Freire gooit de handdoek J»ZC Brommers weer op kanaalcircuit Renners zijn blij met Van Kessel Zelfs de vader van Adriaanse deelt geen complimentjes uit Rich is Dekker te snel af Wauters vervangt wereldkampioen in Tour-ploeg Wielrenner sterft tijdens wedstrijd Toppaard Salzgeber overleden Martin Lips bondscoach eventing Roda JC rond met Voigt Timman verliest van Bruzon Pistons verkleint achterstand uitslagen 1 Van 't Westende naar Curasao agenda donderdag 16 juni 2005 door Edward Swier BAD ZURZACH - Het verstand heeft gezegevierd. Dat is de con clusie die de Nederlandse wiel renners in de Ronde van Zwit serland trokken toen ze hoorden dat Egon van Kessel, en niet hun collega Erik Dekker, aange steld is als bondscoach van de nationale WK-ploeg. „Een logische, verstandige keu ze", was gisteren de algemene opinie. „Men had beter meteen de hersens kunnen gebruiken, in plaats van eerst een proefballon netje op te laten", concludeerde Rabobank-ploegleider Adrie van Houwelingen. Het kader van de wielerploeg is opgelucht. De formatie was bang dat met een eventuele aanstelling van Dekker de verhoudingen met an dere ploegen op scherp zouden komen te staan. „Het was een onzinnig plan om Dekker te kie zen. Net zoals het" onzinnig zou zijn om Frans Maassen, Erik Breukink of mij aan te stellen." Dekker trok zich maandag te rug toen hij vernam dat er oppo sitie tegen zijn aanstelling was. „Het werd me duidelijk dat het idee te weinig steun heeft", al dus de huidige Nederlands kam pioen. De wielerunie koos daarna de man die, na het overlijden van Gerrïe Knetemann, vanaf dag één de beste keus was: Egon van Kessel. Van Houwelingen weet wel waarom de meest voor de hand liggende oplossing niet meteen werd gekozen. „Ze wilden 'een naam'. Dat heeft de bond ervan weerhouden hem eerder aan te stellen. Terwijl ik weet dat er geen enkele oppositie tegen Egons aanstelling is." Zelfs Jan Boven, (trainings)maatje van Erik Dekker, gaf de voorkeur aan Van Kessel boven zijn colle ga-renner. „Omdat het een logi scher keuze is. Ik achtte het fiet sen en coachen moeilijk te com bineren. Maar het was wat mij betreft vooral moeilijk te verko pen. Erik is heus geschikt als hij gestopt is, maar zeker omdat hij zelf ook nog ambities voor het WK in Madrid heeft, vond ik het niet verstandig. Dit maakt de kans op eventuele problemen kleiner." Servais Knaven, die al in 1989 bij Van Kessels juniorenselectie zat, denkt dat ook. „Egon is heel neutraal, een verstandige keuze. En zowel de oude als de jonge renners kunnen het met hem vin den. Hij kan heel goed voor de juiste sfeer zorgen." GPD NTJTH - Topfavoriet Mi chael Rich deed gister avond in de tweede etappe van de Ster Elektrotoer wat van hem verwacht werd. De Duitse tijdritspe cialist won de tweede etap pe, een race tegen de klok, en nam daarmee de leider strui over van de Italiaan Enrico Degano. Degano had in de eerste rit, eerder op de dag van Schijndel naar Nuth, de massasprint gewonnen voor de Duitser Kopp en de Italiaan Pozzato. Maar de renner van het kleine Bar- loworld deed in het tijdrit- geweld niet mee. Rich, al drie keer tweede op een WK tijdrijden, was oppermachtig op het par koers met de beklimming van de Raarberg. „Op zijn lijf geschreven", meende Thomas Dekker, zelf der de. „Een parkoers voor stoempers." Dekker rijdt in de Ster Elektrotoer zijn eerste wed strijdkilometers sinds de Ronde van Italië. De 20-ja- rige renner meldde in Nuth dat hij na de Giro de teu gels had laten vieren. „Ik heb het er van genomen, even het gas eraf gehaald", zei hij. Dekker had veer tien tellen meer nodig dan Rich, de Belg Nuyens ves tigde zich nog tussen het tweetal in. Voor het eind klassement was de uitslag nog geen graadmeter. ANP door Ad Pertijs ALTDORE - Oscar Freire heeft de handdoek geworpen. De door een zitvlakblessure geplaagde Spaanse wereldkampioen van Rabobank reed gisteren de vier de rit van de Ronde van Zwitser land nog wel uit, maar liet ver volgens weten dat het geen zin meer heeft verder te gaan. Ook de Tour de France moet hij nu laten lopen. Mare Wauters is gis teravond al aangewezen als zijn vervanger. „De pijn is nog wel te verbij ten", gaf de Spanjaard de laat ste dagen steeds aan. Maar waar hij niet mee kon leven, was dat hij door de zeurende zitvlakpro blemen geen moment het gevoel had mee te kunnen doen om de etappezeges. „Dan kan hij beter thuis blijven", aldus Adri van Houwelingen, de ploegleider van Rabobank in de Ronde van Zwitserland. Na het afhaken van Pedro Hor- rillo, die hard viel in de Dau- phiné Libéré, staat het negental van Rabobank voor de Tour nu vast: kopman Mentsjov, Boo- gerd, Erik Dekker, Kroon, Wee ning, Posthuma, Löwik, Rasmus sen en Wauters. Na het wegvallen van Freire heeft Rabobank straks niets meer te zoeken in de massas purts. Van Houwelingen: „Toch verandert zijn afhaken in tacti sche zin niets aan de manier waarop we de ronde in gaan. Os car trekt in de sprints toch zijn eigen plan. Hij is ook niet ie- door Theo Brinkman DEN HAAG - Co Adriaanse mocht de afgelopen maanden dan graag klagen dat nie mand in het buitenland hem kende, er waren wel degelijk tal van clubs die de succestrai ner wilden hebben. De AZ-trainer sprak met West Ham United, Portsmouth, Be- siktas, Metallurg Donetsk, Va lencia, Grampus Eight, Celtic en Wolfsburg. Waar? Ge woon, bij Van der Valk in Akersloot. Die 'onthulling' van Adriaan se staat in het nieuwste num mer van Hard Gras, dat van daag verschijnt. Het voetbal tijdschrift voor lezers is dit keer geheel gewijd aan AZ, en dan vooral aan trainer Co Adriaanse. Tien weken lang, van maart tot en met mei, volgde journalist Jaap Visser de club. Zijn missie: erachter komen wie Co Adriaanse nu eigenlijk is. Beproefd recept Daartoe sprak hij veel met Adriaanse zelf, maar ook met andere leden van de techni sche staf, met de beste vriend van Adriaanse, met spelers, met de voorzitter, met de tech nisch directeur. Het is een be proefd recept van Hard Gras. Zo verschenen eerder portret ten van Louis van Gaal (als trainer van Barcelona) en de clubs Feyenoord en Heeren veen. Visser kreeg veel medewer king van AZ en Adriaanse, al bleef de deur van de kleedka mer dicht. Adriaanse zegde niet voor niets zijn medewer king toe. De trainer had in ja nuari zijn vertrek aangekon digd, en wilde twee documen ten achterlaten: één in beeld (de eerder uitgezonden tv-re- portage van Paul Rosen- möller) en één in woord (deze Hard Gras). Meelopen Het negatieve beeld dat Ne derland volgens Adriaanse van hem had, mocht namelijk wel eens worden bijgesteld, vond de trainer. Hard Gras mocht derhalve tien weken meelopen. Dat zou een even wichtig portret moeten ople veren. Is dat gelukt? Ja, al komt er geen andere Adriaanse uit dan de trainer die we al ken den: een gedreven vakman met een enorme geldings drang, een toptrainer met tac tische meesterzetten, een man die van zichzelf zegt dat hij geen fouten maakt, een man die denkt dat sommige journa listen hem haten. Een win naar die naar buiten toe al tijd sterk is en probeert zijn kwetsbaarheid verborgen te houden. Degraderen Onthutsend is in dat opzicht het verhaal dat Adriaanse na de slechte competitiestart (één punt uit twee wedstrij den) intern riep 'we gaan de graderen, ik weet het zeker, we kunnen zomaar degrade ren'. Zijn assistenten moesten hem uit de put trekken. Natuurlijk klinkt ook de zie kelijke zucht naar erkenning door in het document. Zijn minpunten (al benoemt hij die zelf niet als zodanig) wor den veel te veel belicht, meent Adriaanse, zijn kwali teiten en successen veel te weinig geprezen. Zelfs van zijn vader, zo zegt Adriaanse op zeker moment, heeft hij nog nooit recht streeks een complimentje ge kregen. „Niet zo vreemd dat hij (Adriaanse) altijd maar be vestigd wil worden", conclu deert auteur Jaap Visser. Appelmoes met kers Het is een van de vele leuke passages in het boek over de laatste maanden van een op merkelijk seizoen met een op merkelijke trainer. Een trai ner die uiteindelijk bij Van der Valk in Akersloot rond kwam met FC Porto, net toen hij toe was 'aan de appelmoes met kers'. Jaap Visser, 'k maak geen fou ten - de laatste maanden van Co Adriaanse bij AZ' (Hard Gras, nr. 43); uitgeverij Nieuw Amsterdam, 112 pag., 7,75 euro, ISBN 9046800024. mand die eist dat alles op de massasprint wordt ingezet. Mee gaan met ontsnappingen zouden we toch al gaan doen." Gisteren reed Maarten den Bak ker mee in de ontsnapping. Drie kilometer voor de finish probeer de hij de de sprint te ontlopen, maar dat lukte niet. De Zwitser Michael Albasini won de spurt, Den Bakker werd zevende. Den Bakker was niet opgeno men in de voorlopige Tour-selec tie van Rabobank. Nu komt hij echter weer in beeld voor moge lijk een reserveplaats. „Het is niet dat ik me vandaag daarom heb laten zien. Ik zeg geen nee tegen de Tour, maar ik ben ook weer niet bezig om er naar toe te gaan. Ik weet hoe zwaar de Walter Bek, die vorig jaar won in de expi-klasse, is dit keer gastrijder. ■eSSSsp foto Willem Mieras door Euqène de Kok GOES - De organisatoren van de brommer races in Wemeldinge hielden vorig jaar aan de tiende editie geen feestelijk gevoel over. Geldschieters hadden zich teruggetrokken en een elfde editie van het motorsportevene ment leek hoogst onzeker. Gelukkig voor de Zeeuwse motorsportliefhebbers hebben zich nieuwe sponsors gemeld zodat er zater dag, in het weekeinde voor de TT in Assen, weer wordt gereden op het kanaalcircuit. Stichting Promotor Zeeland, die de wegra ces voor brommers, scooters en klassieke motoren organiseert, vreesde vorig jaar voor het voortbestaan van het enige Zeeuw se motorsportevenement op de weg. „Het zag er allemaal niet rooskleurig uit", zegt Ton van Kruiningen. „Gelukkig meldde zich een aantal bedrijven, waaronder een nieuwe hoofdsponsor. Ze zeiden dat ze het doodzonde zouden vinden als dit evenement verloren zou gaan. Door hun bijdrage kre gen we groen licht en hebben nu weer alles op de rails staan." Ruimte om iets extra's te doen, zoals de de monstratie van stuntrijder Arian van Zwe den vorig jaar, is er dit keer niet. Nu is er za terdag toch al een overvol programma. Van af negen uur 's ochtends zullen de brom mers en scooters tot in de wijde omtrek te horen zijn. 's Middags is er nog een demon stratie van klassieke racemotoren. In de expiklasse - waarin de machines zich alleen qua motorblok onderscheiden van die in de 125cc - verdedigt René Kesselaar uit 's Gravenpolder zijn eerste plek in het klassement. Kesselaar weet niet of hij na za terdag nog steeds de nummer één zal zijn. „Over een thuisvoordeel wil ik niets horen", zegt de dertigjarige coureur. „Ik heb altijd pech gehad in Wemeldinge. Daar zijn me de vreemdste dingen overkomen. Vorig jaar bleef mijn gasschuif open staan. Zoiets ge beuld nooit, maar mij overkomt het juist daar." Ook is het rechttoe-rechtaan-circuit in We meldinge niet in zijn voordeel. „Die andere circuits zijn allemaal kartbanen: veel korter en meer bochten. Dit is in ieder geval iets an ders: het is een paar keer linksom en klaar. Het komt nu echt op vermogen aan." Kesselaars klassering in de koningsklasse van de brommerraces is boven verwachting. „Voor mij is het verrassend. Het is mijn vier de seizoen, maar voor het eerst rijd ik alle races. Vorig jaar viel ik in de vierde wed strijd en brak mijn sleutelbeen. Ik heb toen alleen nog in Wemeldinge en Nieuw-Weer- dingen gereden. Daarna brak ik weer mijn sleutelbeen. Aan het einde van het seizoen heb ik samen met Johan Frederiks nog de vieruursrace in Croix (Frankrijk) gewon nen. Dat was een opsteker voor het nieuwe seizoen. Dit jaar stond ik de eerste vijf races op het podium, alleen in de laatste wed strijd (Berghem) ging ik onderuit." Opvallend is de deelname van Walter Bek uit Hoedekenskerke. De rijder werd vorig jaar Nederlands kampioen in de expiklasse, maar kan dit seizoen wegens privé-omstan- digheden geen races rijden. In Wemeldinge is de winnaar van vorig jaar gastrijder. In de formuleklasse verschijnen de Goese- naars Elbert van de Bosse en Jeroen Kerpel aan de start. Vooral de laatstgenoemde maakt kans op een podiumplaats. Kerpel staat derde in het klassement om het Neder lands kampioenschap. In de sportklasse komt de Zeeuwse inbreng van de pas twaalf jarige Kevin Kloosterman uit 's-Gravenpol- der. Bij de supermotards, die qua uiterlijk veel weg hebben van crossmotoren, zijn er drie Zeeuwse coureurs: Kees Ridderhof (Ka- pelle), Rien Houtekamer en Adriaan Meeuw- sen (beiden Krabbendijke). Onduidelijk is nog in welke scooterklasse Paul de Bruine (Nieuwerkerk) zal verschij nen. Hij werd vorig jaar tweede in het eind klassement van de standaardscooterklasse, maar reed vorig week pas zijn eerste race van dit seizoen in de topscooterklasse. De Zwitser Michael Albasini (tweede van rechts) werd winnaar van de vijfde etappe in de Ronde van Zwitserland. foto Eddy Risch/EPA Tour is. Dan moet je een doel hebben om die drie weken door te komen. Werken voor een su- per-Freire zou ik daarom nog wel een keertje willen in de Ron de van Frankrijk. Maar dat is dan volgend jaar dus." GPD OVIEDO - De Italiaanse wielrenner Alessio Galletti teren tijdens een wedstrijd in Spanje in elkaar geston' overleden. De voormalige coureur (37) van onder Saeco en Domina Vacanze stortte in de buurt van' in tijdens een beklimming. Een ambulance brac naar een ziekenhuis, waar artsen de dood constaL ANP/DPA BAD WORISHOFEN - Het toppaard Wall Street vanv? voudig Europees dressuurkampioene Ulla Salzgeb!': overleden. De vijftienjarige ruin stierf aan de gevlj van een koliek, een ernstige darmziekte. Wall Streel'; het tweede paard in de rangvolgorde in de stal vat j Duitse dressuuramazone. Salzgeber deed vorig jaar J haar toppaard Rusty mee aan de Olympische Spelend Athene. Daar won Anky van Grunsven goud met Sal-: ro, Salzgeber behaalde zilver. Na Athene trok ze zielig tijdje terug. Met Wall Street won ze in maart van dit ia nog een wedstrijd in Oostenrijk. ANP/DPA a ERMELO - De KNHS heeft Martin Lips (50) benoemfj bondscoach eventing. De oud-ruiter uit Made, zelf J ger actief in de destijds als military omschreven disJ ne in de paardensport, vervulde de functie al ad intea Lips, afkomstige uit Made, heeft een verbintenis J Olympische Spelen van 2008 in Peking. ANP KERKRADE - Roda JC heeft gisteren overeenstemt bereikt met Alexander Voigt over een tweejarige verbid nis. De 27-jarige Duitser volgt trainer Huub Sta» transfervrij van l.FC Köln naar Kerkrade. Delink^ ge verdediger, die ook op het middenveld inzetbaar! speelde sinds zijn negende bij de Keulse club. ANP 1 WILLEMSTAD - Schaker Jan Timman heeft in Wl stad de tweede klassieke partij in de match tegen La Bruzon verloren. Daarmee is de stand op 1,5-0,5 voor Cubaan gekomen. De tweekamp gaat over vier parti In het tweede duel met klassieke tijdsindeling koosü man met zwart de Siciliaanse verdediging. Hij wast veertigste zet gedwongen de koning om te leggen, oi hij een stuk ging verliezen. De Amsterdamse groot® ter won het eerste deel van de match over vier rapidp tijen met 3,5-0,5. ANP DETROIT - Detroit Pistons heeft de achterstand op! Antonio Spurs in de finale van de playoffs vac Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie tot 2-1. De Pistons wonnen het derde duel in de best-o: ven: 96-79. De hoofdrolspelers bij de eerste z reeks voor Detroit Pistons waren Richard Hamiltoc Chauncey Bill ups, goed voor respectievelijk 24 en20p< ten. ANP New York. NBA, play-offs, finale (best-of-seven). Derde wedstrijd: De troit Pistons - San Antonio Spurs 96-79. Stand: 2-1 voor Antonio Spurs. Rosmalen.Ordian Open. Vrouwen, tweede ronde: Krajicek (Ned)-Medina Garrigues (Spa/3) 6-3 3-6 6-2, Safina (Rus/4) - Kirilenko (Rus) 6-4 7-6 (2), Petrova (Rus/2) - Diaz-Oliva (Arg) 6-3 6-4, Dulko (Arg/6)-Camerin (Ita) 6-3 6-0, Koukalova (Tsj/8)-Schaul (Lux) 4-6 6-4 6-0, Shaughnessy (VSt)-Groenefeld (Dui/7) 7-6 (9) 3-6 3-0 opgave Groenefeld, Safarova (Tsj)-Rua- no Pascual (Spa) 6-1 6-1. Dubbel, eerste ronde: Chladkova/ Peer (Tsj/lsr)-Butkiewicz/Kilsdonk (Bel/ Ned) 6-1 7-6 (7). Mannen, tweede ronde: Kohlschrei- ber (Dui)-Söderling (Zwe/5) 6-4 4-6 7-6 (9), Burgsmüller (Dui)-Robredo (Spa/1) 6-2 7-6 (5), Hernych (Tsj)-Coria (Arg/2) 6-3 6-4, Llodra (Fra)-Mathieu (Fra/8) 6-4 4-6 6-3. Dubbel, kwartfinales: Sanguinetti/Wassen (!ta/Ned)-Damm/Hood (Tsj/Arg) 7-5 7-6 (5). Nottingham. Mannen. Tweede ronde: Karlovic (Kro) - Ljubi- cic (Kro/1) 6-1 3-6 7-6 (1), Thomas Jo hansson (Zwe/2) - Berdych (Tsj) 7-6 (5) 7-6 (8), Carlsen (Den) - Hrbaty (Slw/3) 6-4 6-4, Gasquet (Fra/4) - Marray (GBr) 6-4 6-1, Dent (VSt/5) - Rettenmaier (VSt) 6-3 1-6 6-3, Srichaphan (Tha/6) - Vacek (Tsj) 7-6 (3) 7-6 (4), Olivier Rochus VLISSINGEN - Judoka Sam van 't Westende (Sportinstituut de Korte) is door de Judo Bond Nederland geselecteerd voor de Koninkrijksspelen die eind juli van dit jaar plaatsvinden op Cu rasao. Dit sportevenement is be doeld om de banden met de drie Rijksdelen (Antillen, Aruba en Nederland) te versterken. NOCNSF coördineert de uitzen ding van de jeugdige sporters, die in negen takken van sport (atletiek, basketbal, bowling, honkbal, softbal, volleybal, ten nis, voetbal en judo), een week lang de strijd met elkaar aan gaan. Het kampioenschap voor de ju doka's is verdeeld over drie wed strijddagen, waarvan één dag ge reserveerd is voor teamwedstrij den. Sam van 't Westende komt voor Nederland uit in de licht ste klasse, tot 42 kilogram. De dertienjarige Vlissinger dankt zijn selectie aan zijn inzet tij dens de talententraining. Te vens werd hij dit jaar Neder lands kampioen bij de junioren tot vijftien jaar. Voetballer Frank van Kouteren van Terneuzense Boys Al, die volgend seizoen bij RBC gaat spelen, kreeg eerder al te horen dat hij was opgenomen in de voetbalselectie voor de Konink rijksspelen. (Bel/7) - Beek (Slw) 6-4 6-3, Ij (WRu/8) - Lee (ZKo) 6-1 6-4. Eastbourne. Vrouwen. Tweede ronde: Doesjevina |Si Mauresmo (Fra/1) 6-4 6-4, Koezna (Rus/2) - Tsjekvetadze (Rus) 1-6M (5), Miskina (Rus/4) - Vento-ö| (Ven) 6-4 5-7 6-0, Vinei (Ita) -Zvom (Rus/5) 6-2 7-6 (5), Ciijsters (Bet'7) tinez (Spa) 6-2 6-2, Dechy (FraS! zier (VSt) 4-6 6-3 6-3, Washinglo»! - Razzano (Fra) 7-6 (4) 6-4, Bartod Raymond (VSt) 6-3 6-4. Kerkrade. WK. Groep A, t wedstrijd. Australië-Nederland 0-3 (0-1). Maduro 0-1, 46. EmanuelsonM Kruys 0-3. Scheidsrechter: KwonlZ Gele kaart: Milligan (Aus). A schouwers: 19.500. Nederland: Vermeer; Tiendilli'ii Van der Strijk en Drost; Kruys, te en Emanuelson (77. Medunjanml0 su-Abeyie, Babel (72. Rajcomarta hn (46. Vincken). Japan-Benin 1-1 Stand. Nederland 2-6 (5-1), Bw (2-2), Japan 2-1 (2-3) Australië2-1(1 Groep E: Canada-Colombia 01 lië-Syrië 1-2. Stand: Colombia!!- Syrië 2-4 (3-2), Canada 2-1 Mi 2-0(1-4). Groep F: Zwitserland-Brazilië0-1.1 ria-Zuid Korea 1-2. Stand: Bralï (1-0), Zuid Korea 2-3 (3-3),ZwiW 2-3 (2-2), Nigeria 2-1 (1-2). Keulen. Confederatie-baker,? A: Argentinië-Tunesië 2-1 (142 quelme 1-0 (strafschop), 57 2-0, 72. Haykel Guemamdia 2-I) schop). Bijzonderheid: 18. Imed W hebi (Tun) mist strafschop. Altdorf. Ronde van Zwilsetlï ProTour. Vijfde etappe, Bad zach - Altdorf: 1. Albasini (Zwi km in 3.48.01, 2. Rast (Zwi),3,Hs cher (Oos), 4. Johansen (De# son (Zwe), 6. Talabardon (Fra), Bakker (Ned), 28. Kroon 0.38,72." berg, 103. Van Heeswijk, 110 E? 113. Knaven, 117. Freire (Spa) Algemeen klassement: I (Dui) 17.02.33, 2. McGee (Aus)Ofit Rogers (Aus) 0.18, 4. Frigo (Hal Beat Zberg (Zwi) 1.14, 6 Jek;i 1.25, 69. Den Bakker 9.10,75:; 9.50, 80. Veneberg 10.21, 89r 12.28, 124. Van Heeswijk lO11 Kroon 17.44,143. Knaven 25.59. Nuth. Ster Elektrotoer. Eerste* pe, Schijndel - Nuth: 1. Degai"1 123 km in 3.08.14 (39,462 Kopp (Dui), 3. Pozzato (Ita), 4.Ek»' (Bel), 5. De Jongh (Ned), 6. Ra-' (Dui), 7. Van Dijk, 11. Van Kal# Hiemstra, 17. Curvers, 19 Honig,*; hnny Hoogerland (Yerseke)opW Tweede etappe, individuele IJ Nuth: 1. Rich (Dui) 10,7 km in 13» Nuyens (Bel) 0.09, 3. Thomasu» 0.14, 4. Schumacher (Dui). 5.»»'» 0.27,6. Roesems (Bel), 9. Ten wfi 13. Scheuneman 0.38, 14. Van» 0.39, 16. Terpstra 0.41,21. Kernnat 22. Flens 0.46, 24. Mutsaars0.49 Algemeen klassement: Nuyens 0.09, 3. Thomas Dek Schumacher, 5. Bak 0.27,6. 9. Ten Dam 0.33, 13. Scheunem 14. Van der Wal 0.39, 21. Van v 0.47, 22. Rooyakkers. donderdag Wielrennen Ster Zeeuwsche Eilanden, etappe: Vlissingen-Vlissinge km. Start: Stadhuisplein >nVl6 om 18.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46