27 winkels nodigen u uit voor Mode van Femme perfect tot in detail Koters: de leukste kleding voor je kind Pulls Damesmode: voor een supervrouwelijke look Harley Modes synoniem voor Italiaans raffinement Viola al 60 jaar toon aangevend in onder mode en badkleding BEVA HUIS: van de betere vakkleding naar de laatste mode Dies Kosten Modes geeft tot 50% korting op de voorjaars/ zomer collectie 2005! X-Ray hyperactief in Trend- Streetwear Goes 600 jaar, waarvan 169 met speelgoed van Vissei Voortdurend innoveren is het geheim van De Bedden. Stralen in stoffen van Joke Pouwels Buzzy Bee Fashion for Kids: shoppen in de winkel én via de site Speelse details, schitterende sieraden en vrolijke acces soires maken de casual, trendy en geklede damesmode van Femme helemaal af. Damesmodezaak Femme zoekt het niet alleen in bijzon dere kleding van grote namen als Ikks, Essentiel, Braez, Hans Ubbink, Gazebo en Nougat, maar ook in letterlijk en figuurlijk schitterende sieraden en accessoires. In de sieraden van het Deense merk Dyrberg/Kern zijn flon kerende Swarovski-kristallèn en echte zoetwaterparels verwerkt. De vrolijke, mefc duizenden pailletjes bezette tassen van Beauregard zijn sieraden op zich. Ook heeft Femme modieuze schoenen, sjaals en riemen. Al met al de mooiste ingrediënten voor een perfecte look. Femme, Lange Vorststraat 41-43, Goes T: 0113 229670 Betaalbare mode voor baby's en kinderen tot ±12 jaar? Koters heeft het! Koters heeft de allerleukste, stoerste en meest romanti sche kleding in de maten 50 t/m 164. De collecties zijn van exclusieve merken als Ragazzi, Salty Dog, Gymp, Bo Dean, Ducky Bo, Noa Noa en Pampolina. Vrolijke acces soires zijn het deze zomer nëlérhaal ërjtook daar heeft Koters het nodige van in huis: van hoedjes en petjes, slofjes en beenmode tot riemen en sieraden. Leuke aanbiedingen, betaalbare prijzen ehjuitstekende advise ring maken Koters tot een populaire winkel. Op www.koters-goes.nl krijgt u een eerste indruk van wat deze baby- en kinderkledingspecialist zoal te bieden heeft. Koters, Lange Vorststraat 49-51, Goes T: 0113 233795 De damesmode van Pulls zit als gegoten en is duidelijk gemaakt met oog voor vrouwelijke vormen. De ook deze zomerweer kleurrijke collectie heeft dames van alle leeftijden veel te bieden. Pulls voorziet in kwali tatief hoogstaande mode in diverse stijlen, van sportief tot gekleed. Deze gezellige winkelsfaat bekend om haar uitgebreide collectie rokken met bijpassende vestjes, blazers en truit jes en t-shirts in talloze kleuren en dessins. De pantalons van Pulls - van de Nederlandse merken BC en Dutch, in de maten 36 t/m 46 - zitten werkelijk perfect. Andere merken die Pulls voert zijn Scarva, Venducci, Alan Red en Falino. Fraaie accessoires maken elke outfit af. Pulls Damesmode, Lange Kerkstraat 9, Goes T: 0113 220702 Harley Modes Italiaans raffinement een hoge mate van creativiteit een uitgesproken gevoel voor stijlen en trends prikkelende etalages een exclusieve visie op mode voor vrouwen en mannen oog voor de wen sen van de klant een goede balans tussen kwaliteiten prijs. Harley Modes - al 35 jaar gevestigd in Goes - heeft de laatste mode van de merken Paul Smith, Trusardi, Rivamonti, Pal Ziledl-Seven Jeans, C.P. Company en van Laack. Harley Modes, hoek Papegaaistraat/Lange Vorststraat 29, 4461 JS Goes T: 0113 216093 Modieuze en sensuele ondermode en badkleding zijn het visitekaartje van Viola. Viola voert niet bepaald de minste merken: Marie Jo en Laventura voor de jonge vrouw (waaronder strings en slips), voor vrouwen en mannen van alle leeftijden Björn Borg, Dolce Gabbana, Puma, Body Art, Hom, Calvin Klein en Polo Ralph Lauren en voor de wat gevuldere vrouw Prima Donna en Felina. De collecties van boven genoemde merken kenmerken zich door hun perfecte pasvorm en materiaalkeuze. Ook voor kinderen heeft Viola ondermode en badkleding in huis, van Dolce Gabbana, Triumph, Schiesser en Puma. Viola blinkt tevens uit in de betere beenmode. Viola, Lange Vorststraat 47, Goes T: 0113 216516 Zo'n 65 jaar geleden ging bij het BEVA HUIS de bete re vakkleding over de toonbank. Tegenwoordig is dat de laatste mode voor dames en heren tussen de 15 en 65 jaar. Het BEVA HUIS is een familiebedrijf: broer en zus Ewald en Angelique Bos vormen de derde generatie die er de scepter zwaait. Door de jaren heen is het BEVA HUIS met zijn tijd mee gegaan. Overalls worden er al lang niet meer verkocht. Spijkerbroeken - vroeger dé werkmans broek - des te meer. Het BEVA HUIS heeft jeans van ondermeer G-star en Replay. Het (met name voor de dames trendy) spijkergoed is onderdeel van een totaal aanbod in casual- en confectiekleding, op 500 vierkan te meter winkeloppervlak. BEVA HUIS, Lange Vorststraat 64, Goes T: 0113 216559 Sportief-chique mode bij Dies Kosten Modes De damesmode van Dies Kosten (maat 36 t/m 48) is elegant met een sportieve, losse touch. En dat maakt de kleding van Avantgarde, Apriori, Civit, Jean-Paul, Lucia, Zucchero, Roberto Naldi en Hauber geschikt voor zowel bijzondere gelegenheden als de vrije tijd. De pantalons van Gardeur, Sayyes en Michèle zijn zeer populair van wege hun uitstekende pasvorm. Speciaal voor zwoele zomerdagen is er een leuke linnen collectie jurkjes, blou ses en pantalons in wit, zwart, fuchsiaroze, aqua en kiwi. Profiteer nu van zonnige kortingen op de voorjaars/zomercollectie! Dies Kosten Modes, Lange Vorststraat 73, Goes T: 0113 233826 Voor skaters, hiphoppers en rockfanaten heeft X-Ray Trend- Streetwear de hipste kleding, schoenen en accessoires. Onlangs verhuisde X-Ray (actief in Goes sinds 1988) naar een fraai verbouwd winkelpand in de Papegaaistraat. De collectie aan skate, hiphop en rock gerelateerde kleding, schoenen en accessoires komt er perfect tot zijn recht. Ook heeft X-Ray een professionele selectie skateboards en aanverwante artikelen. Stel zelf je favoriete deck samen en het team van X-Ray zet het gratis voor je in elkaar! Ook in Vlissingen is er een X-Ray, tegenover de Skids kindermodeshop in de St. Jacobsstraat. X-Ray: The coolest gear is just around the corner! X-Ray Trend- Streetwear, Papegaaistraat 14, Goes T: 0113 230890 Hele generaties Goesenaren groeiden op met koq waar van Visser: de winkel werd gevestigd in., 18} In de loop van bijna 170 jaar wisselden vele soort! artikelen bij de firma Visser van eigeiti Tegenwoordig is dat speelgoed, van talloze merkem tegen een redelijke prijs. De populatie van Goesm dan ondertussen aanzienlijk zijn gegroeid, de ï- staat bij Top 1 Toys Visser nog altijd nummer 10 Sinterklaas haalt er zijn cadeaus maar wat gra; Uniek is de verjaardagsbox, die de jarige Job zelfm vullen. Top 1 Toys Visser staat ook bekend omzijnu gebreide collectie modeltreinen en -auto's en bou dozen. Top 1 Toys Visser, Lange Kerkstraat 2-6, Goes T: 0113 216557; I: www.vissertoys.nl De Vlijt Bedden De yjjjt Bedderj, is al meer dan I.OQ.jaawpecialis gezond slapen. Voortdurende innovatie, educatie het personeel en een strenge productselectie is h van het geheim. Alle grote namen in matrassen, tenbodems, boxspring spiralen en waterbedden bij deze slaapvoorlichter vertegenwoordigd.Ook i; een ruime sortering dekbedden, dekbedovertrek!; (hoes)lakens, hoofdkussens en spreien. Tevens vine er de betere complete slaapkamers en perfect ir, deelde linnenkasten. De Vlijt Bedden, Beestenmarkt 12, Goes T: 0113 232213 Unieke mode maak je zelf (of laat je maken) met stoffen van Joke Pouwels. Wie graag zelf mode maakt vindt bij Joke Pouwelsf royale collectie mode-, bruids- en gelegenheidssl fen plus de nodige fournituren. Maar ook voorma kleding of exclusieve patronen draait Joke'haar ha niet om. Voor bruiden ontwerpt en/of maakt ziji schitterendste japonnen tegen een uitgesproken ra lijke prijs. In een aparte ruimte kan in alle ruste keuze worden gemaakt uit de verschillende onto pen en stoffen. Tevens is Joke dealer van naai-i lockmachinefabrikanten Pfaff en Janome. Onderho: en reparaties vinden plaats in eigen werkplaats, Joke Pouwels, Papegaaistraat 4, Goes T: 0113 214187; I: www.jokepouwels.nl Winkelen bij Buzzy Bee, de gezellige en kleiinil1 kindermodezaak van Claudia Beumer, kan sindsko ook heerlijk ontspannen vanuitje luie stoel. Op www.buzzy-bee.nl vind je - net als in dew* de leukste kinderkleding, van lekker stoer tot he romantisch, in diverse prijsklassen. kj! Voor de allerkleinsten is er mode van jfipsPM de wat grotere kinderen en tieners o.a, van Bo Vingino, Claesen's, Lili Gaufrette, Bengh l-Kidswear. Trendy kids tot 16 jaar vinden bi|BllS Bee keileuke kleren van Gsis Gbro, Vingino, Pb'r en PH Industries. Buzzy Bee staat voor kwaliteit,kef nis van zaken en een prima service. Buzzy Bee Fashion for Kids, Ganzepoortstraat 5, Goes T: 0113 219121

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36