llll winkelwandeling in de binnenstad. Dp Soestdijk is dé inderschoenen peciaalzaak van leeland erburg: choenmode voor e hele familie Speciaalzaak Simon al 69 jaar dé Zeeuwse ondergoedspecialist arfumerie van Hemen: luxe beauty body center voor lames, heren, jong a oud oto Verschoore 86 jaar 'the picture Rob Jacobs Mannenmode: eerlijk, vakkundig, up-to-date Boekhandel Het Paard van Troje een kwart eeuw oud Mikaya fashion kleedt vrouwen met durf Waarborg voor Oogzorg De mooiste Genieten van het goede leven met Flo's Optiek de Jonge: een heldere kijk op brillen en lenzen Edelsmederij Harry Hutjens presenteert de top in horloges: de Rado V10K Lin-O-Lux: de top in huishoud-, bed- en badtextiel Minet Audio Video: uw beeld- en geluidsspecialist DE ETALAGE idusieve kinderschoenen vind je bij Op Soestdijk. rdervoeten - oftewel voeten in de groei - vragen om iraaandacht als het om schoenen gaat. Op Soestdijk Verscheidt zich door de persoonlijke aandacht aan iVerén kind, waarbij het geven van een goed advies (allerbelangrijkste is. iSoestdijk richt zich uitsluitend op kinderen en heeft tonen in de maten 19 t/m 41 uit met name Italië, p, Frankrijk en Amerika van topmerken als iurino, Dolce Gabbana, Stones Bones, GF Ferré, 50, Bikkembergs, Polo, Riverwoods en Scapa. Ook ter sokken en maillots van Doré Doré. Op maandag topavond gesloten. i Soestdijk Kinderschoenen, fit Grote Markt 1, Goes m 216 662 Érg Schoenmode is niet alleen een familiebedrijf, ar ook een familiewinkel. bestond de zaak 50 jaar. Door de jaren heen wden de diverse leden van de familie Verburg hun irijf steeds verder uit, tot de welvoorziene familie- iel die het tegenwoordig is. Verburg heeft schoen- devan goede kwaliteit en voor een betaalbare prijs dames, heren en kinderen. Het verkoopteam bekend om zijn goede persoonlijke advies, dervoetjes worden standaard opgemeten. De rschoenen zijn onderverdeeld in drie typen: com pel (in verschillende breedtematen), sportief en deus. fcyoor heren is de sortering sportieve, modieuze en toe schoenen groot. Érg Schoenmode, Markt 9, Goes W215604 Foto Verschoore is dynamisch, uitgesproken prijscon- currerend en speelt sinds jaar en dag een voortrekkers rol op het vlak van beeld- en geluidsdragers. Het is een topadres voor onder andere digitale foto grafie, MP3-spelers, multimediatelefoons, foto- en videoapparatuur en topafdrukken van digitale bestan den. Foto Verschoore, Klokstraat 7, Goes T: 0113 216159 Jong en oud gaan voor de betere lingerie, nachtkle ding, ondergoed en badgoed naar Speciaalzaak Simon. Dit jaar draait Speciaalzaak Simon 69 jaar mee in de wereld van lingerie en ondergoed, nacht- en badkle ding. Massaproducten tref je in de ruim gesorteerde winkel niet aan; wél die van de betere merken zoals Sloggi en Ten Gate. Speciaalzaak Simon is er voor jongens en meisjes (maat 92 t/m 188), dames (maat 36 t/m 54,'cup At/m E) en heren (maat 4 t/m 10). Naast uitstekende kwaliteit is ook een toegankelijke prijs een vereiste voor Speciaalzaak Simon. De maand juni is er steevast een topper, met de 4 halen, 3 betalen-actie van Sloggi en Ten Cate. Speciaalzaak Simon, Klokstraat 21, Goes T: 0113 215563 Meen de bekende topmerken maar ook een aan- toclusieve merken zoals Bergman, Givenchy en de Hunse geurlijn Acqua di Parme. -tolijkse aanbiedingen en diverse activiteiten in '"inkel en de salon. Met deskundig advies van onze toneel opgeleide top-visagistes. In de schoon- felons op de tweede verdieping kunt u, naast de ^behandelingen met topmerken als Dior, fe.Clinique et cetera genieten van heerlijk ont kende anti-stress massages. Ook is er een moder- studio waar gewerkt wordt met de befaamde Jessica en Essie voor gezonde eigen nagels. frmerie van Biemen, t10, Goes. ■WW 227473 ^Verschoore is dé Goese specialist in "^n geluidsdragers. Foto Verschoore eigenlijk niet? Al 86 jaar neemt een prominente plaats in binnen de Goese ^stand. Wat begon met een studio voor portretfo- groeide uit tot een keten van negen winkels in en Brabant, met in totaal 75 medewerkers. De vraag van de klant speelt een belangrijke rol bij de samenstelling van het assortiment van Rob Jacobs Mannenmode. Op basis hiervan heeft deze exclusieve mannenmode zaak dit seizoen niet minder dan vier nieuwe merken opgenomen in het assortiment Lubiam, -Beverly Hills Polo Club, Gian Franco Ferré en Jaques Britt. Met de kleding van Lubiam springt Rob Jacobs Mannenmode in op de voortdurend groeiende vraag naar maatcon fectie. Bovengenoemde merken vormen leen aanvulling op het toch al bijzonder uitgebreide aanbod van Rob Jacobs Mannenmode, dat altijd de laatste modetrends volgt. Voeg daar het eerlijke en vakkundige advies van het verkopend personeel aan toe en u gaat perfect gekleed. Rob Jacobs Mannenmode, Ganzepoortstraat 21Goes T: 0113 213329 Oké, het zijn er nog geen 600. Maar ook als je 25 jaar wordt mag de vlag in top: Boekhandel Het Paard van Troje viert feest! Het Paard van Troje, het Walhalla voor de ware strip liefhebber, geeft ter gelegenheid van het jubileum van de winkel een prachtig stripboek uit: Goes imstrip. 600 Jaar Goes. Het boek, met tekeningen van D.J. Oreel, komt op 30 juni uit als hardcover voor de prijs van 9,95. De luxe, gesigneerde editie met stofomslag en exclu sieve Goese prenten kost 22,50. Beide boeken zijn verkrijgbaar bij de Zeêüwse boek handels en het Goese'Museum/VVV. Bij Het Paard van Troje kunt u nu al op de uitgaven intekenen. Boekhandel Het Paard van Troje, Lange Vorststraat 2, Goes T: 0113 214691 Anders dan anders, met een heel eigen gezicht: de mode van Mikaya springt eruit. Vrouwen met een eigen kijk op mode komen bij Mikaya fashion ruimschoots aan hun trekken. Mikaya heeft collecties van o.a. Eiske Henneman, Sarah Pacini en Crea Fuego Backstage, in de maten 36't/m 48. Per maat is er van elk kledingstuk slechts 1 exemplaar ver krijgbaar/Deklëding is gemaakt van linnen, katoen en viscose: gemakkelijk te onderhouden stoffen, die heerlijk dragen. Mikaya fashion heeft tevens een bij zonder assortiment accessoires. Ook de sieraden van verzilverd edelmataal zijn echte blikvangers. Over enkele maanden presenteert Mikaya fashion schoenen van Jan Jansen. Mikaya fashion, Lange Vorststraat 59, Goes T: 0113 259851 en ruimte. Kiezen voor de V10K is kiezen voor een stuk eeuwigheid. Edelsmederij Harry Hutjens, Witte Paardstraat 1-3, Goes T: 0113 212729 Uw eigen 'ik', uw kijk op het leven en uw persoonlijke smaak komen tot uiting door uw keuzes in mode en stijl. Daarvan maakt uw brilkeuze een belangrijk deel uit. Elk briladvies is afgestemd op uw eigen 'ik'. Uw keuze wordt ondersteund door het belangrijkste van alles: een juiste optische kwaliteit en voorlichting. In een geruststellende sfeer tonen we U collecties die steeds kritisch onder onze loep genomen worden. We houden- de prijskwaliteit verhouding nauwlettend in het oog zonder dat die ten koste gaat van exclusiviteit. Wilt U liever contactlenzen als ultieme gezichtshulp middel Ook dat kan... laat U hierover uitgebreid voorlichten. VOF Eijsermans Optiek Optometrie, Lange Vorststraat 57, Goes T. 0113 230214 wwweijsermans-optiek.nl De fijnste wijnen en delicatessen vind je bij Flo's, vindt combinaties maak ie ook het ,kritisglief Vakcentrum voor Delicatessen, «ayp r 1 Olijven^ tapas, kazen,, Zuid-Afrikaanse''k'ruidenrubs, ffict /\A0O6mIIIS BGI"C0 olijfoliën; m'osterds, jams en chutneys van de Mariënwaerdt, koekjes, snoepjes, thee, koffie en Leonidas pralines: Flo's heeft alles wat het hartje van de liefhebber van de betere hapjes en drankjes begeert. Bijzonder lekker zijn de wijnen van Gastrovinö. Voor de maandelijkse Gastrovino wijnbrief kunt u zich aanmelden via flo67@zeelandnet.nl.Ook heeft Flo's trendy aardewerk en andere culinaire cadeaus, zoals feestpakketten. Delicatessenzaak Flo's behoort tot de beste speciali teitenwinkels van Nederland. Flo's, Lange Vorststraat 108, Goes T: 0113 231277 Bij Optiek de Jonge heeft men oog voor de wensen van bril- en lenzendragers. Opticiens: ze zijn er tegenwoordig in alle soorten en maten, de eenmet nog grotere.prijzenstunts dan de ander. Maar waar het natuujlijk werkelijk om draait is de kwaliteit van het product. Bij Optiek de Jonge is alleen het allerbeste goed genoeg voor delklant, al bijna 25 jaar. De oogmeetruimte, voor hetv'opmeten van de brilsterkte en het aanmeten van contactlenzen, is voorzien van de modernste apparatuur.vQpticien Cees de Jonge en zijn drie medewerkers adviseren u daarnaast graag bij de keuze van een montuur dat bij u past, van de topdesigners van nu. Optiek de Jonge, Lange Vorststraat 40, Goes T: 0113 211272 Het Rado V10K horloge verenigt de schoonheid en hardheid van diamant in zich. Rado, de absolute top in horloges, introduceerde 40 jaar geleden het eerste kras vaste horloge ter wereld. Anno 2005 presenteert Rado de V10K: een uniek en technisch hoogstandje van ongekend formaat. De kast is voorzien van een toplaag bestaande uit 100% dia mant. Het horloge heeft dan ook de hardheid van dia mant en is daardoor absoluut krasvast en onverganke lijk. De kast en de band van de V10K vormen een per fect harmonieus geheel. Dit unieke horloge is elegant- futuristis'ën'-van karakter en de crème dé la crème voor hen die genieten van volstrekt nieuwe dimensies in tijd De presentatie van damesmode in overzichtelijke kleurblokken maakt combineren tot een feest. Wat een vondst, die kleurblokken van Berco! Nog nooit was het maken van verrassende, modieuze combinaties zo gemakkelijk. En dat terwijl .het vloeroppervlak van Berco toch bepaald niet gering is: 400m2. Berco heeft een brede collectie damesmode, van modisch-sportief tot elegant-klassiêk. Toonaangevende merken vullen de rekken, zoals Taifun, Olsen, Gerry Weber, G.W., Frankenwalder, Delmod en Marcona. Pantalons van o.a. Serres en Mac, in diverse lengten en pasvormen, laten zich uitstékend combineren met een keur aan pull overs, T-sHirts en jasjes. Modehuis Berco, Lange Vorststraat 76, Goes T: 0113 231838 De Vlijt Lin-O-Lux is dé speciaalzaak op het gebied van huishoud-, bed- en badtextiel. De Vlijt Lin-O-Lux is zowel marktleider als trendsetter, met een breed scala aan merken van de bovenste plank, afgestemd op actuele ontwikkelingen op het gebied van lifestyle. Daarnaast heeft De Vlijt Lin-O-Lux een exclusieve huiscollectie, waarbij zowel de kwaliteit als de prijs u aangenaam zullen verrassen, Regelmatig vallen er Lin-O-Luxfolders bij u in de bus, waarin een selectie wordt getoond Van actuele trends en aantrek kelijke aanbiedingen. De Vlijt Lin-O-Lux, Lange Vorststraat 60, Goes T: 0113 233796 Minet Audio Video is dealer van alle beeld- en geluidsapparatuur van Bang Olufsen, Loewe, Bose, Philips, Sony en JVC, zoals LCD en plasmaschermen, home cinemasystemen, muziekinstallaties en DVD/Harddiskrecorders. De apparatuur vyordt bij u thuis'öf op uw bedrijfslo catie bezorgd en uiterslf.professioneel geïnstalleerd en aangesloten. Minet Audio Video, beschikt over een eigen technische dienst, die snel en vakkundig eventu ele reparaties uitvoert. Minet Audio Video, Gasthuisstraat 2-4, Goes T: 0113 215616 XHé2oel Pit 16 iets voor jou' Bo1 etripbc&k. ^overQoesi /"k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 37