t 3 PZC Van der Hooft vrijdag 17 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Soms kamen, dromen, uM... ERG TROTS ZIJN WIJ OP ONZE ZOON DEAN CORNELIS MICHEL MACHTELD VAN DIS-SANDERSE BORNÉ 56A 4374 DB ZOUTELANDE Welkom lieve Olivier Emil Adriaan Emil 16-6-2005 Familie Pahnke-Bij de Vaate Overlijden Lieve jongen, wat zullen we je missen Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Anne Freek van Schoonhoven Harlingen, 14-3-1973 Terneuzen, 14-6-2005 Wij wensen Mirjam, Emma, Imke en Jens de kracht toe om dit grote verlies te dragen. H. H. f. van Schoonhoven R.van Schoonhoven-Kuperus Wim en Nelleke van Schoonhoven-Borsch Reinetta, Hans-Jacob André en Claudine van Schoonhoven-Ballesteros Alexander, Willem, Lucas Irene en Jan Hendrik Schaap-van Schoonhoven Ane, Geert, Rinske Emmy van Schoonhoven en Arjan Oosterlaar Maarten, Maurits, Rutger Correspondentieadres: P. Feddesstraat 13 8861 HP Harlingen Goede vaart Freek Een nieuwe koers is bepaald voor Mirjam, Emma, Imke en Jens. We leven met jullie mee. Niels, Jacqueline, Floris, Lucas, Balderen Bente Toch nog onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Freek van Schoonhoven Wij wensen Mirjam en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Alwin en Jaqueline Pieter en Coby Marc en Anita Rob en Esther Ronnie en Marieke Mark en Jolanda Peter en Hanna David en Jante Martin en Judith Jan en Petra Antoine en Greta Piet t en Joke en kinderen Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Freek van Schoonhoven Echtgenoot van onze collega Mirjam van Schoonhoven Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar Mirjam, de kinderen en verdere familie. We wensen hen alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit immense verdriet. Namens het management, de medewerkers en deelne mers van het Onderwijscluster Zorg, ROC Zeeland. A.M.F. Kuijken Directeur Onderwijscluster Zorg ROC Zeeland Goes, juni 2005 We zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlij den van Freek van Schoonhoven echtgenoot van onze oud collega Mirjam We wensen Mirjam en de kinderen veel kracht om dit enorme verlies te verwerken. Collega's Spoed Eisende Hulp Ziekenhuis de Honte Terneuzen Op 14 juni is overleden onze oud collega Freek van Schoonhoven Wij wensen zijn gezin en familie veel sterkte toe. Commandant en personeel brigade der Koninklijke Marechaussee Terneuzen Jij was onze lente, onze zomer. Als we omkeken was jij daar. Een vrouw, moeder, oma en maatje. Jouw liefde maakte alles anders. Lief maatje, wat zullen we je missen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn maatje, onze lieve moeder, oma, zus en schoon zus Margaretha Cornelia Maria Magielse weduwe van Bas de Jonge in de leeftijd van 67 jaar. Oost-Souburg: Kees van den Eeden Heinkenszand: Alies de Jonge Rudy Demmenie Sharon John Milou Kiki Robert-Jan Jacky Frank Heinkenszand: Jean-Paul Agnieszka de Jonge Cindy Daaf Krabbendijke: Lauran Anita de Jonge Bas-Jan Patricia Erwin, Naomy Amber Jessica Bas-Jan Rucka Familie Magielse Familie de Jonge Hulanka (Polen): Familie Kubiak Heinkenszand, 15 juni 2005 Correspondentieaders: J. P. de Jonge Eendvogelstraat 85,4451 DR Heinkenszand Zaterdag 18 juni is er van 16.00 tot 16.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De cre matieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 20 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit onze vriendenkring is weggenomen: Marga de Jonge Corrie en Piet de Smidt Ina en Rinus Nagelkerke Gerry en Bram Wissekerke Ineke en Bert Poelman Ineke en Rien Tolhoek Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Erg bedroefd zijn wij, dat ons vismaatje Marga de Jonge-Magielse partner van onze penningeester Cees van Eeden moeder van onze leden Jean-Paul en Agnieszka is overleden. Wij verliezen in haar een lieve, spontane vrouw, die veel voor ons betekende. Wij wensen ieder die haar lief had, veel sterkte met dit grote verlies. Het bestuur van HSV de Bevelanden Bernard, Ko, Petra, Ben en Rini Met droefheid en grote verslagenheid namen wij kennis, dat na een lange en dappere strijd, op 15 juni is overleden An van der Helm echtgenote van Steef van der Helm, lid van onze Raad van Commissarissen Graag herinneren we ons haar warme persoonlijk heid en de belangstelling die ze voor iedereen had. Wij wensen Steef, kinderen en kleinkinderen veel kracht om dit verlies te verwerken. Medewerkers, directie en commissarissen R&B Wonen Heinkenszand Zeer bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Bram van Rosevelt echtgenoot van Tonny de Rubber in de leeftijd van 70 jaar. Tonny van Rosevelt-de Kubber Ron en Karin van Rosevelt-Zwigtman Sven Lars 16 juni 2005 Nagelenburgsingel 125 4388 KJ Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheidnemen maandag 20 juni van 9.45 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten ne men van onze broer, zwager en oom Bram van Rosevelt Beppie en Rinus Nellie en Geerard Ria en Udo Neven en nichten We zijn bedroefd om het plotselinge heengaan van Bram van Rosevelt Rob en Corrie Zwigtman Lieve Bram, Bedankt voor jouw fijne vriendschap die mij altijd zal bijblijven. Jeanne Blind Mijn Schepper heeft me beloofd, dat ik nergens alleen doorheen hoef te gaan in mijn leven. God is mijn trouwe en zorgzame gids. Heel bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, heb ben wij op 13 juni 2005 afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, oma en over grootmoeder Eline Marcia Brunings echtgenote van Otmar Hubertus Hoelen in de leeftijd van 71 jaar. Niets is "zomaar" alles heefteen bedoeling 'n schakel in een eeuwigdurende kalender. Terneuzen: Ottie Hoelen Curasao: Lucille en Rudolph Melanie en Giovani, Divano Giornic Terneuzen: Meredith en Peter Sheila, Kim Mozarthof 22 4536 AV Terneuzen Eline is opgebaard in het rouwcentrum, Roosevelt- laan 6 te Terneuzen, waar u afscheid van haar kunt nemen op zaterdag 18 juni van 16.00 tot 16.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 20 juni om 14.00 uur in de Emmaüs parochiekerk aan de Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna de begrafenisplechtigheid volgt op de Zuiderbegraaf plaats aan de Bellamystraat aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Restaurant De Kreek", Noteneeweg 28 te Terneu zen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Ik wil zingen van mijn Heiland Joh. de Heer657 Heden ging van ons heen ons trouw lid Mientje Fluibregtse-Roelse Passage, afd. Westkapelle Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van mijn zus en onze tante Maria Gerardina Knottnerus-Schrier J. J. Wesdorp-Schrier Jan, Ria en kinderen Leendert, Monic en kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat plotseling is over leden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Margaretha van Leeuwen van Nieuwenhuijzen 19 juni 1923 tl6juni2005 C. van Leeuwen Ad van Leeuwen Neide Olivera Roel en Jolanda Walther en Marlies Molenlaan 6,4401 CC Yerseke. Onze vrouw, moeder en oma is thuis opgebaard, al waar zaterdag 18 juni van 14.00 tot 17.00 uur gele genheid is tot condoleren en afscheid nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. J. Reinders, wordt maandag 20 juni om 13.30 uur ge houden in de Nederlandse Hervormde kerk te Yerse ke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke ook nog gele genheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Na een boeiend en bewogen leven is op 89 jarige leef tijd overleden onze lieve tante en oudtante Eva Niestern-Wijnberg weduwe van Berend Gijsbert Niestern Assen, Domburg, 26 februari 1916 16juni2005 George Wijnberg en Simone Jacobs Sonja Wijnberg en Hans Pütz Sylvain, Thierry en Chaja Correspondentieadres: G.B. Wijnberg Sarphatipark 117 hs 1073 CW Amsterdam De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 20 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. "De Heer is zo getrouw als sterk, Hij zal Zijn werk voor mij voleindigen. Psalm 138:4 Dankbaar voor alle goede zorg waarmee ze ons om ringde, geven we u bedroefd kennis van het overlij den van onze lieve moeder, oma en omoe Jacoba Schouls-van der Sluis 16 februari 1915 15 juni 2005 weduwe van Maarten Jan Schouls 116 april 1978 Wageningen: Jaap Schouls Henny Melis Zierikzee: Nelly van de Sluis-Schouls Leen van de Sluis Vlissingen; Ankie Schouls Jan Willem Machielse Zierikzee: Betsie Schouls Zierikzee: Gerrit Schouls t Zevenaar: Hans Schouls Thea van Wolferen Eindhoven: Dick Schouls Lianne Schouls-Tuitman kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Balie 2 4301 GZ Zierikzee De dienst van Woord en Gebed voor familie en be langstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 20 juni in de zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van "Borrendamme". "En de God des vredes, zal met u zijn. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Martinus Pieter Bolier Ovezande, 30 april 1913 Grijpskerke, 15 juni 2005 Hij hield van de polder. Grijpskerke: C. J. Bolier-Barentsen Grijpskerke: Lia van de Sande-Bolier Jan van de Sande Monique en Dick, Anouk, Nina Anita en Arno, Dave, Sven Wilhelminadorp: Els Kort-Bolier Jan Kort René en Karin, Stefan, Tim Ronald, Damian Martine Grenadier Wissestraat 8 4364 BE Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 18 juni van 15.30-16.00 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatshebben maandag 20 juni om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke, gevolgd door de begrafenis om 14.00 uur op de begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstan- dingskerk, Jacob Catsstraat 7. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 15 juni is overleden onze geliefde zwager Martinus Pieter Bolier op de leeftijd van 92 jaar. Drachten: C. Baren tsen-Tange Engeland: E. Barentsen-Tootle Middelburg: E. Barentsen-Vader Amersfoort: P. Barentsen Baarland: C. de Vriend A. de Vriend-Barentsen Oost-Souburg: M. P. Vermeulen-Barentsen Middelburg: N. Davidse E. Davidse-;Barentsen Neven en nichten "Hij verlangde naar zijn Schepper" Verdrietig zijn wij omdat onze lieve buurman is over leden. Dhr. Bolier Hij stierf zoals hij heeft geleefd, in eenvoud en in de volle overtuiging van zijn geloof. Wij wensen buurvrouw en kinderen veel sterkte toe. Fam. Geluk Chris en Leny Louws Sjaak en Bianca Francke Peter, Robin Joyce, Stefan, Dennis Ad en Ellen Maris Leo en Rianne Francke Daniël Quinto, Jerro Adrie en Koos Davidse Harry en Annemarie Schout Kees en Mia Rottier Wim en Corry Wattel Vico en Rian Benschop Marco Mariëllle, Alinda, Martijn Enige en algemene kennisgeving. Als je echt van iemand houdt iemand alles toevertrouwt een die echt weet wie je bent ook al je zwakke plekken kent die je bijstaat en vergeeft een die 'naasten 'in'je leeft dan voel je pas wat leven is en dat liefde geven is. Toon Hermans Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor hetgeen hij voor mij heeft betekend, deel ik mede dat zacht en kalm is heengegaan mijn lieve zorgzame va der Pieter Aarnout Verplanke weduwnaar van Jozina van Tatenhove in de leeftijd van 93 jaar. Terneuzen: Betsie Poppe-Verplanke Klaas Poppe t Terneuzen, 15 juni 2005 Woonzorgcentrum "DeBlide", Kamer 4 Correspondentieadres: Dr. Buijzestraat 1 4531 HS Terneuzen De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 18 juni om 09.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland 'Uw wil geschiede' Met droefheid delen wij u mede, dat de HEEREc- Zijn tijd en wijze van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overom= Maria Kool sinds 27 oktober 1961 weduwe van Jan Winkel^ in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Borssele: D. G. Krijger-Winkelman J. Krijger Johan en Forien Jeanine, Jurian Marieke en Peter Raiënna, Jan-Peter, Ramon Franny en Mart Denise, Jannick Marco en Saskia Amy, Kim Jeannet en Jacco René en Jolanda Annelies en Kees Jacolien en Kees Naomi Tiel: Z. P. G. Winkelman C. D. Winkelman-Verbeek Jan en José Roy, Nicky Wilfred en Petra Erwin, Robin Mariska Harry Goes, 15 juni 2005 Correspondentieadres: J. Krijger Oostsingel 41 4454 AZ Borssele Onze moeder en oma is opgebaard op te Borssele waar vrijdag en zaterdag om afscheid van haar te nemen. De rouwdienst die geleid wordt door de weleenvaa de heer Ds. J. Schipper zal worden gehouden opD. V. maandag 20 juni om 11.00 uur in de Ned. Hen Kerk te Rijswijk (Gld). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de dienst is er in de k heid tot condoleren. Geen bloemen. "1 Welzalig hij, die de God tot zijn hulp heeft Psalm I46:)j Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Swt is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze groot-en overgrootvader Adriaan Maas Adrie In de gezegende leeftijd van 95 jaar. Middelburg: S. Maas-de Bruijne Bergen op Zoom: Lenie en Rinus van Belzen-Maos| Attleborough (GB): Ko en Susan Maas-Storey 1 Goes: Ineke en Roel Geertse-Moas Klein- en achterkleinkinderen 15 juni 2005 Nieuwerkerckeplein 1 4335 ES Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maant» 20 juni a s. om 1 2.45 uur in kerkcentrum 'De Mags ster' aan de Adriaan Lauwereyzstraat 6 te Middelburg Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op deob men begraafplaats aan de Westelijke Oude Haverdj 3 te Middelburg. Een uniek mens is heengegaan. Nu zijn wij verbijsterd en bedroefd, maar zij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die zij achterlaat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. Verdrietig geven wij u kennis, dat na een kortstondr ge ziekte, zacht en kalm van ons is heengegaan,onr lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- oma Dina Jacomina Weststrate-van de Rafelaat weduwe van Adriaan Weststrate in de leeftijd van 98 jaar. Jan t en Ria Corrie en Piet f Kees en Annie Dies t en Tanny Klein- en achterkleinkinderal Zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 Goes, 16 juni 2005 Correspondentieadres: 's Heer Hendrikskinderenstraat 58, 4461 BW Goes Onze dank gaat uit naar hel personeel en de vrijwilligers van het "Gasthuis", voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard in de aula van te "Gasthuis", waar gelegenheid is tot afscheid nemer- vrijdag 17 juni van 18.30 uur tot 19.30 uur. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitg worden gehouden, maandag 20 juni om 15.30 uurs eerder genoemde aula. Aansluitend zal om 17.00 uur de crematieplechi| heid plaatshebben in het crematorium te Mi#» burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenb condoleren in de ontvangkamer van het cremat® Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van deelneming en bi ling ons betoond na het plotseling overlijden vannf liefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Domus van den Berge betuigen wij u onze oprechte dank. A. van de Berge-Bal Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, juni 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36