PZC Je hebt elke dag twee uur sport Het Goese Lyceum Goes St. Willibrordcollege Goes Groen College Goes Senior high school Pieter Zeeman Zierikzee Calvijn College Kapelle OPDC De Vliedbei Goes zaterdag 18 juni 2005 Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, bouwtechniek-timmeren Stefan de Graag, Kwadendamme; Erik Hanne- wijk, Heinkenszand; Ramon Hannewijk, Hein- kenszand; Erik Rijk, Goes; Ferdinand van Uum, Lewedorp; Martijn Wagemaker, Zonnemaire; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, techniek-breed Jeroen Bardolf, Wissenkerke; Dennis Beenak ker, Hansweert; Stefan Berk, Yerseke; Joeri Brandenburg, Krabbendijke; Ivo Brouwer, Goes; Michael van den Dikkenberg, Wissenker ke; Jacco Eversdijk, Kapelle; Edmund Grevinga, Goes; Dennis de Jonge, Goes; Danny Krïek- aard, Krabbendijke; Robbie van Liere, Yerseke; Rinus Netten, Goes; Kees Otte, Lewedorp; Lio nel Peet, Geersdijk; Seweryn Rijk, 's-Heeren- hoek; Armand de Smit, Wissenkerke; Steven Stanczak, Hansweert; Danny Waegemaekers, Rilland-Bath; Bastiaan Westdorp, 's-Gravenpol- der; Bryan Westerdijk, Kortgene; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, transport en logistiek Mitchell van Belzen, Goes; Aarnout Gabriëlse, Middelburg; Rik Hartog, Colijnsplaat; Urvin van Hekelen, Yerseke; Evert van Houte, Waarde; Harry Lavooij, Goes; Sven Reijnders, Goes; René Stoel, Brouwershaven; Robin van der Veer, Kamperland; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptief Jaco Bakker, Geersdijk; Kees de Kam, Kamper land; Miquel Roza, Goes; Jurgen Schuit, Wol- phaartsdijk; Stephan Sinke, Yerseke; Davey Schijf, Wolphaartsdijk Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg econmie, handel en admnistratie Karima Aarabe, Kruiningen; Ricardo de Bart, Waarde; Kawish Bïshesar, Goes; Heieen Chau, Roosendaal;,Aytag Demiralp, Goes; Roxy Gor ter, Goes; Peter van Hasselt, 's-Gravenpolder; Hester Hollestelle, Heinkenszand; Sharon Hoog vliet, Baarland; Wailun Hu, Kapelle; Jorrit van der Jeugd, Ouwerkerk; Oscar Kloet, Wolphaarts dijk; Stephanie Koster, Goes; Pascal Nelis, Co lijnsplaat; Sandra Roelof, Goes; Cynthia Swaanen, Krabbendijke; Daniëlle Westdorp, Heinkenszand; Vera Yotrungruang, Goes; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg zorg en welzijn Sanne Achterhof, Kortgene; Milou Beulens, Goes; Andrea Dagevos, Wemeldinge; Samant- ha Franse, Borssele; Kimberly Gorter, Goes; Steffie Govers, Krabbendijke; Dominique Hame link, Colijnsplaat; Jojanneke de Jonge, Wemel dinge; Sharon Karman, Kortgene; Lieneke Peet- ers, Kwadendammé; Jozianne de Pree, Hein kenszand; Sheila van der Schoor, Lewedorp; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, bouwtechniek-timmeren Remi Bruijnooge, Wemeldinge; Christian Dees, Heinkenszand; Matthijs van den Dries, Hein kenszand; Lionel Fitsch, Goes; Jeroen Goed hart, Ovezande; Yordi Huijsman, Goes; Mike Hutjens, Goes; Romario Vermaas, Goes; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, techniek-breed Alain Drenth, Hansweert; Robin Meijer, Kruinin gen; Björn Proost, Ellewoutsdijk; André van Stee, Yerseke; Jelle van Veen, Wemeldinge; Nicky Duivewaarde, Kapelle; Nick de Leeuw, Yerseke; Michael Menheere, 's-Gravenpolder; Pascal van Schaik, Goes; Jasper Uitterhoeve, 's-Heer Arendskerke; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, transport en logistiek Bart-Joris Hoogerdijk, Goes; Hans Kaan, Ril- land-Bath; Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptief Stephan de Schipper, Ellewoutsdijk; Simone Steehouwer, Serooskerke (Schouwen); Christel Versteeg, Krabbendijke; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg econmie, handel en admnistratie Hakima Bakadir, 's-Gravenpolder; Bas van der Boog, Kapelle; Hans Bookelaar, Kloetinge; Ste fan van den Brink, Heinkenszand; Jeffrey Freij- ser. Rilland; Manon Coppoolse, Goes; Bart van Damme, Hoedekenskerke; Raymon Huijbregt- se, Heinkenszand; Reena Katkar, Goes; John Lu- casse, Nisse; Johan Schafer, Kloetinge; Aman da van Tilburg, Oudelande; Matthew Verberk, Driewegen; Stephanie Verwei, Goes; Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg zorg en welzijn Suzanne Bogaert, 's-Heer Hendrikskinderen; Jermo Stoel, Hoedekenskerke; Wim den Toom, Goes; Vmbo, gemengde leerweg, techniek metaal Martijn Witte, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, economie Jeroen van Avermaete, Kloetinge; Tom Back, Nisse; Nadia van Beekum, Burgh-Haamstede; Ruud Bekker, Heinkenszand; Najim El-Lammou- ti, Goes; Sanka Furnémont, Slootdorp; Ricardo Hofman, Goes; Marie Louise van Holthe, Burgh-Haamstede; Sharon van der Jagt, Goes; Lusïa Jansen, Goes; Suzanne Jansen, Goes; Jordy de Jong, Kapelle; Sharida Karelse, Waar de; Margot Kevenaar, Heinkenszand; Robin Koe man, Goes; Marlies Koene, Goes; Christian Ko- le, Kruiningen; Evelien Kwekkeboom, Heinkens zand; Roxanne Machielse, Goes; Kim Markus- se, Kortgene; Maikel van Moorten, 's-Heeren- hoek; Miranda Nieuwdorp, Heinkenszand; Ger- ben van Osselaer, Heinkenszand; Raymond Pek- aar, Goes; Anouk van der Poort, Goes; Jacob Poot, Goes; Ardean de Reiger, Goes; Raisa Rent meester, Ovezande; Edwin Rouw, 's-Heer Hen drikskinderen; Maurice Rouwit, Heinkenszand; Leslie Scheepers, Hansweert; Mark Scheffel, Kruiningen; Helen Schipper, Middelburg; Da niël Six Dijkstra, Wemeldinge; Madeion Smeets, Goes; Thomas Smits, Kapelle; Nicolet- te Steenks, Goes; Lydia Stouten, 's-Gravenpol- der; Corne Tavenier, Wolphaartsdijk; Marianne Verburg, Kortgene; Albert Verhuist, Colijns plaat; Sietske Vermast, Yerseke; Leonie Verme- ij, Wemeldinge; Manon de Vlieger, Goes; Patri cia Vogel, Wolphaartsdijk; Sandra Walhout, Yer seke; Ricardo Wattel, Goes; Darryl Weezepoel, Goes; Moniek van't Westende, 's-Heerenhoek; Patricia van 't Westende, 's-Heer Arendskerke; Patricia Weststrate, Goes; Leandra Zwemer, Kamperland. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Mark Allemekinders, Kwadendamme; Nick Bau er, Kruiningen; Piet Brandes, Rilland; Steffan Gebraad, Kapelle; Lies de Jong, Zierikzee; Joost de Jonge, Kwadendamme; Marius de Joode, Kloetinge; Ivette Koeman, Kapelle; Ar- jaan de Leeuw, Kwadendamme; Willem-Pieter Looijen, Kortgene; Mark Rijk, Ovezande; Ri chard Rijk, Ovezande; Diana Roosenburg, Wis senkerke; Harm Slenter, Kats; Menno Tanis, Wil- helminadorp; Richard de Vries, Goes; Ursula Wehnes, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Kim van Beek, 's-Heer Abtskerke; Ramon van Belzen, Kloetinge; Rebecca Delhy, Schore; Re- nee Drexler, Borssele; Tyas van Elk, Goes; Step hanie Feijtel, Heinkenszand; Sanne Hollestein, Ellewoutsdijk; Astrid de Jonge, Ovezande; Li lian Kole, Goes; Denise de Kraker, Goes; Marjo lein van Loenhout, Nieuwdorp; Annemieke Lu- teijn, 's-Gravenpolder; Rinse Pieters, Goes;An- nïek van Steenoven, 's-Heer Abtskerke; Marlize Stols, Goes; Vera Traas, Heinkenszand; Judith Tramper, Oudelande; Emma van der Veen, Wis senkerke; Sharon Verduin, Kruiningen; Daisy Vermeulen, Goes; Gemma Verton, Lewedorp; Anouk Vleugel, Wemeldinge; Els Zwagemaker, Goes; Havo, profiel economie en maatschappij Remi Anthonise, Goes; Bianca van Antwerpen, 's-Heerenhoek; Koen Bakker, Rilland; Pieter Bol le, Wemeldinge; Anouk Boone, Goes; Merel Castelein, Kloetinge; Janet van den Dries, Drie wegen; Amy Goulooze, Kapelle; Roel Hop mans, Kloetinge; Eelco de Jong, Wemeldinge; Anton de Kan, Kerkwerve; Karin Krijgsman, 's-Heerenhoek; Sam Nijhuis, 's-Gravenpolder; Wilbert Noordhof, Goes; Frits van de Pas, Kloe tinge; Daisy van Poelje, Yerseke; Jelle Rinsema, Goes; Stephanie van Schaik, Goes; Lieke Schee pers, Ellewoutsdijk; Petra Siereveld, Colijns plaat; Xander Slegt, Goes; Gerard Suk, Rilland; Anh-Loan Trinh, Heinkenszand; Felix Urban, Goes; Hein Vermin, Baarland; Kevin Versteeg, Krabbendijke. Havo, profiel cultuur en maatschappij Diana de Bad, 's-Gravenpolder; Wendy Beenak ker, Kapelle; Natascha de Bel, Goes; Dore van Haasterecht, Kortgene; Linda van Huisstede, Heinkenszand; Mariet Joosten, Heinkenszand; Nienke de Klerk, Kloetinge; Jessica Kuijper, Goes; Nikos Kyrmos, Goes; Eefje Ossevoort, Hoedekenskerke; Emma Richel, Kapelle; Wen dy Siereveld, Colijnsplaat; Rowena Sismono, 's- Heerenhoek; Marlina Witkamp, 's-Heer Arendskerke. Havo, profiel natuur en gezondheid Rob Boonman, Goes; Bart Eefting, Goes; Tijl Frijns, Burgh-Haamstede; Youri Hoogstrate, Goes; Marjolein Huiskes, Kruiningen; Jozien Huissen, Kapelle; Rémon Lavrijssen, Kapelle; Joost van Loo, Kapelle; Marcel van Oosten, Driewegen; Diane Polderman, Heinkenszand; Mariella Rijk, Ovezande. Havo, profiel natuur en gezondheid natuur en techniek Emiel Kole, Krabbendijke; Caesar Zwolle, Hein kenszand. Vwo, gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Chantal Duijvesteijn, Heinkenszand; Daan Lie- vense, Kattendijke. Vwo gymnasium, profiel economie en maatschappij Michèle Waltman, 's-Heer Abtskerke. Vwo, gymnasium, profiel natuur en gezondheid Kristel Filius, Heinkenszand; llona Persoon, Brouwershaven; Roel Slenter, Kats; Esther Vleu gel, Goes. Vwo gymnasium, profiel natuur en gezondheid natuur en techniek Marie-Claire van Lare, Wolphaartsdijk. Vwo atheneum, profiel cultuur en maatschappij Silvie Adriaansen, Kloetinge; Anoek Davidse, Wemeldinge; Diana Denissen, Middelburg; Jo- landa Goud, 's-Gravenpolder; Paula van de Guchte, Heinkenszand; Emma Lievense, Goes; Suzanna Maas, Nisse; Myrte Thijssen, Goes; Anouk Verburg, 's-Gravenpolder; Liza Woets, Goes. Vwo atheneum, profiel economie en maatschappij Marscha van Belzen, Goes; Daniëlle Brandt, Goes; Marlies Cleiren, Kapelle; Linda Goetheer, Goes; Eva Hanssens, Kloetinge; Laurens Hem- minga, Kloetinge; Marleen Humme, Wemeldin ge; Ramon de Jonge, Kruiningen; Robbert Krij ger, Nisse; Robin van der Linden, Wemeldinge; Noortje Maas, Goes; Kim Meijer, Rilland; Ro bert Mooij, Goes; Koen Mosselman, Kruinin gen; Alain van der Poort, Goes; Anita de Pun- dert, Heinkenszand; Bastiaan Quast, Kapelle; llo na de Schipper, Kapelle; Ronny Schrijver, Krab bendijke; Tim Sinke, Kruiningen; Elske Slothou- ber, Kapelle; Milou Snaterse, Ovezande; Albert van Stam, 's-Heerenhoek; Samantha Versteeg, 's-Heerenhoek; Sjoerd Wierenga, Goes; Ru dolph Zonnevylle, Wemeldinge. Vwo atheneum, profiel natuur en gezondheid Femke Alberts, Goes; Emma Blok, Wolphaarts dijk; Martijn van den Bos, Heinkenszand; Anne- marie de Jonge, Wemeldinge; Rowan Klaas- sen, Goes; Ellen van der Klooster, Wemeldinge; Jonas Louisse, Goes; Martijn Schuijs, Heinkens zand; Gijs Steur, Kloetinge; Carolien Tazelaar, Goes; Ernst-Jan Vrancken, Goes. Vwo atheneum, profiel natuur en techniek Joost Brilman, Wissenkerke; Monica van Dom burg, 's-Heer Hendrikskinderen; Jacky Flipse, Kamperland; Rob Schuurbiers, Bergen op Zoom; Eric Weekamp, Goes; Robin Weezepoel, Goes. Havo, profiel cultuur en maatschappij Anne-Miep Baar, Kapelle; Bo van den Broeck, Hansweert; Carmen Hoondert, Heinkenszand; Conny ten Rouwelaar, Nieuwerkerk; Emiel Gilij- amse, Haamstede; Emke Brinkman, Kortge ne; Hilde Huige,Nisse; Jos Buitendijk, Kloetin ge; Lindy Priester, Nieuwdorp; Louise Mandos, Heinkenszand; Mandy Storm, Goes; Marian ne Schuurhuis, Goes; Marieke Bal, Kloetinge; Néomi van Aerde, Goes; Paulus Houthuijs, Goes; René Looije, Ovezande; Silke Adrianow, Goes; Tom Verbart, Goes; Vivian Janssen, Heinkenszand; Yvonne Joziasse, Goes. Profiel economie en maatschappij Allard van der Veen, Goes; André van Hoepen s-Gravenpolder; Arko Hoondert, Wolphaarts dijk; Daan Ruitenbeek,Dreischor; Esther Vermuë, Lewedorp; Evelien Capello, 's-Hee- renhoek; Frank Oostdijk, Ovezande; Jan Wil lem van Rijt, Goes; Jelena Konopko, Kortgene; Joeri Pompernolle,Goes; Johnny Boonman, Ovezande; Jonas Six Dijkstra, Wemeldinge; Joren Lammers, Vlissingen; Jos Anthonise, 's-Gravenpolder; Joyce Janse, 's-Heerenhoek; Joyce Weemaes, Nieuwdorp; Laurens de Maat, Heinkenszand; Léon Mazairac, Kortge ne; Marijke de Feijter, Heinkenszand; Mark Doe- ne,Kwadendamme; Mark van 't Westende, 's- Heer Arendskerke; Mart Goudzwaard, Zonne maire; Michartvan Nes, 's-Gravenpolder; Nico le Stelling, 's-Gravenpolder; Patrick van Nieu- wenhuijze, Zonnemaire; Peter Stouten, Zon nemaire; Robbie Totte, Heinkenszand; Stan Kopmels's-Gravenpolder; Thomas Ver donk, Goes; Wendy van de Plasse, Goes; Wim Stouten, Zonnemaire. Profiel natuur en gezondheid Kim van de Guchte, Heinkenszand; Marlies Bek, Hoedekenskerke; Sander Audenaerd, Kwadendamme; Tim Bitter, Heinkenszand. Profiel natuur en techniek Hans Puik, Rilland-Bath; Jesse de Smit, Oude lande; Joyce Poot, Hansweert; Jurriaan Bos, Goes; Mei van der Have, Schore; Pim Abbink, Goes; Ramon van Ingen, Goes; Robin van de Voorde, Middelburg; Tristan Knights, Goes. Vmbo, theoretische leerweg profiel economie Anouk van Westen, Borssele; Adrïënne Jan sen, Hansweert; Alex Bezemer, Goes; Ankie Bogaert, Hansweert; Arjen Theunisse, Kerkwer ve; Bart de Bart, 's-Heer Abtskerke; Bas van den Dool, Kortgene; Brenda de Rave, Goes; Carola Sonke, Yerseke; Carolien van Damme, Ril land-Bath; Cindy Bastiaanse,Middelburg; lan Looije, Ovezande; Jaap Bruggeman, Kapel le; Jasper Meijaard, Kortgene; Jos Louwe Kooij- mans,Arnemuiden; Kim Huige, Nisse; Kyle Doesburg, Goes; Laurens Koster, Brouwersha ven; Madeion Scheeringa, Middelburg; Ma- non van der Heiden, Goes; Michael de Haas, 's-Gravenpolder; Mick van den Bergh, Goes; Nienke de Bruin, Kapelle; Oscar de Kooning, Le wedorp; Oscar Meijerïnk Goes; Robert Wa verijn,Goes; Ruud Velthuis, Putte; Sanne van den Berg, Wolphaartsdijk; Sebastiaan de Haas, Goes; Sharon Westdorp, 's-Heerenhoek; Shevira Niamat Schore; Sjoerd Wondergem K wadendamme; Tariq Doesburg, Goes; Wies van Erp, Goes. Landbouw Frank Boonman, Oudelande. Techniek Dennis Boonman, Kapelle; Edgar Verhage, 's- Gravenpolder; Hanneke van den Dries, 's-He erenhoek; Jasper Roose, Middelburg; Jean Paul Lilipaly, Kortgene; Joël van Lamoen, Middelburg; Julius Meijer, Goes; Lucas Tram per, Goes; Matthijs Tange, Lewedorp; Pieter Willemse, Yerseke; Ramon Karelse, Elle woutsdijk; Richard Leendertse, Geersdijk; Tho mas Phil, Arnemuiden. Zorg en welzijn Adinda van Oosten, Goes; Angelique Pleken- pol, Heinkenszand; Anne van der Veer, Baar land; Charlotte Doene, Kwadendamme; Dennis Catsman,Goes; Evita Erentreich, Oudelande; Fernanda Schipper, Kapelle; Frank del Rosa- rio, Baarland; Inge-borg den Bandt, Kapelle; Ivo Audenaerd, Kwadendamme; Jasper Kar man, Middelburg; Linda van de Velde, Oude lande; Noushka van Kerkvoort, Yerseke; Pepijn Adriaanse, Kloetinge; Rachel Jongepier, Middelburg; Raïsa Timmerman,Ellewoutsdijk; Rozemarijn Sinke, Yerseke; Samantha Jansen, Kapelle; Steffi Steenbergen, Kloetinge; Susan- ne Zoutewelle, 's-Gravenpolder. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Carmen van Zijl, Goes; Daphne Kauwen- bergh Heinkenszand; Elise van de Velde, 'sHee r Hendrikskinderen; Louis Schopman, Kortge- Profiel economie en maatschappij Arjan Pijnen, Goes; Bob Vegt Dreischor; Bram Bonink, Kapelle; Douwe de Witte, 's-Gravenpolder; Eefje Dekkers, Goes; Joep Kuyper, Goes; Paul van Cappelle, Kapelle; Quinten de Jonge, 's-Heerenhoek; Robbert Coenmans, Hoedekenskerke; Robert Bek, Kwadendamme; Robin Nijsse, Heinkenszand; Sylvia Uitterhoeve,Goes; Wijnand Sloos, Goes. Profiel natuur en gezondheid Anna Verbart, 's-Heerenhoek; Daphne Joos- se, Schore; Fabian de Milliano, 's-Heerenhoek; Jacomijn de Vos, Goes; Michiel Roos, Arne muiden; Robbertjan Huijbregtse, Goes; Stefan Arendse, Goes; Suzanne van der Weele, Co lijnsplaat. Profiel natuur en techniek Gijs Fortrie, Heinkenszand; Joke Bek, 's-Hee- renhoek; Joris Kanters, Goes; Michael Jonker Kruiningen; Poul Kruijt, Kapelle; Saskia Ton, Goes. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg landbouw en natuurlijke omgeving. Amber van Aken, Axel; Jeroen Bakker, Kortge ne; Kimberley van Beeck, vlissingen Anouk van Beekum, Burgh-Haamstede; Anne van den Berg, Gapinge; Robin van Beveren, Zierikzee; Joyce Blom, Zierikzee; Dennis Blom, Oost-Sou burg; Ferdinand Boone, Goes; Johan Duiven voorde, Hoedekenskerke; Gerard van den En gel, Kwadendamme; Sabrina Faasse, Goes; Ste fan Fokker, Zonnemaire; André de Gouw, Hoe dekenskerke; Arno Herman, Kloosterzande; Marcel Hogendoorn, Krabbendijke; John den Hollander, Meliskerke; Aroc Hollestelle, Rilland; Meagan Ide, 's-Heerenhoek; Jan-Willem Janse, Domburg; Patrick de Jonge, Ovezande; Marjo lein Koole, Hansweert; Patricia de Looff, Kortge ne; Roelie Maas, Kats; Dennis Minnaard, Yerse ke; Judith Nagtegaal, Heikenszand; Jurgen Nie- len, Kloosterzande; Carina Paauwe, Krabbendij ke; Dieneke Posthuma, Ellemeet; Natascha Re- ijnhoud, Goes; Cindy de Reus, Terneuzen; Eline Rijk, Kloetinge; Carmen Rijn, Goes; Mel Schelf hout, Terneuzen; Ruud Schillemans, Klooster zande; Jan Schrijver, Lewedorp; Melissa Sools- ma, Vlissingen; Jaap Suurland, Scherpenisse; Robbert van de Velde, Kerkwerve; Orrin Verha ge, Ouwerkerk; Mara Verhulst, Renesse; Andre Vermue, Kwadendamme; Evelien Verschuure, Waarde; Lean Vis, Noordwelle; Stephanie Vleu gel, Yerseke; Nathalie Voet, Vlissingen; Thor- waid Vonk, Zaamslag; Hans van 't Westeinde, Kwadendamme; Jacqueline Wildenbos, Vlissin gen; Jasper Willeboordse, Vrouwenpolder, Sa mantha de Winter, Goes. Vmbo, gemengde leerweg landbouw en natuurlijke omgeving. Marije Bakker, Renesse; Rene Bal, Kloetinge; Tamara Boone, Middelburg; Simone de Bruijn, Vrouwenpolder; Danielle Buitenkamp, Arnemui den; Iris Hage, Koudekerke; Nicole Linders, Ber gen op Zoom; Moniek Poppe, Koewacht; Andrea van Rossum, Waarde; Fons de Schep per, Vogelwaarde; Martine van Sluijs, Zoutelan- de; Renate de Wilde, Wilhelminadorp; Renee Zilverentant, Goes. VMBO, Kaderberoepsgerichte Leerweg Landbouw en Natuurlijke omgeving. Dennis Bek, Hoedekenskerke; Joost van Belzen, Arnemuiden; Kees Berman, Nisse; Wendy Bil, Terneuzen; Roderick Burm, Sint Jansteen; Gert van Dam, Aagtekerke; Matthijs Dieleman, Wa terlandkerkje; Joost van den Dool, Goes; Ester van Eenenaam, Hansweert; Natalie Fitsch, Goes; Corine Geerse, Koudekerke; Veronique van Gorsel, Hoogerheide; Joran van der Griend, Schore; Danielle Groenenberg, Goes; Linda op 't Hof, 's-Heer Arendskerke; Evert Hou tekamer, Krabbendijke; Esther Jopse, Wol phaartsdijk; Rivka Koudenburg, Driewegen; Vin cent Krijtenburg, Hoogerheide; Elise Kunst, Scharendijke; Claudia Lauret, Heinkenszand; Niek Leendertse, Hoedekenskerke; Roos van Liere, Colijnsplaat; Renee de Looff, Kortgene; Romano Meerman, Kattendijke; Pieter de Mees ter, Heinkenszand; Mandy Meijeren, Kruinin gen; Janine van der Moere, Rilland; Joris van der Nat, Heinkenszand; Simon Noordhoek, Kamperland; Esm Paauwe, Heinkenszand; She- reza Pool, Middelburg; Jetske Reinders, Bres- kens; Bionda de Rooze, Kloosterzande; Rosalie van Sandijk, Goes; Jimmy van Schaik, Middel burg; Nadia van Schaik, Middelburg; Joanne Schuitvlot, Axel; Bart van der Sijpt, Koewacht; Veronique Smit, 's-Heer Arendskerke; Teun Temminck, Krabbendijke; Rebecca van Velzen, Hansweert; Monique Chantal Vink, 's-Graven polder; Jessica de Waal, Ossenisse; Jeffrey Wa- leboer, Zonnemaire; Jan Weststrate, Rilland; Stephanie de Wilde, Goes; Jan-Jaap Wonder gem, Goes; Linda van Zweden, 's-Gravenpol- der. Arjen Hoogesteger foto Lex de Merai Het lijkt een hele over gang: van het Goese Buys Ballot College naar de senior high school in de miljoenen stad Detroit. Ai-jen Hoogeste ger (17) uit Kapelle bekijkt het allemaal vrij nuchter; hij is niet bang voor het harde leven op de Amerikaanse middelbare school. „Ik ga er vanuit dat die films een beetje overdreven zijn." Arjen wilde altijd al eens in Amerika gaan kijken. Daar heeft hij nu een heel schooljaar de tijd voor. Op 16 juli vertrekt hij naar Boston, voor twee we ken oriëntatiekamp, samen met andere buitenlandse stu denten. Daarna vliegt hij door naar het noorden van de VS, waar hij in de staat Michigan in een gastgezin terechtkomt. Waar precies, dat weet hi j nog niet, maar het zal tegen De troit aan zijn - een stad die vooral bekend is van de autofa- brieken. En van de hoge crimi naliteit, maar daar zal de Ka- pellenaar weinig last van heb ben: hij verblijft ergens in een kleine gemeenschap buiten de stad. De vakken die hij gaat volgen, zullen hoe dan ook flink afwij ken van wat hij de afgelopen vijf jaar op de havo voor zijn kiezen heeft gekregen: „Je hebt er twee verplichte vak ken, Engels en Amerikaanse geschiedenis. Daarnaast heb ik begrepen dat er veel keuzevak ken zijn. Heel andere dan in Nederland, zoals fotografie." Een ander groot verschil is dat de high schools veel meer ge richt zijn op sport: „Je heb tot een uur of twaalf les, daarna nog twee uurtjes sport." Het is mooi meegenomen dat Arjen regelmatig basketbalt, een sport die ook in Amerika erg populair is. „Je schijnt ook te kunnen bowlen, maar dat ga ik niet doen, hoor. Dat vind ik niet echt een sport." Hij zal zijn vrienden voorname lijk moeten zoeken onder de Amerikaanse kids, want waar schijnlijk is hij één van de wei nige buitenlandse studenten in zijn klas. Zijn vrije tijd gaat hij wel anders doorbrengen dan hier: „Ze gaan er heel veel naar de film, uitgaan doen ze niet echt. Daar moet je 21 voor zijn. Of ze gaan een eindje crui sen met de auto. Er zijn wel eens leerlingen die feestjes 05 ganiseren met alcohol, maar! organisatie heeft me geadvi seerd die te mijden. Hetscte dat er nogal vaak invallen aj van de politie." Aan het eind van het school jaar heeft de 17-jarige Kapel- naar een certificaat, waarop staat dat hij het laatste jaar van de senior high school mé succes heeft afgerond, Als ha echt heel goed gaat, mag hij meedoen aan het eindexames en krijgt hij een honor grain te. Na zijn Amerikaans avontuu wil hij informatica gaan stud ren. Of misschien wel iets ha anders. „Maar ik heb nog ca heel jaar om daar over na te denken." Freek Janss Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg economie Manon van Driel, Nieuwerkerk; Tim Hoppers, Zierikzee; Hanna Jonker, Zierikzee; Lesley Post, Zierikzee. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, afd. bouwtechniek Ricky Donselaar, Oosterland; Bart van Hekke, Zierikzee; Robin Helder, Brouwershaven; Niek van den Houten, Sommelsdijk; Faysal El Mas- soudi, Zierikzee; Leroy van Steenis, Zierikzee; Tim Willemsen, Zierikzee. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, afd. metalektro Johnny de Bruine, Oosterland; Brett van Eeni- ge, Zierikzee; Alex Fokkelman, Zierikzee; Robin in 't Hout, Zierikzee; Robbert Massop, Nieuwer kerk; Patrick van Oeveren, Zierikzee; Danny Ro mer, Renesse; Fadi Shanshal, Zierikzee; Nick Soeters, Burgh-Haamstede; Michael Waleboer, Zonnemaire. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg zorg en welzijn Carolien van den Berg, Bruinisse; Angelica Bil, Zierikzee; Iris Ie Comte, Oosterland; Natascha Degens, Zonnemaire; Eloise Hameeteman, Zie rikzee; Priscilla Hoek, Bruinisse; Tanja van Klei, Renesse; Nikki Koot, Dreischor; llona van der Maas, Zierikzee; Soraya Schoeré, Zierikzee; Syl- vana Tijink, Zierikzee; Amber de Vlieger, Zierik zee; Floortje Volkeri, Zierikzee. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg economie Lianne den Boer, Zierikzee; Werner Boot, Zierik zee; Remco Demper, Oosterland; Erwin Fontei- ne, Zierikzee; Remon de Jonge, Zierikzee; Her man ten Klooster, Ouwerkerk; Dennis de Looze, Bruinisse; Sharon Olthoff, Zierikzee; Dennis Sa- man, Ellemeet; Liejette Spindler, Ouwerkerk. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, afd. bouwtechniek Yardin van de Panne, Zierikzee; Patrique van Rijn, Noordwelle. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, afd. elektrotechniek Mats Willemse, Bruinisse. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg techniek, afd. metalektro Mike Bakker, Nieuwerkerk; Jacco Bevelander, Kerkwerve; Frank Bos, Brouwershaven; Martijn Smalheer, Dreischor; Franky van Toledo, Zon nemaire; Mathijs Verboom, Zierikzee; Willem Vijverberg, Ouwerkerk; Silas van Vlierden, Zie rikzee; Tom ten Wolde, Nieuwerkerk. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg zorg en welzijn Samantha de Leeuw, Zierikzee; Marleen van der Maas, Zierikzee; Sylvana Oostdijk, Nieuwer kerk. Vmbo, theoretische leerweg economie Marieke den Boer, Kerkwerve; Claudia Bon- gers, Burgh Haamstede; Benjamin Bouwman, Ouwerkerk; Mirja Clarijs, Zierikzee; Victor Fre- deriks, Brouwershaven; Kimberley Gerrïts, Zie rikzee; Ilse de Graaf, Ellemeet; Jos Kik, Bruinis se; Roel Krijger, Renesse; Corine Lekkerkerk, Scharendijke; Nady Quist, Zierikzee; Madelein Roggeband, Zierikzee; Niels van Velthoven, Zie rikzee; Niels Vlamings, Kerkwerve; Leonie van der Wielen, Zierikzee; Nico Yuen, Zierikzee. Vmbo, theoretische leerweg techniek Niels van Aken, Zierikzee; Joey Blom, Zierikzee; Kevin van Boven, Bruinisse; Michiel van Brou wershaven, Zierikzee; Fabian de Gardeijn, Zie rikzee; Nick Groen, Zierikzee; Erik Heuvelman, Bruinisse; Joshua Hoeneveld, Dreischor; Mar tijn van Klinken, Kerkwerve; Pim Kloet, Brou wershaven; Tim Kobossen, Burgh Haamstede; Joey Nederveen, Kerkwerve; Sebastiaan Nou- wens, Renesse; Jeroen van Spier, Nieuwerkerk; Maikel Wondergem, Kerkwerve. Vmbo, theoretische leerweg zorg en welzijn Roxannne Aalburg, Burgh Haamstede; Roy Ber- revoets, Zierikzee; Anouk Dalebout, Zierikzee; Marlies Doodkorte, Scharendijke; Linda de Feij ter, Zierikzee; Lindsay Giljam, Bruinisse; Wendy Janse, Zonnemaire; Ilse van Nieuwenhuijze, Zierikzee; Esmée Stadhouders, Noordgouwe. Vmbo, theoretische leerweg economie Marieke den Boer, Kerkwerve; Claudia Bon- gers, Burgh-Haamstede; Benjamin Bouwman, Ouwerkerk; Mirja Clarijs, Zierikzee; Victor Fre- deriks, Brouwershaven; Kimberley Gerrits, Zie rikzee; Ilse de Graaf, Ellemeet; Jos Kik, Bruinis se; Roel Krijger, Renesse; Corine Lekkerkerk, Scharendijke; Nady Quist, Zierikzee; Madelein Roggeband, Zierikzee; Niels van Velthoven, Zie rikzee; Niels Vlamings, Kerkwerve; Leonie van der Wielen, Zierikzee; Nico Yuen, Zierikzee. Vmbo, theoretische leerweg techniek Niels van Aken, Zierikzee; Joey Blom, Zierikzee; Kevin van Boven, Bruinisse; Michiel van Brou wershaven, Zierikzee; Fabian de Gardeijn, Zie rikzee; Nick Groen, Zierikzee; Erik Heuvelman, Bruinisse; Joshua Hoeneveld, Dreischor; Mar tijn van Klinken, Kerkwerve; Pim Kloet, Brou wershaven; Tim Kobossen, Burgh Haamstede; Joey Nederveen, Kerkwerve; Sebastiaan Nou- wens, Renesse; Jeroen van Spier, Nieuwerkerk; Maikel Wondergem, Kerkwerve. Vmbo, theoretische leerweg zorg en welzijn Roxannne Aalburg, Burgh Haamstede; Roy Ber- revoets, Zierikzee; Anouk Dalebout, Zierikzee; Marlies Doodkorte, Scharendijke; Linda de Feij ter, Zierikzee; Lindsay Giljam, Bruinisse; Wendy Janse, Zonnemaire; Ilse van Nieuwenhuijze, Zierikzee; Esmée Stadhouders, Noordgouwe. Havo, profiel cultuur en maatschappij Amber Bech, Zierikzee; Yvon Cobussen, Scha rendijke; Wessel van Doorn, Zierikzee; Floor de Feiter, Burgh-Haamstede; Laura Marshall, Brui nisse, Manon Poot, Dreischor; Rachel Schuhma- cher, Zierikzee; Gerda Steegmans, Zierikzee; Amber van der Stelt, Bruinisse; Mirella Trom- per, Zierikzee; Clarisca Verboom, Nieuwerkerk.. Havo, profiel economie en maatschappij Rudi van der Bijl, Bruinisse; Maarten Bolier, Bruinisse; Melanie Bree, Oosterland; Sabina Buijs, Bruinisse; Mirjam van der Heide, Zierik zee; Ophir Moerman, Zierikzee; Remon Pijpstra, Zierikzee; Mark Polak, Bruinisse; Stephan Schreurs, Zierikzee; Renée Straver, Zierikzee; Kees Verspoor, Bruinisse; Fabian de Winter, Nieuwerkerk. Havo, profiel natuur en gezondheid Zoë Blok, Dreischor; Maaike Braat, Zierikzee; Joyce Koster, Zierikzee; Liza van der Nagel, Zie rikzee; Mark Olree, Oosterland; Tim Schaling, Zierikzee; Chantal Smeding, Serooskerke. Havo, profiel natuur en techniek Elise Heuvelman, Bruinisse; Arno Schoenma kers, Burgh-Haamstede; Thomas Wagemakers, Renesse; Thomas van der Wielen, Dreischor. Havo, profiel natuur en techniek en m en gezondheid Marieke Bos, Brouwershaven; Saskia van tel, Zierikzee; Wesly 't Hart, Sirjansland;Ji Maaskant, Bruinisse; Nick Meerdink, Zieri Yvonne de Meij, Burgh-Haamstede; Fe bergen, Zierikzee; Thomas de Vos, Zierita Vwo, profiel cultuur en maatschappij Jorien van Burg, Noordwelle; Elise Dm Nieuwerkerk; Rosanne Koppert, Scharen: Sarah Pink, Dreischor; Iris van der Werf,a Vwo, profiel economie en maatschap? Julian Admiraal, Zierikzee; Goswin vanite sem, Renesse; Anne Dorst, Zierikzee; U\£ nic, Zierikzee; Bernice Edens, Zierikzee:# ten Elenbaas, Zierikzee; Thomas Groenn Bruinisse; Ilse Hardon, Zierikzee; Mirenirf Noordgouwe; Lisanne Kouwen, Zierikzee:! de Reus, Oosterland; Wouter Seinen, Zi«i Bastiaan Vader, Brouwershaven; Marlij wijs, Zierikzee. Vwo, profiel natuur en gezondheid Sjaak Aben, Nieuwerkerk; Michiel BroereJ wershaven; Jens Dekker, Zierikzee; Ingrid' Hengel, Renesse; Jan Joris Miiri Burgh-Haamstede; Xander Nibbelink,Ziesc Marleen Smits, Oosterland; Sebastiaan^ Zierikzee;; Thomas Voshol, Zierikzee, J Vwo, profiel natuur en techniek Marnix de Bakker, Burgh-Haamstede;Jt Minnaar, Burgh-Haamstede; Pim de fc" Zierikzee. Vwo, profiel natuur en techniek en nfi en gezondheid Rico van Dongen, Zierikzee; Joost Weedi' rikzee; Jordy Wubbels,Zierikzee, Praktijkonderwijs Anita van den Berg, Tholen; Arjan B-a nisse; Anton Bolle, Oosterland; Anne de? ne, Oosterland; Leonard van Haaften,Sn' se; Claudia Lindhout, Yerseke; Arjan paard, Tholen; Jos Marijs, Arnemuiden," Oostdijk, Kruiningen; Jeanet Oostdijk,W Vmbo, basisberoepsgerichte leerweS economie Stefan de Bat, 's-Gravenpolder; Jor"Itf.ï Jeugd, Ouwerkerk; Oscar Kloet, Wolf® dijk; Danny Kooman, Goes; Armani med, Goes; Laïla Nouira, Goes; Disr' 's-Heer Hendrikskinderen; Eleonora van Hansweert; Daisy Tholenaar, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg economie Jeffrey Balk, Heinkenszand; Bas van oer Kapelle; Jeffrey Freijser, Rilland; Re"5', raai, Goes; Johan Schafer, Kloetinge, Snel, Wissenkerke; Anne Loes Versteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26