PZC donderdag 16 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden ...en toch telkens weer zullen we je tegenkomen zeg nooit: "het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wat je was en ook niet wat je zei Ie hebt moedig gestreden, vechtend tot het laatst. Het was niet eerlijk, maar dit gevecht kon je niet winnen. We zullen je herinneren zoals je was: lief, behulpzaam maar vooral een geweldige man en een super vader. 14-03-1973 t 14-06-2005 Freek van Schoonhoven echtgenoot van Mirjam van Schoonhoven-de Klerk papa van Olaf*, Emma, Imke en Jens 'VechtstraaF33 4535 GN Terneuzen. .Gelegenheid tot afscheid nemen van Freek op vrijdag 17 juni van 19.30 tot 20.30 uur in Monuta rouwcen- trum Terneuzen, Rooseveltlaan 6. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juni om 10.30 uur in de Goede Herderkerk, Konin- ginnelaan 4 Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui- der begraafplaats. Condoleren voor de uitvaartdienst in de Goede Her derkerk van 9.30 tot 10.30 uur. De wedstrijd is gespeeld Freek we zullen er zijn voor Mir, Jens en de meisjes Geert, Els, Use, Maud en Job Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het veel te jong overlijden van Freek van Schoonhoven hoofdagent van politie Zeeland Wij zullen ons Freek blijven herinneren als een gedre ven en trots politieman. We wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het Regionaal College politie Zeeland, mr. J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr. G.W. van der Burg, Hoofdofficier van Justitie F.P. Goudswaard, korpschef Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg Overlij den van Freek van Schoonhoven In onze herinnering gedenken wij Freek als een sym pathieke, gedreven medewerker die tot het laatste mo ment zijn beste krachten aan ons korps heeft gegeven. Wij wensen zijn vrouw Mirjam en kinderen de kracht •toe om dit onvoorstelbare verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef -M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef (wnd) Niet geheel onverwacht, maar veel te vroeg, is overle den onze collega Freek van Schoonhoven Nadat Freek gestart was bij de Koninklijke Mare chaussee maakte hij in 1996 de overstap naar politie Zeeland en was hij vanaf 1997 werkzaam in Terneu zen. We hebben veel respect voor de wijze waarop Freek zijn ziekte droeg en de manier waarop hij hierover communiceerde met ons. Wij wensen Mirjam en de kinderen veel sterkte en steun toe. Collega's district Zeeuwsch-Vlaanderen politie Zeeland. Op 14 juni is veel te vroeg overleden onze gewaar deerde collega Freek van Schoonhoven Wij wensen zijn gezin en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens de Ondernemingsraad van politie Zeeland, R.R. Kraak, voorzitter A.M. ten Heuvel, plaatsvervangend voorzitter Wij zijn geschokt door het overlijden van onze collega Freek van Schoonhoven Na het ontdekken van zijn ziekte heeft hij de laatste 1 Vi jaar zijn krachten aan onze afd. gegeven. Wij bewonderen zijn kracht en wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Team BCS, Jan Bom, Paola Lafort, Jan Stuut, Jan Walhout, Max van Meeuwen Voor ons is nog geheel onverwachts overleden Lenard van Nieuwenhuijzen Wij wensen Ina kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Ad Neels Lau van Zweden en Esther Waterman Leendert en. Petra Molhoek Als het leven niet meer leefbaar is, is "niet-leven" een verlossing. Na 2/2 jaar van angst en hoop is toch nog vredig in geslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Josephina van der Helm-de Vos echtgenote van Stephanus van der Helm op de leeftijd van 69 jaar. Heinkenszand: Steef van der Helm Hellevoetsluis: Anita en Bas de Bruijn-van der Helm Fuan Tim Harderwijk: Steef en Dies van der Helm van de Brink Malou Madeion Goes: Richard en An jo van der Helm- Braamse Ide Riko 15 juni 2005 Zangvogelstraat 54 4451 CE Heinkenszand De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben zaterdag 18 juni om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er van 12.00 tot 12.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen ln plaats daarvan liever een gift in de collectebus van het Kon. Wilhelminafonds, aldaar aanwezig. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwachts is op 13 juni 2005 overleden onze broer, zwager en oom Leen Koster in de leeftijd van 70 jaar. Bruinisse: Geertje Verspoor-Koster Sliedrecht: Lenie en Piet de Jong-Koster Oosterland: Wijnand en Adri Koster-Zwager Neven en nichten "In uw hoede zijn wij weigeborgen Na een moedig gedragen lijden is op 14 juni 2005 overleden onze zuster en schoonzuster en tante Willemina Huibregtse-Roelse weduwe van Johannes Huibregtse geboren 16-7-1927 Westkapelle: Lou en Jaan Roelse Barbora en Krijn Faasse Piet en Kee Roelse Zoutelande: Jaap en Mientje Roelse Westkapelle: Hannie en Jan Dekker Vlissingen: Ploon en Jaap van Rooijen Neven en nichten Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Willemina Huibregtse-Roelse M. Huibregtse-Jongepier neven en nichten Westkapelle, 14 juni 2005 Zingt voor de HEER een nieuw lied (psalm 149: la) Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is over leden ons trouw lid Mientje Huibregtse-Roelse Bestuur, leden en diligente van de Chr. Gem. Zangvereniging Looft den Heere Westkapelle, 14 juni 2005 Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacob de Nooijer (Jaap) in de leeftijd van 77 jaar. M. de Nooijer-Marijs Klaas en Els Jaap en Tina Lenard en Nel Marjan en Willem Sari en André Klein- en achterkleinkinderen 4341 EW Arnemuiden, 14 juni 2005 Mansfeldstraat 21 De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, ge leidt door de weleerwaarde heer ds. H. Scholing, zal worden gehouden D.V. zaterdag 18 juni om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arne muiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Van ons is heengegaan onze lieve opa We zullen je missen. Marielle, Martijn, Celina Johnny Shelina, Joeri Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve opa Jacob de Nooijer Sjaco, Lianne, Leendert Klarine, Sander, Willy-Anne, Mathilde Arnemuiden, 14 juni 2005 Dag lieve opa Marsha, Jason, Charissa Love You Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze broer, zwager en oom Jacob de Nooijer echtgenoot van M. Marijs Arnemuiden, 14 juni 2005 W. Tramper-de Nooijer P. Tramper P. Siereveld-de Nooijer A. Siereveld A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt P. de Nooijer J. de Nooijer-Meulenberg J. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen .Neven en nichten Na een langdurig ziekbed is overleden onze zwager en oom Jaap de Nooijer Saar en Adrie Riet en Kees Neven en nichten Arnemuiden, 14 juni 2005 Dinsdag overleed mijn oom Jadp de Nooijer Ik wens de familie veel sterkte toe. Peter de Nooijer Heden overleed onze beste buurman J. de Nooijer Familie Siereveld Familie van de Voorde Familie van de Ketterij Familie Schroevers Familie van Belzen Familie de Nooijer Arnemuiden, 14 juni 2005 Nu, aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, TfT f voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Met verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat op 77-jarige leeftijd zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Willemina Roelse weduwe van Johannes Huibregtse Adrie Huibregtse Dieneke Huibregtse-Wiskerke Lindy Marly Rina van Moolenbroek-Huibregtse Kees van Moolenbroek Dinja en Kees joeri Kees Huibregtse Nel Douma-Huibregtse Sybrand Douma Marlien en Geert Lisanne Johan Huibregtse Lydia Huibregtse-Lous Romy Joran 4361 AR Westkapelle, 14 juni 2005 de Casembrootstraat 23 Zij is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen op vrijdag a.s. van 19.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 juni om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het jeugdgebouw. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Bartel Wattel weduwnaar van Theresia Wattel-Hoekwater 12 december 1927 14juni2005 Oostkapelle Goes Nunspeet: Corry en Bert Oosterkamp-Wattel Monique en Wilco Dave, Danique Bianca en Jaco Canyon Leigh (Australië): Felix en Patricia Wattel-Stahl Peter Michael Benjamin Narelle en George Joseph, Sarah Goes: Leonard en Ingrid Wattel-van Opstal Ilse en Mark Karin en Ibrahim In herinnering: Jan Eduard Wattel Oostkapelle: Brant en Beppie Wattel-Boone Bartelien Julie Carolien Goes: Christiaan en Jolanda Wattel-Giese Amanda Ricardo Correspondentieadres: Noordoordplaat 36 4465 AX Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 18 juni om 10.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.15 uur gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in bo vengenoemd kerkgebouw. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Janna Krijger-Hanse echtgenote van Jozias Krijger Haamstede, t Vlissingen, 2 mei 1923 14 juni 2005 Middelburg: J. Krijger Lewedorp: Wiin en Addy Martijn Micltiel en Susan Middelburg: Rinus en Coby Oude Koudekerkseweg 57 4335 CB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 juni a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij, in stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Celina van de Vijver Sinds 7 juni 1997 weduwe van Arsène Petrus Johannes van Vooren St. Kruis 9 mei 1922 t Oostburg 15 juni 2005 Aardenburg: Georgette en Willy Goethals- van Vooren Goes: George van Vooren Aardenburg: Rudy en Rita van Vooren-Chys Tine en Francis Michiel IJzendijke: Rita en Wim Haverbeke- van Vooren Petra en Sjoerd Nico en Debby Oostburg: Walter en Marion van Vooren- Verstraeten Mariska Martijn IJzendijke: Carlos en Rian van Vooren- Wagenaar Christiaan Clinge: Patrick van Vooren haar kinderen en kleinkinderen Met dank aan de thuiszorg en De Stelle, afdeling Klaproos voor hun jarenlange zorg. Oostburg, 15 juni 2005. Correspondentieadres: G. Goethals-van Vooren, Boogaardstraat 6 4527 EB Aardenburg, tel. 01 17-491783 De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaathebben op zaterdag 18 juni 2005 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aarden burg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in het crematorium "Blauwe Toren" te Brugge. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de uit vaartdienst. Liever geen bezoek aan huis Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. "De heer is zo getrouw als sterk, Hij zal Zijn werk voor mij voleindigen. Psalm 138:4 Dankbaar voor alle goede zorg waarmee ze ons om ringde, geven we u bedroefd kennis van het overlij den van onze lieve moeder, oma en omoe Jacoba Schouls-van der Sluis weduwe van Maarten Jan Schouls 116 april 1978 16 februari 1915 15 juni 2005 Wageningen: Jaap Schouls Henny Melis Zierikzee: Nelli Schouls-van de Sluis Leen van de Sluis Vlissingen: Ankie Schouls Jan Willem Machielse Zierikzee: Betsie Schouls Zierikzee: Gerrit Schouls f Zevenaar: Hans Schouls Thea van Wolferen Eindhoven: Dick Schouls Lianne Schouls-Tuitman kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Balie 2 4301 GZ Zierikzee De dienst van Woord en Gebed voor familie en be langstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 20 juni in de zaal van "Borrendamme" Scheldestraat 2 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van "Borrendamme". De Here zal het voor mij voleindigen Psalm 1388 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn geliefde schoonzuster en onze tante - Jacoba Schouls-van der Sluis in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee: A. J. van der Sluis-van Burg neven en nichten Zierikzee, 15 juni 2005 GOUD ZILVER Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37, Middelburg Openingstijden don-, vrij-, zaterdag 09.00-12.30 uur 14.00-17.00 uur en op afspraak 0118-613760 Tevens taxaties Enige en algemene kennisgeving Zo hard gewerkt, zoveel gezorgd, zoveel aan ons geleerd, zoveel liefde gegeven, zoveel voor ons gedaan. Lieve papa, opa, overgroot-opa Dank u wel voor al uw goede zorgen voor je liefde, voor wat je was, we zullen je vreselijk missen. Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog 01.,V1. wacht van ons is heengegaan op 92-jarige leeftijd onze lieve vader, opa en overgroot-opa Johannes Janse weduwnaar van Margaretha van 't Westeinde Nellie en Ko Giovanni Ria en Bertus Jean-Paul en Claudia,/ojv Basenjanny Conny en André Jeroen Femke en Walter Lewedorp, 15 jui 2005 Correspondentieadres: M. A. P. de Jonge-Janse Merietestraat 4,4453 AM 's-Heerenhoek Onze vader en opa zal herdacht worden tijdens de dienst op zaterdag 18 juni om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus 's-Heerenhoek, waarna er in het mortuarium m de kerk gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag^ juni om 10.30 uur in de parochiekerk 1; 's-FIeerenhoek, aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personal van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de liefdmlii verzorging. Lieve opa Bejaardenhuis Ik zal nog een keer de groetjes doen aan iedereen die naar u vraagt. Kus Joey "Dat zijn zo van die dingen wat men noemt herinneringen'. (tante Zus) Na een lang, werkzaam en zorgzaam leven is mijnli^ ve schoonzus en onze lieve tante Zus, Anna Maria Pauwels-Buijsrogge weduwe van Leonardus Franciscus Pauwels Kloetinge, 12-02-1904 t Hulst, 14-06-2005 rustig en tevreden van ons heengegaan. Lucie Pauwels-Kindt Familie Buijsrogge Familie Pauwels Familie Vereecken Familie van Campen Hulst, 14 juni 2005 Zij heeft haar laatste jaren genoten in "De Blaauwi Hoeve" en was haar verzorger eri verzorgsters zeei dankbaar voor hun lieve en persoonlijke zorg. Wij, als familie danken hen daarvoor dan ook zee hartelijk. Correspondentieadres: Frans Buijsrogge, 's-Gravenpolderseweg 116,4462 RA Goes. De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag l! juni 2005 om 10.30 in de kapel van "De Blaauwc Hoeve", Truffinoweg 2 tc Hulst, waarna wehaarzul- ten vergezellen naar haar laatste rustplaats op de be graafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst, Tante Zus is opgebaard in het mortuarium van 'D; Blaauwe Hoeve", waar het mogelijk is afscheid® haar te nemen zaterdag vóór de uitvaartdienst® 9.45 tot 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienstu de kapel. Dankbetuiging Voor alle blijken van medeleven na het overlijda van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- rpoeder Johanna Krina Botvliet-van den Bout willen wij een ieder hartelijk bedanken. Wij vonden jullie medeleven en aanwezigheid h» fijn. Nel en Dre van Gils Leen en Ria Botvliet Jan en Jory Botvliet Betty en Louis Goedbloed Miep en Paul Gimbel Merel en Joris Jan Schothorst kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 16 juni 2005 In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van hartelijk meeleven, die wij ®3 ten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden ra mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader enopJ Dirk de Korne betuigen wij onze hartelijke dank. M. de Korne-de Waal kinderen en (achter)kleinkintP 's-Gravenpolder, juni 2005 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na hetovail den van Cornelia Pieternella Romeijn-van derBijl betuigen wij u, mede namens onze kinderen, onzew meende dank. In het bijzonder bedanken wij afdeling "de Korenbk^ van Allèvo "Borrendamme" en afdeling "FIogeDum^ Allèvo "Cornelia" voor de goede zorgen aan tanteen®1 besteed. A. J. Romeijn P. Romeijn-de Braai Ouwerkerk, juni 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36