd open staan. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze lieve vader en (over grootvader Ds. Willem Oosthoek weduwnaar van Anna Kruit in de gezegende ouderdom van bijna 96 jaar. Sassenheim: Dick en Laura Oosthoek-van Rooijen Hilversum: Henk en Lidemey Oosthoek-Visser Maassluis: Wim en Bep Oosthoek-Oldenburg Vught: lan en Marijke Oosthoek-Pieters Westkapelle: Ida en Wout den Heijer-Oosthoek Westkapelle: Anneke en Jaap Hengst-Oosthoek Purmerend: Vera en Henk Schaap-Oosthoek Klein- en achterkleinkinderen 16 juni 2005 Parkweg 9 4361 JE Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de Moria-kerk te Westkapelle. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 21 juni om 14.00 uur in de Moria-kerk, waarna aansluitend de begrafenis op de Algemene Begraafplaats zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Voor Opa (pa) Op 't eind berusting toen je ons verliet glimlach van herinnering, tranen van verdriet De dood is een zekerheid in dit leven ook de oudste boom zal 't eens begeven Maar jouw wortels gaan nooit verloren Want zie, een nieuwe kiem breekt 'fochtendgloren Carin en Michiel Stephanie, Chantal Edwin en Maria Zenon Tot op het laatst vol humor Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Hofstee-ter Hueme weduwe van Jan Hofstee is op 96-jarige leeftijd overleden. Vorden, t Goes, 6 mei 1909 16 juni 2005 Tuil: Martine Hofstee Maarten Penne Olaf LarsenAnthe Groningen: Hennie Hofstee Ab Bronger Menno Wouter en Mirjam Kloetinge: Jan Hofstee Bloemendaal: Marja Hofstee Egbert Bol Martine Jeske Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 25 4481 DH Kloetinge Onze moeder, schoonmoeder en oma is opge baard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuid- vlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 20 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 21 juni om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het cre matorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieven u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Uw handdruk, uw kaart, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lie ve man, onze lieve vader, opa en zoon Kees Meulenberg hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Addy Meulenberg-Nonnekes Kinderen en kleinkinderen M. J. Meulenberg C. Meulenberg-Wisse Kamperland, juni 2005 We werden door werkelijk honderden reacties gedra gen na de plotselinge dood van onze Tommy Al jullie steun en liefde hebben ons diep geraakt. Heel veel dank daarvoor. Charmain en Koos Middelburg, juni 2005 Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Anthonie Westdorp Toon willen wij u bij deze bedanken. Ook willen wij mevr. Y. de Kam en alle medewerkers van uitvaartverzorging de Groot-de Kam bedanken voor de persoonlijke benadering en de correcte uit voering van zijn uitvaart. Mevrouw Westdorp-de Groot kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2005 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma dochter, zus, schoonzus en tante Hannie Meloen zeggen wij u hartelijk dank. J. Meloen-Boone Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Krabbendijke, juni 2005 Uw belangstelling en uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder Jacoba Wisse-van de Vrie hebben veel voor ons betekend. Daar zijn wij dankbaar voor. Kees en Ineke Quinten en Elles Aad en José Mieke en Christiaan Kapelle, juni 2005 Voor uw deelneming na het plotseling overlijden en de belangstelling bij de begrafenis van Nel Dekker, moeder van Daniël en Deborah zeggen wij u hartelijk dank. Familie Dekker Meliskerke, juni 2005 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze moeder en oma Neeltje Bakker-Vreeke Wij zijn u hiervoor erg dankbaar. Ineke Bakker Jan en Heidi Bakker-ten Brinke MartijnMarije Vlissingen, juni 2005 In plaats van kaarten De vele hartverwarmende blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvan gen, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn gelief de man, onze vader en opa Johannes Brasser zijn ons tot grote steun geweest. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. C. Brasser-Hol lebrandse Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2005 Voor uw belangstelling en medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Marinus de Jager betuigen wij u onze oprechte dank. G. M. de Jager-de Kok Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, juni 2005 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de steun en liefde die we hebben gekregen na het verlies van ons lieve dochtertje en zusje Joyce Jan, Ria en Jessy Kasse 's-Heerenhoek, juni 2005 Voor de vele bezoeken, telefoontjes, kaarten en hartver warmende woorden, die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve va der Berend Mansier zeggen wij u hartelijk dank. Het is een goed gevoel te weten dat hij zo geliefd was bij zoveel mensen. Ineke Mansier-den Hartog en kinderen Nieuwdorp, juni 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, lieve vader, schoonvader en opa Adriaan Jacobus van Aken We hebben het zeer gewaardeerd en betuigen ieder een onze oprechte dank. A.M. van Aken-van der Gouwe Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, juni 2005 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 F. M. van Eede C. L. W. van Eede-Hidskes, huisartsen AFWEZIG VAN 20 JUNI T/M 1 JULI de praktijk wordt waargenomen door dr. Ch. Vriezekolk en dr. W. J. M. Spekhorst Spreekuur voor dringende gevallen op afspraak. Het telefonisch spreekuur vervalt! De apotheek is normaal geopend. zaterdag 18 juni 2005 14 Complete 4-/5-/8-daagse autoreis met verblijfin 1 4-sterren hotel. i de KRAS Celdpas! info: www.krasgeldpas.nl INCLUSIEF: verblijf in Sorat Hotel Cottbus•,•• verblijf in 2-persoonskamer dage lijks uitgebreid ontbijt- en dinerbuffet dagelijks lunchpakket dagelijks dinerbuffet of 3-gangen diner met keuzemenu drankjes (bier, wijn, frisdranken) van 18.00 tot 22.00 uur Ontdekkingstocht door het indrukwekkende Oost-Duitsland All inclusive voordeelaanbieding! Wilt u één van de mooiste regio's van Oost-Ouitsland ontdekken? Dan heeft KRAS Stervakanties precies wat u zoekt. Een van onze inko pers is er namelijk in geslaagd om het prachtige 4-sterren Sorat Hotel Cottbus in het prachtige Spreewald, onder zeer bijzondere condities vast te leggen. Dit betekent dat u nu kunt boeken voor een 4-daags autoarrangement voor de unieke prijs vanaf slechts 119! En hierbij zijn uw dagelijks ontbijtbuffet, lunchpakket, diner én zelfs de drankjes tijdens het diner inbegrepenl Vanuit het hotel kunt u de indruk wekkende steden Berlijn en Dresden bezoeken Gaat u ook op ontdekkingstocht door dit prachtige deel van Duitsland. SORAT HOTEL COTTBUS" -SPREEWALD Het prachtige hotel ligt in het oude stadscentrum aan het 'Schlosskirchplatz! Het authentieke pand is geheel gerestau reerd en beschikt over o.a. sfeervol restaurant, terras, lift, sauna en fitness. Alle kamers zijn voorzien van badkamer met bad/douche en toilet, airco, televisie en telefoon. TIPS VOOR UITSTAPJES op één van de 25 grandioze ^^KE^v' prijzen (o.a. naar Curasao en Turkije, reischeques en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week onder de internetboekers verloten! Het volledige prijzenpakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kunt u terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Cottbus staat bekend als de poort naar het Spreewald Deze groene stad aan de Spree biedt ook een aantal beziens waardigheden zoals het prachtige theater in Jugendstilstijl en de middeleeuwse vesting. De omgeving van Cottbus biedt maar liefst 250-300 km fietspaden Het Spreewald is een idyllisch gebied met veel meertjes en bossen. Zeer goed bereikbaar vanuit het hotel zijn de beroemde steden Berlijn en Dresden Het indrukwekkende Dresden is helemaal in oude luister hersteld en is zeker één van de mooiste steden in het oosten van Duitsland Als laatste noemen wij de moge lijkheid om een kijkje over de Poolse grens te nemen waar u kunt genieten van prachtige dorpjes en natuur Vertrekdata HZ 15.524 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 17/6 t/m 28/10 v.a. 119 5 dgn, vrijwel iedere ma. van 20/6 t/m 24/10 v.a.€ 149 8 dgn, vrijwel iedere vr. van 17/6 t/m 28/10 v.a.€ 249 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 50, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders voorbehoud. Exclusief vervoer, niet genoemde maaltijden, toeristen belasting, reserveringskosten, reis- en annuleringsver zekering Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnum- mer HZ 15524 I KRAS SterVakinties-reisbu&aus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, I Apeldoorn, Arnhem, Baam. Breda. Delft Den Bosch, Den Haag, Eindhoven. Hengelo, Nijmegen, Rotterdam. Tilburg, Utrecht Venlo, Zwolle www.kras.nl ma t/m vr OaJO-lOJO uur. za: 0930-1SJO uur 1 zo: ll.OO-IS.OO uur ffi 073 - 5 999 999 Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonni 0118 462: www. hjobse-u itvaart. n! Email: hjobse@hjobse- Tevens beschikken wij ot Dag en nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder ''iïüu^ www.uitvaartzorgcentrum.nl ("voordelige 4;/5-daagse autoreis 1 met verblij' a-sterren hotel. INCLUSIEF: verblijf in 4-stm^NH~^ Leeuwenhorst verblijf in 2-persoonskzim, dagelijks ontbijtbuffet gebruik tennisbanen de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl Genieten aan de Zuidhollandse kust Zomers genieten aan de Zuidhollandse kust! KRAS Stervakanties heeft ook dit jaar weer een goede deal met het 4-sterren NH Leeuwenhorst in Noordwijkerhout weten te sluiten. En dat voor de hoogseizoenmaanden juli en augustus, wanneer het aan de kust heerlijk toeven is' Een 4-daags autoarrangement boekt u al vanaf slechts 115, natuurlijk inclusief het dagelijks ontbijtbuffet. Dus grijp snel uw kans en boek deze voordelige aanbieding, want nor maal gesproken betaalt u meer dan 100 per kamer per nacht. Deze buitenkans mag u eigenlijk niet laten lopen!! NH LEEUWENHORST"" - NOORDWIJKERHOUT Het complete 4-sterren NH Leeuwenhorst bestaat uit meer dere, onderling, verbonden hotelvleugels en ligt in Noord wijkerhout. dichtbij het strand en de duinen. Het complex biedt meer dan een heerlijke ligging, het beschikt over een restaurant, bar en een groot aantal faciliteiten, zoals een groot binnenzwembad, bowlingbanen, tennisbanen, squ- ashbanen en fitnessstudio (faciliteiten tegen betaling). Ook kunt u tegen betaling gebruikmaken van de hotelfietsen en er is voldoende gratis parkeergelegenheid. TIPS VOOR UITSTAPJES Natuurlijk is attractie nummer één de stranden van de Zuid hollandse kustlijn, waar u vooral in deze dagen heerlijk van zon, zee en strand kunt genieten. In het nabijgelegen Sche- veningen kunt u heerlijk flaneren op de boulevard en wat drin ken op één van de vele terrasjes. Onze hoofdstad Amsterdam heeft natuurlijk heel veel te bieden net als de regeringsstad Den Haag met het Omniversum en Madurodam indien u in juni via intt uw reis boekt, maakt u kam I één,Van de 25 grandioze pnjien (°-a- naar Cura^J Turkije, reischeaues en zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke week ondade internetboekers verloten! Het volledige prijzen pakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kuntu terugvinden op www.kras.nl 1 Aankomstdata HZ 14.597 4 dgn, vrijwel iedere v 5 dgn, vrijwel iedere n .van 24/6t/m 28/10 va.fu5 a.van4/7t/m29/8 vj.cn, Toeslagen p.p. 1 -pk 35, welkomstdiner 21 (optio neel), res kosten (verplicht, per boeking) 15.IW zijn p.p., tenzij anders vermeld. Exclvervoer, toenstèv bel., res.kosten, reis- annuleringsverzekering. Vraag jj. gebreide reisbeschrijving reisnummerHZ 14,597 ntte.o p-~| KRAS SterV.k.nti«-reisburc.us vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere. Amersfoort n Apeldoorn. Arnhem, Baarn, Breda, Delft Den Bosch. Den Haag, Eindhoven, Hengelo. L2J Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Venlo, Zwolle Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de lepelaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomst pakket, regelmatig het magazine VOGELS. Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! Ik word lid voor (minimaal 22,50 p.j.) Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedrag jaarlijks tot wederopzegging af te schrijven van mijn bank/girorekening. I I I I I I I I I I Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd. Adres: Postcode: Plaats: Handtekening: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 WB Zeist Vogelbescherming NEDERLAND Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 "...mijn dochter en haar man zijn "...en toen zeiden ze tegen mijn toen vermoord. Nu zit ik met hun vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd. Mijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. U ook." STICHTING VLUCHTELING Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING voor goede doelen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 82