0 PZC Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand een dochter en zusje Rachel Cornelia Wij noemen haar Rachel Ronnie en Mariska Walhout-Zwemer Remco, Michiel en Menno 16 juni 2005 Noordweg 127,4353 AV Serooskerke Welkom lieve Olivier Emil Adriaan 16-6-2005 Familie Pahnke-Bij de Vaate Huwelijk Marcel Kooie Evelien Wattel gaan trouwen op vrijdag 24 juni 2005 om 13.00 uur in het oude stadhuis van Middelburg. Wij nodigen belangstellenden uit om dit samen met ons te vieren in strandpaviljoen "De Zilvermeeuw" in Dishoek van 16.00 uur tot 18.30 uur. Ons adres blijft: Arie van Driellaan 49 4333 CA Middelburg Routebeschrijving strandpaviljoen zie: www.dezilvermeeuw.com Wij gaan trouwen! Op vrijdag 24 juni 2005. Jacco Kloosterman en Ilona Lievense Roxanne en Julia Receptie van 16.00-17.30 uur in Brasserie De Zeezot, Zuidstraat 101, Westkapelle. Praktijk voetverzorging Ilona Lievense Molenweg 8,4561 BW Westkapelle. Overlijden ik zoek een woord een heel nieuw woord een woord dot niemand kent ikzoek een woord dat zeggen wil dat |ij de liefste bent Met intens verdriet nemen we afscheid van Jean nette van Raaij Zij werd 44 jaar. Jerry van der Wekken Veerle, Hugo J. M. van Raaij-de Waal Dick en Annette Jasper, Berend Nico en Francis Ivo, Evelien Goof en Vivian Zwolle, 16 juni 2005 Haagland 3 4386 GLVIissingen Er is gelegenheid om afscheid vanjeannette te nemen op maandag 20 juni van 19 00 tot 20.00 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg'Industrieweg 20 te Vlissingen Op woensdag 22 juni is er om 1 3.00 uur een afscheids bijeenkomst in "De Open Hof', Alexander Gogelweg 57 te vlissingen Om 14.15 uur begraven we Jeannette op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen, Na de begrafenis kunt u in het uitvaartcentrum condole ren. Heeft u geen brief ontvangen, wilt u dan deze kennisge ving als uitnodiging beschouwen. Jeannette, L'Art de la perte s'est de la serreé la vie dans les bras. Merci pour ton amitée Nous nous t'oublirons jamai I Clarissa et Frédenque Katleen, Serge et Cédric Mark, Esther, Max, Job et Sem Ondersteboven, geschokt en verdrietig door het plotselin ge overlijden van onze geliefde oud-collega Jeannette van Raaij Vrouw van onze collega Jerry van aer Wekken Onze gedachten zijn bij Jerry, Veerle en Hugo. Alle collega's van v/h de sectie Activering, gemeente AAddelburg Ton, Giel, Peter, Paul, Marco, Frans, AvAarcel, Emmie, Marjo, Joke, Nel, Yafi, Ella, Agaath, Cynthia, Yolanda, Amy, Evi en Prina Wij zijn verslagen door het bericht dat plotseling is over leden onze oua-collega en echtgenote van Jerry van der Wekken Jeannette van Raaij Wij wensen onze collega Jerry en de kinderen Hugo en Veerle heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen De collega's van de afdeling Sociale Zaken - Inkomen, gemeente Middelburg, Gerry, Piet, Wendy, Charlotte, Nel, Bep, Elodie, Cees, Suzan, Hans, Flora, Tonme, Mahmoud, Manuela, Egbert, Theo, Anoushka, Ilse, Jan- Peter, Alex, Leni, Nicolette, Harry, Monique, Els, Mark, Wim, Anja, Marjan, Elisa, Daniëlle, Serpil en Jenny Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Jeannette van Raaij Wii wensen Veerle, Hugo, hun papa en verdere familie veel sterkte toe. Leerlingen, ouders, schoolteam en bestuur van de Vlissingse Schoolvereniging. Geschokt zijn wij door het overlijden van Jeannette van Raaij lid van onze Cliëntenraad Wij zijn dankbaar voor haar positieve inbreng Samen spelen, leren en genieten was ons gezamenli|k streven. Jeannette blijft bij ons in onze gedachten Wij zijn intens bedroefd en leven mee met haar man en kinderen Veerle en Hugo die wij kracht en liefde toewen sen. Cliëntenraad Kinderopvang Walcheren Kinderen en medewerkers KOW Kindercentrum Ofje Marlou Boerbooms, directeur Jij bent alles voor mij -Mj'l Jij was alles voor mij i Jij blijft alles voor mij O Dit gevoel gaat nooit voorbijy Geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man en onze zoon Jacobus Adriaan van de Vreugde Ko echtgenoot van Gerda Leonie Francine Bijlo op de leeftijd van 54 jaar. 's-Heer Arendskerke, Leiden 5 augustus 1950 16 juni 2005 Wolphaartsdijk: Gerda van de Vreugde-Bijlo P. J. van de Vreugde (in herinnering) D. van de Vreugde-Hannewijk Muiden weg 153 4471 NM Wolphaartsdijk De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 21 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Mo nuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlij den van onze zwager en oom Ko van de Vreugde Gerda en Dien wij wensen jullie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Goes: Wim en Marianne Hamelink Stefan, Daphne Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is over leden onze neef Ko van de Vreugde Gerda en Dien wij wensen jullie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. 's-H. Arendskerke: J. van de Vreugde j. van de Vreugde-Traas Dreischor: C. van de Vreugd (in herinnering) A. van de Vreugde-Smits neven en nichten Hij zeide tot hen op die dag, laten wij oversteken naar de overkant. Marcus 4:35 Met veel verdriet geven wij u kennis dat, voor ons ge heel onverwachts, de Heere heeft Thuisgehaald mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Jasperse in de leeftijd van 57 jaar. Zijn altijd bezige handen hebben nu rust gevonden, zijn hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. In dankbare herinnering gaat hij met ons mee, maar wat zullen we hem missen. Kerkwerve: Ineke Jasperse-van der Linde Amot 1972 Kerkwerve: Marcel en Petra Jasperse-Stouten Daphne, Esmee Oosterland: Ryanne en Remco Poelman-Jasperse Quinten, Jndy Kerkwerve: Natalie Jasperse 16 juni 2005 Slikweg 5 4321 SV Kerkwerve De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. woensdag 22 juni in de kerk van de Hervormde Gemeente te Serooskerke, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. "De Heere zal het voleindigen Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Piet Jasperse in de leeftijd van 57 jaar. Zierikzee: A. Jasperse J. Jasperse-Simonse Grijpskerke: Kees en Nellie Jasperse Oostkapelle: Jo en Bram Maljaars Koudekerke: Nel en Wim Joziasse Vlissingen: Ko Jasperse (in herinnering) Rina Jasperse-van de Putte Oosterland: David Jasperse en Joke Dorst Neven en nichten Wij wensen Ineke, kinderen en kleinkinderen kracht toe dit onvoorstelbare verlies te verwerken. Zierikzee, 16 juni 2005 Lieve opa Jasperse Nooit meer Nooit meer bij opa werken. Daphne Nooit meer met opa klussen. - Quinten Nooit meer met opa naar de ganzen. - Esmee Nooit meer met opa naar de eendjes. - Indy Maar altijd: "We zullen je nooit vergeten. 16 juni 2005 dit weet ik, dat God met mij is. Ps. 5610b Geheel onverwachts heeft de Here tot zich genomen, mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Piet Jasperse in de leeftijd van 57 jaar. Scharendijke: N. v. d. Linde-den Boer Deventer: Lia en Johan Nieuwendijk: Joke en Piet Kerkwerve: Jannie en Johan Coevorden: Piet en Bauk Scharendijke: lan en Petra Neven en nichtn Een fijne vriend hebben wij verloren Piet We wensen Ineke en de kinderen veel sterkte toe. Koudekerke: Wilna en Kees Dingemanse Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze buurman Piet Jasperse Wij wensen Ineke, kinderen, kleinkinderen en verde re familie veel sterkte met dit grote verlies. Fam. A. Verhage Fam. J.W. Boin Fam. B. v.d. Hoek Fam. W.J.Ch. Engelen Fam. G.A. Moelker Fam. R. Engelen Fam. J. v.d. Klooster-Bax Fam. J.A. v.d. Bosse Fam. P.C.J. Kotoun Fam. W.C. v.d. Bosse M. v.d. Hoek Kerkwerve, 16 juni 2005 Geheel onverwacht is de vader van onze collega overleden P. Jasperse i haar famil Collega's Kruidvat Zierikzee Wij wensen Ryanne en haar familie heel veel kracht en liefde toe. Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Hij was een onvergetelijke vader. Geschokt en intens verdrietig zijn wij, nu we plotse ling afscheid moeten nemen van onze hele lieve pa, schoonvader en vriend Jacob Johannes Seen Jaap Geboren op 15 augustus 1946 Overleden op 16 juni 2005 Schoondijke: Addy Seen-Kotvis t IJzendijke: Desireé en Gerrie Schoondijke: Jacco en Daphne Oostburg: Ria Pr. Bernhardstraat 33 4507 BD Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 21 juni om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het te vroeg overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Seen Hans en Betsy Suus Peter en Wieneke Neven en nichten Wij wensen Desireé en Gerrie, Jacco en Daphne en Ria veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Schoondijke, 16 juni 2005 Boven de starren daar zal het eens lichten Bedroefd delen wij u mede dat na een langdurig ziek zijn op 59-jarige leeftijd is overleden onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Rina Meulenberg-Wouters Oudkarspel, 15 juni 2005 Biggekerke: W.J. Meulenberg-Otte Den Haag: Ad en Jeanette Vlissingen: Henk en Corry Bergen op Zoom: Wim en Anja Biggekerke: Karei en Marjolein Neven en nichten Zoveel liefde Zoveel trouw Zoveel gastvrijheid Na een jarenlange trouwe vriendschap is veel te vroeg overleden onze lieve vriendin Rina Meulenberg-Wouters Onze gedachten zijn bij haar man Piet, hun kinderen en kleinkinderen. Jan en Jopie Konraad Jan-Paul Heieen en Waldo Anna-Marie Middelburg, 15 juni 2005 Na een ernstige ziekte werd door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Laurina Wouters echtgenote van P. A. Meulenberg in de leeftijd van 59 jaar. Meliskerke: L. Wouters P. Wouters-Francke Lisse: C. P. Wouters-Lammerts Middelburg: M. de Wolf-Wouters W. de Wolf Middelburg: J. Wouters Meliskerke: Joh. Wouters L. W. Wouters-Verhage Goes: J. Matthijsse-Wouters J. Matthijsse neven en nichten Oudkarspel, 15 juni 2005 Bitterzoet 6,1724 XV Haar ijzeren wil wist elke tegenslag te overwinnen, maar deze ziekte was een ongelijke strijd. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder en oma Neeltje Maria Lievense-Maas weduwe van Wim Lievense in de leeftijd van 63 jaar. Amemuiden: Henriëlte en Hans van Belzen-Lievense Marceline Mylène Willian Marcha Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van het "Hospicevoor de warme en liefdevolle verzorging. 17 juni 2005 Duinweg 11 4374 EA Zoutelande De samenkomst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden woensdag 22 juni om 11.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Zoutelande, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de be graafplaats te Zoutelande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Zij heeft haar strijd gestreden haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden weet niemand, zij alleen. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Nellie Lievense-Maas Stoffel Maas Sien Maas-Gabriëlse Peter Ewout Zoutelande, 17 juni 2005 Hoor ik de onrust van meeuwen over zee zie ik weer jouw bange ogen waaruit de warmte wijken moest. Dan is mijn hart zo leeg. Lut Lievense-Nauts Onze schoonzus en tante Nelly Lievense-Maas laat ons na een dappere strijd veel te jong achter. Zoutelande: Dirk en Lut Lievense Biggekerke: Piet Lievense Zoutelande: Marjan Lievense kinderen en kleinkinderen Eindhoven: Cor en Harrie Verdrietig maar met Fijne en dierbare herinneringen namen wij afscheid van onze strijdlustige en moedige nicht Nellie Lievense-Maas Zoutelande: tante Jaan Nellie en Jo Daaf en Betsie Bleiswijk: Anneriet en Arie Goes: )an en Mieke en alle kinderen Zoutelande, 17 juni 2005 Heden overleed onze beste buurvrouw Nelly Maas Woorden kunnen de leegte niet vullen maar mis schien geven ze een beetje steun. Sterkte in deze moeilijke tijd. Familie Adrie en Ada de Lange Familie Robbie en Annemarie Dek Familie Octo en Nel Turlette Familie Betsie Adriaanse-Dekker Familie Leo en Petra Adriaanse Zoutelande, 17 juni 2005 Wij zijn bedroefd om het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Bram van Rosevelt Bep en Jo de Kubber en kinderen Volkomen onverwachts overleed onze biljartvriend Bram van Rosevelt Biljartvereniging RCS Enige en algemene kennisgeving Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Wie kan begrijpen wat je hebt geleden Wie kan voelen wat je hebt doorstaan Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Zeer dankbaar voor alles wat zij in haar uiterst lief devol leven voor allen heeft betekend, delen wij u met droefheid mede, dat plotseling van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Cornelia Smoor Corrie weduwe van Adriaan de Gruiter in de leeftijd van 78 jaar. Breskens: E. Christiaansen-van de Gruiter D. Christiaansen Ronnie en Marinel Christiaansen-Vinke Roy, Menno Daniëlle en Jan Simonse-Christiaansen Jennifer, Yannick Breskens, 15 juni 2005 "Ter Schelde" Correspondentieadres: Violierstraat 33 4511 GE Breskens Overeenkomstig de wens van onze moeder en oma heeft het afscheid en de crematieplechtigheid in be sloten kring plaatsgehad. Liever geen bezoek aan huis Bedroefd zijn wij door het overlijden van ste broer Rinus Nieuwenhuyze te Koudekerke 12-12-1926 t te Eaton (Australië) 16-6-2005 Middelburg: Janny en Piet t Braam-Nieuwenhuy» Middelburg: Kees en Nel Nieuwenhuyze-deKni Ovezande: Suus en Jaap t Goetheer-NieuwenhmJ Lewedorp: Mien en Bas t Mulder-NieuwenhuJ Nieuwdorp: Catrien en Leen t Imanse-Nieuwenhuvai Bridgetown (Australië): Simon en Sophia Nieuwenhuyze-van Dijken! Maassluis: Geerard Nieuwenhuyze Oostkapelle: Ineke en Cees Adriaanse-NieuwenhmJ Goes: Riet t en Jan Verburg-NieuwenhuJ Wolphaartsdijk: Bep en Job van de Plasse Enige en algemene kennisgeving Hij hield van het leven _L_ ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Er kwam een einde aan zijn leven *5^ dat niet makkelijk is geweest ondanks het leven met vele pijnen 1 vaak nog opgeruimd van geest. Bedroefd, maar dankbaar dat hij nu rust heeft geven, den, geven wij kennis dat van ons is heengegaannum lieve man, onze lieve vader en meelevende opa Jacob Rijk echtgenoot van Petronella Ars *24-9-1920 1 16-6-200" Kloetinge: P. Rijk-Ars Goes: Nelly Rijk Cor de Jonge Ilonka en Arnold Bianca en Johan Goes: Lia de Winter-Rijk Kees de Winter Petra en Linda 's-Heer Hendriks kinderen: Peter Rijk Annet Rijk-Sinke Diana en Erwin Kloetinge: Albert Rijk Hanneke Rijk-Westdorp Eline, Lisanne en Anneloïs I 16 juni 2005 Willemstraat 43 4481 AS Kloetinge De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden dinsdag 21 juni om 10.30 uur® de parochiekerk van de H. Maria Magdalena teGoe, Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12,(0 uur plaatsvinden in het crematorium, WesteÜjlê Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolera in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. We namen kennis van het droevige bericht dat op 91 jarige leeftijd is overleden de heer M. P. Bolier Met dankbaarheid en respect denken we terug zijn vriendschap en levenswijsheid welke we rende 30 jaar van hem mochten ervaren. C. J. Bierens K. C. Bierens-de Visser Grijpskerke, juni 2005 Welzalig hij, die de God van Ja tot zijtihulp heeft Psalm 16 Na een liefdevolle verzorging in zorgcentra 'Swerfrust' is van ons heengegaan mijn geliefd man, onze vader, groot- en overgrootvader Adriaan Maas Adrie In de gezegende leeftijd van 95 jaar. Middelburg: S. Maas-de Bruijne Bergen op Zoom: Lenie en Rinus van Belzen-Maasl Attleborough (GB): Ko en Susan Maas-Storey 1 Goes: Ineke en Roel Geertse-Maas Klein- en achterkleinkinderen 15 juni 2005 Nieuwerkerckeplein 1 4335 ES Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 20 juni a.s. om 12.45 uur in kerkcentrum De Morgenster' aan de Adriaan Lauwereyzstraatótf Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke OudeHa- vendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoem de kerk. MEMENTA ZEELAND Gespecialiseerd in gedenkstenen. Wij beschikken over een speciaal voor monu menten ontwikkelde laser graveer machine. Mementa Zeeland Openingstijden: Buitenweg 35 maandag t/m vrijdag 4571 EP Axel 10.00 tot 17.00ut* Tel. 0115-530901 zaterdag en 's avonds www.mementa-zeeland.nl op afsprak Begrafenis- en Crematievenorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN V Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouweentrum. Van Dishoecksuaal 620 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 74